Νέα

Επίθεση απο Ιρακινό στην Ερμού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Κάτσε να το μεταφράσω τώρα αυτό
Τυπάρα ... τα βασικά ξέχασες !
Έχω ζήσει μαζί με μπόλικες .... και γάμαγα κι όλας ...

Εσύ ;
Έχεις κανά σχόλιο πουθενά για ... υπηρεσίες του φόρουμ ;
Λιγότερα και από τη μπαρόκα έχεις !
Το μόνο καλό σε εσένα είναι ότι δεν είσαι γαλάζιος !
Αν και ... σε φοβάμαι λίγο ...
Αν κονομήσεις λίγο μετά τα 40 ... για να μπεις στην καλή κοινωνία ... μπορεί να γίνεις ...

Και να πηγαίνεις σε ομιλίες σε σπίτια και τσάγια ....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Δηλαδή δεν είχες καταλάβει την ψυχασθένειά τους; Και μακάρι να ήταν οι δικές μας μόνο. Υπάρχουν Γυναίκες στη Δύση οι οποίες ισχυρίζονται ΣΟΒΑΡΑ ότι η Χιτζάμπ στις Μουσουλμανικές Χώρες είναι Καταπίεση, αλλά στη Δύση Επιλογή και Πολιτιστική Ταυτότητα
Μα είναι στην Δύση επιλογή και πολιτιστική ταυτότητα.

Αυτό είναι το θέμα μου...ότι κάνουν επιλογή και ''αξεσουάρ'' το σύμβολο καταπίεσης και βασανισμού άλλων γυναικών χωρίς να έχουν έρθει στην θέση τους.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Saul ... τέτοια έχεις ;

362x362-category-img-casual-men-01.jpg


ή είναι πολύ κλασικούρα, φοράς μόνο τέτοια ;
1709660260832.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό είναι το θέμα μου...ότι κάνουν επιλογή και ''αξεσουάρ'' το σύμβολο καταπίεσης και βασανισμού άλλων γυναικών χωρίς να έχουν έρθει στην θέση τους.
Εγώ θα έλεγα ότι το θέμα σου είναι ....

 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Μα είναι στην Δύση επιλογή και πολιτιστική ταυτότητα.

Αυτό είναι το θέμα μου...ότι κάνουν επιλογή και ''αξεσουάρ'' το σύμβολο καταπίεσης και βασανισμού άλλων γυναικών χωρίς να έχουν έρθει στην θέση τους.
ένα λεπτό, δεν κατάλαβα. Ισχυρίζεσαι κι εσύ ότι στις Δυτικές Χώρες οι Μουσουλμάνες φοράνε τη Χιτζάμπ, και κάποιες την Μπούρκα, ως επιλογή και πολιτιστική ταυτότητα;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Τυπάρα ... τα βασικά ξέχασες !
Έχω ζήσει μαζί με μπόλικες .... και γάμαγα κι όλας ...

Εσύ ;
Έχεις κανά σχόλιο πουθενά για ... υπηρεσίες του φόρουμ ;
Λιγότερα και από τη μπαρόκα έχεις !
Το μόνο καλό σε εσένα είναι ότι δεν είσαι γαλάζιος !
Αν και ... σε φοβάμαι λίγο ...
Αν κονομήσεις λίγο μετά τα 40 ... για να μπεις στην καλή κοινωνία ... μπορεί να γίνεις ...

Και να πηγαίνεις σε ομιλίες σε σπίτια και τσάγια ....
Και από όλες όσες έζησες και γάμαγες το απόσταγμα της εμπειρίας σου είναι ότι είναι όλες τρελές?

Γιατί πρέπει να διαφημίζω ή να σχολιάζω τις επιλογές μου από τις υπηρεσίες του φόρουμ?

όσο για τα σπίτια και τα τσάγια και τις καλές κοινωνίες τα έχουμε ξαναπεί.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Saul ... τέτοια έχεις ;

362x362-category-img-casual-men-01.jpg


ή είναι πολύ κλασικούρα, φοράς μόνο τέτοια ;
1709660260832.jpeg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ θα έλεγα ότι το θέμα σου είναι ....

allstar και vans από το λύκειο τα έχω είναι δουλεμένα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Και από όλες όσες έζησες και γάμαγες το απόσταγμα της εμπειρίας σου είναι ότι είναι όλες τρελές?
Το τρελές .... είναι μία λέξη .... Όπως το ορίζει η κοινωνία ... όχι ... δεν ήταν .
Αλλά όχι ... ΟΤΙ ΒΓΑΖΕΙΣ ΑΚΡΗ .... δεν βγάζεις .
Και πάντα σπάνε @@ .
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
ένα λεπτό, δεν κατάλαβα. Ισχυρίζεσαι κι εσύ ότι στις Δυτικές Χώρες οι Μουσουλμάνες φοράνε τη Χιτζάμπ, και κάποιες την Μπούρκα, ως επιλογή και πολιτιστική ταυτότητα;
Εν μέρη

ισχυρίζομαι ότι στις δυτικές χώρες έχουν πράγματι την επιλογή αν θέλουν να την φορέσουν που είναι σεβαστό.

όμως κάποιες θα το κάνουν επειδή τους έχει γίνει πλύση εγκεφάλου και όχι από "επιλογή''

και κάποιες άλλες όπως αυτή στο βίντεο απλά κοροϊδεύουν τον κόσμο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εγώ ας πούμε εκπροσωπώ αθελά μου ένα μεγάλο πσοστο ανδρών. Σε τι; στο ότι όταν μας ζαλίζουν τον πούτσο συνέχεια οι γυναίκες, θα τις βρίσουμε ή όχι και νομοτελειακά θα φύγουμε
ή θα βρούμε να γαμάμε άλλη.
Τι; όχι; θέλετε το 95%;
αυτές όμως θα θελήσουν
να μας εκδικηθούν αν τις κλάσουμε και με οποιονδήποτε τρόπο
απλό ή σύνθετο, αργά
ή γρήγορα.

ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ!!! :2funny:

Αντιδρούν αισχρά στην απόρριψη. Αλλος ένα λόγος που δεν παντρεύτηκα. Είδα αθώους ή μαλάκες που δεν τους άξιζε να στρέψουν οι γυναίκες τους τα παιδιά τους εναντίον τους. Ποιος άνδρας θα το έκανε αυτό; ένας στους 50.000;;; δεν ξέρω καν!

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Εν μέρη

ισχυρίζομαι ότι στις δυτικές χώρες έχουν πράγματι την επιλογή αν θέλουν να την φορέσουν που είναι σεβαστό.

όμως κάποιες θα το κάνουν επειδή τους έχει γίνει πλύση εγκεφάλου και όχι από "επιλογή''

και κάποιες άλλες όπως αυτή στο βίντεο απλά κοροϊδεύουν τον κόσμο.
το ότι μπορεί να τις σαπίσουν στο ξύλο οι άντρες της Οικογενείας τους αν δεν φορέσουν την Χιτζάμπ δηλαδή, δεν σου περνάει από το μυαλό; Κι απο εκεί και πέρα, ας καλύπτουν τα μαλλιά τους, δεν με ενδιαφέρει. Τα μούτρα τους να μην καλύπτουν
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
το ότι μπορεί να τις σαπίσουν στο ξύλο οι άντρες της Οικογενείας τους αν δεν φορέσουν την Χιτζάμπ δηλαδή, δεν σου περνάει από το μυαλό; Κι απο εκεί και πέρα, ας καλύπτουν τα μαλλιά τους, δεν με ενδιαφέρει. Τα μούτρα τους να μην καλύπτουν
Όλες????

Είπα κάποιες μπορεί έτσι και κάποιες μπορεί αλλιώς.

Δεν κατάλαβα τι διαφορά έχουν τα μαλλιά με τα μούτρα?
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Και τέλος αφού οι γυναίκες είναι στα καλά τους όπως λέτε κάποιοι εδώ μέσα, πως γίνεται όλοι όσοι γνωρίζω...

ΟΛΟΙ ΟΣΟΙ ΓΝΩΡΙΖΩ...

να λένε ότι οι γυναίκες που άξιζαν ,(οριακά ή μη) από όσες γνώρισαν στην ζωή τους

να είναι από μηδέν έως δύο;;;

ποιος δηλαδή βρήκε π.χ
3 καλές σε όλα έστω οριακά;;;

Είναι εδώ στον πλανήτη ζωντανός;;;

:2funny:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Εγώ ας πούμε εκπροσωπώ αθελά μου ένα μεγάλο πσοστο ανδρών. Σε τι; στο ότι όταν μας ζαλίζουν τον πούτσο συνέχεια οι γυναίκες, θα τις βρίσουμε ή όχι και νομοτελειακά θα φύγουμε
ή θα βρούμε να γαμάμε άλλη.
Τι; όχι; θέλετε το 95%;
αυτές όμως θα θελήσουν
να μας εκδικηθούν αν τις κλάσουμε και με οποιονδήποτε τρόπο
απλό ή σύνθετο, αργά
ή γρήγορα.

ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ!!! :2funny:
Μην γίνουμε υπερβολικοί .
Πως να σε εκδικηθεί μία πρώην ;
Σπάνια έχει ευκαιρία και δυνατότητα.

Σε διαζύγιο με παιδιά, σου παίρνει λεφτά. Μέχρι εκεί . Αν είσαι καραγκιόζης που μετά το διαζύγιο ... καπάκι πας για άλλο γάμο ... εκεί μπορεί να σου κάνει και χαλάστρα .... αλλά ουσιαστικά χάρη σου κάνει , σε σώζει από το δις εξαμαρτείν που ουκ σοφού ανδρός εστί ....

Σε νέες ηλικίες ....... όταν έχουν καψουρευτεί πολύ και τις φτύσεις χοντρά θα σε μισούν για πάντα.
Αιώνια. Αυτό ισχύει .
Μου έχει τύχει εποχή λυκείου και πανεπιστημίου.
Δεν ήταν μόνο δικό μου φταίξιμο . Τις κολλημένες μικρές ... τις απορρίπτεις με τρόπο τζέντλεμαν και διακριτικά
και δεν χαμπαριάζουν . Δεν θέλουν να το πιστέψουν .

Μεγαλώνοντας, το βρίσκω ακόμη και έτσι σκληρό . Καλύτερα να πεις ένα ψέμμα όταν απορρίπτεις κάποια .
Να έχει μια παρηγοριά. Να ξέρει ότι δεν έχει ελπίδα ποτέ μαζί σου, αλλά μέχρι εκεί .

Το σε απορρίπτω επειδή είσαι κοντή .... έχεις σπασικλόφατσα .... επειδή είσαι μπάζο ...
είναι πολύ σκληρό και τις κάνει και σαλτάρουν .
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Πάντως με τα σορτς και τα τάνγκα και τα ξώβυζα ... που οι γυναίκες τα δείχνουν όλα ...
εμείς αδικούμαστε.

Πρέπει να έχουμε το δικαίωμα , να κυκλοφορούμε όπου κυκλοφορούν γυμνόστηθες με στρινγκ κτλ
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΕΞΩ !

Έτσι . Δικαιοσύνη. Φυσικός νόμος .
Να φανεί ποιοι έχουν το γεωτρύπανο και ποιοί είναι οι ασήμαντοι .
Να φανεί και η ηλιθιότητα των γυναικών που διαλέγουν τους απειροελάχιστους.

Θα σκάει μύτη ο κέρβερος ... ο γίγας ... ο τιτάνας .... το πρότυπο ... που τον τινάζει με το γόνατο ...
και θα υποκλίνονται οι μπάμιες ...

Σεβασμός !

Σεβασμός !
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μην γίνουμε υπερβολικοί .
Πως να σε εκδικηθεί μία πρώην ;
Σπάνια έχει ευκαιρία και δυνατότητα.

Σε διαζύγιο με παιδιά, σου παίρνει λεφτά. Μέχρι εκεί . Αν είσαι καραγκιόζης που μετά το διαζύγιο ... καπάκι πας για άλλο γάμο ... εκεί μπορεί να σου κάνει και χαλάστρα .... αλλά ουσιαστικά χάρη σου κάνει , σε σώζει από το δις εξαμαρτείν που ουκ σοφού ανδρός εστί ....

Σε νέες ηλικίες ....... όταν έχουν καψουρευτεί πολύ και τις φτύσεις χοντρά θα σε μισούν για πάντα.
Αιώνια. Αυτό ισχύει .
Μου έχει τύχει εποχή λυκείου και πανεπιστημίου.
Δεν ήταν μόνο δικό μου φταίξιμο . Τις κολλημένες μικρές ... τις απορρίπτεις με τρόπο τζέντλεμαν και διακριτικά
και δεν χαμπαριάζουν . Δεν θέλουν να το πιστέψουν .

Μεγαλώνοντας, το βρίσκω ακόμη και έτσι σκληρό . Καλύτερα να πεις ένα ψέμμα όταν απορρίπτεις κάποια .
Να έχει μια παρηγοριά. Να ξέρει ότι δεν έχει ελπίδα ποτέ μαζί σου, αλλά μέχρι εκεί .

Το σε απορρίπτω επειδή είσαι κοντή .... έχεις σπασικλόφατσα .... επειδή είσαι μπάζο ...
είναι πολύ σκληρό και τις κάνει και σαλτάρουν .
Οντως σε εκδικούνται
με τους τρόπους που ανέφερες.
Άλλος ένας λόγος που δεν παντρεύεσαι ή εξαφανίζεσαι για να μην σου κάνει χαλάστρα στην επόμενη κτλ.
Θα βρουν όμως τρόπο
να σε εκδικηθούν έστω
με μαλακίες. Για αυτό και είπα απλό η σύνθετο. Δεν σημαίνει ότι θα σε καταστρέφουν κάθε φορά. Τους στοιχίζει όμως
η απόρριψη. Ειδικά οι λέξεις που ανέφερες στο τέλος ειναι θανατηφόρες
όταν τις κλάνεις. :2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Πάντως με τα σορτς και τα τάνγκα και τα ξώβυζα ... που οι γυναίκες τα δείχνουν όλα ...
εμείς αδικούμαστε.

Πρέπει να έχουμε το δικαίωμα , να κυκλοφορούμε όπου κυκλοφορούν γυμνόστηθες με στρινγκ κτλ
ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΟΥΤΣΑ ΕΞΩ !

Έτσι . Δικαιοσύνη. Φυσικός νόμος .
Να φανεί ποιοι έχουν το γεωτρύπανο και ποιοί είναι οι ασήμαντοι .
Να φανεί και η ηλιθιότητα των γυναικών που διαλέγουν τους απειροελάχιστους.

Θα σκάει μύτη ο κέρβερος ... ο γίγας ... ο τιτάνας .... το πρότυπο ... που τον τινάζει με το γόνατο ...
και θα υποκλίνονται οι μπάμιες ...

Σεβασμός !

Σεβασμός !
Επίσης στην Αμερική κόντεψε να γίνει νόμος το περί κοροιδίας μέικ αλλά δυστυχώς το εξαφάνισαν.

:rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Τους στοιχίζει όμως
η απόρριψη. Ειδικά οι λέξεις που ανέφερες στο τέλος ειναι θανατηφόρες
όταν τις κλάνεις. :2funny:
Τυπάρα, αυτά τα είχα πει πολύ μικρός.
Σε κάποιες που είχαν φάει άσχημο κόλλημα.
Και δεν θα χαμπάριαζαν αλλιώς.

Δεν ήταν σωστό όμως. Δεν γινόμαστε σαν αυτές. Πρέπει να είμαστε καλύτεροι .
 

kostasgg87

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2023
Μηνύματα
156
Like
69
Πόντοι
1
Σε νέες ηλικίες ....... όταν έχουν καψουρευτεί πολύ και τις φτύσεις χοντρά θα σε μισούν για πάντα.
Αιώνια. Αυτό ισχύει .
Μου έχει τύχει εποχή λυκείου και πανεπιστημίου.
Δεν ήταν μόνο δικό μου φταίξιμο . Τις κολλημένες μικρές ... τις απορρίπτεις με τρόπο τζέντλεμαν και διακριτικά
και δεν χαμπαριάζουν . Δεν θέλουν να το πιστέψουν .

Μεγαλώνοντας, το βρίσκω ακόμη και έτσι σκληρό . Καλύτερα να πεις ένα ψέμμα όταν απορρίπτεις κάποια .
Να έχει μια παρηγοριά. Να ξέρει ότι δεν έχει ελπίδα ποτέ μαζί σου, αλλά μέχρι εκεί .

Το σε απορρίπτω επειδή είσαι κοντή .... έχεις σπασικλόφατσα .... επειδή είσαι μπάζο ...
είναι πολύ σκληρό και τις κάνει και σαλτάρουν .
aμαν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom