Νέα

Ερεθισμός στο πέος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tom tomson
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tom tomson

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά! Γράφω για να σας ρωτήσω εάν κάποιος είχε το ίδιο πρόβλημα με μένα γιατί έχω πάθει μια ψιλοφρίκη και δεν υπάρχει διαθέσιμος γιατρός για να πάω. Τις τελευταίες δύο μέρες έχουν παρουσιαστεί στο κεφάλι του πέους μου κάποιες πολύ μικρές κουκιδίτσες σαν σπυράκια πολυ μικρά κόκκινα και έχω μία αναιπέσθητη φαγούρα. Εάν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα το εκτιμήσω αφάνταστα γιατί θα πρέπει να περιμένω μέχρι την τρίτη για να πάω στο γιατρό.
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
1002 πραγματα μπορει να ειναι , αλλα οχι κατι το ανησυχητικο , αναγκαστικα θα περιμενεις την σιγουρη γνωμη του γιατρου , αλλα μεχρι τοτε μην αγχωνεσαι σιγουρα δεν ειναι κατι το σοβαρο.Πιθανοτατα ενας απλος ερεθισμος να ειναι απο προσφατο γαμησι ή απροσεχτη πιπα...
 
OP
OP
T

tom tomson

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Μακάρι γιατί έχω αρχίσει τα σενάρια του τι και πώς;
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
δοκίμασε πλήσεις με χαμομήλι και καλέντουλα, η καλέντουλα είναι φυτικό αντησιπτικό που βρίσκεις σε ομοιοπαθητικά φαρμακεία. Πολύ αποτελεσματικό αν το κάνεις 3 φορές τη μέρα για 2 μέρες εξαφανίζεται ο ερεθισμός.
Γνώμη μου, να δεις ένα γιατρό πάντως για να σου δώσει γνωμάτευση, πάντως δεν είναι σοβαρά τα πράγματα, μη σκέφτεσαι αυτοκτονία.
 

fotovg

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2006
Μηνύματα
217
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε τα ιδια ακριβως με σενα ειχε και ο κολητος μου .
Τα επαθε με τα απο ενα γαμησι που εκανε.
ΑΛΛΑ ΜΗ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΤΟΥ ΤΟΝ ΚΟΨΑΝΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΑΞΕΙ ΤΩΡΑ.
Ασε που το γυρησε απο πισω και βολευωμαστε ολοι!!!!!!
Και το καλυτερο κατουραει καθιστος!!!!!Φιλε πλακα κανω δεν νομιζω να ειναι τιποτα αντε και περαστικα!!!
:dancing: :dancing: :dancing:
 

kauloulis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
Προτείνω γιατρό....
μ αυτα τα πράγματα δεν παιζουμε....
Έναν τον έχουμε!!!
Και κάτι απλό να είναι(που έτσι μου ακούγεται) γιατί να την πληρώσει και καμιά κοπέλα ...(είναι και ευαίσθητες οι άτιμες σε αυτά!!!)
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Χωρίς πλάκα τώρα τον παίζεις συχνά ; (Δεν κάνω πλάκα)
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Μαλλον μυκητες ειναι...αλλα ο γιατρος θα στα πει καλυτερα  ;) ;)
 
OP
OP
T

tom tomson

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2006
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Οχι ούτε συχνά τον παίζω και αμέσως μετα απο το τέρμα μίας πενταετούς σχέσης παρούσιάστηκε μία βδομάδα αφού βρήκα καινούργιο ταίρι(σεξ χωρίς προφυλακτικό)!!! Καταλαβαίνεις λοιπόν οτι η συγκεκριμένη κατάσταση με έβαλε σε πολλές σκέψεις.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
παρούσιάστηκε μία βδομάδα αφού βρήκα καινούργιο ταίρι (σεξ χωρίς προφυλακτικό)!!!

Tο έχουμε γράψει 1000 φορές... ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ... ΠΟΤΕ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!
Εύχομαι να μην δικαιωθώ, αλλά έτσι όπως περιγράφεις τα συμπτώματα, μάλλον η γκόμενα σε κόλλησε ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ (είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ HPV)...
Αν μένεις στην Αθήνα, πήγαινε οποιαδήποτε ώρα στα εξωτερικά ιατρεία του Νοσοκομείου Ανδρέας Συγγρός (είναι στο Παγκράτι, πίσω από το ξενοδοχείο HILTON και απένατι από το CARAVEL).
Περαστικά...
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Tο έχουμε γράψει 1000 φορές... ΜΗΝ ΕΜΠΙΣΤΕΥΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ... ΠΟΤΕ ΣΕΞ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΦΥΛΑΚΤΙΚΟ!
Εύχομαι να μην δικαιωθώ, αλλά έτσι όπως περιγράφεις τα συμπτώματα, μάλλον η γκόμενα σε κόλλησε ΚΟΝΔΥΛΩΜΑΤΑ (είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΟΣΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΝ HPV)...
Αν μένεις στην Αθήνα, πήγαινε οποιαδήποτε ώρα στα εξωτερικά ιατρεία του Νοσοκομείου Ανδρέας Συγγρός (είναι στο Παγκράτι, πίσω από το ξενοδοχείο HILTON και απένατι από το CARAVEL).
Περαστικά...

αψογος..."Η θεραπεία πρέπει να γίνει το συντομότερο δυνατό, γιατί έτσι εξασφαλίζονται περισσότερες πιθανότητες γρήγορης και πλήρους θεραπείας."
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Οχι ούτε συχνά τον παίζω και αμέσως μετα απο το τέρμα μίας πενταετούς σχέσης παρούσιάστηκε μία βδομάδα αφού βρήκα καινούργιο ταίρι(σεξ χωρίς προφυλακτικό)!!! Καταλαβαίνεις λοιπόν οτι η συγκεκριμένη κατάσταση με έβαλε σε πολλές σκέψεις.

Aμα εχεις και φαγουρα και σου πιανει μυζυθρα πανω περισοτερο απο το κανονικο στανταρ μυκητες ειναι...τα κονδυλωματα βγαζουν μεγαλα καρουμπαλα και αργουν να εμφανιστουν
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
Aμα εχεις και φαγουρα και σου πιανει μυζυθρα πανω περισοτερο απο το κανονικο στανταρ μυκητες ειναι... τα κονδυλωματα βγαζουν μεγαλα καρουμπαλα και αργουν να εμφανιστουν

OTI KAI NA EXEI TO ΠΑΛΙΚΑΡΙ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΕΡΑΠΕΙΑ, ιατρική αντιμετώπιση και όχι μαντζούνια ή συμβουλές...

Συναγωνιστή,
ΑΣΕ ΛΙΓΟ ΤΟ PC ΚΙ ΑΣΧΟΛΗΣΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥΛΙ... ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ Α.ΣΥΓΓΡΟΣ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ !!!
 

stunt

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.136
Like
4
Πόντοι
16
Aμα εχεις και φαγουρα και σου πιανει μυζυθρα πανω περισοτερο απο το κανονικο στανταρ μυκητες ειναι...τα κονδυλωματα βγαζουν μεγαλα καρουμπαλα και αργουν να εμφανιστουν

τσου! "Τα ΓΚ μετά την αρχική μόλυνση, μπορεί να χρειαστούν από ΜΙΑ έως πολλές εβδομάδες, ακόμα και μήνες για να εμφανιστούν."

Για καλο και για κακο ας ακολουθησει τις συμβουλες του φιλου Duracell
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Πασο... :dancing: ετσι και αλλιως αν δεν παει σε γιατρο να του πει οτι του λεμε εμεις μπορει και να του βγει σε κακο...

Απο τριτη σε γιατρο γιατι αυτες τις μερες χλωμο να βρει σε δημοσιο.Ας του κανει μια πλυση με μπεταντιν τουλαχιστον να του φυγει η φαγουρα,,,μην ξυνεται πρωτοχρονιατικα... :grin: :grin:
 

The Lover

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.826
Like
415
Πόντοι
36
Κι ελεγα κιεγω...
μα γιατι με τρωει,γιατι με τρωει...γιατι με τρωει.....

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
:hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Συναδελφε μιλαμε για αγυρτη κανονικο!Εγω εχω βγαλει κονδυλωματα και στο κορμο(πετσα) και στο πουτσοκεφαλο.Η διαδικασια δεν εχει ομως καμμια σχεση!Σου ριχνει υγρο αζωτο στο καθε "σπυρακι"(περιπου γιατι δεν ειναι ακριβως σαν σπυρακι),αυτο το ξεραινει και σε μια βδομαδα -10 μερες εχεις καθαρισει.Ομως ειναι πολυ πιθανο να ξαναβγαλεις!Απλα κανεις το ιδιο.Εγω παω στην δερματολογο-αφροδισιολογο(ναι,γυναικα!) που πηγαινα στα 16 για τα καυλοσπυρα!
Τι εφημεριδες και μαλακιες και κυριλε κλινικες?
Στον γιατρο της γειτονιας και π-α-ν-τ-α γυναικα.
Το περιποιουνται καλα το καβλι,ειναι στη φυση τους :dancing:
 

panathas2

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
31
Like
6
Πόντοι
0
Εγώ παιδιά νομίζω οτι σε τέτοια θέματα πρέπει να κάνεις το εξής:
Να πάρεις γνώμη από 2 γιατρούς σε δημόσια νοσοκομεία (Συγγρού είναι το ένα, και γωνία Μεσογείων και Κατεχάκη το άλλο)
Και μετά κρίνεις.

Πάντως μακριά από ιδιώτες.
Θέλουν μόνο να στα πάρουν!
 

iou77

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
107
Like
0
Πόντοι
1
να ρωτήσω ρε παιδια , για να πας στο  Συγγρού πρεπει να εχεισ κλεισει ραντεβου? καλύπτουν ολα τα ταμεία ?
 

Vanzel

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
941
Κριτικές
1
Like
62
Πόντοι
6
...έχει συμβεί παλιότερα να κάνουν χρόνια θεραπεία για σύφιλη σε άνθρωπο που δεν είχε, μόνο και μόνο για τα λευτά, την αλήθεια την έμαθε χρόνια μετά...

Αν έχει συμβεί κάτι τέτοιο και ο φίλος σου δεν κίνησε νομικές διαδικασίες είναι μαλάκας...Ακόμη και εσύ θα μπορούσες να κάνεις το ίδιο...Ο γιατρός είναι γιατρός.Τι πάει να πει είσαι υγιής και σου κάνω θεραπεία για να πάρω τα φράγκα;Πάει να πει ότι τέτοιους γιατρούς τους κυνηγάμε μέχρι τελικής πτώσης...όχι τίποτα άλλο...για να μας θυμούνται σε όλη τους την ζωή. Κάνε μια καταγγελία στον ιατρικό σύλλογο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom