Νέα

Εσύ τί θα έπαιρνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tipos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 299
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Με περίπου 15-17.000 € παίρνεις ένα από τα παρακάτω:

  • Audi TT cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Porsche Boxster

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • BMW Z4

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Audi A4 cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • BMW 3er cabrio

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Honda S2000

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Για κάποιο περίεργο λόγο μου κάνει ένα κλικ πιο κάτω από αυτά που κουβεντιάζουμε. Όπως και τα MG TF, EOS, Focus CC, Astra TT etc.
ισως γιατι θα ειναι μπαχαντελες..... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
αμαξι των 15-17 χιλιαδων δεν ειναι για middle age, ειναι για νεαρο που εκανε το πρωτο του μπαγιοκο.

τόσο είναι το budget για το "crisis car"
Για τα άλλα, ας είναι καλά το εταιρικό ;) ;)
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
124
Πόντοι
16
tipe παρε αυτο που σου αρεσει γιατι αν παρεις οτι σου λενε και δε σου αρεσει θα το μετανιωσεις.απλα ψαξτο για στουκες και μηχανικη κατασταση-χλμ
 

TORINO 997

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0

:d-spam:
Ο mod Andreoug μου κλείδωσε το θρεντ- αγγελία με την ferrari που έβαλα.Που να έμπαινα και με το κανονικό μου νικ..μπαν θα έτρωγα!Τελοσπάντων..αστεία πράγματα.


Τύπος ότι και να αποφασίσεις ...καλές βόλτες.Ψηφίζω μπέμπα Ζ4.
 

stefanD

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.026
Κριτικές
4
Like
21
Πόντοι
16
Τα Z4 & Boxster είναι και για μένα τα πιο όμορφα εξωτερικά.

Το εσωτερικό όμως της Ζ4 είναι "λίγο" σε σχέση με τα άλλα, μη ξεχνάμε ότι το 99% του χρόνου μας το περνάμε μέσα στο αυτοκίνητο και όχι κοιτώντας το απέξω :)

Μεγάλο δίκιο έχεις εδώ, όντως η z4 χάνει πολύ εσωτερικά.
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε μου επειδη σε πιανει η κριση μεσης ηλικιας...ειναι κριμα να σε πιασει και η μεση σου..

To hondaki ειναι για ηλικιες κατω των 30..πολυ βαβουρα..και σκληρο..το ιδιο και το Ζ4..αρκετα σκληρο..

Για μενα τσιμπα μια BMW 3αρα...Που θα εισαι ανετος και σε χωρους και στο μπες-βγες..θα σε κοιτανε και ολες οι milfαρες...ή αν εχεις θεμα με την μπεμπα που θα ειναι σιγουρα 2λιτρη με τελη-εφοριες κτλ...παρε το Α4 cabrio..1800 turbo..με αρκετα αλογακια.. :rockon:

Για το Πορσικο δεν το συζηταω..Εκτος και αν εχεις πολλα πολλλα λεφτα για συντηρηση και ζημιες.. :2funny:

Και το ΤΤ...βρωμαει ο τοπος... :S
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Φιλε μου επειδη σε πιανει η κριση μεσης ηλικιας...ειναι κριμα να σε πιασει και η μεση σου..

To hondaki ειναι για ηλικιες κατω των 30..πολυ βαβουρα..και σκληρο..το ιδιο και το Ζ4..αρκετα σκληρο..

Για μενα τσιμπα μια BMW 3αρα...Που θα εισαι ανετος και σε χωρους και στο μπες-βγες..θα σε κοιτανε και ολες οι milfαρες...ή αν εχεις θεμα με την μπεμπα που θα ειναι σιγουρα 2λιτρη με τελη-εφοριες κτλ...παρε το Α4 cabrio..1800 turbo..με αρκετα αλογακια.. :rockon:

Για το Πορσικο δεν το συζηταω..Εκτος και αν εχεις πολλα πολλλα λεφτα για συντηρηση και ζημιες.. :2funny:

Και το ΤΤ...βρωμαει ο τοπος... :S

Σε πιάνει και σένα έτσι?  :) :) ...γιατί είσαι πολύ κοντα στις σκέψεις μου.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
το ΜΧ5 σε καινουργιο το σκεφτηκες?
 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Σε πιάνει και σένα έτσι?  :) :) ...γιατί είσαι πολύ κοντα στις σκέψεις μου.

Οχι ενταξει...Εγω την Ζ4 θα επαιρνα γιατι ειμαι 25..Αλλα απο μικρος μου ελεγαν οτι ειμαι πολυ ωριμος για την ηλικια μου.. :2funny:

Περα απο την πλακα..3αρα ή Α4..Και το κεφι σου θα κανεις..και ανετος θα εισαι..
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Οχι ενταξει...Εγω την Ζ4 θα επαιρνα γιατι ειμαι 25..Αλλα απο μικρος μου ελεγαν οτι ειμαι πολυ ωριμος για την ηλικια μου.. :2funny:

Περα απο την πλακα..3αρα ή Α4..Και το κεφι σου θα κανεις..και ανετος θα εισαι..

Σωστός είσαι και εδώ. Η Ζ4 απίσης παίζει δυνατά και για μένα!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
Νομίζω ότι είναι ένα κλικ πιο κάτω από αυτά που συζητάμε. 'Ασχετα αν είναι μια χαρά αμάξι.
ναι,αλλα ειναι καινουργιο τυπε...
δεν εχει μια 100αρα χιλιαδες χλμ στην πλατη του...
σκεψου το...
(η τιμη που εχει δεν ισχυει..)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.725
Κριτικές
126
Like
7.750
Πόντοι
7.885
Εγώ φίλε παρήγγειλα την Παρασκευή ένα HONDA CIVIC 1.4 SPORT MT με 18.780 ευρά,ολοκαίνουριο για να είμαι σίγουρος για το τι παίρνω :sunglasses: ;) :2funny: :2funny:.Καλύτερα πάρε κάτι αντίστοιχο και γάμα τα μεταχειρισμένα :grin: :grin: :2funny:
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
ναι,αλλα ειναι καινουργιο τυπε...
δεν εχει μια 100αρα χιλιαδες χλμ στην πλατη του...
σκεψου το...
(η τιμη που εχει δεν ισχυει..)

:think: :think: :think:

αν και δεν με πειράζουν τα χλμ. - αμάξι για το πολύ 5 χρόνια και 50.000 χλμ. μιλάμε. Για βολτούλες, ξεκάβλωμα και "φυγή" από τη μιζέρια που έρχεται....
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
Στο ειχα πει και εγω σε προηγουμενο ποστ. MX-5. Tο παιρνεις κουτα.
 
OP
OP
T

Tipos

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.265
Κριτικές
20
Like
2
Πόντοι
3.945
Εγώ φίλε παρήγγειλα την Παρασκευή ένα HONDA CIVIC 1.4 SPORT MT με 18.780 ευρά,ολοκαίνουριο για να είμαι σίγουρος για το τι παίρνω :sunglasses: ;) :2funny: :2funny:.Καλύτερα πάρε κάτι αντίστοιχο και γάμα τα μεταχειρισμένα :grin: :grin: :2funny:

Βρε έχω. Κατακαίνουργιο 1800άρι τετράπορτο σεντάν εταιρικό. δυστυχώς όταν τους πρότεινα να πάρω κάνα τρίπορτο γρήγορο hatch και να τους κάνω οικονομία εισέπραξα ένα μεγαλοπρεπές όχι. company policy το λένε....  :jerking: :jerking:

Ψάχνουμε τώρα για το cabrio της κρ΄σης της μέσης ηλικίας.
 

richie

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μεγάλε Tipos εσύ ξέρεις πως θα κινηθούν τα spreads και ασχολείσεαι με μεταχειρισμένα κάμπριο??

Εσύ μεγάλε με μία κίνηση τους το πήρες όλο το χαρτί.

 

econ

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
42
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδια..συμφωνοι οτι θα θελαμε ολοι να παρουμε αμαξι "κουτα"...Αλλα τα αμαξια που αναφερουμε πιο πανω δεν συγκρινονται με το mx-5 και το civic...ΕΛΕΟΣ.... :S

Ο μονος λογος που κανουν τοσο λιγο..ειναι λογο κρισης και βενζινης..
Ειναι αυτοκινητα που κοστιζαν καινουργια απο 50 με 70 χιλιαρικα..και ειναι πολυ αξιοπιστα(εκτος απο την porsche ισως)..που και 100.000 χλμ να ειχαν..δεν θα καταλαβαιναν τιποτα...ειδικα τα BMW.. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom