Νέα

Eros-KamaSutra Palace

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mike35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mike35

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2007
Μηνύματα
300
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
www.bourdela.tv/content/view/2286/222/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του μαγαζιού στον κατάλογο[/url]

Νεο ιδρυμα κολητα με το Lido σε λιγες μερες θα εχουμε περισοτερα νεα
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Κοίτα  ΟΚ αλλά  μη  το κάνουμε  θέμα  και  χωρίς  παπαγαλίες  διότι  θα  χουμε  να  λέμε
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Κοίτα  ΟΚ αλλά  μη  το κάνουμε  θέμα  και  χωρίς  παπαγαλίες  διότι  θα  χουμε  να  λέμε

εβαλε ο μανωλιος τα ρουχα του αλλιως

ιδια αφεντικα

ιδιες γυναικες

ιδιες αποψεις λειτουργιας

ιδιος κατηφορος

ιδιο τελος
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και απορω δηλαδη..... :think: :think: :think:

εχεις 2 σουπερ μαρκετ κολλητα (λιντο και ροξυ)

ειχες ενα Σ/Μ πιο πανω που εκλεισε το πολυ σε δυο μηνες (διαμαντια και περλες)

εχεις ενα Σ/Μ σε ενα παραδρομο που ανοιγοκλεινει τοσο που χαλασανε οι μεντεσεδες του μυαλου μας για το αν ανοιξε παλι η οχι που απλα το θεωρουμε κλειστο (αμαζον)

εχει ενα Σ/Μ απεναντι (μπειμπι γκολντ)

εχει ενα Σ/Μ στον παραδρομο απενατι (λολιτα)

εχεις αλλο ενα Σ/Μ πιο κατω δεξια (ανατολη)

εχει αλλα 3 Σ/Μ πιο κατω αριστερα (αλκατραζ, αφροδιτη, διαμαντια και κουκλες)

εχει αλλο ενα Σ/Μ πιο κατω δεξια (μπειμπι Ο σταρ)

και πας βρε μεγαλομπακαλη και ανοιγεις αλλο ενα Σουπερ Μαρκετ κολλητα στα αλλα δυο σου Σ/Μ (καμα σουτρα) ???????????????????

δεν καταλαβαινω βρε παιδια αλλα μαλλον ειμαι μεγαλο ζωντοβολο :headbang: :headbang:

κυκλοφορει τοση ποιοτητα και χρημα στη λεωφορο της κολωνοχορευτικης διασκεδασης??????

τοτε γιατι κλαιγοντε τα Σουπερ Μαρκετ  :think: :think: :think:

μπας και απο τα πολλα χρονια δουλειας τη νυχτα πρεπει μερικοι μερικοι να ριξουν κανα υπνακο τις νορμαλ ωρες μπας και ξελαμπικαρουν τα μυαλα και καταλαβουν οτι ζουμε σε δυσκολους καιρους?  :think: :headbang: :uglystupid:

μηπως λεω  :huh: :huh: :huh:
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
και απορω δηλαδη..... :think: :think: :think:

εχεις 2 σουπερ μαρκετ κολλητα (λιντο και ροξυ)

ειχες ενα Σ/Μ πιο πανω που εκλεισε το πολυ σε δυο μηνες (διαμαντια και περλες)

εχεις ενα Σ/Μ σε ενα παραδρομο που ανοιγοκλεινει τοσο που χαλασανε οι μεντεσεδες του μυαλου μας για το αν ανοιξε παλι η οχι που απλα το θεωρουμε κλειστο (αμαζον)

εχει ενα Σ/Μ απεναντι (μπειμπι γκολντ)τι να κανη το baby gold βαρανε μυγεσ εχτεσ...

εχει ενα Σ/Μ στον παραδρομο απενατι (λολιτα)

εχεις αλλο ενα Σ/Μ πιο κατω δεξια (ανατολη)

εχει αλλα 3 Σ/Μ πιο κατω αριστερα (αλκατραζ, αφροδιτη, διαμαντια και κουκλες)

εχει αλλο ενα Σ/Μ πιο κατω δεξια (μπειμπι Ο σταρ)

και πας βρε μεγαλομπακαλη και ανοιγεις αλλο ενα Σουπερ Μαρκετ κολλητα στα αλλα δυο σου Σ/Μ (καμα σουτρα) μαγαζαρα το καμασουτρα???????????????????

δεν καταλαβαινω βρε παιδια αλλα μαλλον ειμαι μεγαλο ζωντοβολο :headbang: :headbang:

κυκλοφορει τοση ποιοτητα και χρημα στη λεωφορο της κολωνοχορευτικης διασκεδασης??????

τοτε γιατι κλαιγοντε τα Σουπερ Μαρκετ  :think: :think: :think:

μπας και απο τα πολλα χρονια δουλειας τη νυχτα πρεπει μερικοι μερικοι να ριξουν κανα υπνακο τις νορμαλ ωρες μπας και ξελαμπικαρουν τα μυαλα και καταλαβουν οτι ζουμε σε δυσκολους καιρους?  :think: :headbang: :uglystupid:

μηπως λεω  :huh: :huh: :huh:αρχοντασ ο lido αυτα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
βρε κανεις δεν εχει αντιρηση οτι ειναι αρχοντας απλα εδω συζηταμε για το νεο μαγαζι

εγω οπως εξηγησα παραπανω δεν καταλαβαινω την νεα κινηση

εκτος βεβαια και αν οι αρχοντες δεν ειναι υποκειμενοι σε κριτικη
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
βρε κανεις δεν εχει αντιρηση οτι ειναι αρχοντας απλα εδω συζηταμε για το νεο μαγαζι

εγω οπως εξηγησα παραπανω δεν καταλαβαινω την νεα κινηση

εκτος βεβαια και αν οι αρχοντες δεν ειναι υποκειμενοι σε κριτικη
εδωσε δουλεια σε 25ατομα τουλαχιστον αυτο μετραει..αυτα
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αγαπητε πλανητη εισαι και εσυ στην κατασταση προσωπικου?

και για να το κανουμε λιανα γιατι μαλλον δεν καταλαβες καλα

δεν τον κατηγορω τον ανθρωπο απλα αναρωτιεμαι πια η λογικη του νεου μαγαζιου με τα δεδομενα των καιρων και της πιατσας

ασε που λιγο πολυ ενα μαγαζακι πρεπει να τοχω πληρωσει εγω τοσα χρονια αιμοδοτης

 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ανοιχτα ειναι αλλα μην περιμενεις θαυματα απλα μαζεψανε κορασιδες απο τα αλλα μαγαζια του ομιλου
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε πλανητη εισαι και εσυ στην κατασταση προσωπικου?

και για να το κανουμε λιανα γιατι μαλλον δεν καταλαβες καλα

δεν τον κατηγορω τον ανθρωπο απλα αναρωτιεμαι πια η λογικη του νεου μαγαζιου με τα δεδομενα των καιρων και της πιατσας

ασε που λιγο πολυ ενα μαγαζακι πρεπει να τοχω πληρωσει εγω τοσα χρονια αιμοδοτης
αστα αφτα τωρα.....ασχετε
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
αστα αφτα τωρα.....ασχετε

ασχετος εεεε?

αν και για 3 χρονια μελος του σαιτ και περισσοτερα χρονια πελατης στα αναλογα μαγαζια δεν θεωρω τον εαυτο μου ειδικο απλα εχω καποια αποψη και ολο και καποια δουλεια κανω και εγω για να ειμαι λιγακι σχετικος με τα επιχειρηματικα.

γιατι αλλιως αν ειμαου ασχετος πως θα πληρωνα τοσα χρονια τους λογαριασμους στα μαγαζια που στηριζω και ειμαι σταθερος πελατης του ομιλου Λιντο χρονια τωρα.

και για πες μας εσυ που εισαι σχετικος μεγαλε γιατι η απαντηση σου δεν ειναι και πολυ σοβαρη

τωρα σχολασες φιλε? γιατι μη μας πεις πωσ ξυπνησες στις 07.33 για να απαντησεις στα ερωτηματα μας?

αντε καλο υπνο και ελπιζω να εχεις κατι σοβαρο να μας πεις οταν ξυπνησεις το απογευματακι

και μην νομιζεις πως εχω τπτ μαζι σου η το αφεντικο σου που χρονια τωρα στηριζω τα μαγαζια του απλα συγνωμη αλλα δεν μου αρεσουν οι απλοι χειροκροτητες

αν εχεις καποια αποψη η ενημερωση να μας κανεις θα χαρουμε πολυ να τα ακουσουμε εαν παλι θες απλα να παρεις καλο βαθμο απο το αφεντικο πες μας και μας να πουμε κανα καλο λογο για σενα αφου εμεις ειμαστε οι λαλακες που πληρωνουμε το λογαριασμο

γιαυτο σε παρακαλω λιγο σεβασμο προς τα πελατακια σου

καλημερα η σορρυ καλο απογευμα να εχεις
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
και επι της ουσιας αφου περασα χτες βραδυ απο το μαγαζι

εαν θελετε πελατες καλα θα κανετε να φερετε και τπτ καλυτερο απο απλα τα δευτερα και τριτα του ομιλου

οι κορασιδες με ελαχιστες εξερεσεις ειναι απλα απαραδεκτες

αλλιως παλι διπλα θα παμε στο Λιντο γιατι ας μην ξεχναμε οτι δεν παμε στα μαγαζια αυτα για την καλη μουσικη η το καλο σερβις αλλα για τις γυναικες που δουλευουν εκει

αν πηγαιναμε για το σερβις η το προσωπικο η την διακοσμιση τοτε...........

απλα δεν θα παταγε κανεις χαχαχαχαχα
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
δεν είναι καλό δηλαδή?
 

manosbeach

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2006
Μηνύματα
567
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
δεν είναι καλό δηλαδή?

το μαγαζι ειναι πολυ καλο

αλλα οι κορασιδες ολες καθοντουσαν στο παγκο στα αλλα του ομιλου

ουτε 18αδα σου λεω με εξερεσεις

εγω την εκανα βιαστικα για διπλα
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
ασχετος εεεε?

αν και για 3 χρονια μελος του σαιτ και περισσοτερα χρονια πελατης στα αναλογα μαγαζια δεν θεωρω τον εαυτο μου ειδικο απλα εχω καποια αποψη και ολο και καποια δουλεια κανω και εγω για να ειμαι λιγακι σχετικος με τα επιχειρηματικα.

γιατι αλλιως αν ειμαου ασχετος πως θα πληρωνα τοσα χρονια τους λογαριασμους στα μαγαζια που στηριζω και ειμαι σταθερος πελατης του ομιλου Λιντο χρονια τωρα.

και για πες μας εσυ που εισαι σχετικος μεγαλε γιατι η απαντηση σου δεν ειναι και πολυ σοβαρη

τωρα σχολασες φιλε? γιατι μη μας πεις πωσ ξυπνησες στις 07.33 για να απαντησεις στα ερωτηματα μας?

αντε καλο υπνο και ελπιζω να εχεις κατι σοβαρο να μας πεις οταν ξυπνησεις το απογευματακι

και μην νομιζεις πως εχω τπτ μαζι σου η το αφεντικο σου που χρονια τωρα στηριζω τα μαγαζια του απλα συγνωμη αλλα δεν μου αρεσουν οι απλοι χειροκροτητες

αν εχεις καποια αποψη η ενημερωση να μας κανεις θα χαρουμε πολυ να τα ακουσουμε εαν παλι θες απλα να παρεις καλο βαθμο απο το αφεντικο πες μας και μας να πουμε κανα καλο λογο για σενα αφου εμεις ειμαστε οι λαλακες που πληρωνουμε το λογαριασμο

γιαυτο σε παρακαλω λιγο σεβασμο προς τα πελατακια σου

καλημερα η σορρυ καλο απογευμα να εχεις
φαντασια μεγαλη εχεισ....αυτα
 

planet448

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
39
Like
0
Πόντοι
0
το μαγαζι ειναι πολυ καλο

αλλα οι κορασιδες ολες καθοντουσαν στο παγκο στα αλλα του ομιλου

ουτε 18αδα σου λεω με εξερεσεις

εγω την εκανα βιαστικα για διπλα
πεσ μου τη 5αδα απο διπλα
 

laonikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2007
Μηνύματα
3.019
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
το μαγαζι ειναι πολυ καλο

αλλα οι κορασιδες ολες καθοντουσαν στο παγκο στα αλλα του ομιλου

ουτε 18αδα σου λεω με εξερεσεις

εγω την εκανα βιαστικα για διπλα
μάλιστα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom