Νέα

Eurobasket 2022

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 112K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (0 μέλη και 46 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Εινάι γνωστό (τα έχει πει και ο άρχοντας Κμαν) πως οι Ουκρανές μυρίζονται τα κορόιδα από χλμ μπουγατσοφατσούλη μου...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Τις συσφιξαμε τις σχέσεις με το Αν.Μπλοκ καλύτερα από ό,τι θα έκαναν οι ξενερωτοι διπλωμάτες καριέρας ,κεμπαποφαγε μου....
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Πάντως πως τα κατάφεραν και χασαν οι Σλοβένοι φίλε σαπ ζερο και μαρκησίε από αυτούς τους Πολωνούς μιλάμε για κατόρθωμα .Εκτός από τον γνωστό μας σ Λοτέρ άντε και λίγο τον ένα από τους αδελφους πονιτκα οι υπολοιποι είναι λιγοι παίχτες .Οι εκπληκεος είναι πολλές σε αυτό το Ευρωμπάσκετ .Τι άκουσα ο ντονσιτς δήλωσε ότι παίρνει την ευθύνη στις πλάτες του .Πολύ λίγος σε αυτό το Ευρωμπάσκετ από ένα παιχτη που έχασε από το μπαλτσεροφσκι .Να είστε καλά .
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Δεν έχεις πάει Ασπρόπυργο,Μενίδι,Ζεφύρι,Ζοφριά να αισθανθείς ότι είσαι στο Ρίο ντε Τζανέιρο ή στο Σάο Πάολο.Φαβελιστάν

:wanker:
Έχω την τιμή λόγω δουλειάς( κλέβω χαλκό από καλώδια) να έχω επισκεφτεί Αγία Βαρβάρα Μενίδι Ζεφύρι Δενδροποτάμου Ήφαιστο κ δροσερό και αβαντα.......σαν το δροσερό πουθενά τέτοια ποιότητα ελληνισμού κ πολιτισμου:confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Έχω την τιμή λόγω δουλειάς( κλέβω χαλκό από καλώδια) να έχω επισκεφτεί Αγία Βαρβάρα Μενίδι Ζεφύρι Δενδροποτάμου Ήφαιστο κ δροσερό και αβαντα.......σαν το δροσερό πουθενά τέτοια ποιότητα ελληνισμού κ πολιτισμου:confused:
Είσαι συνάδελφος του endurο δηλαδή.
:tooth:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Τις συσφιξαμε τις σχέσεις με το Αν.Μπλοκ καλύτερα από ό,τι θα έκαναν οι ξενερωτοι διπλωμάτες καριέρας ,κεμπαποφαγε μου....
Το κεμπάμπ είναι δική σας σπεσιαλίτε Τουρκική μαζι με το σουτζούκ λουκούμ που δεν χορταίνετε να τρώτε καρντάσι...:2funny::2funny::2funny:

:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Είσαι συνάδελφος του endurο δηλαδή.
:tooth:
Με τον @enduro εχουμε offshore εταιρία με τριγωνικές συναλλαγες αποσπομεμου χαλκού από το δίκτυο της ΔΕΗ......θα εξαπλωθουμε κ στις αφαιρέσεις οπτικών ινών ώστε να μπούμε στον nasdaq:confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Το κεμπάμπ είναι δική σας σπεσιαλίτε Τουρκική μαζι με το σουτζούκ λουκούμ που δεν χορταίνετε να τρώτε καρντάσι...:2funny::2funny::2funny:

:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
Ποτέ δεν κατάλαβε τι αρέσει στον κόσμο ο ακανες Σερρών ή το λουκούμι Σύρου ..σκέτη αηδία ..
Ενώ σουτζούκ λουκούμ με καρύδι κ σαν φιστικ από Κομοτηνή γαμαει
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Ποτέ δεν κατάλαβε τι αρέσει στον κόσμο ο αλάνες Σερρών ή το λουκούμι Σύρου ..σκέτη αηδία ..
Ενώ σουτζούκ λουκούμ με καρύδι κ σαν φιστικ από Κομοτηνή γαμαει
Σεκέρ Παρέ

:wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αν και ξερω οτι ειναι λιγο μπούρδα καθε φορα μετα απο μια αποτυχια, οι καλυτεροι να ειναι οι αποντες, θα μπω στον πειρασμο να εκφρασω μια απορια.

Αυτος ο Γιωργος Τανούλης, δεν ειχε καμία θεση σε αυτη την ομαδα? Ακομη και κατι Γόντικες και κατι Κουζελογλου ειδα σε καποια στιγμη να συμμετεχουν. Και ουσιαστικα η Ελλαδα πηγε με 11 παικτες στο ευρωμπασκετ, αφου ο Κωστας Αντετοκουνμπο δεν ηταν σε θεση να βοηθησει. Δηλαδη ο Τανουλης, ο κορυφαιος νεαρος ελληνας παικτης, draft ηδη στο ΝΒΑ, δεν θα μπορούσε να εχει μια συμμετοχη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Ποτέ δεν κατάλαβε τι αρέσει στον κόσμο ο ακανες Σερρών ή το λουκούμι Σύρου ..σκέτη αηδία ..
Ενώ σουτζούκ λουκούμ με καρύδι κ σαν φιστικ από Κομοτηνή γαμαει
Και γω είμα υπέρ των Ελληνικών προϊόντων ...:confused::confused::confused:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Κολοκύθια τούμπανα. Μη μου πουλάς όλη αυτή την αφέλεια όταν χωριό που φαίνεται κολαούζο δε θέλει. Ο Οικονόμου μπήκε στη μαύρη λίστα λόγω της μεταγραφής του στη Μπολόνια.
Αν εσύ θέλεις να πιστεύεις ότι αυτό δεν ισχύει, ότι όλα ήταν καλώς καμωμένα στην εθνική, και ότι οι κλήσεις γίνοντας με αμιγώς αγωνιστικά κριτήρια τότε μεγειά σου με χαρά σου.
Ήταν αξιοκρατικότατες οι κλήσεις επι Μάμ Ρά!!!

:wanker:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Οι ίδιοι οι μπασκετικοί δημοσιογράφοι λένε ότι τα νέα ταλέντα που έρχονται από πίσω είναι της πλάκας και ότι σε λίγα χρόνια θα παλεύουμε με Σουηδίες και Λετονίες για να προκριθούμε σε κάνα Ευρωμπάσκετ.
Πιθανον. Ο συγκεκριμενος ομως ειναι μεγαλη παιχτουρα και αν δεν παρουν τα μυαλα του αερα, θα αφησει εποχη.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Αν και ξερω οτι ειναι λιγο μπούρδα καθε φορα μετα απο μια αποτυχια, οι καλυτεροι να ειναι οι αποντες, θα μπω στον πειρασμο να εκφρασω μια απορια.

Αυτος ο Γιωργος Τανούλης, δεν ειχε καμία θεση σε αυτη την ομαδα? Ακομη και κατι Γόντικες και κατι Κουζελογλου ειδα σε καποια στιγμη να συμμετεχουν. Και ουσιαστικα η Ελλαδα πηγε με 11 παικτες στο ευρωμπασκετ, αφου ο Κωστας Αντετοκουνμπο δεν ηταν σε θεση να βοηθησει. Δηλαδη ο Τανουλης, ο κορυφαιος νεαρος ελληνας παικτης, draft ηδη στο ΝΒΑ, δεν θα μπορούσε να εχει μια συμμετοχη?
Φταίει ο Βασιλακόπουλος τύπε....

:2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.689
Κριτικές
183
Like
43.784
Πόντοι
21.896
Εννοείτε , αλλά και σεις εκέι πάνω πρέπει κάποια στιγμή να μάθετε να τρώτε Ελληνικά φαγητά και όχι ντεμέκ πολίτικα δηλαδή Τούρκικα.
Μου πέφτει βαριά η γίδα βραστή τύπε;;; Πολύ cruel κατάσταση :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Ο Ντράζεν όπως έγραφες κι αλλού βάραγε 1000 σούτ για προπόνηση,ο Τζόρνταν έκανε 2 ώρες και προπονήσεις σε σουτάκια κι εδώ από παιδάκια μέχρι μεγάλους είναι με το ρολόι και περιμένουν πότε θα τελειώσει η προπόνηση να πάνε για καφέ-σουβλάκια-γκόμενες και δεν ξέρω εγώ τί άλλο.
σωστός.
ομοίως γκάλης και γιαννάκης...
τώρα προφανώς θα ρίχνουνε σουτάκια από κανα παιχνίδι στο κινητο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom