Νέα

Έσπασε η καπότα... έχω πανικοβληθεί!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bourdeliaris77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 174K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
3
Like
885
Πόντοι
366
Λίγο που διάβασα στο διαδίκτυο, λέει σε μια ιστοσελίδα γιατρού ότι η προστατίτιδα ΔΕΝ είναι μεταδοτική με σεξουαλική επαφή. Κάπως όμως την κολλάς, με μικρόβιο ή όχι, κ.λ.π. Εσένα τι σου είπε ο γιατρός, αν επιτρέπεται.
Πολυ σωστα οπως το λες και μπραβο που το λες γιατι μερικοι νομιζουν οτι εχω AIDS και θα τους κολλησω και επισης νομιζουν οτι το αρπαξα απο παρανομα εχτραδακια. Επιτελους ενας ανθρωπος που ειπε κατι λογικο να εισαι καλα. Λογικα το κολλησα απο χειρουργειο που μου βαλανε καθετηρα οι ποιο πολλες πιθανοτητες ειναι για εκει μετα απο συζητηση με τον γιατρο αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει στο 100%. Αν ρωτας και εμενα μαλλον απο εκει γιατι τα συμπτωματα ξεκινησαν περιπου δεν θυμαμαι καλα μετα απο εκει.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.324
Κριτικές
18
Like
20.276
Πόντοι
4.546
Πολυ σωστα οπως το λες και μπραβο που το λες γιατι μερικοι νομιζουν οτι εχω AIDS και θα τους κολλησω και επισης νομιζουν οτι το αρπαξα απο παρανομα εχτραδακια. Επιτελους ενας ανθρωπος που ειπε κατι λογικο να εισαι καλα. Λογικα το κολλησα απο χειρουργειο που μου βαλανε καθετηρα οι ποιο πολλες πιθανοτητες ειναι για εκει μετα απο συζητηση με τον γιατρο αλλα κανεις δεν μπορει να ξερει στο 100%. Αν ρωτας και εμενα μαλλον απο εκει γιατι τα συμπτωματα ξεκινησαν περιπου δεν θυμαμαι καλα μετα απο εκει.
Να΄σαι καλά φίλε, θέλει υπομονή και θάρρος για να απαντάς για τέτοιο πρόβλημα, που σε ταλαιπωρεί πολύ. Ενδονοκομειακές λοιμώξεις, έχει φύγει και φεύγει πολύς κόσμος και λύση δεν υπάρχει.
Εννοείται ότι είσαι ένας φυσιολογικός άνθρωπος, που ζει την ζωή του. Όλοι έχουν προβλήματα, μικρά ή μεγάλα, νεαροί και γηραιότεροι, μην κοιτάς που λίγοι τα λένε.

Για το AIDS που λες, αν παίρνει ο θετικός PREP, είναι δύσκολο να κολλήσεις ακόμα και χωρίς προφυλακτικό, ΔΕΝ συνιστάται όμως, για παν ενδεχόμενο. Δηλαδή, έχει μια φυσιολογική σεξουαλική ζωή, αν το επιθυμεί.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
3
Like
885
Πόντοι
366
Να΄σαι καλά φίλε, θέλει υπομονή και θάρρος για να απαντάς για τέτοιο πρόβλημα, που σε ταλαιπωρεί πολύ. Ενδονοκομειακές λοιμώξεις, έχει φύγει και φεύγει πολύς κόσμος και λύση δεν υπάρχει.
Εννοείται ότι είσαι ένας φυσιολογικός άνθρωπος, που ζει την ζωή του. Όλοι έχουν προβλήματα, μικρά ή μεγάλα, νεαροί και γηραιότεροι, μην κοιτάς που λίγοι τα λένε.

Για το AIDS που λες, αν παίρνει ο θετικός PREP, είναι δύσκολο να κολλήσεις ακόμα και χωρίς προφυλακτικό, ΔΕΝ συνιστάται όμως, για παν ενδεχόμενο. Δηλαδή, έχει μια φυσιολογική σεξουαλική ζωή, αν το επιθυμεί.
σωστος!!!
 

Mpoumpis@1324

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
19
Πόντοι
0
καλο αυτο τοτε. Δες το λιγες μερες η αν εισαι φουλ αγχωμενος πανε σε γιατρο να κανεις εξετασεις να δεις αν εχεις καποιο μικροβιο. Γενικα σεχ απο κωλο κανεις συχνα ομως ακαποτο?
Ναι γιατί δεν μπορεί το προφυλακτικά ούτε από μπροστά.
 

MrRobot15

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
3
Like
885
Πόντοι
366
Ναι γιατί δεν μπορεί το προφυλακτικά ούτε από μπροστά.
εεε τοοτε πανε σε γιατρο αδερφε η καλυτερα τηλεφωνο γιατρος πρωτα εξετασεις και μετα πηγαινε να σου δωση αγωγη γιατι αν πασ πρωτο στο γιατρο θα σε στειλει για εξετασεις και θα χρειαστεις και δευτερη επισκεψη δεν τιν γλιτωνεις
 

Mpoumpis@1324

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2024
Μηνύματα
27
Like
19
Πόντοι
0
εεε τοοτε πανε σε γιατρο αδερφε η καλυτερα τηλεφωνο γιατρος πρωτα εξετασεις και μετα πηγαινε να σου δωση αγωγη για αν πασ πρωτο στο γιατρο θα σε στειλει για εξετασεις και θα χρειαστεις και δευτερη επισκεψη δεν τιν γλιτωνεις
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ.
 
Εγγρ.
7 Σεπ 2024
Μηνύματα
362
Like
333
Πόντοι
21
εεε τοοτε πανε σε γιατρο αδερφε η καλυτερα τηλεφωνο γιατρος πρωτα εξετασεις και μετα πηγαινε να σου δωση αγωγη γιατι αν πασ πρωτο στο γιατρο θα σε στειλει για εξετασεις και θα χρειαστεις και δευτερη επισκεψη δεν τιν γλιτωνεις
Εγώ λέω να πάει κατευθείαν σε κάποιον οίκο...τελετών όχι ανοχής...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom