Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Δεν μιλαώ τι σκέφτεται τι κάνεις εσύ,δεν κατάλαβες ακόμα!
Θα στο κάνω ανάλυση....
Σκέφτεται η Σταυρούλα ενώ εσύ είσαι στο δωμάτιο...
-Και γιατί πάει στις πουτάνες τόσο ωραίο παιδί?
-Δεν μπορεί να βρεί κοπέλα?
-Μήπως περνάει καλύτερα με αυτές από ότι με εμένα?
-Μήπως με κοροιδεύει αλλά θέλει να πηδάει και μικρές?
-Όταν θα είμαστε μαζί θα κάνει τα ίδια χωρίς να το ξέρω?

Κατάλαβες τώρα πόσα μπορεί να σκεφτεί όσο είσαι εσύ μέσα?
Αυτό εννοώ,τον συναισθηματικό της κόσμο!
1) Η Σταυρούλα ξέρει κατά βάθος ότι τις πο8τάνες τις έχω χεσμένες και ότι έρχομαι στο στούντιο για πάρτυ της.
2) Γνωρίζει τον ιδιαίτερο σεξουαλικό μου προσανατολισμό (ξέρει ότι φλερτάρω μόνο α-καπέλο).
3) Μεγαλύτερη πιθανότητα έχει να αναστηθεί η Αλίκη Βουγιουκλάκη, παρά να καταφέρω να πείσω τη Σταυρούλα να συμβιώσουμε. Μου έχει πει ότι δεν πρόκειται ποτέ, να βάλει  άντρα στο σπίτι της.
 

AIZEN SOSUKE

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
ΤΑΚΜΑΝ νομίζω έχεις τελειώσει Ελληνική αγωγή. Ισχύει πως όλοι σε αυτό το σχολείο είναι τέρμα κολλημένοι, περίεργοι, κτλπ ??
discuss .
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΤΑΚΜΑΝ νομίζω έχεις τελειώσει Ελληνική αγωγή. Ισχύει πως όλοι σε αυτό το σχολείο είναι τέρμα κολλημένοι, περίεργοι, κτλπ ??
discuss .
Έχω τελειώσει την Ελληνική Παιδεία.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31/08/2012
Ξύπνησα στις 08:30. Ήπια τον καφέ μου, έβγαλα το ημερολόγιο, έριξα ένα παχύ χέσιμο και έφαγα τα chockapics. Στις 10:15 πήγα για ψώνια στο supermarket. Επέστρεψα σπίτι στις 10:35. Περίμενα τη μαμά μου να πάει στο νοσοκομείο, για να μπορέσω να πάρω τηλέφωνο τη Σταυρούλα από το σταθερό. Είχα δύσπνοια, η καρδιά μου χόρευε σε ρυθμούς σκληρού ροκ και το στομάχι μου ανακατευόταν. Οι προηγούμενες 3 μέρες με έφθειραν πολύ ψυχολογικά. Ήθελα να ξανακούσω τη Σταυρούλα, που αγάπησα. Να την πάρω τηλέφωνο, να με αποκαλέσει "αγάπη μου" και να την ακούσουν 100 οικοδομικά τετράγωνα. Στις 12:50 η μαμά έφυγε από το σπίτι. Έριξα ένα κατούρημα ανακούφισης και πήρα τη Δανάη. Μιλήσαμε για 10 λεπτά (γιόρταζε χθες το μωρό της).
Στις 13:05 ήπια μερικές γουλιές παγωμένο νερό και πήρα τηλέφωνο τη Σταυρούλα. Μιλήσαμε για 10 λεπτά. Της έδωσα κουράγιο, ενημερώνοντάς την για την επιστροφή Δία (είναι μια πολύ καλή αστρολογική επιρροή και συμβαίνει κάθε 12 χρόνια). Της έδειξα την αγάπη μου, της ζήτησα συγνώμη για την επίσκεψή μου στο σπίτι της και την παρακάλεσα να είναι ειλικρινής μαζί μου από εδώ και πέρα. Η συζήτηση έγινε σε πιο φιλικό τόνο σε σχέση με την Πέμπτη. Ωστόσο, κλείνοντας το τηλέφωνο αισθάνθηκα και πάλι ότι δε με αγαπάει ούτε το 1/1000 από ότι την αγαπάω εγώ. Το αρνητικό ήταν ότι με τόνο διαταγής, με υποχρέωσε να γράψω ψεύτικη κριτική για τη Ρομπέρτα (έχει αναδουλειές). Παρόλα αυτά, επειδή η σχέση μας παρουσίασε ανοδική πορεία, για αυτό το λόγω προμόταρα τη Ρομπέρτα στο site.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Από τις 13:20 μέχρι τις 15:00 διάβασα για το διδακτορικό (αυτό με τον Τοτό το ξέρετε;). Στις 15:25 έστειλα βιογραφικό για μια part-time δουλειά στο Basingstoke. Στις 15:50 έφαγα μεσημεριανό και στις 16:50 έπεσα για τη μεσημεριανή μου σιέστα. Από τις 18:25 μέχρι τις 21:45 συνέχισα το διάβασμα (3 σελίδες με το ζόρι έβγαλα). Κατόπιν έφαγα βραδινό και επισκέφτηκα τη γιαγιά στο νοσοκομείο. Στις 00:12 επέστρεψα σπίτι. 
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
1) Η Σταυρούλα ξέρει κατά βάθος ότι τις πο8τάνες τις έχω χεσμένες και ότι έρχομαι στο στούντιο για πάρτυ της.
2) Γνωρίζει τον ιδιαίτερο σεξουαλικό μου προσανατολισμό (ξέρει ότι φλερτάρω μόνο α-καπέλο).
3) Μεγαλύτερη πιθανότητα έχει να αναστηθεί η Αλίκη Βουγιουκλάκη, παρά να καταφέρω να πείσω τη Σταυρούλα να συμβιώσουμε. Μου έχει πει ότι δεν πρόκειται ποτέ, να βάλει  άντρα στο σπίτι της.
Προγραμμα ημέρας!
Ξύπνησα και έχω ερωτήσεις....
Λοιπόν ξύπνησα σήμερα 11.03 μετά από αχαλίνωτο ξενύχτι ευτυχώς χωρίς να με πονάει το πάνω κεφάλι.11.10 τελείωσα από την τουαλέτα χωρίς ιδιαίτερες επιτυχίες σαν εσένα στον ιδιαίτερο αυτό χώρο,στις 11.16 έφτιαξα έναν σπέσιαλ φραππέ και πήρα τα 10 χάπια από συμπληρώματα διατροφής που με κρατάνε ντούρο.Στις 11.22 άνοιξα τον υπολογιστή και είδα την αναφορά.
Λοιπόν πρέπει να ανφέρω αρχηγέ.
Μετά από αυτά που βλέπω και έρευνα στο θρέντ θεωρώ ότι δεν έχεις πολύ μέλλον σε αυτή την σχέση γιατί δεν ανταποκρινίτεται το έτερο ήμισυ.
Σε βλέπει μόνο σαν πελάτη και θα το αναπτύξω αυτό στο εγγύς μέλλον γιά να μην χάνεις την ώρα σου κι εσύ και να βρείς άλλο α-κάπελο!
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Λοιπόν συνεχίζω για να μην κουράζω τον αρχηγό....
--Γιατί δεν έχετε κάνει σεξ εδω και τόσο καιρό?Αν υπήρχε έλξη δεν θα είχε υποκύψει στην γοητεία σου έστω και μία φορά παρά να μιλάτε συνέχεια χωρίς νόημα?Γιατί κουβέντες μόνο οι φίλοι έχουν χωρίς τίποτα παραπάνω(κανένα φιλάκι,κανένα μπαλαμουτάκι,κανένα τσιμπουκάκι και μετά το μοιραίο)
Να σπάσουν οι πάγοι ρε παιδί μου λίγο!!!
Ενάμιση χρόνο μόνο επισκέψεις ,θέλει για να σε δεί το 50άρικο και μόνο ανέβασμα κριτικής επειδή έχει αναδουλειές?
Σε χρησιμοποιεί κιόλας γιατί με τόσα 10άρια έχεις κάνει το στούντιο 1ο στην Αθήνα......
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Συνεχλιζω ακάθεκτος!
Σε ρώτησα αν την πειράζει που πας με πουτάνα που είναι φυσικό γιατί θα σε ήθελε αποκλειστικά δικό της αν σε ήθελε και θα σου έκανε αυτά που σου κάνει η πουτάνα "εκείνη" γιά να σε ευχαριστήσει!
Εσύ αν αγαπούσες μία άλλη όπως η Σταυρούλα θα ήθελες να πηγαίνει με κάποιον φίλο της για σεξ αντί να την ικανοποιείς εσύ?
Σκέψου το όπως είπε ο αρχηγός Φρόυντ,δηλαδή μπες στην μεριά της και σκέψου!
Εξάλλου και αυτό με το σπίτι της μου κινεί υποψίες,οι δικοί της έχουν πεθάνει πριν 18 χρόνια,όχι πέρυσι να πεις ότι τους θυμάται πρόσφατα.
Η ζωή συνεχίζεται και δεν μπορεί να βάλει ούτε μία φωτογραφία σου ανάμεσα στις δικές σου αν σε θεωρεί δικό της άνθρωπο?
Και μία φορά που σε δέχτηκε σπίτι,το μετάνοιωσε μετά,συγνώμη αλλά αυτό δεν δείχνει θυσία για την σχέση της αλλά για τον πελάτη που γράφει κριτικές και έχει πάει 22 φορές στο συγκεκριμένο στούντιο!!!
Πόσο μάλλον να συζήσετε!
Δηλαδή θα είσαι καλός μόνο αν την συντηρείς οικονομικά και δεν θα δουλεύει 5 αλλά 3 φορές?
Θα επανέλθω αργότερα,σκέψου αυτά και θα συνεχίσω δριμύτερος με την καυτή μου πένα που τα λέω τσεκουράτα γιατί έτσι είναι η ζωή (σκληρή)..........................................
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μπλιαξ, πάνω από 3 σελίδες δεν άντεξα! Κοντεύω να ξεράσω!
 

Επισκέπτης
Damn you
 

Συνημμένα

  • gypas.jpg
    gypas.jpg
    67 KB · Εμφανίσεις: 15
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Πες τα πες τα. Αυτοί οι νέοι... Τους έχει χαλάσει αυτο το ρημαδι το Internet  :2funny:
Η γριά κότα έχει το ζουμί!
Εγώ άλλαξα τις απόψεις μου με τον ΤΑΚΜΑΝ αρχηγό,από κεί που μου αρέσαν μέχρι 26 τώρα μου αρέσουν μέχρ και 28 και όλο προχωράω στα 30 ακάθεκτος!!!!!!!!!!!!!!!!
 

ΝΙΚΟΣ ΠΑΠ

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2012
Μηνύματα
391
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
1
Επειδη βαριεμαι να ψαχνω,ποσο χρονων ειναι η Σταυρουλα?
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Η γριά κότα έχει το ζουμί!
Εγώ άλλαξα τις απόψεις μου με τον ΤΑΚΜΑΝ αρχηγό,από κεί που μου αρέσαν μέχρι 26 τώρα μου αρέσουν μέχρ και 28 και όλο προχωράω στα 30 ακάθεκτος!!!!!!!!!!!!!!!!

Έτσι είναι αδερφέ, όσοι ασχολούνται με πιπίνια απλά δεν γνωρίζουν δεν έχουν μελετήσει τον ΤΑΚΜΑΝ!
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Προγραμμα ημέρας!
Ξύπνησα και έχω ερωτήσεις....
Λοιπόν ξύπνησα σήμερα 11.03 μετά από αχαλίνωτο ξενύχτι ευτυχώς χωρίς να με πονάει το πάνω κεφάλι.11.10 τελείωσα από την τουαλέτα χωρίς ιδιαίτερες επιτυχίες σαν εσένα στον ιδιαίτερο αυτό χώρο,στις 11.16 έφτιαξα έναν σπέσιαλ φραππέ και πήρα τα 10 χάπια από συμπληρώματα διατροφής που με κρατάνε ντούρο.Στις 11.22 άνοιξα τον υπολογιστή και είδα την αναφορά.
Λοιπόν πρέπει να ανφέρω αρχηγέ.
Μετά από αυτά που βλέπω και έρευνα στο θρέντ θεωρώ ότι δεν έχεις πολύ μέλλον σε αυτή την σχέση γιατί δεν ανταποκρινίτεται το έτερο ήμισυ.
Σε βλέπει μόνο σαν πελάτη και θα το αναπτύξω αυτό στο εγγύς μέλλον γιά να μην χάνεις την ώρα σου κι εσύ και να βρείς άλλο α-κάπελο!
Ένα αντιπροσωπευτικό απόσπασμα της στιχομυθίας, που είχα με τη Σταυρούλα την Πέμπτη στο στούντιο, ήταν το εξής:

ΤΑΚΜΑΝ: Το σωματικό πόνο τον αντέχω. Στις 26/08/2012, που πήγα για μπάνιο στη Βάρκιζα, έπαθα κράμπα και δεν απασχόλησα κανέναν. Αυτό, που δεν αντέχω, είναι η απόρριψη. Έχω κάποιες ευαισθησίες, που πρέπει να τις αποδεχτείς.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ: Εγώ δε σε απορρίπτω. Μπορεί άλλες ναι, εγώ όχι. Αν δεν ήθελα την παρέα σου, θα σου έλεγα "Τέλειωσες; Ξεκουμπίδια τώρα".
ΤΑΚΜΑΝ: Σε παρακαλώ πάρα πολύ (ακολούθησε η βροχή του Montpellier), αυτό δε θέλω να μου το πείς ποτέ.
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (με πολύ ψυχρό τόνο): Εντάξει αγάπη μου.

Είμαι μπερδεμένος. Αν με βλέπει μόνο σαν πελάτη, γιατί μου έδωσε το σταθερό της τηλέφωνο, μου κάνει συντροφιά μετά το πουτανογαμήσι και μου εμπιστεύεται λεπτομέρειες από την προσωπική της ζωή; Από την άλλη, αν με θεωρεί δικό της άνθρωπο (όπως ισχυρίζεται), γιατί δεν επιδιώκει την παρέα μου εκτός επαγγελματικού χώρου;
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν συνεχίζω για να μην κουράζω τον αρχηγό....
--Γιατί δεν έχετε κάνει σεξ εδω και τόσο καιρό?Αν υπήρχε έλξη δεν θα είχε υποκύψει στην γοητεία σου έστω και μία φορά παρά να μιλάτε συνέχεια χωρίς νόημα?Γιατί κουβέντες μόνο οι φίλοι έχουν χωρίς τίποτα παραπάνω(κανένα φιλάκι,κανένα μπαλαμουτάκι,κανένα τσιμπουκάκι και μετά το μοιραίο)
Να σπάσουν οι πάγοι ρε παιδί μου λίγο!!!
Ενάμιση χρόνο μόνο επισκέψεις ,θέλει για να σε δεί το 50άρικο και μόνο ανέβασμα κριτικής επειδή έχει αναδουλειές?
Σε χρησιμοποιεί κιόλας γιατί με τόσα 10άρια έχεις κάνει το στούντιο 1ο στην Αθήνα......
Εξαρχής το ήξερα ότι αυτή η σχέση, θα ήταν σχέση του stamp, του ηγεμονικού sandwich και της βροχής του Montpellier. Όταν επισκέφτηκα το στούντιο για 3η φορά, μου είπε "Σε αγαπάω, σα να είσαι το παιδάκι μου".
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom