Νέα

Ερωτεύονται οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimchair

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2016
Μηνύματα
786
Like
1.171
Πόντοι
206
Άνθρωποι είναι και οι πουτάνες φυσικά και ερωτεύονται αλλά:

1. εξαιρετικά σπάνιο να ερωτευτούν πελάτη. Επίσης έχουν αναστολές με πελάτες για ψυχολογικούς λόγους μιας και ο πελάτης στην πρωτη ευκαιρία που θα υπαρξουν συννεφακια θα πει για το επάγγελμα της αρνητικά... Και ας ειναι και παιδαρας ο αλλος ακομα....
Το πιο σύνηθες βέβαια είναι κάτι άβγαλτοι αγαπούληδες η μαμόθρεφτοι που ούτε γυναίκα δε βλέπουν στην καθημερινότητα τους (και που υπάρχουν και εδώ μέσα πολλοί) να νομίζουν ότι τους ερωτεύτηκε η πουτάνα επειδή (σκόπιμα) τους έκανε ένα κοπλιμέντο ή επειδή τους έστειλε μνμ το τάδε call girl για συνάντηση :headbang::headbang:. Το έχω διαβάσει εδώ μέσα αυτό για αυτό το γράφω.

2. Συνήθως οι μικρότερες ηλικίες αυτών των γυναικών μπορει να ερωτευτουν πιο ευκολα, οι μεγαλύτερες και δη σιτεμενες ειναι πολυ πιο ψυχρες και δε ψαχνονται για σχεσεις. Οι ανω των 40 συνηθως ψαχνονται μονο για χορηγούς...

3. Δεν επιζητούν το σεξ!!! Με τις περισσότερες που αντάλλαξα κουβέντα μου δηλωσαν ξεκαθαρα οτι απο γαμησια εχουν χορτασει στην καθημερινότητα τους και δεν τις ενδιαφερει το σεξ αλλά θελουν αλλα πραγματα διπλα σε εναν αντρα....

Το ερώτημα όμως είναι ποιος μαλάκας θα μπλέξει με μια εκδιδόμενη; Που την εχουν ξεκωλιάσει/χύσει παντού τόσοι και τόσοι και το ρητορικό ερώτημα να πλανάται: Κοβει η πουτάνα ποτέ το γαμήσι;

Αλλά κρίνοντας και πάλι από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα πιστεύω ναι, θα υπάρξουν αρκετοί μαλακες που θα το κάνουν αυτό.... Και θα της στέλνουν μύνημα και θα της λένε πόσο την αγαπάνε και αυτή ταυτοχρονα θα ξεκολιάζεται σε σπίτια με άλλους ....
 
Τελευταία τροποποίηση:

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.266
Κριτικές
23
Like
6.467
Πόντοι
3.446
Για να το κλείσουμε το θέμα, εαν είστε τόσο όμορφος όσο εγώ,τότε ναι ερωτεύονται. :grin::grin:
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.372
Πόντοι
456
Σε σενα ειδε τον σοβαρο αντρα που μπορουσε να αποκατασταθει
Βεβαια επρεπε εξ αρχης να ξεκαθαρισεις το μπατζετ σου/μηνα.
χαχα χα πρεπει να εισαι γάτος, ακριβως έτσι ..αυτο το προφίλ πέρναγα του αβγαλτου σοβαρου πρωην αθλητη ,προπονητη τενις που δεν μου αρεσουν τα ξενυχτια και έτσι στυλ, και καπως ετσι ετρωγα και κανα μουνι υψηλων προδιαγραφων και μόλις ζόριζαν τα πράγματα ....
 

srek7

Ανώτατος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.046
Κριτικές
63
Like
17.933
Πόντοι
17.785
Άνθρωποι είναι και οι πουτάνες φυσικά και ερωτεύονται αλλά:

1. εξαιρετικά σπάνιο να ερωτευτούν πελάτη. Επίσης έχουν αναστολές με πελάτες για ψυχολογικούς λόγους μιας και ο πελάτης στην πρωτη ευκαιρία που θα υπαρξουν συννεφακια θα πει για το επάγγελμα της αρνητικά... Και ας ειναι και παιδαρας ο αλλος ακομα....
Το πιο σύνηθες βέβαια είναι κάτι άβγαλτοι αγαπούληδες η μαμόθρεφτοι που ούτε γυναίκα δε βλέπουν στην καθημερινότητα τους (και που υπάρχουν και εδώ μέσα πολλοί) να νομίζουν ότι τους ερωτεύτηκε η πουτάνα επειδή (σκόπιμα) τους έκανε ένα κοπλιμέντο ή επειδή τους έστειλε μνμ το τάδε call girl για συνάντηση :headbang::headbang:. Το έχω διαβάσει εδώ μέσα αυτό για αυτό το γράφω.

2. Συνήθως οι μικρότερες ηλικίες αυτών των γυναικών μπορει να ερωτευτουν πιο ευκολα, οι μεγαλύτερες και δη σιτεμενες ειναι πολυ πιο ψυχρες και δε ψαχνονται για σχεσεις. Οι ανω των 40 συνηθως ψαχνονται μονο για χορηγούς...

3. Δεν επιζητούν το σεξ!!! Με τις περισσότερες που αντάλλαξα κουβέντα μου δηλωσαν ξεκαθαρα οτι απο γαμησια εχουν χορτασει στην καθημερινότητα τους και δεν τις ενδιαφερει το σεξ αλλά θελουν αλλα πραγματα διπλα σε εναν αντρα....

Το ερώτημα όμως είναι ποιος μαλάκας θα μπλέξει με μια εκδιδόμενη; Που την εχουν ξεκωλιάσει/χύσει παντού τόσοι και τόσοι και το ρητορικό ερώτημα να πλανάται: Κοβει η πουτάνα ποτέ το γαμήσι;

Αλλά κρίνοντας και πάλι από αυτά που διαβάζω εδώ μέσα πιστεύω ναι, θα υπάρξουν αρκετοί μαλακες που θα το κάνουν αυτό.... Και θα της στέλνουν μύνημα και θα της λένε πόσο την αγαπάνε και αυτή ταυτοχρονα θα ξεκολιάζεται σε σπίτια με άλλους ....
Κανας παντρεμένος?
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
4.393
Κριτικές
124
Like
31.968
Πόντοι
27.636
Οι πουτάνες κι αυτές άνθρωποι είναι και μπορούν να ερωτευτούν.

Αντίστοιχα, πιστεύω ότι υπάρχουν αρκετοί που μπορεί να ερωτευτούν μια πουτάνα, για πολλούς λόγους.

Αλλά δε νομίζω μια πουτάνα να ερωτευτεί πελάτη, γιατί το σεξ ανάμεσά τους είναι μια επαγγελματική συναλλαγή. Και από τη στιγμή που μπαίνει το χρήμα στη μέση, το θέμα τελειώνει εδώ. Αυτή την άποψη έχω, και για αυτό έχω φρικάρει με το πόσοι αγαπούληδες υπάρχουν εδώ μέσα.

Βέβαια μπορεί να υπάρχουν εξαιρέσεις και από μια επαγγελματική σχέση να γεννηθεί ένας έρωτας, το θέμα είναι αν θα κρατήσει μετά.

Και για να σας προλάβω, όχι δεν είμαι παντρεμένος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

DiorPoison

Call-Girl
Εγγρ.
3 Φεβ 2023
Μηνύματα
761
Like
17.730
Παρατηρώ ότι υπάρχει μία υπεροψία από την πλευρά των αντρών για πάρτη των γυναικών.. Εννοείται ότι θα υπάρξουν συναισθήματα κάποιες φορές, δεν δύναται να είναι όλα ρομποτικά και απρόσωπα. Καλώς κακώς το συναίσθημα είναι μια πτυχή άνευ ελέγχου στον ανθρώπινο εγκέφαλο.
 

GIORGIO222

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Οκτ 2016
Μηνύματα
453
Κριτικές
16
Like
2.354
Πόντοι
1.191
Παρατηρώ ότι υπάρχει μία υπεροψία από την πλευρά των αντρών για πάρτη των γυναικών.. Εννοείται ότι θα υπάρξουν συναισθήματα κάποιες φορές, δεν δύναται να είναι όλα ρομποτικά και απρόσωπα. Καλώς κακώς το συναίσθημα είναι μια πτυχή άνευ ελέγχου στον ανθρώπινο εγκέφαλο.
Το μυαλό και το συναίσθημα είναι τα μόνα που δεν "φυλακίζονται" ομορφιά μου,έχεις απόλυτο δίκιο!:hi:
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
εκει που επινα καφέ μονος και καπνιζα ένα καμελ, ακούω, δυο γκομενακια που συζηταγαν:
-τι κάνεις έτσι μωρή μαλάκω;
-ερωτεύτηκα η πουτάνα!

άρα ερωτεύονται και οι πουτάνες
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
669
Like
1.134
Πόντοι
206
1) Λοιπόν τα συναισθήματα όντως δεν ελάγχονται. Γενικός κανόνας. Εκτός δουλειάς μπορεί και να ερωτευτούν. Δύσκολο κι αυτό διότι έχουν μάθει να το δίνουν επί πληρωμή. Έχουν σκληρύνει πολύ λόγω της δουλειάς. Δεν πολυεκτιμούν τους άντρες. Και υπάρχει ένα σοβαρό ρίσκο, τί θα γίνει όταν ο ενδιαφερόμενος μάθει για τα κατορθώματα της λεγάμενης. Αφού κάποιες φερονται σαν μυξοπαρθένες στο σεξ για να μην σκεφτεί ο άλλος ΠΟΥ τα έμαθε η δικιά μου, σαν πολύ περπατημένη φαίνεται.

2) Οι τάνες τους πελάτες από απίθανο έως αδύνατο να τους ερωτευτούν. Μια φορά πελάτης=πάντα πελάτης, είναι γενική αρχή αυτό. Βέβαια επειδή πουλάνε τον εαυτό τους κάθε μέρα πολλές φορές, ίσως να αποφασίσουν να τον πουλήσουν μιά φορά σε κάποιον. Αλλά δύσκολα εμπιστεύονται ακόμη και εκτός δουλειάς έναν άντρα. Επίσης, νιώθουν ανεξάρτητες σαν τάνες (έτσι νομίζουν δλδ) , ενώ αλλιώς ότι κρέμονται από τα μιδια κάποιου. Βασικά, έχουν κάποιον που τους τα μασάει όπως ήταν πάντα. Εάν δεν έχουν τον κλασικό τύπο, θα έχουν την οικογένεια τους, το σόι τους. Πολλές είναι μανάδες και τους ρουφάνε όλο το χρήμα τα παιδιά τους (μαζί με τα όποια επαγγελματικά τους έξοδα). Και όσες έχουν γιούς είναι (ασυνείδητα;) ερωτευμένες με αυτούς, πρακτικά είναι οι πιμς τους. Νομίζω είναι ψυχικά διαταραγμένες.

3) Βασικά όλες οι γυναίκες έχουν μιά ψυχική διαταραχή. Είναι απίστευτο το πόσο αλλάζουν με το γάμο, αλλά ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ με την ΤΕΚΝΟΠΟΙΙΗΣΗ. Χάνουν την ισορροπία τους.

4) Σχεδόν όλες επιδιώκουν να στα φάνε.

5) Τα 3 & 4 δεν αφορούν μιά περίπτωση/εμπειρία. Είναι στατιστικές παρατηρήσεις προσωπικές, αλλά και φίλων.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.240
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
εκει που επινα καφέ μονος και καπνιζα ένα καμελ, ακούω, δυο γκομενακια που συζηταγαν:
-τι κάνεις έτσι μωρή μαλάκω;
-ερωτεύτηκα η πουτάνα!

άρα ερωτεύονται και οι πουτάνες
Ι.Q.ραδικιου
Και από επίπεδο ...γήπεδο!
Τυπικές ελλε'ι'νιδες.....φαντάσου τι φρούτα ερωτευονται!
 

The1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.436
Κριτικές
14
Like
4.453
Πόντοι
746
Ο έρωτας των γυναικών είναι 80% θέατρο και 20% συναίσθημα ...
παίζουν τόσο καλά το ρολάκι που στο τέλος πείθονται και αυτές... για λίγο ...

Όποιος δεν το αντιλαμβάνεται κοιμάται όρθιος...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.240
Κριτικές
62
Like
44.882
Πόντοι
9.297
Ο έρωτας των γυναικών είναι 80% θέατρο και 20% συναίσθημα ...
παίζουν τόσο καλά το ρολάκι που στο τέλος πείθονται και αυτές... για λίγο ...

Όποιος δεν το αντιλαμβάνεται κοιμάται όρθιος...
Από τα 25 και πάνω δηλαδή μολις αρχίσει η βιοπάλη και τελειώσει η αθωότητα των θρανιων τα αισθηματα εδράζονται στην τσέπη και όχι στην καρδιά.....
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Τις πουτανιτσες που θα παντευτιτε να προσέχεται...Που θα σας βάζουν κερατα που δεν θα χωρατε να περάσετε απ την πόρτα,και δε θα ξερεται γιατί....Μακάρι να σας τύχη καλό το κορίτσι..Η πουτανα ναι δεν το κόβει το γαμησει,οπως και το αρσενικό που όσο του συκωνεται,θελει να γαμαει ότι βρει προστα του....Ο άνθρωπος είναι πολυγαμικό ζώο ,και ο έρωτας μια φάση στη ζωή χωρίς μεγάλη διαρκια...μη μπερδευεσται....
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.769
Πόντοι
2.306
Ι.Q.ραδικιου
Και από επίπεδο ...γήπεδο!
Τυπικές ελλε'ι'νιδες.....φαντάσου τι φρούτα ερωτευονται!
σε μια τυπική συζήτηση ελλεηνιδων μπαζων,
είχα ακούσει να λένε μεταξύ τους:

-Μου την πέφτει ο Γιώργος.....
-Αυτός καλέ είναι πολύ μουνόδουλος,
έλεγε μια χοντρή που από τις πτυχές της κοιλιας της πιθανόν η ίδιο να είχε να δει το μουνί της, από την προηγούμενη δεκαετία......

δηλαδή ο Γιώργος ήταν δούλος αυτού του μουνιού..... :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom