Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΠΕΜΠΤΗ 30/08/2012
Ξύπνησα στις 08:30. Ήπια τον καφέ, έβγαλα το ημερολόγιο, έφαγα τα chockapics, έριξα ένα παχύ χέσιμο, έκανα ντους, ξυρίστηκα, έριξα ένα δεύτερο χέσιμο και ετοίμασα την μπουρδελότσαντα. Στις 10:22 ξεκίνησα από το σπίτι μου, κουβαλώντας όπως πάντα, την πράσινη συνεδριακή μου τσάντα με του Γύπα τα εννιάμερα, με προορισμό το στούντιο της οδού Βριλησσού 36.
*Ευχάριστο νέο: Σήμερα μου ήρθε η αναβολή στο σπίτι. Η αναβολή μου λήγει στις 31/12/2015*
Πάω να την πέσω. Συνεχίζω μετά.
 

petercanali

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
148
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
11
Εχεσες 2 φορες ως τις 10? εισαι θεος..εγω ειμαι στην 5η μερα δυσκοιλιοτητας και δεν ξερω τι να κανω


Φάε μερικά ακτινίδια και πάρε ένα dulcolax. Ως τις 10 το πρωι θα έχεις χέσει 4-5 φορές για πλάκα.

Άντε, και να μην παρεκτρεπόμαστε από το βασικό θέμα, το οποίο αναμένουμε με αγωνία....
 

TempT

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.055
Like
6
Πόντοι
16
Ρε ΤΑΚΜΑΝ οταν μεγαλωσεις θελεις να γινεις Θοδωρος Αγγελοπουλος ετσι? Παραδεξου το.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
τυπε εχεις γαμησει 21 φορες σε ενα μονο στουντιο?
το εχεις χτισει λεμε!
Ελα αηδίες!
Σταυρούλα είναι αυτή!
Μέχρι να γνωριστούν είχαν περάσει 15 φορές,μετά έπρεπε να σπάσει ο πάγος!
Τι να πήγαινε ξαφνικα με τα ντριν-ντραν?
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Ελα αηδίες!
Σταυρούλα είναι αυτή!
Μέχρι να γνωριστούν είχαν περάσει 15 φορές,μετά έπρεπε να σπάσει ο πάγος!
Τι να πήγαινε ξαφνικα με τα ντριν-ντραν?
Οχι "ντριν-ντραν" ρε συ.
Ντριν - ντριν.
Αμαν.
Αστοιχειωτοι.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Μην ξανακοροιδέψει κανεις!
Το παιδί μας κοντεύει να πάθει ανακοπή καρδιάς από την στεναχώρια του και εσείς ρωτάτε μαλακίες συνέχεια(πόσες φορές έχεσες,πότε,γιατί)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ελα αηδίες!
Σταυρούλα είναι αυτή!
Μέχρι να γνωριστούν είχαν περάσει 15 φορές,μετά έπρεπε να σπάσει ο πάγος!
Τι να πήγαινε ξαφνικα με τα ντριν-ντραν?
Ο πάγος με τη Σταυρούλα έσπασε πολύ γρήγορα. Ήδη τη 2η φορά, που πήγα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36, κάθισα παρέα με τη Σταυρούλα στην κουζίνα για 10 λεπτά.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Ο πάγος με τη Σταυρούλα έσπασε πολύ γρήγορα. Ήδη τη 2η φορά, που πήγα στο στούντιο της οδού Βριλησσού 36, κάθισα παρέα με τη Σταυρούλα στην κουζίνα για 10 λεπτά.

ωραιος!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν, συνεχίζω.

Πέρασα από την πλατεία Κυψέλης και από τα ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ HOMESTORES, αλλά η 97άχρονη ζητιάνα ήταν άφαντη. Στις 10:31 πήρα τηλέφωνο τη Σταυρούλα. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Στούντιο παρακαλώ, λέγεται.
ΤΑΚΜΑΝ: Σταυρούλα εσύ είσαι;
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Ναι αγάπη μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Σε πήρα να σου πώ ότι έρχομαι.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει αγάπη μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Την Τρίτη και χθες με στενοχώρησες πάρα πολύ. Σε παρακαλώ πάρα πολύ, θέλω σήμερα να μου φερθείς καλά.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (με θυμό): Καλύτερα από ότι σου φέρομαι, δεν γίνεται. Ώρες-ώρες με τσατίζεις με αυτά, που λες.
ΤΑΚΜΑΝ: Φυσικό είναι να στενοχωρηθώ. Μέχρι την Τρίτη ήσουν θετική, στο να βρεθούμε σπίτι σου να τα πούμε. Χθες ξαφνικά, μου τα άλλαξες όλα.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Θα σου εξηγήσω τι έγινε. Όταν ήρθες σπίτι μου, αισθάνθηκα πάρα πολύ άσχημα. Δεν σου είπα τίποτα, για να μη σε στενοχωρήσω. Επειδή όμως την Τρίτη ήσουν πολύ επίμονος και με τσίγκλωσες, για αυτό και εγώ σου έβαλα τις φωνές.
ΤΑΚΜΑΝ: Κατάλαβα. Συγχώρεσέ με, σε παρακαλώ.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Δεν πειράζει.
ΤΑΚΜΑΝ: Έγινε. Θα τα πούμε από κοντά.

Κατόπιν, διέσχισα την οδό Ζακύνθου, έφτασα στη στάση "Ευελπίδων", πήρα το 224 και στις 10:56 έφτασα στην περιοχή της Βριλησσού και έκλεισα το κινητό μου.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Α) ΥΠΟΔΟΧΗ
Μόλις η Σταυρούλα μου άνοιξε την πόρτα, με οδήγησε στο μικρό σαλονάκι και μου εξήγησε και από κοντά, αυτά που μου είπε στο τηλέφωνο. Της ζήτησα συγνώμη και την παρακάλεσα να μη μου ξαναυψώσει τον τόνο της φωνής. Κατόπιν, με οδήγησε στο κόκκινο δωμάτιο. Της έσκασα το 50άρικο και κανονίσαμε μετά την "κοινωνική εκσπερμάτωση", να τα πούμε με την ησυχία μας.

Β) ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Μόλις η Σταυρούλα έκλεισε την πόρτα του δωματίου, γδύθηκα, βόλεψα τα πράγματά μου και ξάπλωσα ανάσκελλα, για να περιμένω την κοπέλα. Η ψυχολογική μου κατάσταση δεν ήταν καθόλου καλή (εξαιτίας της έντασης μεταξύ εμένα και της Σταυρούλας) και η ερωτική μου επιθυμία σε απίστευτα χαμηλά επίπεδα. Μετά από 1 λεπτό, μπήκε η Μικαέλλα στο δωμάτιο.
Εκτιμώμενη ηλικία: 20-25.
Χρώμα μαλλιών: Μαύρα.
Εκτιμώμενο ύψος: 165 εκ.
Ιδιωτικά τρικ-τρικ: Μπόλικα.
Δανεικά τρικ-τρικ: Το βραχιόλι της Σταυρούλας.
Δημόσια τρικ-τρικ: Του Γύπα τα εννιάμερα.
Αφού είπαμε τις κλασσικές μαλακίες, ξεκίνησε αμέσως η ερωτική ιεροτελεστία, η οποία εξελίχτηκε στα κάτωθι στάδια:

1η φάση: "Τα κλασσικά". Μου φόρεσε το προφυλακτικό και της φόρεσα του Γύπα τα εννιάμερα.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
2η φάση: "Κλασσική πίπα" (εκτιμώμενη διάρκεια: 2 λεπτά). Είναι η γνωστή πατροπαράδοτη μορφή πίπας (με προφυλακτικό). Εγώ ήμουν ξαπλωμένος ανάσκελλα, ενώ η Μικαέλλα μου τον έπαιρνε στο στόμα. Φυσικά κατά τη διάρκεια της φάσης αυτής, έκανα γυαλόχαρτο τα ντριν-ντριν της Μικαέλλας.

Φαντασίωση: Σκεφτόμουν τη στριμμένη υπηρεσία της Κωσταντινουπόλεως 80 (βλέπε κριτική 16/12/2011), τη Βουλγάρα τσατσά και την δυνητική α-καπέλο υπηρεσία.
Αποτέλεσμα: Κανένα. Το πέος δεν αυξήθηκε καθόλου. Η στηθάγχη της προηγούμενης μέρας και η στενοχώρια των τελευταίων 3 ημερών, επηρέασαν αρνητικά το μηχανισμό της στύσης.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
3η φάση: "Η μέθοδος του ντιβανοτρυπητή" (εκτιμώμενη διάρκεια: 7 λεπτά).
Αποτέλεσμα: Όσο και αν θώπευα τα ντριν-ντριν της Μικαέλλας, η προσπάθεια για μπρούμυτη εκσπερμάτωση αποδείχτηκε ανεπιτυχής για άλλη μια φορά. Η συμπεριφορά της Σταυρούλας σκότωσε την ερωτική μου επιθυμία.
4η φάση: "Αποχαιρετισμός". Η Μικαέλλα ευτυχώς ήταν άνετη και δε στενοχωρήθηκε, που δεν έχυσα. Όταν της είπα "Ας το, δε μας πάει σήμερα", ντύθηκε στα γρήγορα, με χαιρέτησε και έφυγε. Εγώ με τη σειρά μου, πέταξα το προφυλακτικό στα σκουπίδια, ντύθηκα, βόλεψα τα πράγματά μου και αποχώρησα από το κόκκινο δωμάτιο.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Γ) ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ
Τόπος: Μεγάλο σαλόνι.
Εκτιμώμενη διάρκεια: 12 λεπτά.
Χαρακτηριστικά: Στα τρικ-τρικ της Σταυρούλας, παίχτηκε η πασίγνωστη κινηματογραφική ταινία "η βροχή του Montpellier".
Θέμα συζήτησης: Προσπαθούσα να αποκαταστήσω τη σχέση μας, μετά από το προηγούμενο ισχυρό χτύπημα.
Θετικά: Λυπάμαι, κανένα.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Εδώ δεν υπάρχει διάλογος με την Σταυρούλα?
Αγωνιούμε όλοι για αυτόν τον διάλογο!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Συγνώμη, σώθηκε η μπαταρία. Λοιπόν, συνεχίζω.

Αρνητικά: η Σταυρούλα ήταν αρκετά δύσθυμη, ψυχρή, οξύθυμη και υπήρχε ένα κλίμα έντασης ανάμεσά μας.
Μου ομολόγησε ότι περνάει "περίοδο κατάθλιψης".
Το μόνο θετικό ήταν η δεκτικότητα στο χούφτωμα.

Ώρα αποχώρησης από το στούντιο: 11:27.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
Εμφάνιση κοπέλας: 10.0. Φορούσε αρκετά ντριν-ντριν.
Διάθεση / υπηρεσίες / συμμετοχή κοπέλας: 7.0. ΟΚ. Εγώ ήμουν το πρόβλημα. Δεν έκανε όμως και η Μικαέλλα τίποτα, για να με βοηθήσει.
Καθαριότητα χώρου: 10.0. Θα μπορούσε να έχει και ντουζιέρα, αλλά κατά τα άλλα ΟΚ.
Συμπεριφορά τσατσάς: 6.0. Ήταν η χειρότερή μου φορά.
Πρόσβαση / parking: 10.0. Το 224 σε αφήνει ακριβώς από έξω.
Σχέση απόδοσης / τιμής: 8.0. Προκύπτει από το σύνολο της κριτικής.

Παρόλα αυτά ...
Τη Σταυρούλα την αγαπάω και η σχέση μας συνεχίζεται. Εύχομαι να συνέλθει από την κατάθλιψη σύντομα και να βρεί τον παλιό καλό της εαυτό.
Καταλαβαίνω ότι η Σταυρούλα αντιμετωπίζει πολλές δυσκολίες το διάστημα αυτό (οικονομικά, επαγγελματικά, Ξένιος Δίας, κτλ). Όταν όμως εργάζεται κάποιος στον ιδιωτικό τομέα, θα πρέπει να είναι πάντα ευχάριστος στο χώρο της δουλειάς. Για αυτό το λόγω, ήμουν τόσο αυστηρός μαζί της.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Ευτυχώς που ήταν η μπαταρία γιατί με τις συγκινήσεις των τελευταίων ημερών,σκέφτηκα ότι κάτι έπαθες!
Δεν θέλει και πολύ να κλονιστεί η υγεία άλλωστε!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Ευτυχώς που ήταν η μπαταρία γιατί με τις συγκινήσεις των τελευταίων ημερών,σκέφτηκα ότι κάτι έπαθες!
Δεν θέλει και πολύ να κλονιστεί η υγεία άλλωστε!
Αστρολογικά πώς την κόβεις τη σχέση; Θα βελτιωθεί, θα συνεχιστεί με εντάσεις ή θα διακοπεί εντελώς;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom