Νέα

Επίθεση απο Ιρακινό στην Ερμού!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα 968
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 319
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Εσυ το κάνεις αυτο. Μια χαρα διαβασα τι εγραψες. Εσυ δεν διαβασες τι σου εγραψε ο Μπόκολος. Κι αν διαβασες, δεν εκατσες ούτε ενα λεπτο να τα σκεφθεις
Δεν έχω δικαίωμα να διαφωνώ?


Και για να έχουμε καλό ερώτημα....η μαντίλα απαγορεύεται για τις μουσουλμάνες στην Ελλάδα?

Απαγορεύεται να φοράς γυαλιά, μάσκες, κουκούλες κτλπ?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Γιατί είναι άλλο να λέμε ότι απαγορεύεται να κρύβεις τα χαρακτηριστικά σου για λόγους ασφαλείας

και άλλο να το περιορίζουμε στην μαντίλα και να δίνουμε άλλου τύπου χαρακτηριστικά....θρησκευτικά και πολιτιστικά κτλπ.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Eγω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Βρήκες λοιπόν 3 γυναίκες έστω οριακά καλές σε όλα.
Το δέχομαι. Είσαι δηλαδή
ο μόνος που έχει απαντήσει έτσι από πολλούς που γνωρίζω απο κοντά ή διαδικτυακά. Είσαι μόνο ένας. Συνεπώς επιβεβαιώνεται
η σπανιότητα του είδους.
Και τώρα το κρυφό ερώτημα. Αφού τα κατάφερες τόσο καλά πως βρίσκεσαι μια ανάσα πριν από 150.000 μηνύματα και 14 ενεργά χρόνια στο φόρουμ σύμφωνα με το προφίλ σου; :2funny:
εγώ γαμάω αραιά και την πέφτω αβέρτα. Αν είχα βρει οκ γυναίκα σε όλα
θα καθόμουν εδώ μέσα να μιλάω με αγνωστους;
θα είχα χρόνο;


:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Βρήκες λοιπόν 3 γυναίκες έστω οριακά καλές σε όλα.
Το δέχομαι. Είσαι δηλαδή
ο μόνος που έχει απαντήσει έτσι από πολλούς που γνωρίζω απο κοντά ή διαδικτυακά. Είσαι μόνο ένας. Συνεπώς επιβεβαιώνεται
η σπανιότητα του είδους.
Και τώρα το κρυφό ερώτημα. Αφού τα κατάφερες τόσο καλά πως βρίσκεσαι μια ανάσα πριν από 150.000 μηνύματα και 14 ενεργά χρόνια στο φόρουμ σύμφωνα με το προφίλ σου; :2funny:
εγώ γαμάω αραιά και την πέφτω αβέρτα. Αν είχα βρει οκ γυναίκα σε όλα
θα καθόμουν εδώ μέσα;

:2funny:
Τι σχεση εχει το ποσα μηνυματα εχω, με το πόσες γυναικες εγω γνωρισει ή πηδηξει? Δεν βλεπω καμια σχεση του ενός με το αλλο. Επιπλεον, δυο απο αυτες τις εχω γνωρισει εδω μεσα.
Μαλλον ξεκινας τη σκεψη σου απο λαθος βαση.

Η σωστη βαση ειναι η εξης:
Αν εισαι σωστος, λογικος και σοβαρος, ελκύεις και τα αναλογα ατομα. Ή αν θελεις, δεν σε ελκύουν τα σούργελα.
Αν οι μονες που ελκυονται απο σενα ή οι μονες που σου αρεσουν ειναι στο τέλος απογοητευτικές, τότε μαντεψε, το προβλημα δεν το εχουν αυτες.
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Τι σχεση εχει το ποσα μηνυματα εχω, με το πόσες γυναικες εγω γνωρισει ή πηδηξει? Δεν βλεπω καμια σχεση του ενός με το αλλο. Επιπλεον, δυο απο αυτες τις εχω γνωρισει εδω μεσα.
Μαλλον ξεκινας τη σκεψη σου απο λαθος βαση.

Η σωστη βαση ειναι η εξης:
Αν εισαι σωστος, λογικος και σοβαρος, ελκύεις και τα αναλογα ατομα. Ή αν θελεις, δεν σε ελκύουν τα σούργελα.
Αν οι μονες που ελκυονται απο σενα ή οι μονες που σου αρεσουν ειναι στο τέλος απογοητευτικές, τότε μαντεψε, το προβλημα δεν το εχουν αυτες.
Πας για το 1ο μέλος που θα πάρει το βραβείο πόντων για τα 150.000 μηνύματα. Ακραίο.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αν είχα βρει οκ γυναίκα σε όλα
θα καθόμουν εδώ μέσα να μιλάω με αγνωστους;
θα είχα χρόνο;
Εισαι τοσο μουνοδουλος ωστε οταν βρεις γυναικα θα τα παρατησεις ολα και θα θαφτείς μεσα στο μουνι της? Πολυ ενδιαφερον
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Ναι και γιατί πρέπει να συμφωνώ με αυτό?

Αν θέλει αυτή να καλυφθεί και με τεντόπανο....

Το να το απαγορεύσεις είναι ακραίο και ηλίθιο...το άλλο άκρο..

Τι διαφορα εχει με την Ελλαδα και τις κουκουλες;

Με τη λογικη οτι καποιος δεν μπορει να κρυβει τα χαρακτηριστικα του.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Τι σχεση εχει το ποσα μηνυματα εχω, με το πόσες γυναικες εγω γνωρισει ή πηδηξει? Δεν βλεπω καμια σχεση του ενός με το αλλο. Επιπλεον, δυο απο αυτες τις εχω γνωρισει εδω μεσα.
Μαλλον ξεκινας τη σκεψη σου απο λαθος βαση.

Η σωστη βαση ειναι η εξης:
Αν εισαι σωστος, λογικος και σοβαρος, ελκύεις και τα αναλογα ατομα. Ή αν θελεις, δεν σε ελκύουν τα σούργελα.
Αν οι μονες που ελκυονται απο σενα ή οι μονες που σου αρεσουν ειναι στο τέλος απογοητευτικές, τότε μαντεψε, το προβλημα δεν το εχουν αυτες.
Δέχομαι κι ότι γνώρισες εδώ μέσα δύο εξ αυτών. Έχεις καταλάβει ότι σου λέω σε όλα ναι. :2funny: Πώς όμως δεν έχει σημασία η ροή σου; ένας άνθρωπος που έχει βρει γκόμενες καλές σε όλα σημαίνει αυτομάτως ότι θα έχει πολύ λιγότερο χρόνο σύνδεσης στο σάιτ από έναν που τις βλέπει σαν μουνί.
Θα έχει δηλαδή την δουλειά του, την ζωή του, τους φίλους του, τα χόμπυ του κτλ όπως πολλοί και γκόμενα
που θα περνάει ωραία.
Άρα θα τρώει πολύ περισσότερο χρόνο από έναν που απλά γαμάει αραιά και την πέφτει αβέρτα. Τέλος, είσαι 14 χρόνια εδώ, δηλαδή πολύ καιρό για να περνάς ωραία έξω. Κάτι δεν κολλάει σωστά.


:confused:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εισαι τοσο μουνοδουλος ωστε οταν βρεις γυναικα θα τα παρατησεις ολα και θα θαφτείς μεσα στο μουνι της? Πολυ ενδιαφερον
Σου απάντησα σε ένα ποστ, δηλαδή στο προηγούμενο χωρίς καν να κάνω συμπληρωματικό όπως εσύ.

Αυτά.

:rockon:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Τότε να απαγορεύσουν και γυαλιά ηλίου ιδιαίτερα όταν συνοδεύονται με τις μάσκες κατά του κόβιντ.

να απαγορεύσουν τα πολλά μούσια και τα μακρυά μαλιά

να απαγορεύσουν τα καπέλα και τους κουκούλες

και να καταργήσουν τα fullface από τα σώματα καταστολής αφού όπως φαίνεται φορώντας τα οι ενέργειες τους δεν συνιστούν απλή διακινδύνευση του πλησίον τους αλλά προκαλούν ανεπανόρθωτη ζημιά σε όλο το κοινωνικό σύνολο γιατί είναι αδύνατον ένα σώμα επιβολής του νόμου να αποτελείται από μη πρόσωπα.
Ακριβώς αυτό περίμενα. Αυτή η Χώρα έχει τεράστια παράδοση σε Μεγαλοιδεατισμό και Ξερολίαση.

- Κάντε με μια βδομάδα Πρωθυπουργό, και θα τα φτιάξω όλα, έλεγαν οι συμπαθείς τύποι στα Καφενεία

Έρχεται ένας Τύπος από την Ελλάδα, και ισχυρίζεται ότι μπορεί να καταρρίψει το Σκεπτικό του Γάλλου Συνταγματικού Νομοθέτη.

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Είναι υπάνθρωποι οι χουθι που οι σουηδοαραβες έχουν καταστρέψει την χώρα τους και οδηγήσει σε λιμό εκατομμύρια αμάχους....μάλιστα.....και οι σουηδοαραβες που βομβαρδίζουν ανηλεώς και τεμαχίζουν πολίτες στις πρεσβείες τους μέσα φόρα παρτίδα είναι τι?σύμμαχοί μας?....
Παντως τους δώσαμε Patriot και δικό μας προσωπικό να τα χειρίζεται...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656

Τι διαφορα εχει με την Ελλαδα και τις κουκουλες;

Με τη λογικη οτι καποιος δεν μπορει να κρυβει τα χαρακτηριστικα του.
Μα ήδη έχουν προσπαθήσει άντρες να διεισδύσουν καλυμμένοι με την Μπούρκα

ISIS Fighters Caught Trying To Flee Syria Disguised As Women Hidden Behind Burqas​

57947037c36188bc348b4580_1469359462.jpg
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.295
Κριτικές
62
Like
44.949
Πόντοι
9.297
Καθόλου μαλακίες. Εσύ δεν τα ξερεις. Έχω γνωστό μου αρχιΚασιδιαραίο που υποστηρίζει φανατικά τους Παλαιστίνιους κ φυσικά διαφωνεί με το να στείλουμε τη φρεγάτα Ψαρά στην εξόντωση αυτών των υπανθρώπων που λέγονται Χουθι κ που κάνουν επιθέσεις για να στηρίξουν τη Παλαιστίνη.
Η συμμετοχή μας εκεί είναι ΚΑΘΑΡΑ αμυντική.
Απλώς θα συνοδεύουμε εμπορικά πλοία και θα καταρρίπτουμε ο,τι ρίχνουν οι Χουθι.
Δεν θα χτυπάμε τις βάσεις τους ούτε εμείς ούτε οι λοιποί συμμετέχοντες στην θάλασσα.Αυτο θα το κάνουν Αμερικανοί και Εγγλέζοι.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Ακριβώς αυτό περίμενα. Αυτή η Χώρα έχει τεράστια παράδοση σε Μεγαλοιδεατισμό και Ξερολίαση.

- Κάντε με μια βδομάδα Πρωθυπουργό, και θα τα φτιάξω όλα, έλεγαν οι συμπαθείς τύποι στα Καφενεία

Έρχεται ένας Τύπος από την Ελλάδα, και ισχυρίζεται ότι μπορεί να καταρρίψει το Σκεπτικό του Γάλλου Συνταγματικού Νομοθέτη.

ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ ΑΛΛΟ
Το ξέρω ότι το περίμενες.

Στην Ελλάδα η μαντίλα απαγορεύεται; Στο Ελληνικό Σύνταγμα;

Δικαίωμα να διαφωνώ έχω;

Όπως έχετε όλοι να διαφωνείτε με αλλά θέματα;

Η μόνο εγώ δεν μπορω να κρίνω τους νόμους;
 

Oletiras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2017
Μηνύματα
1.521
Like
3.826
Πόντοι
456
Το ξέρω ότι το περίμενες.

Στην Ελλάδα η μαντίλα απαγορεύεται; Στο Ελληνικό Σύνταγμα;

Δικαίωμα να διαφωνώ έχω;

Όπως έχετε όλοι να διαφωνείτε με αλλά θέματα;

Η μόνο εγώ δεν μπορω να κρίνω τους νόμους;
Σου εξηγησε ο ανθρωπος οτι απαγορευτηκε το καλυμμα του προσωπου και οχι η μαντιλα αλλα εσυ συνεχιζεις.
Σου αρεσει να κανεις "αντιπολιτευση"?
 
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
31
Like
42
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ τύχη ή ατυχία στο συγκεκριμένο περιστατικό: Η ΜΑΦΙΑ της ΝΔ, του Σύριζα, Πασόκ και λοιπών φασιστικών μορφωμάτων, γέμισαν την χώρα με λαθρομετανάστες ισλαμίες, εντελώς ασύμβατους με τον ντόπιο πληθυσμό. Μην τα ρίχνουμε ΟΛΑ στην τύχη και στον στρατηγό άνεμο. Αν αυτός ο λάθρος είχε παρεμποδιστεί ή κρατηθεί για απέλαση, η συγκεκριμένη κοπέλα δεν θα είχε αυτή την κατάληξη (όπως και μυριάδες άλλοι, με γνωστότερο τον Καντάρη, τον νεαρό στην Ακρόπολη, την Μυρτώ, κ.α. ) .

Δυστυχώς, ο λαός εξακολουθεί να ψηφίζει την ΜΑΦΙΑ(εγώ πάντως όχι εδώ και πάρα πολλά χρόνια) .
Σχιζοφρένεια 1% του πληθυσμού παγκοσμίως , ανεξαρτήτως μορφωτικού , κοινωνικού , θρησκευτικού ή πολιτισμικού επιπέδου ή προσανατολισμού.
Η σχιζοφρένεια είναι εξίσου ελληνική .
Υπάρχει μάλιστα και ειδική κατηγορία στο ταξινομητικό ψυχιατρικό σύστημα, «Ελληνοφρένεια». Ο πάσχων, εκτός από διαταραγμένη αντίληψη της πραγματικότητας, παρουσιάζει ιδέες μεγαλείου εθνικού περιεχομένου, ιδέες διωκτικού περιεχομένου, παρανοειδή ετοιμότητα. Οι δε παραληρητικές του ιδέες βρίσκουν έρεισμα στην ιστορία της νεότερης Ελλάδας.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.366
Like
13.719
Πόντοι
3.656
Σου εξηγησε ο ανθρωπος οτι απαγορευτηκε το καλυμμα του προσωπου και οχι η μαντιλα αλλα εσυ συνεχιζεις.
Σου αρεσει να κανεις "αντιπολιτευση"?
Μου αρέσει να έχω ότι άποψη θέλω χωρίς να παίρνω την άδεια κανενός να την εκφράσω.

Απαγορεύτηκε στην Γαλλία ή και στην Ελλάδα; Στη γήπεδο κάθε Κυριακή μαζεύουν οπαδούς με κρυμμένα πρόσωπα;

Εγώ ξέρω τι ειπε ο άνθρωπος αλλά συνεχίζω να έχω την άποψη μου. Άλλο η δημόσια ασφαλεια και άλλο ο διαχωρισμός με θρησκευτικά η φυλετικά κριτήρια.

Στο πρωτο να συμφωνήσω αλλά αν αυτό εφαρμόζεται στην Ελλάδα εμένα να μου τρυπήσεις τη μύτη.
 

Xrestoszaxa

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Like
755
Πόντοι
81
Πώς κάνετε έτσι ρε τύποι, έσφαξε ελλεινιδα..τι θα θέλατε να έσφαζε κανένα άντρα κακομοίρη που πήγαινε σπίτι μετά από δέκα ώρες δουλειας?
Η ελλεινιδα που λες ήταν μικρό κοριτσάκι και είχε και αυτή έναν πατέρα άντρα κακομοίρη που δουλεύει 10 ώρες στα φορτηγά . Τι θες να πεις τώρα με αυτό που λες ? Ότι ο κάθε ένας θα σφάζει αρκεί να μην σφάζει εμάς τους άντρες ? Δηλαδή θα βγει η κόρη σου έξω και θα την κυνηγάνε με μαχαίρια ? Είναι λογικό τώρα αυτό που λες ? Ελπίζω να κάνεις πλάκα Μάν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom