Νέα

Ερωτική Ατζέντα Του ΤΑΚΜΑΝ,του γυπα τα 9μερα,τσαρκες,Κα ΝΙκη κτλ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΤΑΚΜΑΝ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 254K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
ΤΑΚΜΑΝ: How do you find my English?
Α-ΚΑΠΕΛΟ: Your vocabulary is good, but your accant no. I hardly understand you.
ΤΑΚΜΑΝ: Excuse me (ακολούθησε στοργικό χαδάκι στα τρικ-τρικ).
Α ρε μαλακα τσομπανη!!!Ρεζιλι μας εκανες αλλη μια φορα. :jerking:
Και η ορθογραφια σου εχει προβλημα.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν, συνεχίζω.

Μετά από αυτή τη γνωριμία, η ερωτική μου επιθυμία αυξήθηκε επικίνδυνα. Στις 16:26 έφτασα στην παραλία του Shanklin (Hope beach). Γδύθηκα και χώθηκα στη θάλασσα, για να ξεκαυλώσω. Το μπάνιο διήρκησε μέχρι τις 17:05. Η εξωτερική θερμοκρασία ήταν 23 C και η θερμοκρασία της θάλασσας 16.2 C. Στις 17:29 πήγα σε ένα κυριλέ εστιατόριο και έφαγα Seabass fillet. Στις 18:45 πήρα το δρόμο της επιστροφής. Σε κανένα από τα δυο λεωφορεία, δεν είχα την τύχη να κάθομαι δίπλα σε α-καπέλο, αλλά σκεφτόμουν τα βραχιόλια της τελευταίας και αιθανόμουν μια στυτική πληρότητα.
Όπα. Θα χάσω το λεωφορείο. Πάω στο Αυλάκι για μπάνιο. Τα λέμε.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν, συνεχίζω.

Στις 20:16 έφτασα στο West Cowes και περίμενα το επόμενο high-speed για Southampton (επόμενη προγραμματισμένη αναχώρηση: 21:15). Στις 20:45 με πήρε ο πατέρας μου και αμέσως έκλεισε το κινητό, εξαιτίας της άδειας μπαταρίας.  Εκείνη τη στιγμή, η διάθεσή μου χάλασε, γιατί καταλάβαινα ότι οι δικοί μου θα ανησυχούσαν. Το πλοίο έφυγε στις 21:32, εξαιτίας της ομίχλης. Η διαδρομή για Southampton διήρκησε 32 λεπτά λόγω περιορισμένης ορατότητας. Το πλοίο ήταν γεμάτο από 15άχρονες Αγγλίδες, οπότε κάθισα μόνος μου (τι ανωμαλίες είναι αυτές, δεν μπορώ να καταλάβω τους άντρες, που καυλώνουν με πιπίνια). Στις 22:19 έφτασα σπίτι και πήρα τηλέφωνο τους γονείς μου, για να μην ανησυχούν. Βραδινό έφαγα στον Lion King. Τη νύχτα έπαιξα μια ξεγυρισμένη μαλακια.
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Λοιπόν, συνεχίζω.

Στις 20:16 έφτασα στο West Cowes και περίμενα το επόμενο high-speed για Southampton (επόμενη προγραμματισμένη αναχώρηση: 21:15). Στις 20:45 με πήρε ο πατέρας μου και αμέσως έκλεισε το κινητό, εξαιτίας της άδειας μπαταρίας.  Εκείνη τη στιγμή, η διάθεσή μου χάλασε, γιατί καταλάβαινα ότι οι δικοί μου θα ανησυχούσαν. Το πλοίο έφυγε στις 21:32, εξαιτίας της ομίχλης. Η διαδρομή για Southampton διήρκησε 32 λεπτά λόγω περιορισμένης ορατότητας. Το πλοίο ήταν γεμάτο από 15άχρονες Αγγλίδες, οπότε κάθισα μόνος μου (τι ανωμαλίες είναι αυτές, δεν μπορώ να καταλάβω τους άντρες, που καυλώνουν με πιπίνια). Στις 22:19 έφτασα σπίτι και πήρα τηλέφωνο τους γονείς μου, για να μην ανησυχούν. Βραδινό έφαγα στον Lion King. Τη νύχτα έπαιξα μια ξεγυρισμένη μαλακια.
Αν είναι δυνατόν να τους αρέσουν τα πιπίνια στους ανώμαλους
Εγώ αυτό κράτησα από εδώ,πολύ σωστός!
Η γριά κότα έχει το ζουμί.....................
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Έχω στο laptop μου αποθηκευμένη μια φωτογραφία με του Γύπα τα εννιάμερα. Δυστυχώς όμως, είναι 2.96 ΜΒ και για αυτό το λόγω δεν μπορώ να τη δημοσιεύσω. Έτσι λοιπόν, τη δημοσίευσα στο Facebook. Πείτε στο "απόλυτο αρσενικό", που τον έχω κάνει add, να μπεί στο προφίλ μου και να την ποστάρει στο παρών link. Ευχαριστώ.
 

StrangeKindOfHuman

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Ιαν 2012
Μηνύματα
208
Κριτικές
111
Like
531
Πόντοι
1.211
Έχω στο laptop μου αποθηκευμένη μια φωτογραφία με του Γύπα τα εννιάμερα. Δυστυχώς όμως, είναι 2.96 ΜΒ και για αυτό το λόγω δεν μπορώ να τη δημοσιεύσω. Έτσι λοιπόν, τη δημοσίευσα στο Facebook. Πείτε στο "απόλυτο αρσενικό", που τον έχω κάνει add, να μπεί στο προφίλ μου και να την ποστάρει στο παρών link. Ευχαριστώ.
394564_4505156751311_715942565_n.jpg

Φαντάζομαι ότι μου επιτρέπεις να το κάνω εγώ.  ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
δώσε λίνκ για το προφίλ σου ρε!
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
No problem. Thank you very much. I want comments. Would your sexual performance increase, if the prestitute / your wife / your girlfriend wore them during the sexual contact?
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Αξίζει να αναφερθεί ότι σε αυτό το σεντονάκι, έχω χύσει άπειρες φορές.
 
OP
OP
Τ

ΤΑΚΜΑΝ

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2009
Μηνύματα
2.184
Κριτικές
61
Like
65
Πόντοι
1.316
Λοιπόν, συνεχίζω την ερωτική μου ατζέντα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/08/2012
Ξύπνησα στις 08:15. Από τις 11:15 μέχρι τις 12:25 διάβασα για το PhD (συγκέντρωση: 5%). Κατόπιν, ετοίμασα τη βαλίτσα μου για Λονδίνο. Στις 12:47 βγήκα από το σπίτι μου. Στις 13:30 πήγα στα West Quay, για να παραπονεθώ για την αργή ταχύτητα του mobile internet. Στις 14:00 πήγα στην Pizza Hut και έφαγα γαρίδες με σάλτσα σκόρδου, μακαρονάδα, παγωτό και χυμό βατόμουρο. Στις 15:30 πήρα το National Express (bus 032) από Southampton Coach Station για London Victoria Coach Station. Κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, καθόμουν μόνος μου και προσευχόμουν για την καρδουλίτσα μου. Έφτασα Λονδίνο στις 17:10. Στις 18:30 βρέθηκα στη Liverpool Street με Άρη, Πάνο και Γεροσταμούλο. Πήγαμε αρχικά για ποτό και μετά στα KFC για dinner. Στις 00:05 πήγα με τον Πάνο στη φοιτητική εστία του LSE και μέχρι τις 05:15 λέγαμε μαλακίες και σπάγαμε πλάκα με μια γκόμενα (μπήκαμε στο ).
 
Εγγρ.
23 Μαΐ 2012
Μηνύματα
2.044
Κριτικές
30
Like
884
Πόντοι
326
Λοιπόν, συνεχίζω την ερωτική μου ατζέντα.

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/08/2012
Ξύπνησα στις 08:15. Από τις 11:15 μέχρι τις 12:25 διάβασα για το PhD (συγκέντρωση: 5%). Κατόπιν, ετοίμασα τη βαλίτσα μου για Λονδίνο. Στις 12:47 βγήκα από το σπίτι μου. Στις 13:30 πήγα στα West Quay, για να παραπονεθώ για την αργή ταχύτητα του mobile internet. Στις 14:00 πήγα στην Pizza Hut και έφαγα γαρίδες με σάλτσα σκόρδου, μακαρονάδα, παγωτό και χυμό βατόμουρο. Στις 15:30 πήρα το National Express (bus 032) από Southampton Coach Station για London Victoria Coach Station. Κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, καθόμουν μόνος μου και προσευχόμουν για την καρδουλίτσα μου. Έφτασα Λονδίνο στις 17:10. Στις 18:30 βρέθηκα στη Liverpool Street με Άρη, Πάνο και Γεροσταμούλο. Πήγαμε αρχικά για ποτό και μετά στα KFC για dinner. Στις 00:05 πήγα με τον Πάνο στη φοιτητική εστία του LSE και μέχρι τις 05:15 λέγαμε μαλακίες και σπάγαμε πλάκα με μια γκόμενα (μπήκαμε στο ).
παχυ χεσιμο δεν ειχε? :2funny:
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
No problem. Thank you very much. I want comments. Would your sexual performance increase, if the prestitute / your wife / your girlfriend wore them during the sexual contact?
Καλά τώρα που το σκέφτομαι,εμένα θα πήγαινε στα σύννεφα αν τα φορούσε!
Ευχαριστώ που μας δίνεις τέτοιες αφροδισιακές ιδέες!!!
Δεν έχω λόγια πραγματικά...........
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
παχυ χεσιμο δεν ειχε? :2funny:
Πιστεύω το παχύ χέσιμο είναι στο κενό 8.15-11.15!
Σε παρακαλώ προσπάθησε να θυμηθείς πότε ο αρχηγός ενεργείται κάθε μέρα.
Δεν θέλω να στεκόμαστε σε λεπτομέρειες που ήδη ξέρουμε και αγωνιεί όλο το πανελλήνιο καθημερινά!
Δεν θα το ξαναπώ.........
Ο αρχηγός μας ενεργείται "πάντα κάθε πρωί"
 

tenniskiller

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.554
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
16
Αξίζει να αναφερθεί ότι σε αυτό το σεντονάκι, έχω χύσει άπειρες φορές.
Έχει συλλεκτική αξία αλλά πολύ σημαντικό είναι το συναισθηματικό κομμάτι!
Είναι μέρος του εαυτού σου πλέον,εγώ νομίζω πρέπει να το παίρνεις και αυτό μαζί σου και να το δείξεις στην καρδουλίτσα σου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom