Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

dirty lover

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2010
Μηνύματα
1.414
Like
3
Πόντοι
16
...αυτη με την αφανα (αν λεμε την ιδια)τη βλεπω συχνα στη λαυριου στη γωνια 3 σεπτεμβριου και βερανζερου εκει στα τραπεζακια πιατσα κανει και τη λενε ελενη απ οτι μου πε με φωνη νταλικερη. τωρα αν παιζει και τιποτ αλλο μ αυτη δε γνωριζω. παντως γενικα η περιοχη ειναι γεματη σκατοφατσες μπη κεαρφουλ...
 

Επισκέπτης
...αυτη με την αφανα (αν λεμε την ιδια)τη βλεπω συχνα στη λαυριου στη γωνια 3 σεπτεμβριου και βερανζερου εκει στα τραπεζακια πιατσα κανει και τη λενε ελενη απ οτι μου πε με φωνη νταλικερη. τωρα αν παιζει και τιποτ αλλο μ αυτη δε γνωριζω. παντως γενικα η περιοχη ειναι γεματη σκατοφατσες μπη κεαρφουλ...
Μπραβο εκει στα τραπεζακια γυροφερνει φιλε!.....αυτην λεμε!....πρεπει να ειναι και τρελη και πουτανα!ειχα ρωτηση την κοπελα στο σαντουιτσαδικο αν γαμιεται αυτη και μου ειπε ΝΑΙ!....thn ψωνιζουν μερικοι για ενα 20ρικο!
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Μπραβο εκει στα τραπεζακια γυροφερνει φιλε!.....αυτην λεμε!....πρεπει να ειναι και τρελη και πουτανα!ειχα ρωτηση την κοπελα στο σαντουιτσαδικο αν γαμιεται αυτη και μου ειπε ΝΑΙ!....thn ψωνιζουν μερικοι για ενα 20ρικο!
Σαντουιτσάδικο - μπριζολάδικο τύπε.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:lheel: :huh:
την υποπτη φατσα στην ομονοια την εχει πετυχει κανεις? τυπος με ακουστικο στο αυτι και λαχεια στο χερι σταματαει γυναικες στο δρομο και τους λεει να μιλησουν στο κινητο στη μανα του για να χαρει οτι ο γιος εκανε σχεση  :S
Γκαρσόνα α ΣΚΆΣΕ  :2funny:  :2funny: :2funny:

Όταν τσιμπουκώνουν δε μιλάνε! !!!!!!!! :birdman:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μαγκεσ το σκηνικο που ανεφεραν τα παιδια πιο πανω μου ετυχεκ εμενα το 2005 στη θεσσαλονικη οταν κ ημουσ στρατιωτησ κ βγηκα εξωδουχωσ.πηγα λοιπωσ εκει στο βαρδαρη κ καθωσ περπατουσα μερα μεσημερη μου φωναζει μια κοπελα ,,ελε ελα ομορφουλι μου λεει ελα να σου πω κατι κ γω πηγα σαν καλοσ μαλακασ.μου λεει θεσ να περσεισ ομορφα εχω μια κοπελα ομορφη ωραια 50 ευρω για 2 ωριτσεσ κ λεω ναι.μαγκεσ ακρυβωσ το ιδιο σκηνικο με πηγε σε ενα μαγαζι εκει πιο περα με τα ποδια πηγαμε κ μου λεει μολισ φτασαμε δωσε μου τα χρηματα να φωναξω το κοριτσι κ μου ειπε οτι κατω στο υπογειο θα παμε εχει ωραιο δωματιο.δινω το 50 ευρω μαγκεσ φωναζει αυτη κ βγενει θυμαμαι ενασ ντακλαρασ κ μου λεει τι θεσ εδω φιλε μου.λεω να περασω καλα κ μου λεει αμεσωσ μαστα μη σε σφιξω καμια μπουνια κ σε γαμησω μαλακα κ σηκωθηκα κ εφυγα αν κ εβραζα απο τα νευρα μου αν δεν ημουν φανταρωσ θα το συνεχιζα κ ασ αβγαινε οτι ηθελε αλλα ωρεξη για τιποτα στρατοδικεια δεν ειχα.δεν ξερω αν γινονται κ σημερα στη θεσσαλονικη αυτα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
μαγκεσ το σκηνικο που ανεφεραν τα παιδια πιο πανω μου ετυχεκ εμενα το 2005 στη θεσσαλονικη οταν κ ημουσ στρατιωτησ κ βγηκα εξωδουχωσ.πηγα λοιπωσ εκει στο βαρδαρη κ καθωσ περπατουσα μερα μεσημερη μου φωναζει μια κοπελα ,,ελε ελα ομορφουλι μου λεει ελα να σου πω κατι κ γω πηγα σαν καλοσ μαλακασ.μου λεει θεσ να περσεισ ομορφα εχω μια κοπελα ομορφη ωραια 50 ευρω για 2 ωριτσεσ κ λεω ναι.μαγκεσ ακρυβωσ το ιδιο σκηνικο με πηγε σε ενα μαγαζι εκει πιο περα με τα ποδια πηγαμε κ μου λεει μολισ φτασαμε δωσε μου τα χρηματα να φωναξω το κοριτσι κ μου ειπε οτι κατω στο υπογειο θα παμε εχει ωραιο δωματιο.δινω το 50 ευρω μαγκεσ φωναζει αυτη κ βγενει θυμαμαι ενασ ντακλαρασ κ μου λεει τι θεσ εδω φιλε μου.λεω να περασω καλα κ μου λεει αμεσωσ μαστα μη σε σφιξω καμια μπουνια κ σε γαμησω μαλακα κ σηκωθηκα κ εφυγα αν κ εβραζα απο τα νευρα μου αν δεν ημουν φανταρωσ θα το συνεχιζα κ ασ αβγαινε οτι ηθελε αλλα ωρεξη για τιποτα στρατοδικεια δεν ειχα.δεν ξερω αν γινονται κ σημερα στη θεσσαλονικη αυτα.

στρατοδικειο γιατι ρε τυπε επειδη θα βαραγες νταβα?
 

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Πηγαινα περυσι στον Πειραια προς το τσοντοσινεμα cine-Olibic!....λιγο πριν φτασω ειδα κατι ομαδες απο αραπαδες και την εκανα απο αλλο δρομο!..παντου γαμησετα ειναι το βραδυ ρε πουστη μου!

οι δρόμοι του Πειραιά είναι καθαροί αργά το βράδυ μην σε αγχώνει τίποτα ;) :grin:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.642
Πόντοι
1.936
μαγκεσ το σκηνικο που ανεφεραν τα παιδια πιο πανω μου ετυχεκ εμενα το 2005 στη θεσσαλονικη οταν κ ημουσ στρατιωτησ κ βγηκα εξωδουχωσ.πηγα λοιπωσ εκει στο βαρδαρη κ καθωσ περπατουσα μερα μεσημερη μου φωναζει μια κοπελα ,,ελε ελα ομορφουλι μου λεει ελα να σου πω κατι κ γω πηγα σαν καλοσ μαλακασ.μου λεει θεσ να περσεισ ομορφα εχω μια κοπελα ομορφη ωραια 50 ευρω για 2 ωριτσεσ κ λεω ναι.μαγκεσ ακρυβωσ το ιδιο σκηνικο με πηγε σε ενα μαγαζι εκει πιο περα με τα ποδια πηγαμε κ μου λεει μολισ φτασαμε δωσε μου τα χρηματα να φωναξω το κοριτσι κ μου ειπε οτι κατω στο υπογειο θα παμε εχει ωραιο δωματιο.δινω το 50 ευρω μαγκεσ φωναζει αυτη κ βγενει θυμαμαι ενασ ντακλαρασ κ μου λεει τι θεσ εδω φιλε μου.λεω να περασω καλα κ μου λεει αμεσωσ μαστα μη σε σφιξω καμια μπουνια κ σε γαμησω μαλακα κ σηκωθηκα κ εφυγα αν κ εβραζα απο τα νευρα μου αν δεν ημουν φανταρωσ θα το συνεχιζα κ ασ αβγαινε οτι ηθελε αλλα ωρεξη για τιποτα στρατοδικεια δεν ειχα.δεν ξερω αν γινονται κ σημερα στη θεσσαλονικη αυτα.

Γίνονται!!!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
μαγκεσ το σκηνικο που ανεφεραν τα παιδια πιο πανω μου ετυχεκ εμενα το 2005 στη θεσσαλονικη οταν κ ημουσ στρατιωτησ κ βγηκα εξωδουχωσ.πηγα λοιπωσ εκει στο βαρδαρη κ καθωσ περπατουσα μερα μεσημερη μου φωναζει μια κοπελα ,,ελε ελα ομορφουλι μου λεει ελα να σου πω κατι κ γω πηγα σαν καλοσ μαλακασ.μου λεει θεσ να περσεισ ομορφα εχω μια κοπελα ομορφη ωραια 50 ευρω για 2 ωριτσεσ κ λεω ναι.μαγκεσ ακρυβωσ το ιδιο σκηνικο με πηγε σε ενα μαγαζι εκει πιο περα με τα ποδια πηγαμε κ μου λεει μολισ φτασαμε δωσε μου τα χρηματα να φωναξω το κοριτσι κ μου ειπε οτι κατω στο υπογειο θα παμε εχει ωραιο δωματιο.δινω το 50 ευρω μαγκεσ φωναζει αυτη κ βγενει θυμαμαι ενασ ντακλαρασ κ μου λεει τι θεσ εδω φιλε μου.λεω να περασω καλα κ μου λεει αμεσωσ μαστα μη σε σφιξω καμια μπουνια κ σε γαμησω μαλακα κ σηκωθηκα κ εφυγα αν κ εβραζα απο τα νευρα μου αν δεν ημουν φανταρωσ θα το συνεχιζα κ ασ αβγαινε οτι ηθελε αλλα ωρεξη για τιποτα στρατοδικεια δεν ειχα.δεν ξερω αν γινονται κ σημερα στη θεσσαλονικη αυτα.
εσυ πρεπει να ησουν ο μεγαλητερος  :jerking: απο ολους !!! πως την πατησες ετσι? εδωσες λεφτα πριν δεις την κοπελα???? :uglystupid:
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
τοτε δεν ημουν ο πιατσοβιοσ τι να κανουμε φανταρωσ καυλομενωσ η μαλακια πηγενε στο στρατο συνεφω με το αριστερω χερι κ την πατησα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
ξερετε ενα χοντρο στην αγιου κωνσταντινου??? πολλες φορες τον εχω πετυχει εκει ! σε πλησιαζει και σου λεει να πατε μαζι σε ενα μερος για να γαμησεις με λιγα λεφτα ωραια κοριτσια.εαν τον ακολουθησεις σε παει σε ενα κωλομπαρο-καφετερια(δεν ξερω τι ακριβως ειναι) και σου λεει μετα το αφεντικο πληρωσε με και πηγενε πανω να διαλεξεις κοπελα! εγω τον ειχα ακολουθησει και ειπα ευγενικα οχι αφου επρεπε πρωτα να πληρωσω,να παω πανω για να δω τις κοπελες! σιγουρα θα επαιζε μεγαλη μουφα με καμοια κολογρια ή σαπια γκομενα.και το θεμα ειναι οτι πηγα να πλακωθω με το αφεντικο επειδη νευριασε που δεν ηθελα! αλλα με αφησε να φυγω χωρις πολλα λογια επειδη με ειχε δει οτι δεν αστειευομαι και θα επεφτε μεγαλο ξυλο.και οπως εφευγα με εβρισε.δεν θυμαμαι τι ακριβως ειπε μπορει να ειναι 2 χρονια τωρα αυτη η ιστορια.το μερος πρεπει να ειναι στην σατοβριανδου ή βερανζερου.
 

bourdeliarhs6

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Μαγκες, παρόλο που έχω σταματησει τις τσαρκες εδω και 2 χρονια, νομιζω πως αξιζει να αναφερω οτι εκει στην Τροφωνιου εβλεπα πριν 2 χρονια και κατι εναν μελαχρινο αδυνατο, γυρω στο 1,75 να καθεται απεναντι απο τα μπουρδελα και να κοζαρει συνεχεια κοσμο, τον έβλεπα καθε βραδυ εκει για κατι μηνες και με κοιταζε αγρια και επιμονα οποτε περνουσα....ειχα τισ καβλες μου και με ξενερωνε καθε φορα που τον έβλεπα. Σα πακι εμοιαζε αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Παντωσ ειναι απαραδεκτο να μην μπορουμε να κυκλοφορησουμε ελευθεροι με την ησυχια μασ στη χωρα μασ...γιαυτο Χρυση Αυγη να ξεβρωμισει ο τοποσ και να γαμαμε με την ησυχια μασ, ξεγνοιαστοι και με λεφτα στην τσεπη!
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
8
Πόντοι
16
Μαγκες, παρόλο που έχω σταματησει τις τσαρκες εδω και 2 χρονια, νομιζω πως αξιζει να αναφερω οτι εκει στην Τροφωνιου εβλεπα πριν 2 χρονια και κατι εναν μελαχρινο αδυνατο, γυρω στο 1,75 να καθεται απεναντι απο τα μπουρδελα και να κοζαρει συνεχεια κοσμο, τον έβλεπα καθε βραδυ εκει για κατι μηνες και με κοιταζε αγρια και επιμονα οποτε περνουσα....ειχα τισ καβλες μου και με ξενερωνε καθε φορα που τον έβλεπα. Σα πακι εμοιαζε αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Παντωσ ειναι απαραδεκτο να μην μπορουμε να κυκλοφορησουμε ελευθεροι με την ησυχια μασ στη χωρα μασ...γιαυτο Χρυση Αυγη να ξεβρωμισει ο τοποσ και να γαμαμε με την ησυχια μασ, ξεγνοιαστοι και με λεφτα στην τσεπη!
εισαι  :jerking:
και εαν ηταν ελληνας????
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Μαγκες, παρόλο που έχω σταματησει τις τσαρκες εδω και 2 χρονια, νομιζω πως αξιζει να αναφερω οτι εκει στην Τροφωνιου εβλεπα πριν 2 χρονια και κατι εναν μελαχρινο αδυνατο, γυρω στο 1,75 να καθεται απεναντι απο τα μπουρδελα και να κοζαρει συνεχεια κοσμο, τον έβλεπα καθε βραδυ εκει για κατι μηνες και με κοιταζε αγρια και επιμονα οποτε περνουσα....ειχα τισ καβλες μου και με ξενερωνε καθε φορα που τον έβλεπα. Σα πακι εμοιαζε αλλα δεν ειμαι σιγουρος.
Παντωσ ειναι απαραδεκτο να μην μπορουμε να κυκλοφορησουμε ελευθεροι με την ησυχια μασ στη χωρα μασ...γιαυτο Χρυση Αυγη να ξεβρωμισει ο τοποσ και να γαμαμε με την ησυχια μασ, ξεγνοιαστοι και με λεφτα στην τσεπη!
Μονο με τους αντρες ξενους τα βαζει η ΧΑ?Να γαμαμε ξενες δεν πειραζει ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom