Νέα

Ερωτεύονται οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bigshak
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 220
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
7
Like
3.093
Πόντοι
736
Δεν ερωτεύονται οι πουτάνες !!!

Απλά μπορεί να σε συμπαθήσουν.
Είμαι με μια που έτσι είναι, με συμπαθεί.
Βγαίνουμε για φαγητό, για σεξ ή και τα δυο.
Περνάμε καλά, καμιά φορά ανταλλάσσουμε μηνύματα αλλά μέχρι εκεί.
Όσο διαρκέσει, μια χαρά!
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
Είμαι με μια που έτσι είναι, με συμπαθεί.
Βγαίνουμε για φαγητό, για σεξ ή και τα δυο.
Περνάμε καλά, καμιά φορά ανταλλάσσουμε μηνύματα αλλά μέχρι εκεί.
Όσο διαρκέσει, μια χαρά!
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.462
Κριτικές
7
Like
3.093
Πόντοι
736
Ευτυχώς δεν χρειάζομαι γάμο...
 

Arislol

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
238
Like
377
Πόντοι
21

Ο ορισμός της ξεφτίλας.
 

sisax87

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2015
Μηνύματα
1.451
Κριτικές
40
Like
2.166
Πόντοι
1.206
κάτι πυρφοροι τις ερωτεύονται και χαλάνε την πιάτσα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Κι ομως εχω συναντησει κοπελα ρωσιδα να χυνει το μουνακι της και να φωναζει μωρο μου...και να ευχαριστιεται το σεξ..κ μη βιαστειτε περι προσποιησης...οπως εχω δει και βουλγαρα να την πηδαω και να παιζει φιδακι σε παλιο νοκια...Καποτε εκανα κ σχεση με ελληνιδα τετοια κοπελα..το πρωτο βραδυ πληρωσα ομως της ειχα φερθει τοσο ενταξει και υπηρχε τοση χημεια μεταξυ μας ωστε να βρεθουμε κι αλλες φορες χωρις να μου παρει ουτε ενα ευρω...ηταν αστερι ομως...επινε τα χυσια συνεχεια...δεν μου εχει ξανατυχει...με γουσταρε τοσο πολυ που αρχισε να μου λεει οτι θελει να με γνωρισει στην αδερφη της σε φιλους κλπ...ωραια φατσουλα σκουλαρικακι στη μυτη καθαρο μουνακι η μονη μαλακια που εκανα ηταν οτι μετα απο καταναλωση αφθονου κοκκινου κρασιου alpha να την πηδηξω ακαποτα και να χυσω μεσα της..ευελπιστω να μην εχει κανα παιδι απο αυτη τη φαση...αν και παιρνουν χημειες γι αυτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Κι'αν ερωτευονται το δειχνουν νομιζεις?
Πρεπει να το δηλωσει ανοιχτα...ολα τα υπολοιπα ειναι εικασιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
1
Like
2.372
Πόντοι
456
μια Ρωσιδα απο ενα στριπτιτζαδικο ,οταν ημουν 25 χρονων, μετα το χορο, της λεω για πλακα να τη μάθω τενις ,ειχαμε αρχισει τενιστικη δηθεν συζητηση και μου εδωσε το τηλεφωνο ,εριξα πολλα καλα γαμησια αυντομα ομως εριξε το θεμα πως θελει να παντρευτει να σταματησει αυτη τη σουλεια και αλλα τετοι και επειδη εγω ουδεμιαν σχεση εχω ουτε ειχα με συγγενια με ωΝΑΣΗ Η ΆΛΛΗ ΤΟΣΟ ΕΥΠΟΡΗ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ..αρα με ερωτευτηκε?? μαλλον οχι
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26
μια Ρωσιδα απο ενα στριπτιτζαδικο ,οταν ημουν 25 χρονων, μετα το χορο, της λεω για πλακα να τη μάθω τενις ,ειχαμε αρχισει τενιστικη δηθεν συζητηση και μου εδωσε το τηλεφωνο ,εριξα πολλα καλα γαμησια αυντομα ομως εριξε το θεμα πως θελει να παντρευτει να σταματησει αυτη τη σουλεια και αλλα τετοι και επειδη εγω ουδεμιαν σχεση εχω ουτε ειχα με συγγενια με ωΝΑΣΗ Η ΆΛΛΗ ΤΟΣΟ ΕΥΠΟΡΗ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ..αρα με ερωτευτηκε?? μαλλον οχι
επρεπε να την παντρευτεις την κοπελα
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
μια Ρωσιδα απο ενα στριπτιτζαδικο ,οταν ημουν 25 χρονων, μετα το χορο, της λεω για πλακα να τη μάθω τενις ,ειχαμε αρχισει τενιστικη δηθεν συζητηση και μου εδωσε το τηλεφωνο ,εριξα πολλα καλα γαμησια αυντομα ομως εριξε το θεμα πως θελει να παντρευτει να σταματησει αυτη τη σουλεια και αλλα τετοι και επειδη εγω ουδεμιαν σχεση εχω ουτε ειχα με συγγενια με ωΝΑΣΗ Η ΆΛΛΗ ΤΟΣΟ ΕΥΠΟΡΗ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ..αρα με ερωτευτηκε?? μαλλον οχι
Σε σενα ειδε τον σοβαρο αντρα που μπορουσε να αποκατασταθει
Βεβαια επρεπε εξ αρχης να ξεκαθαρισεις το μπατζετ σου/μηνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.527
Like
14.053
Πόντοι
3.506
μια Ρωσιδα απο ενα στριπτιτζαδικο ,οταν ημουν 25 χρονων, μετα το χορο, της λεω για πλακα να τη μάθω τενις ,ειχαμε αρχισει τενιστικη δηθεν συζητηση και μου εδωσε το τηλεφωνο ,εριξα πολλα καλα γαμησια αυντομα ομως εριξε το θεμα πως θελει να παντρευτει να σταματησει αυτη τη σουλεια και αλλα τετοι και επειδη εγω ουδεμιαν σχεση εχω ουτε ειχα με συγγενια με ωΝΑΣΗ Η ΆΛΛΗ ΤΟΣΟ ΕΥΠΟΡΗ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ..αρα με ερωτευτηκε?? μαλλον οχι

Μηπως νομιζε οτι εχεις διαμαντια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom