Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Τώρα που το σκέφτομαι βέβαια,αντιλαμβάνεται το χώρο της δουλειά ςτης σαν δικό της χώρο εκεί δηλαδή που αισθάνεται άνετα γιά να μιλήσει...
αλλά από την άλλη δεν μπορούν σε αυτόν τον χωρο να πουν 2 άνθρωποι τα δικά τους τόσο άνετα,όταν τους διακόπτουν συνέχεια ...
Δεν ξέρω,μου έρχεται να κλάψω και εγώ τώρα!
Θα έλεγα να προσευχηθείς να της δώσει "φώτηση" ο Θεός να δεί τον έρωτα σας καλύτερα!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Aγαπητέ Τακμαν καλημέρα!Καταρχήν να σου πω ότι είσαι πολυ ευφυής άνθρωπος κι αυτό φαίνεται από τον τρόπο που γράφεις.Αλλά πέρα από την πλάκα και τον χαβαλέ που όλοι κάνουμε εδώ μέσα,είναι κρίμα να αναλώνεσαι σοβαρά με ανθρώπους που δεν υπάρχει μέλλον.Στην αρχή νόμιζα ότι τα λες για πλάκα όλα αυτά αλλά όταν είδα ένα βιντεάκι που πόσταρες,κατάλαβα (?) ότι τα εννοείς όσα λες!Ασε τη Σταυρουλίτσα στην ευχή της Παναγίτσας και δημιούργησε κανονικούς φίλους,φίλες,γκόμενες!Κι αυτό γιατί οτιδήποτε γίνεται εμμονή,βλάπτει.Αν όχι τώρα,στο μέλλον πολύ περισσότερο.Σορρυ που επεμβαίνω στον συναισθηματικό σου κόσμος,έτσι συναδελφικά στα λέω.Ωραία είναι όλα αυτά για να γελάμε,αλλά ως εκεί.Ελπίζω κι εσύ να το βλέπεις έτσι και να κάνω λάθος!Φιλικά και καλή σου μέρα.
ΤΑΚΜΑΝ είναι και αυτός από τους ανώμαλους που βγαίνουν με πιπίνια!
Μην τον ακούς!
Εξάλλου ο αρχηγός μας,έχει φίλους,δεν είναι φυτό αλλά έχει άλλες προτιμήσεις στα ώριμα φρούτα!!!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Στις 12:37 ξαναπήρα τη Σταυρούλα σπίτι. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εμπρός;
ΤΑΚΜΑΝ: Συγχώρεσέ με σε παρακαλώ, που σε ξαναπαίρνω. Ήθελα να σου πώ ότι, αν ο συγγενής σου είναι πολύ άρρωστος και σε χρειάζεται, να τον δείς και σήμερα και αύριο. Εμείς βρισκόμαστε την άλλη εβδομάδα.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Μην ανησυχείς αγάπη μου. Θα σε πάρω αύριο τηλέφωνο, αν είναι να ρθείς.
ΤΑΚΜΑΝ: Πραγματικά θέλω να ξέρεις ότι τα προβλήματά σου είναι και δικά μου προβλήματα. Όταν μιλάω για σένα, είναι σα να μιλάω για τον εαυτό μου. Έχω ταυτιστεί πάρα πολύ συναισθηματικά μαζί σου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Ξέρεις τι γίνεται; Έχω ρεπό μόνο 2 φορές την εβδομάδα και έχω πάρα πολλές εκκρεμότητες. Για αυτό δεν σου υπόσχομαι τίποτα. Χθες πήρα 50 ευρώ μεροκάματο και τώρα μου έχουν μείνει μόνο 15 ευρώ. Με αυτά τα χρήματα, πρέπει να τη βγάλω μέχρι την Πέμπτη. Για μεσημέρι φτιάχνω τραχανά.
ΤΑΚΜΑΝ: Όταν όμως πάρεις το επικουρικό και δουλεύεις 3 φορές τη βδομάδα αντί για 5, θα βρισκόμαστε σπίτι σου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Τάκη, είναι μερικά πράγματα, στα οποία δεν μπορείς να με βοηθήσεις. Δεν μπορώ να σου πώ "έλα να βάλουμε πλυντήριο" ή "έλα να πλύνουμε τις πόρτες". Τελείωσε. Ούτε συναισθηματικά μπορείς. Έχω τις μοναξιές μου (αυτό το είπε με πολύ άγριο τόνο).
ΤΑΚΜΑΝ (σχεδόν κλαίγοντας): Δεν έχεις παράπονο από εμένα. Εγώ για να σε δώ στο στούντιο, έχω σκάσει συνολικά 1.050 ευρώ. Προσεύχομαι καθημερινά για σένα. Ενδιαφέρομαι για τα προβλήματά σου. Σε παίρνω τηλέφωνο από Αγγλία κατά μέσο όρο 2 φορές την εβδομάδα. Όταν βρώ δουλειά, θα σε στηρίξω οικονομικά. Τι άλλο να κάνω;
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει αγάπη μου (με αρκετά ψυχρή φωνή).
ΤΑΚΜΑΝ (κλαίγοντας): Σε παρακαλώ  πολύ, δεν θέλω να κλωτσάς την αγάπη, που σου δείχνω.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εγώ δεν κλωτσάω την αγάπη κανενός.
ΤΑΚΜΑΝ: Τέλος πάντων. Θα τα πούμε αύριο.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Καλό μεσημέρι.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Σαν τούρκικο σήριαλ ακούγεται,φοβερό σενάριο!
Και πάλι.......
RESPECT
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Χθες πήρα 50 ευρώ μεροκάματο και τώρα μου έχουν μείνει μόνο 15 ευρώ. Με αυτά τα χρήματα, πρέπει να τη βγάλω μέχρι την Πέμπτη. Για μεσημέρι φτιάχνω τραχανά.

Σου λέει με εύσχημο τρόπο ότι ψάχνει χορηγό.

Μακριά! (όσο δύσκολο κι' αν ακούγεται αυτό.....)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου, όλους για τη συμπαράσταση.

Λοιπόν, συνεχίζω.

Μετά το τελευταίο τηλεφώνημα, αισθάνθηκα ράκος ψυχολογικά. Ξάπλωσα ανάσκελλα στον καναπέ και έβαλα τα κλάμματα. Αυτή η γυναίκα, δεν είναι η Σταυρούλα, που αγάπησα. Στις 15:10 έφαγα το μεσημριανό μου, χωρίς ιδαίτερη όρεξη. Από τις 18:00 μέχρι τις 21:40 προσπάθησα να διαβάσω, αλλά διαρκώς έκανα στενάχωρες σκέψεις. Στις 01:10 έπαιξα τη "μαλακία της παρηγοριάς".
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Σου λέει με εύσχημο τρόπο ότι ψάχνει χορηγό.

Μακριά! (όσο δύσκολο κι' αν ακούγεται αυτό.....)
Δε νομίζω να με βλέπει σαν χορηγό. Αν σχεδίαζε να με εκμεταλλευτεί οικονομικά, θα μου φερόταν με το γάντι, δεν θα μου μίλαγε τόσο άσχημα.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Δε νομίζω να με βλέπει σαν χορηγό. Αν σχεδίαζε να με εκμεταλλευτεί οικονομικά, θα μου φερόταν με το γάντι, δεν θα μου μίλαγε τόσο άσχημα.
Γενικώς οι ηλικιωμένοι άνθρωποι αν το έχεις προσέξει είναι λίγο απότομοι.
Έχουν την εντύπωση ότι ο κόσμος τους ανήκει1
Αλλά εκτός από αυτό αντιφάσκει συνέχεια,από την μία συμφωνεί αλλά θέλει να περάσει το δικό της!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΕΤΑΡΤΗ 29/08/2012
Άργησε να με πάρει ο ύπνος, γιατί είχα στηθάγχη από τη στενοχώρια μου. Ξύπνησα στις 08:30. Έβγαλα το ημερολόγιο, ήπια τον καφέ μου, έφαγα τα chockapics και έριξα ένα παχύ χέσιμο. Στις 10:11 πήγα για ψώνια στο supermarket. Στις 10:22 πήρα τη Σταυρούλα σπίτι, αλλά δεν την πέτυχα. Στις 10:40 επέστρεψα σπίτι. Στις 12:15 η μαμά μου πήγε στο νοσοκομείο. Στις 12:17 έριξα ένα δεύτερο παχύ χέσιμο. Στις 12:26 ξαναπήρα τη Σταυρούλα σπίτι. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εμπρός;
ΤΑΚΜΑΝ: Ο Τάκης είμαι. Σε πήρα για να δώ, αν μπορείς σήμερα να βρεθούμε. Αν δεν μπορείς, πες το μου, για να κανονίσω να βγώ με τους φίλους μου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Βγες με τους φίλους σου καλύτερα.
ΤΑΚΜΑΝ: Εσύ τι θα κάνεις σήμερα;
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Θα βγώ με την ανιψιά μου και με μια φίλη.
ΤΑΚΜΑΝ: Κατάλαβα.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Κοίτα Τάκη, θέλω να σου μιλήσω στα ίσια. Το ξέρω ότι θα στενοχωρηθείς. Δεν θέλω να ξανάρθεις σπίτι μου. Δεν αισθάνομαι άνετα μαζί σου. Έχω τις φωτογραφίες των δικών μου ανθρώπων και θα λένε "ποιος είναι αυτός;". Γενικά δεν θέλω να βάζω άντρες στο σπίτι μου.
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ νόμιζα τόσο καιρό ότι με αισθανόσουν σαν παιδί σου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Είσαι το παιδάκι μου. Όταν θα μας δωθεί η ευκαιρία, θα πάμε για καφέ, θα πάμε στα μπουζούκια, θα πάμε να δούμε μια καλή ταινία ... Δεν θα μου πιάνεις το χέρι, όμως.
ΤΑΚΜΑΝ: Μια αγκαλίτσα όμως, όταν σε βλέπω, θα σου κάνω.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει, άλλο αυτό. Μπορείς, αν θέλεις, να μου γνωρίσεις και τις φίλες σου.
ΤΑΚΜΑΝ: Εγώ λέω καλύτερα να βγαίνουμε οι δυο μας.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει ότι πεις.
ΤΑΚΜΑΝ (κλαίγοντας): Σε παρακαλώ πάρα πολύ, θέλω να μου υποσχεθείς ότι δεν θα χαθούμε ποτέ.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Αυτό στο υπόσχομαι.
ΤΑΚΜΑΝ: Έγινε. Θα τα πούμε αύριο στο στούντιο.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει αγάπη μου.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Συνεχίζω να προβληματίζομαι!
Κάτι συνεχίζει να μην μου αρέσει!
Φοβάμαι ότι δεν σε βλέπει πολύ σοβαρά και εδώ πέσανε οι μάσκες με το τελευταίο τηλεφώνημα!
Ειδικά που ήταν και τα γενέθλιά σου έπρεπε να γίνει μία συνάντηση γιά ένα μισάωρο έστω!
Όλοι πρέπει να κάνουν θυσίες και όχι να την παρακαλάς από το τηλέφωνο.
Και αυτό με τις φωτογραφίες των δικών της,δεν το κατάλαβα!
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
Στις 12:37 ξαναπήρα τη Σταυρούλα σπίτι. Η στιχομυθία, που ακολούθησε, ήταν η εξής:

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εμπρός;
ΤΑΚΜΑΝ: Συγχώρεσέ με σε παρακαλώ, που σε ξαναπαίρνω. Ήθελα να σου πώ ότι, αν ο συγγενής σου είναι πολύ άρρωστος και σε χρειάζεται, να τον δείς και σήμερα και αύριο. Εμείς βρισκόμαστε την άλλη εβδομάδα.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Μην ανησυχείς αγάπη μου. Θα σε πάρω αύριο τηλέφωνο, αν είναι να ρθείς.
ΤΑΚΜΑΝ: Πραγματικά θέλω να ξέρεις ότι τα προβλήματά σου είναι και δικά μου προβλήματα. Όταν μιλάω για σένα, είναι σα να μιλάω για τον εαυτό μου. Έχω ταυτιστεί πάρα πολύ συναισθηματικά μαζί σου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Ξέρεις τι γίνεται; Έχω ρεπό μόνο 2 φορές την εβδομάδα και έχω πάρα πολλές εκκρεμότητες. Για αυτό δεν σου υπόσχομαι τίποτα. Χθες πήρα 50 ευρώ μεροκάματο και τώρα μου έχουν μείνει μόνο 15 ευρώ. Με αυτά τα χρήματα, πρέπει να τη βγάλω μέχρι την Πέμπτη. Για μεσημέρι φτιάχνω τραχανά.
ΤΑΚΜΑΝ: Όταν όμως πάρεις το επικουρικό και δουλεύεις 3 φορές τη βδομάδα αντί για 5, θα βρισκόμαστε σπίτι σου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Τάκη, είναι μερικά πράγματα, στα οποία δεν μπορείς να με βοηθήσεις. Δεν μπορώ να σου πώ "έλα να βάλουμε πλυντήριο" ή "έλα να πλύνουμε τις πόρτες". Τελείωσε. Ούτε συναισθηματικά μπορείς. Έχω τις μοναξιές μου (αυτό το είπε με πολύ άγριο τόνο).
ΤΑΚΜΑΝ (σχεδόν κλαίγοντας): Δεν έχεις παράπονο από εμένα. Εγώ για να σε δώ στο στούντιο, έχω σκάσει συνολικά 1.050 ευρώ. Προσεύχομαι καθημερινά για σένα. Ενδιαφέρομαι για τα προβλήματά σου. Σε παίρνω τηλέφωνο από Αγγλία κατά μέσο όρο 2 φορές την εβδομάδα. Όταν βρώ δουλειά, θα σε στηρίξω οικονομικά. Τι άλλο να κάνω;
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει αγάπη μου (με αρκετά ψυχρή φωνή).
ΤΑΚΜΑΝ (κλαίγοντας): Σε παρακαλώ  πολύ, δεν θέλω να κλωτσάς την αγάπη, που σου δείχνω.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εγώ δεν κλωτσάω την αγάπη κανενός.
ΤΑΚΜΑΝ: Τέλος πάντων. Θα τα πούμε αύριο.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Καλό μεσημέρι.
τυπε εχεις γαμησει 21 φορες σε ενα μονο στουντιο?
το εχεις χτισει λεμε!
 

nomercy

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.283
Κριτικές
15
Like
225
Πόντοι
1.240
ο υποκειμενικός χρόνος που <<βιώνουμε>> είναι μια ψευδαίσθηση..

ναι ρε γμτ πολυ φιλοσοφημενο πως δεν το χα σκεφτει ο πεζος.... τι μλκς που ειμαι... ρε ουστ απο εδω :-p
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
ΤΑΚΜΑΝ: Σε παρακαλώ πολύ, θέλω να σε δώ μια σπίτι σου, πριν φύγω. Θέλω να σε κεράσω για τα γεννέθλιά μου.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εντάξει αγάπη μου. Απλά δεν μπορώ να σου υποσχεθώ τίποτα. Εγώ είμαι άνθρωπος της τελευταίας στιγμής. Δεν προγραμματίζω. Αντιθέτως, εσύ είσαι άνθρωπος του προγράμματος. Δεν μπορώ να καταλάβω, πώς ένα τόσο νέο παιδί προγραμματίζει.
ΤΑΚΜΑΝ: Τέλος πάντων. Θα σε ξαναπάρω αύριο το πρωί και συννενοούμαστε.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Γιατί θες τόσο πολύ να βρεθούμε σπίτι; Αφού τα λέμε και στο στούντιο.
ΤΑΚΜΑΝ: Γιατί είμαι συναισθηματικά συνδεδεμένος μαζί σου και θέλω να σε βλέπω και στον προσωπικό σου χώρο.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: (μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Έγινε. Θα τα ξαναπούμε αύριο.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Άμα είναι, θα σου τηλεφωνήσω να ρθεις.
ΤΑΚΜΑΝ: ΟΚ.
Και που το ξερεις οτι εκανε μορφασμο γυπα? Αφου μιλησατε στο τηλεφωνο?
(βεβαια αμα εισαι ΤΑΚΜΑΝ ολα μπορεις να τα ξερεις)
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Συνεχίζω να προβληματίζομαι!
Κάτι συνεχίζει να μην μου αρέσει!
Φοβάμαι ότι δεν σε βλέπει πολύ σοβαρά και εδώ πέσανε οι μάσκες με το τελευταίο τηλεφώνημα!
Ειδικά που ήταν και τα γενέθλιά σου έπρεπε να γίνει μία συνάντηση γιά ένα μισάωρο έστω!
Όλοι πρέπει να κάνουν θυσίες και όχι να την παρακαλάς από το τηλέφωνο.
Και αυτό με τις φωτογραφίες των δικών της,δεν το κατάλαβα!
Έχουν πεθάνει ο άντρας της και ο γιος της εδώ και 18 χρόνια.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Και που το ξερεις οτι εκανε μορφασμο γυπα? Αφου μιλησατε στο τηλεφωνο?
(βεβαια αμα εισαι ΤΑΚΜΑΝ ολα μπορεις να τα ξερεις)
Μορφασμός Γύπα στο τηλέφωνο = καμία απάντηση.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Συναισθηματική κατάσταση μετά το τηλεφώνημα: Στενοχώρια, νοσταλγία για το παρελθόν, θυμός.
Σωματικά συμπτώματα: Στηθάγχη, αίσθημα παλμών, βάρος στην καρδιά, δύσπνοια, φούσκωμα, δάκρυα.
Στις 15:10 έφαγα το μεσημεριανό με πολύ δυσκολία. Η καρδιά μου κόντευε να σπάσει από τη στενοχώρια.
Στις 20:00 βρέθηκα με τον Γιοντώ, τον Τρ, τον Παπαφλέσσα και την Αρετή στην πλατεία του Αγίου Θωμά για καφέ. Τους κέρασα για τα γεννέθλιά μου. Η στήριξή τους ήταν σημαντική. Σπίτι επέστρεψα στις 21:33. Αξίζει να αναφερθεί ότι οι διαδρομές με το 622 ήταν εντελώς αδιάφορες.  Κοιμήθηκα στις 02:35 αρκετά στενοχωρημένος.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Μέθοδος του ντιβανοτρυπητή = μπρούμυτη εκσπερμάτωση.
Όταν αυνανίζομαι σπίτι μου, ξαπλώνω μπρούμυτα, τρίβω τον πούτσο μου και μετά από κάποιο χρονικό διάστημα (με τη βοήθεια της κάθετης αντίδρασης του δαπέδου Ν), το βρακί μου γεμίζει με 1.000.000.000 σπερματοζωάρια.
Όταν αυνανίζομαι στο στούντιο, η διαδικασία είναι παρόμοια. Επιπλέον όμως, κάνω γυαλόχαρτο τα ντριν-ντριν της πο8τάνας. Μια άλλη σημαντική διαφορά είναι ότι τα χύσια εκβάλλουν στο προφυλακτικό.
Δηλαδη πληρωνεις για να μαλακιστεις;!!!! :uglystupid: :uglystupid:
 

AIZEN SOSUKE

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ΤΑΚΜΑΝ  τα Α-ΚΑΠΕΛΟ θέλουν χώρο να αναπνεύσουν, δεν είναι σαν τις κοπέλες στην ηλικία σου. Κομμένα τα τηλέφωνα σπίτι αλλιώς θα την χάσεις.
Εμπειρία : Με φιλοξενούσε α-καπελο για 4 χρόνια όταν έκανα το πτυχίο μου.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom