Νέα

Eurobasket 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.308
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
Ποδόσφαιρο έχετε, σε αυτό δεν αντιλέγουμε. Αλλά και εκεί αυτή την εποχή δεν είστε στα καλύτερα σας. Αλλά μπάσκετ, φααπ!!
Υ.Γ. Το γυναικείο ποδόσφαιρο για μένα δεν νοείται σαν άθλημα. Εδώ στο site τις γυναίκες τις θέλουμε για άλλα πράγματα.
Μην ξηγιεσαι έτσι...κάνουν θεαματικές φάσεις αν και συχνά υστερούν σε τεχνική .
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Εγώ θέλω αλλού να βγάζουν πάθος. Προς θεού, βέβαια, σέβομαι το ότι αθλούνται, από το να είναι πρεζούδες ή γενικά πουτάνες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
-Ο θανασης και ο Κώστας πολύ λιγοι,απορώπου τους εχουν στους Buks εστω και σαν ρουσφετι.
τι σε κανει να πιστευεις οτι ειχαμε καλυτερους;
επισης ο "λιγος" κωστας τραυματιστηκε. να τον σταυρωσουμε;
για το που παιζει ο θανασης ξερει αραγε καλυτερα ο Τζωνης απο τα κατω πετραλωνα ή ενας multibillion συλλογος....?
:hi:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.423
Like
20.252
Πόντοι
6.056
Τωρα που καθησε η σκόνη τα συμπερασματα βγαινουν πιο ευκολα:
-Ενας κουκος-Γιαννης-δε φερνει την ανοιξη.
-Αν δεν εχεις καλους περιφερειακούς εγλωβίζεσαι σε παιχνίδι τουρλουμπούκι,ολοι ψαχνουν τον super star και γιουργια.
-Ο θανασης και ο Κώστας πολύ λιγοι,απορώπου τους εχουν στους Buks εστω και σαν ρουσφετι.
-Ισπανία εύκολα το χρυσό!
Κι ο Τζορνταν για να παρει δαχτυλιδια εμαθε να στηριζεται στους περιφερειακους.Τωρα οταν ο Γιαννης κλεινεται απο 3 και πασαρει στον ελευθερο για σουτ κι αυτος δισταζει και παει για μπασιμο ή πασα ειναι ενα θεμα:confused::confused::confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.299
Κριτικές
1
Like
35.329
Πόντοι
6.256
-

zito sygnomi gia oti egrapsa.

Einai fysiologiko auto pou egrapses an do ta pragmata apo tin diki sou optiki gonia.

To lahtos einai diko mou. Den ginetai na mpaino se elliniko forum kai na perimeno na miloun me glykologa oi ellines gia mia xora pou ekane oti ekane sto 2 pagosmio stin ellada kai gia oti ekane i syxameri xontri me ta mnimonia.

opos episis den ginetai na mpaino se germanika forum k na perimeno na miloun me sebasmo otan px antimetopizoun ellinikes omades sto podosfairo kai na min miloun san na antimetopizoun omades kafenia.

einai 100% diko mou provlima kai prepei na matho na diaxirizomai to oti ypostirizo 2 xores mesa stin kardia mou
Ενταξει, δεν πειραζει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.308
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
-

zito sygnomi gia oti egrapsa.

Einai fysiologiko auto pou egrapses an do ta pragmata apo tin diki sou optiki gonia.

To lahtos einai diko mou. Den ginetai na mpaino se elliniko forum kai na perimeno na miloun me glykologa oi ellines gia mia xora pou ekane oti ekane sto 2 pagosmio stin ellada kai gia oti ekane i syxameri xontri me ta mnimonia.

opos episis den ginetai na mpaino se germanika forum k na perimeno na miloun me sebasmo otan px antimetopizoun ellinikes omades sto podosfairo kai na min miloun san na antimetopizoun omades kafenia.

einai 100% diko mou provlima kai prepei na matho na diaxirizomai to oti ypostirizo 2 xores mesa stin kardia mou
Eπισης να το γυρίσεις στα ελληνικά για να μην πονάνε τα μάτια μας με τα greeklish.Eυχαριστουμε...
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Αρχίζει σε λίγο στην ερτ3 έξι και τέταρτο το Πολωνία με Γερμανία και το βράδυ στις 9 και μισή ο μεγάλος τελικός Γαλλία με Ισπανία .Για να δούμε ποιος θα είναι ο νέος πρωταθλητής Ευρώπης και θα πάρει το στέμμα από την Σλοβενία .
 

aris pa

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
46
Like
5.302
Πόντοι
5.646
Αρχίζει σε λίγο στην ερτ3 έξι και τέταρτο το Πολωνία με Γερμανία και το βράδυ στις 9 και μισή ο μεγάλος τελικός Γαλλία με Ισπανία .Για να δούμε ποιος θα είναι ο νέος πρωταθλητής Ευρώπης και θα πάρει το στέμμα από την Σλοβενία .
Γαλλία πιστεύω θα το πάρει
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Φίλε αρις πα πιστεύω και εγώ ότι είναι πιο κοντά αλλά εγώ υποστηριζω τους Ισπανούς .Για να δούμε (θέλω να δω σήμερα την απόδοση του αγαπημένου μου παίκτη και ηγετη της Ισπανίας του μπραουν ο οποίος δεν το ήξερα είναι για γκαρτ πολύ ψηλός 1,96).Να είσαι καλά .
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.677
Πόντοι
2.606
Λίγες
Έπαιξα όλες τις οικονομίες μου σε νίκη Γαλλίας :confused::confused::confused:
Λίγες ώρες έμειναν για να κονομησω :confused::confused::confused:
f0513b5cbdedc4fb7f04f8a083dca79f.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.308
Κριτικές
62
Like
44.964
Πόντοι
9.297
Εγώ θέλω αλλού να βγάζουν πάθος. Προς θεού, βέβαια, σέβομαι το ότι αθλούνται, από το να είναι πρεζούδες ή γενικά πουτάνες.
Και πουτανες να είναι κάνουν κοινωνικό έργο αρκεί να το κάνουν σωστά και συνειδητά...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.494
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Λίγες

Λίγες ώρες έμειναν για να κονομησω :confused::confused::confused:
f0513b5cbdedc4fb7f04f8a083dca79f.jpg

να διευκρινισω οτι αν κερδισει το στοιχημα ο τζεικομπ, θα καταφερει να παρει τα φρουτα που εχει η πιατελα στην φωτο....γι αυτο την εβαλε.... :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom