Νέα

Επίθεση απο Ιρακινό στην Ερμού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Δικαίωμα της ειναι ρε τυπε να φοράει μαντήλι,δεν ενοχλεί κανέναν ούτε προκαλεί κανεναν..και οι ελλεινιδες που κυκλοφορούν όλη μέρα ξεβρακοτες ακόμα και όταν κάνει κρύο..αυτές δηλαδή τι πρέπει να τις κάνουμε?
Γιατί είπα εγώ να της το στερήσουμε?

Την υποκρισία και την χαζομάρα κρίνω.

Η σύγκριση με τα ξέκωλα των Ελληνίδων είναι άκυρη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.493
Like
21.861
Πόντοι
5.006
Αν θελει να το παιξει ακτιβιστρια,ας βαλει σορτσακι
και να παει να βολταρει στην Καλκουτα.
Θα καταντησει σαν την Ισπανιδα.
η ισπανιδα ηταν μουναρα....
αυτη και με το μουνι εξω να βγει, τιποτα δεν θα παθει...ειπαμε ινδοι ινδοι, αλλα δεν ειναι και ζωα....καλυτερα να συνεχισουν να γαμανε κατσικες, γελαδες, ελαφια, τιγρεις και τα σχετικα....
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Οι άντρες είναι χειρότεροι να ξέρεις.....δεν είναι θέμα γυναίκας άντρα....

είναι θέμα καμένων εγκεφάλων. Αλλά αυτά είναι όλα θεωρητικά στην Ελλάδα

υπάρχουν χώρες στον κόσμο που αν κάποια κερατώσει τον άντρα της της καίει τη μούρη με οξύ και του λένε και μπράβο.

και έρχεται το τσουτσέκι να βάλει τη μαντίλα και να κάνει βίντεο.
Είναι όντως γεγονός ότι συμβαίνουν πολλά κι οι εγκληματίες (ασχέτως φύλου) σφάζουν κτλ
με το παραμικρό.
Όμως η γυναικεία κακιά είναι μέγιστη. Οι άνδρες μπορεί να καθαρίσουν μια γυναίκα ώστε να την τερματίσουν. Κακώς αλλά γίνεται.
Οι γυναίκες αντίθετα σε περίπτωση εκδίκησης, έχουν φτάσει να κρατούν το θύμα στην ζωή σακατεμένο.
Αυτό σημαίνει ύψιστη κακιά. Δεν είναι καν εν βρασμώ. Βλέπε περίπτωση Παλιοσπύρου από Κακαράντζουλα.

:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Είναι όντως γεγονός ότι συμβαίνουν πολλά κι οι εγκληματίες (ασχέτως φύλου) σφάζουν κτλ
με το παραμικρό.
Όμως η γυναικεία κακιά είναι μέγιστη. Οι άνδρες μπορεί να καθαρίσουν μια γυναίκα ώστε να την τερματίσουν. Κακώς αλλά γίνεται.
Οι γυναίκες αντίθετα σε περίπτωση εκδίκησης, έχουν φτάσει να κρατούν το θύμα στην ζωή σακατεμένο.
Αυτό σημαίνει ύψιστη κακιά. Δεν είναι καν εν βρασμώ. Βλέπε περίπτωση Παλιοσπύρου από Κακαράντζουλα.

:confused:
Ρε τύπε να κατηγοριοποιείς τις ψυχασθένειες σε φύλα δεν είναι λογικό

δε μιλάω εγώ τώρα για εγκλήματα αλλά για καθημερινή συμπεριφορά και κόμπλεξ.

Από ψυχασθενείς έχουμε από όλα....η μια σκότωσε τα παιδιά της...ο άλλος βίαζε και εξέδιδε το κοριτσάκι...αυτή τη δουλειά θα κάνουμε? Εγκληματίες υπάρχουν και θα υπάρχουν.


Στην καθημερινότητα οι άντρες μπορουν να γίνουν το ίδιο κατίνες με τις γυναίκες. Αυτές λένε κοίτα έναν άσχημο και οι άντρες λένε κοίτα μια πουτάνα. Τα ίδια σκατά είναι όλοι...αν είσαι κωλάνθρωπος είσαι δεν σε σώζει το τι έχεις ανάμεσα στα πόδια.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ρε τύπε να κατηγοριοποιείς τις ψυχασθένειες σε φύλα δεν είναι λογικό

δε μιλάω εγώ τώρα για εγκλήματα αλλά για καθημερινή συμπεριφορά και κόμπλεξ.

Από ψυχασθενείς έχουμε από όλα....η μια σκότωσε τα παιδιά της...ο άλλος βίαζε και εξέδιδε το κοριτσάκι...αυτή τη δουλειά θα κάνουμε? Εγκληματίες υπάρχουν και θα υπάρχουν.


Στην καθημερινότητα οι άντρες μπορουν να γίνουν το ίδιο κατίνες με τις γυναίκες. Αυτές λένε κοίτα έναν άσχημο και οι άντρες λένε κοίτα μια πουτάνα. Τα ίδια σκατά είναι όλοι...αν είσαι κωλάνθρωπος είσαι δεν σε σώζει το τι έχεις ανάμεσα στα πόδια.
Δεν είπα ότι είναι αθώοι
οι άνδρες και σκατά οι γυναίκες σε τέτοια φαινόμενα. Παράδειγμα έφερα για να συγκρίνω την κακία.
Δεν πιστεύω ότι άνδρας
θα έφτανε εκεί.

:confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Δεν είπα ότι είναι αθώοι
οι άνδρες και σκατά οι γυναίκες σε τέτοια φαινόμενα. Παράδειγμα έφερα για να συγκρίνω την κακία.
Δεν πιστεύω ότι άνδρας
θα έφτανε εκεί.

:confused:
Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά η κυβέρνηση που αποφάσισε τα αεροπορικά χτυπήματα σε χιλιάδες άμαχους που πήγαν να πάρουν ανθρωπιστική βοήθεια πριν μερικές μέρες στη γάζα


απαρτίζεται κυρίως από άντρες. Ως που δε θα φτάναμε δηλαδή οι άντρες?

Την διαφορά την κάνει το κίνητρο....γιατί οι άντρες ξεκινούν να ψάχνουν την εξουσία για να γαμήσουν μια γυναίλα...ενώ οι γυναίκες για να γαμήσουν τις φίλες τους που θα ζηλέψουν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μπορεί να κάνω και λάθος αλλά η κυβέρνηση που αποφάσισε τα αεροπορικά χτυπήματα σε χιλιάδες άμαχους που πήγαν να πάρουν ανθρωπιστική βοήθεια πριν μερικές μέρες στη γάζα


απαρτίζεται κυρίως από άντρες. Ως που δε θα φτάναμε δηλαδή οι άντρες?

Την διαφορά την κάνει το κίνητρο....γιατί οι άντρες ξεκινούν να ψάχνουν την εξουσία για να γαμήσουν μια γυναίλα...ενώ οι γυναίκες για να γαμήσουν τις φίλες τους που θα ζηλέψουν.
Μα καλά, κινέζικα τα γράφω; οι άνδρες μπορεί να γίνουν δολοφόνοι κι ότι άλλο θες (δεν υποστηρίζω τον φόνο) αλλά να αφήνουν τα θύματα τους ζωντανά νεκρά μόνο οι βασανιστές κι οι τελειωμένοι ψυχάκηδες το κάνουν. :2funny:
Σε αυτό υπερτερούν οι γυναίκες. Αυτό είναι δείγμα μέγιστης κακίας.
Εξ ου και το παράδειγμα. Τώρα τι να κάνουμε; να ψάξουμε και βρούμε και άνδρα για παράδειγμα; σίγουρα θα υπάρχει. Εγώ το θέτω επι της ψυχολογίας εκδίκησης. Γιατί οι γυναίκες επιτίθενται στα πρόσωπα ή με νύχια η στα μαλλιά κτλ; διότι θέλουν να χαλάσουν αυτό που έχουν οι άλλες καλύτερο ή μέσο απόκτησης άνδρα διότι θεωρούν ότι έτσι τις εκδικούνται. Κάποιες φορές λοιπόν θα φτάσουν στο οξύ όπως στο παράδειγμα. Εκεί δεν φτάνει ο άνδρας. Θα σκοτώσει και μέχρι εκεί.
Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

:rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Για όσους πέρασαν από Ιατρικές ... θυμίζω ... sos φαρμακολογία ...

Θυμίζω ....


Βρωμαζεπάμη
ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΕΣ ...
μεταξύ άλλων ... υπνηλία ... κόπωση ... σύγχυση ... αλλόκοτες αντιδράσεις ....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Μα καλά, κινέζικα τα γράφω; οι άνδρες μπορεί να γίνουν δολοφόνοι κι ότι άλλο θες (δεν υποστηρίζω τον φόνο) αλλά να αφήνουν τα θύματα τους ζωντανά νεκρά μόνο οι βασανιστές κι οι τελειωμένοι ψυχάκηδες το κάνουν. :2funny:
Σε αυτό υπερτερούν οι γυναίκες. Αυτό είναι δείγμα μέγιστης κακίας.
Εξ ου και το παράδειγμα. Τώρα τι να κάνουμε; να ψάξουμε και βρούμε και άνδρα για παράδειγμα; σίγουρα θα υπάρχει. Εγώ το θέτω επι της ψυχολογίας εκδίκησης. Γιατί οι γυναίκες επιτίθενται στα πρόσωπα ή με νύχια η στα μαλλιά κτλ; διότι θέλουν να χαλάσουν αυτό που έχουν οι άλλες καλύτερο ή μέσο απόκτησης άνδρα διότι θεωρούν ότι έτσι τις εκδικούνται. Κάποιες φορές λοιπόν θα φτάσουν στο οξύ όπως στο παράδειγμα. Εκεί δεν φτάνει ο άνδρας. Θα σκοτώσει και μέχρι εκεί.
Οι εξαιρέσεις επιβεβαιώνουν τον κανόνα.

:rockon:
Δε νομίζω ότι αυτά που λες στηρίζονται από κάποια στατιστική ή έρευνα ή οτιδήποτε άλλο.

Δεν συμφωνώ και δεν είναι αυτά που έχω δει εγώ με τα ίδια μου τα μάτια.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Δε νομίζω ότι αυτά που λες στηρίζονται από κάποια στατιστική ή έρευνα ή οτιδήποτε άλλο.

Δεν συμφωνώ και δεν είναι αυτά που έχω δει εγώ με τα ίδια μου τα μάτια.


Τυπάρα .... η στατιστική που δεν σηκώνει αμφισβήτηση ... είναι ότι σε όλους τους ψυχίατρους ....

αναλογία ασθενών .... 80% γυναίκες .... 20% άνδρες ... το ίδιο και σε ΨΝ ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Δε νομίζω ότι αυτά που λες στηρίζονται από κάποια στατιστική ή έρευνα ή οτιδήποτε άλλο.

Δεν συμφωνώ και δεν είναι αυτά που έχω δει εγώ με τα ίδια μου τα μάτια.
Έγινε. Πάμε παρακάτω.
Εγώ παράδειγμα έφερα από γεγονός.

:rockon:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Τυπάρα .... η στατιστική που δεν σηκώνει αμφισβήτηση ... είναι ότι σε όλους τους ψυχίατρους ....

αναλογία ασθενών .... 80% γυναίκες .... 20% άνδρες ... το ίδιο και σε ΨΝ ....
Ναι αλλά υπάρχει και καμιά έρευνα που να συγχέει αυτά τα στοιχεία με την εγκληματικότητα?


Μπορεί και να υπάρχει...δε γνωρίζω...αν υπάρχει θα έχει νόημα αυτό το στοιχείο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ναι αλλά υπάρχει και καμιά έρευνα που να συγχέει αυτά τα στοιχεία με την εγκληματικότητα?


Μπορεί και να υπάρχει...δε γνωρίζω...αν υπάρχει θα έχει νόημα αυτό το στοιχείο.
Η εγκληματικότητα είναι μεγαλύτερη σε άνδρες .... γνωστά αυτά ...
Φταίει και η αγαμία ...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Η εγκληματικότητα είναι μεγαλύτερη σε άνδρες .... γνωστά αυτά ...
Φταίει και η αγαμία ...
Ε τότε τι συζητάμε??? Άλλο τα ψυχικά νοσήματα άλλο η εγκληματικότητα.

Που και πάλι δεν είναι απόλυτο γιατί ο ντόναλντ ντακ έκανε σύγκριση του τρόπου που εγκληματούν οι γυναίκες και οι άντρες. Ότι οι γυναίκες είναι πιο εκδικητικές και πιο αδίστακτες.

Εγώ δεν το βλέπω αυτό...ξέρω γυναίκες λογικές και άντρες κωλοκατίνες....και βλέπω ότι μέχρι σήμερα που καλώς η κακώς τα περισσότερα πόστα (ελιτ θέσεις) τις κατέχουν άντρες


παίρνουν τις πιο απάνθρωπες αποφάσεις.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
ξέρω γυναίκες λογικές και άντρες κωλοκατίνες....
Γυναίκες λογικές ;
Τι είπες τώρα ρε μεγάλε ...

Μας έστειλες !

Το ότι δεν κάνουν εγκλήματα ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΕΣ.
Απλά , δικαιολογημένα, θεωρούν ότι μειονεκτούν και κωλώνουν ...

Αν ήταν πιο μεγαλόσωμες και δυνατές ... θα είχαμε την τύχη που έχουν τα αλογάκια της παναγίας ...
που είναι μικρότερα από τα θυληκά ....
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Γυναίκες λογικές ;
Τι είπες τώρα ρε μεγάλε ...

Μας έστειλες !

Το ότι δεν κάνουν εγκλήματα ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΕΣ.
Απλά , δικαιολογημένα, θεωρούν ότι μειονεκτούν και κωλώνουν ...

Αν ήταν πιο μεγαλόσωμες και δυνατές ... θα είχαμε την τύχη που έχουν τα αλογάκια της παναγίας ...
που είναι μικρότερα από τα θυληκά ....
όλοι ''λογικοί'' στα πλαίσια είναι

δεν ξέρω κανέναν απόλυτα ισορροπημένο μη το πάμε εκεί.

η άποψη ότι όλες οι γυναίκες είναι έτσι όπως τις περιγράφεις απριόρι είναι από μόνη της προβληματική.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.581
Like
17.706
Πόντοι
3.656
όλοι ''λογικοί'' στα πλαίσια είναι

δεν ξέρω κανέναν απόλυτα ισορροπημένο μη το πάμε εκεί.

η άποψη ότι όλες οι γυναίκες είναι έτσι όπως τις περιγράφεις απριόρι είναι από μόνη της προβληματική.
Αυτά τα λένε κάτι παπάρες μπόμπιρες σαν εσένα με αθλητικά που τρώνε αλάδωτες πίτες ολικής
και κοτόπουλο σουβλάκι ... ή σουβλάκι βήγκαν με μανιτάρια και μπρόκολο ...........

Και κοντοσούβλι κοτόπουλο .......

Και πίνουν και μπύρα χωρίς οινόπνευμα ....
Όπως πάμε θα βγει και ουίσκι χωρίς οινόπνευμα .

Αν κερδίσουν οι αμερικάνοι στην ουκρανία
σύντομα θα βγει και βότκα χωρίς οινόπνευμα ...


για άνδρες !

Με πόσες γκόμενες έχει συζήσει σε μόμολο ;
Και λες τέτοιες πίπες ;

Είναι σαν να μου πεις ότι θα μπει γυναίκα σε ανδρικό μπάνιο
θα έχεις τη φαλτσετάρα ξυρίσματος μέσα στο ντουλάπι ... σε πέτσινη θήκη ...
και όταν θα τη βγάλεις ... δεν θα είναι για πέταμα με δόντια σαν μαχαίρι ψωμιού ...
razorchip.jpg


και χειρότερη ... έτσι μπορεί να στην κάνει ...
0554cce6835b01ee1acc2a621d2c14176d610dc5-1440x1440.jpg
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ο ντόναλντ ντακ έκανε σύγκριση του τρόπου που εγκληματούν οι γυναίκες και οι άντρες. Ότι οι γυναίκες είναι πιο εκδικητικές και πιο αδίστακτες.
Ναι. Αυτό έκανα. Δεν το έκρυψα. Σύγκρινα δηλαδή κάτι άλλο. Το ότι γίνονται δολοφονίες εκατέρωθεν
το ξέρει και ένα κομοδίνο.

:2funny:

Οι γυναίκες απλώς δεν μπορούν να "πιάσουν" σε αριθμό τους άνδρες σε δολοφονίες διότι είναι μύγες σε μυκή δύναμη. Οπότε αφού επίσης το ξέρει αυτό
και ένα κομοδίνο, πήγα στην ψυχολογία εκδίκησης.
Τόσο απλό.

:rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Μλκ τι ακούμε...ως φεμινίστρια θέλει να εξερευνήσει πως είναι να φοράει ένα σύμβολο καταπίεσης για εκατομμύρια γυναίκες στον κόσμο....

σε καθεστώτα με βία και καταπίεση που δεν έχει δει ούτε στα όνειρα της....

και αυτή κάθετε και γυρνάει στην Αθήνα για να κάνει views το κανάλι της.....

νομίζει ότι έχει νιώσει τον ρατσισμό στην Ελλάδα με τον τυπικό αμόρφωτο ρατσιστή Έλληνα χαλβά....ενώ στις χώρες αυτές τις γυναίκες τις λιθοβολούν σε δημόσια θέα αν φορέσουν τη μαντίλα στραβά....

έχουμε χάσει τη μπάλα με τις μαλακίες πλέον....
Δηλαδή δεν είχες καταλάβει την ψυχασθένειά τους; Και μακάρι να ήταν οι δικές μας μόνο. Υπάρχουν Γυναίκες στη Δύση οι οποίες ισχυρίζονται ΣΟΒΑΡΑ ότι η Χιτζάμπ στις Μουσουλμανικές Χώρες είναι Καταπίεση, αλλά στη Δύση Επιλογή και Πολιτιστική Ταυτότητα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Αυτά τα λένε κάτι παπάρες μπόμπιρες σαν εσένα με αθλητικά που τρώνε αλάδωτες πίτες ολικής
και κοτόπουλο σουβλάκι ... ή σουβλάκι βήγκαν με μανιτάρια και μπρόκολο ...........

Και κοντοσούβλι κοτόπουλο .......

Και πίνουν και μπύρα χωρίς οινόπνευμα ....
Όπως πάμε θα βγει και ουίσκι χωρίς οινόπνευμα .

Αν κερδίσουν οι αμερικάνοι στην ουκρανία
σύντομα θα βγει και βότκα χωρίς οινόπνευμα ...


για άνδρες !
Κάτσε να το μεταφράσω τώρα αυτό

Μετάφραση : τρώς μόνο αντρικά λιγδιασμένα σουβλάκια βουτηγμένα σε παπαρόλαδο που το έχουν και για να συμπληρώνουν στα παπάκια των ντιλιβεράδων.....ντύνεσαι μόνο σοβαρά (σα νεκροθάφτης)

και πίνεις μόνο σκληρά αντρικά ποτά γιατί πρέπει να είσαι πολύ άντρας για να αντέξεις να πιεις ένα ποτό που έχει δημιουργηθεί για να αρέσει σε όσο το δυνατόν περισσότερο κόσμο από 18 και πάνω...

Πρέπει να είσαι πολύ σκληρός καργιόλης:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom