Νέα

Eρωτικα σημαδια απο milf

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jean-Claud
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 57
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Αν εισαι πανω απο 20 ετων και μενεις ακομα μαζι με τους γονεις σου και σε ενδιαφερει μια μιλφ τι θα γινει και τι οχι, αλλα ειναι τα θεματα που πρεπει να κοιταξεις και να ασχοληθεις ειναι φιλε.

Αστην εκει που ειναι και ασχολησου με τον εαυτο σου και τη βελτιωση σου πριν περασουν τα χρονια και βυθιστεις ακομα πιο βαθια σε αυτο που ηδη εισαι.

Δεν επιτρεπεται να μενεις ακομα με τους δικους σου. Απο εκει ξεκιναμε. Βρες δουλεια (αν ηδη δεν εχεις) και μαθε να ζεις μονος σου, ανεξαρτητος, σαν αντρας.

Οσο μενεις με τους γονεις σου, ξεχνα το. Στιψε τον εαυτο σου και ζησε αντρικα.
εχω δουλεια τυπε απλα δεν θελω τα μισα μου λεφτα να τα δινω στο ενοικιο και να μου μενουν ψιχουλα.
με τα λεφτα που θα εδινα στο ενοικιο τωρα τα αποταμιευω η και καποιες φορες τα χαλαω αναλογα την περισταση.
διαφωνω στην ιδεολογια να το παιξω αντρικια όπως λες αλλα με αδεια τσεπη για τον εαυτο μου εννοω όχι να τα χαλαω για τις γυναικες.
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
θα ηθελα την αποψη του mindreader αν εχει δει το νημα.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.158
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Ποιος σου το επαιξε γαμιας και με ποιο τροπο; Μπερδευεσαι μου φαινεται και εχεις την εντυπωση οτι επειδη γραφει ο καθε ενας κατι που εσυ δεν εχεις καταφερει, αυτοματα θεωρεις οτι το παιζει κατι.

Επειδη εισαι εσυ μιζερος και αμπαλος δεν σημαινει οτι ειναι ολοι γυρω σου εδω μεσα το ιδιο. Ο καθενας εχει το δικαιωμα να γραφει οτι γουσταρει. Κανενας δεν εχει το δικαιωμα να ενοχλει καποιον οταν δεν εχει ενοχληθει πρωτα. Ξεκινα να φερεσαι σαν αντρας τουλαχιστον σε αυτο το κομματι και σταματα τις ζηλιες που σου βγαζουν κακια και απωθημενα.

Μεσα εδω ειναι μια μικρογραφια της κοινωνιας. Τα παντα υπαρχουν. Λογαριασμο θα σου δωσουμε τι ειμαστε;

Μπες, γραφε ομορφα τη γνωμη σου, κανε ομορφα τα σχολια σου, κανε τη πλακα σου, περνα καλα, δωσε πληροφοριες και παρε πληροφοριες για τα διαφορα θεματα που σε ενδιαφερουν, μην ενοχλεις κανεναν που δεν σε ενοχλει και τελος.

Τι δεν καταλαβαινεις;

Πειραγματα, ειρωνιες, ξεσπαματα και μαγκιες με οσους σου εχουν δωσει το δικαιωμα. Με τους υπολοιπους σε προσωπικο επιπεδο, οφειλεις να εισαι κυριος. Οχι μεθυσμενος πιθηκος.

Καταρχήν, λόγω του δικαιώματος που λες να γράφει ο καθένας ότι θέλει, πρέπει να αποδέχεται και την ανάλογη κριτική.

Όταν το παίζεις γαμάουάλας και καλά εδώ μέσα (και έξω) θεωρείς ότι δε θα σε γιούχαρε κανένας;

Δηλαδή, πες ότι πίναμε ποτάκι 2-3 άντρες και είχαμε εσένα να λες πώς πρέπει ο άντρας να φέρεται στη γυναίκα κλπ., με αυτά που λες, θεωρείς ότι δε θα έπεφτε κριτική στο ότι είσαι υπερβολικός και γενικά αυτά είναι για 15χρονα;

Μην απαντήσεις, δεν υπάρχει λόγος, ξέρεις την απάντηση και εγώ δεν χρειάζομαι τη δική σου.

Α και για να μη ξεχαστώ διότι τώρα χέζω που το γράφω αυτό, όλοι έχουν εμπειρίες με γυναίκες και όλοι έχουν φάει τα μούτρα τους.

Π
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.398
Πόντοι
6.536
Μύστες νομίζω έχουν αλλάξει τα πράγματα.Οι γυναίκες 40+ είναι εξαγριωμένες όσο ποτέ άλλοτε για την πουτσα.
Κάποτε οι άντρες πηδαγαν ότι κυκλοφορούσε(και συνεχίζουν να το κάνουν)γιατί να μην έχει έρθει και η ώρα της γυναίκας δλδ;
Με τόση άνεση σε μεσα,fb,inst etc και τόσα που βλέπουν γύρω τους δεν θέλει και πολύ.
Πιστεύω ότι ο φίλος θα έχει επιτυχία με την φίλη της μάνας.Και το καλό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι ότι υπάρχει απόλυτη εχεμύθεια.Μην αποκλείετε να χύνει μόνη της και μόνο στην ιδέα ότι την σκίζει ο μικρός....
 
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Μύστες νομίζω έχουν αλλάξει τα πράγματα.Οι γυναίκες 40+ είναι εξαγριωμένες όσο ποτέ άλλοτε για την πουτσα.
Κάποτε οι άντρες πηδαγαν ότι κυκλοφορούσε(και συνεχίζουν να το κάνουν)γιατί να μην έχει έρθει και η ώρα της γυναίκας δλδ;
Με τόση άνεση σε μεσα,fb,inst etc και τόσα που βλέπουν γύρω τους δεν θέλει και πολύ.
Πιστεύω ότι ο φίλος θα έχει επιτυχία με την φίλη της μάνας.Και το καλό σε αυτές τις περιπτώσεις είναι ότι υπάρχει απόλυτη εχεμύθεια.Μην αποκλείετε να χύνει μόνη της και μόνο στην ιδέα ότι την σκίζει ο μικρός....
καλα τα λες τυπε αν και εγω νομιζω το κανει για επιβεβαιωση να δει αν ακομα πιανει η μπογια της.
επειδή σ αυτή την ηλικια περνανε μια κριση γενικα μια επιβεβαιωση τις βοηθαει στο να ανεβει η αυτοπεποιθηση τους.
 

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.173
Touch Me In
https://*****.tv/touch-me-in/
 

Συνημμένα

  • TOUCH_ME_IN_VID.jpg
    TOUCH_ME_IN_VID.jpg
    161,5 KB · Εμφανίσεις: 33
OP
OP
jean-Claud

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Καταρχήν, λόγω του δικαιώματος που λες να γράφει ο καθένας ότι θέλει, πρέπει να αποδέχεται και την ανάλογη κριτική.

Όταν το παίζεις γαμάουάλας και καλά εδώ μέσα (και έξω) θεωρείς ότι δε θα σε γιούχαρε κανένας;

Δηλαδή, πες ότι πίναμε ποτάκι 2-3 άντρες και είχαμε εσένα να λες πώς πρέπει ο άντρας να φέρεται στη γυναίκα κλπ., με αυτά που λες, θεωρείς ότι δε θα έπεφτε κριτική στο ότι είσαι υπερβολικός και γενικά αυτά είναι για 15χρονα;

Μην απαντήσεις, δεν υπάρχει λόγος, ξέρεις την απάντηση και εγώ δεν χρειάζομαι τη δική σου.

Α και για να μη ξεχαστώ διότι τώρα χέζω που το γράφω αυτό, όλοι έχουν εμπειρίες με γυναίκες και όλοι έχουν φάει τα μούτρα τους.

Π
ο ποκαχοντας αλλα και ο σαββιδης ειστε λαθος στη προκειμενη αντιπαραθεση που εχετε.
από τη μια ο σαββιδης θελει να το παιξει ξερολας σε σημειο που γινεται απολυτος στις αποψεις του αλλα και το παιζει αντρας και πεταει τις γυναικες σαν στημενες λεμονόκουπες.
από την άλλη ο ποκαχοντας γουσταρει να μπαχαλευει το νημα αλλα και να τρολαρει τυπαδες σαν τον σαββιδη.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.398
Πόντοι
6.536
καλα τα λες τυπε αν και εγω νομιζω το κανει για επιβεβαιωση να δει αν ακομα πιανει η μπογια της.
επειδή σ αυτή την ηλικια περνανε μια κριση γενικα μια επιβεβαιωση τις βοηθαει στο να ανεβει η αυτοπεποιθηση τους.
Όλα παίζουν.Αν σε φτιάχνει πολύ και είναι καυλακι καλο αξίζει να κάνεις κίνηση.
Οι γυναίκες νομίζω πάντα ψοφανε για επιβεβαίωση.Σε όλες τις ηλικιες.
Εσυ ξέρεις καλύτερα που βλέπεις από κοντά.Τα σημάδια λένε για το ότι θα σε αποστραγγιξει.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
στο πατρικο μενω τυπε και τη συγκεκριμενη τη βλεπω 2 φορες τη βδομαδα περιπου.
εγω δεν εδειξα ενδιαφερον αλλα μου βαλε φυτίλια αυτή με τα πειραγματα της και ετσι μου μπηκε η ιδεα.
τυπε μου καντην απο το πατρικο ειναι αλλη καυλα να εχεις τον δικο σου χωρο
αλλα τεσπα δεν σου τα πρηζω αλλο με αυτο..

τωρα στο θεμα σου με την κυρια
εγω θα εκανα κινηση τυπε αν μου γυαλιζε
στα παπαρια μου και να ετρωγα χυλο τι να λεει?
το πολυ να κοψει τις φιλιες με τη μανα σου..ε οκ

απο την αλλη εχεις να ψηθει και να την χυνεις μεσα στη κωλοτρυπιδα και να την στελνεις στον αντρα της
*αξια ανεκτιμητη 

  :springsmile:
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
τυπε μου καντην απο το πατρικο ειναι αλλη καυλα να εχεις τον δικο σου χωρο
αλλα τεσπα δεν σου τα πρηζω αλλο με αυτο..

τωρα στο θεμα σου με την κυρια
εγω θα εκανα κινηση τυπε αν μου γυαλιζε
στα παπαρια μου και να ετρωγα χυλο τι να λεει?
το πολυ να κοψει τις φιλιες με τη μανα σου..ε οκ

απο την αλλη εχεις να ψηθει και να την χυνεις μεσα στη κωλοτρυπιδα και να την στελνεις στον αντρα της
*αξια ανεκτιμητη

  :springsmile:

Σωστα αυτα που γραφεις.

Ας μεινει πρωτα μονος του, να αλλαξει λιγακι τροπο ζωης και μετα ας ασχοληθει με το θεμα γκομενες. Το να δοκιμασει τωρα στη κατασταση που ειναι, δεν λεει. Αν γινει στραβη, δεν ειναι ετοιμος να αντιμετωπισει τον αντρα της και γενικα τις συνεπειες.

Ας μαθει πρωτα να παλευει μεσα στη ζωη μονος του, να συντηρει μονος του τον εαυτο του και μετα ας παιξει μπαλα οπου θελει.

Γνωμη μου, τοσες γαμιολες εξω, γιατι να μπλεξει καποιος με μια παντρεμενη; Χιλιαδες οι ελευθερες, χιλιαδες και οι χωρισμενες. Γιατι να μπλεξει με μια παντρεμενη;

Μπορει και να μη συμβει τιποτα και να ξεσκιστει να γαμαει. Αν δεν τσουλησει καλα το θεμα...ξερουμε εως που μπορει να φτασει; Οχι. Μακρυα λοιπον. Δεν ειναι καταστασεις για καλα παιδια απο σπιτι. Να ηταν κανας αληταρας θα ελεγα αλιμονο στο κακομοιρη τον αντρα της αν ερθει να του πει κατι. Και παλι, δεν ειναι σωστο.

Δεν ειναι ολα για ολους.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Καλά όλα τ'άλλα,όμως το να του λέτε να φύγει απ'το πατρικό είναι μια κουβέντα.Πού να φύγεις εαν δεν βγάζεις τουλάχιστον χιλιάρικο.Να φύγεις και να μην σου μείνει φράγκο στην τσέπη από λογαριασμούς και νοίκια, μαλακία είναι.
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
822
Πόντοι
146
Καλά όλα τ'άλλα,όμως το να του λέτε να φύγει απ'το πατρικό είναι μια κουβέντα.Πού να φύγεις εαν δεν βγάζεις τουλάχιστον χιλιάρικο.Να φύγεις και να μην σου μείνει φράγκο στην τσέπη από λογαριασμούς και νοίκια, μαλακία είναι.

Μεσα απο τις δυσκολιες πιεζεσαι-ατσαλωνεις και βελτιωνεσαι. Σε καθε θεμα.

Παραδειγμα: Παρατηρησε τη ζωη ενος πρωταθλητη, το τι περασε εως τη διακριση. Κοπος, αιμα, πονος, πιεση, καθε ειδους δυσκολιες, τραυματισμοι, θυσιες, αγωνας, στερησεις, πειθαρχια, αφοσιωση και πανω απο ολα ΕΠΙΜΟΝΗ.

Κανεις δεν πετυχε καπως αλλιως. Οσο βολευεσαι, βαλτωνεις και μενεις στο ιδιο επιπεδο με κινδυνο καποια στιγμη σε ενα μικρο κουνημα να πας πατο.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μεσα απο τις δυσκολιες πιεζεσαι-ατσαλωνεις και βελτιωνεσαι. Σε καθε θεμα.

Παραδειγμα: Παρατηρησε τη ζωη ενος πρωταθλητη, το τι περασε εως τη διακριση. Κοπος, αιμα, πονος, πιεση, καθε ειδους δυσκολιες, τραυματισμοι, θυσιες, αγωνας, στερησεις, πειθαρχια, αφοσιωση και πανω απο ολα ΕΠΙΜΟΝΗ.

Κανεις δεν πετυχε καπως αλλιως. Οσο βολευεσαι, βαλτωνεις και μενεις στο ιδιο επιπεδο με κινδυνο καποια στιγμη σε ενα μικρο κουνημα να πας πατο.

Τί σχέση έχει ο πρωταθλητής με έναν μέσο καθημερινό άνθρωπο της βιοπάλης;Άλλα προβλήματα ο ένας,άλλα ο άλλος.

Ο πρωταθλητής δεν έχει να σκεφτεί λογαριασμούς,έξοδα ή αν θα βρει δουλειά και πόσο θα πληρώνεται.Έχει μόνο την προπόνηση,τους αγώνες του και με ποιες γκόμενες θα βγει.Κλάιν μάιν δηλαδή.
 

Βοργιας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2015
Μηνύματα
644
Κριτικές
4
Like
1.898
Πόντοι
206
Πιστευω δεν εχει απολυτως καμια σημασια αν εχει στο νου της να σε βιασει.

Το ερωτημα ειναι αν θες εσυ να σε βιασει.

Αν το θες, τοτε φερε τα πραματα smoothly γινε δεκτικος και ριξε την ιδεα για κανενα ποτο εξω, κατσε διπλα της η ακομα καλυτερα χορεψε την λιγο αν ξερεις να χορευεις κιολας σε κανανα βλαχικο γλεντι, κρητικο γλεντι, ποντιακο γλεντι να σε δει να σε καμαρωσει να της φυγουν μερικα σαλια η ακομα χορεψε την λιγο σαλσα λιγο μπατσατα μεχρι να υγραθει το μουνι της και σου λεω απολυτα 100% επιτυχια θα λυθει απο μονη της και δημιουργησει μονη της τις συνθηκες να βρεθειτε μαζι για πηδημα απλα πρεπει να σιγουρευτει οτι εισαι ετοιμος και δεν θα κολωσεις με δικαιολογιες τυπου ειμαστε φιλοι, οικογενιες, σκυλια, παιδια κτλ.

Και να μην το εχει σκεφτει να σε βιασει, θα αλλαξει το μυαλο της και θα σκεφτεται να σε βιασει.

Δεν εχει σημασια τι εχει στο μυαλο της μια γυναικα στο τωρα αλλα εχει σημασια που μπορεις να την οδηγησεις. Οι γυναικες αλλαζουν ευκολα σκεψεις.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Mε τις θεωρίες και φλυαρίες δεν γάμησε ποτε κανείς άλλο η Ιστορία άλλο η Πυρηνική Φυσική άλλο το σεξ..Τολμηρους θέλουν οι γυναίκες και πράξεις..και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι ήδη διαπράττεις λάθος..δεν πρόκειται να προχωρήσει τίποτα..αν νοιώθεις ανασφάλειες λόγω ότι είναι στο κοντινό σου περιβάλλον και παντρεμένη προχώρα παρακάτω σε άλλες περιπτώσεις.. ήδη σου έχει δημιουργήσει πέρα από την καύλα και νευρικότητα.
 

wasabi

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
236
Like
66
Πόντοι
1
Mε τις θεωρίες και φλυαρίες δεν γάμησε ποτε κανείς άλλο η Ιστορία άλλο η Πυρηνική Φυσική άλλο το σεξ..Τολμηρους θέλουν οι γυναίκες και πράξεις..και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι ήδη διαπράττεις λάθος..δεν πρόκειται να προχωρήσει τίποτα..αν νοιώθεις ανασφάλειες λόγω ότι είναι στο κοντινό σου περιβάλλον και παντρεμένη προχώρα παρακάτω σε άλλες περιπτώσεις.. ήδη σου έχει δημιουργήσει πέρα από την καύλα και νευρικότητα.
ξέρεις τι θα πει κονομιούνται;
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.398
Πόντοι
6.536
Mε τις θεωρίες και φλυαρίες δεν γάμησε ποτε κανείς άλλο η Ιστορία άλλο η Πυρηνική Φυσική άλλο το σεξ..Τολμηρους θέλουν οι γυναίκες και πράξεις..και μόνο που κάθεσαι και το σκέφτεσαι ήδη διαπράττεις λάθος..δεν πρόκειται να προχωρήσει τίποτα..αν νοιώθεις ανασφάλειες λόγω ότι είναι στο κοντινό σου περιβάλλον και παντρεμένη προχώρα παρακάτω σε άλλες περιπτώσεις.. ήδη σου έχει δημιουργήσει πέρα από την καύλα και νευρικότητα.

Έτσι ακριβώς!
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Πάντως αν είναι να μπλέξεις φρόντισε να μην το τραβήξεις. Ρίξε 2-3 ψωλιές και αποχώρησε γιατί μετα μπλέκεις κ δεν ξεκολλάς ευκολα. Από προσωπική εμπειρία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom