Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
405
Πόντοι
36
Oχι γιατι να πειραζει ρε δικε μου? :grin:

αλλωστε οπως εχει γραφτει και σε αλλο θρεντ απαγορευεται η ασκηση βιας απο αντρα σε γυναικα :grin:...Οποτε οι μαντραχαλοι τον πουλο και τα ρωσσιδακια εδω!!!  :rockon:
 

bourdeliarhs6

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Αν ηταν Ελληνας μαφιόζος τοτε σπιτακι του και αυτος μαζι με ολουσ τουσ αλλους.
Απο αυτα που έχω δει εγω και που διαβαζω απο το thread όλοι για αλβανο-πακιστανο-μπαγκλαντες ρατσες μιλανε.
Δεν ειμαι ρατσιστης φιλε μου, αλλα πρέπει καποιος που έχει κοτσια να βάλει ταξη στην χωρα αυτη γιατι εμείς πληρωνουμε παντα τις μαλακιες των αλλων...και οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι λέρες.
Αν καποιοι θέλουν να ζουν στο φοβο τοτε δικο τουσ το προβλημα.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
αλλωστε οπωε εχει γραφτει και σε αλλο θρεντ απαγορευεται η ασκηση βιας απο αντρα σε γυναικα :grin:...Οποτε οι μαντραχαλοι τον πουλο και τα ρωσσιδακια εδω!!!  :rockon:

Αλλα ειναι βια να γαμας ρε τυπε. Βιασμος απαπα φαλλοκρατες  :o  :grin:
 

Επισκέπτης
Σημερα Πειραια στο Δημοτικο θεατρο αυτος ο τυπος δεν ειχε αφησει γυναικα για γυναικα!....και καλα πλασαρε σε ολες ενα χρυσο ρολογακι και τους ελεγε να το παρουν απο μια αποθηκη!...υποπτος ο σκατογερος!....εβαζε και χερι διακρητικα!
 

Συνημμένα

  • 2012-05-23 13.38.23.jpg
    2012-05-23 13.38.23.jpg
    292,6 KB · Εμφανίσεις: 38

Επισκέπτης
Σημερα Πειραια στο Δημοτικο θεατρο αυτος ο τυπος δεν ειχε αφησει γυναικα για γυναικα!....και καλα πλασαρε σε ολες ενα χρυσο ρολογακι και τους ελεγε να το παρουν απο μια αποθηκη!...υποπτος ο σκατογερος!....εβαζε και χερι διακρητικα!

καλα ρε τυπε εχεις το μωρο μπροστα και τραβας τον παππου  :jerking:
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Σημερα Πειραια στο Δημοτικο θεατρο αυτος ο τυπος δεν ειχε αφησει γυναικα για γυναικα!....και καλα πλασαρε σε ολες ενα χρυσο ρολογακι και τους ελεγε να το παρουν απο μια αποθηκη!...υποπτος ο σκατογερος!....εβαζε και χερι διακρητικα!
Σε θώπευσε  ?
 

Επισκέπτης
Πάρτε κι ένα κωλαράκι απο σήμερα το μεσημέρι! :thumbsup:                                                       :offtopic:
 

Συνημμένα

  • 2012-05-23 13.39.11_2.jpg
    2012-05-23 13.39.11_2.jpg
    299,6 KB · Εμφανίσεις: 40
  • 2012-05-23 13.39.34_2.jpg
    2012-05-23 13.39.34_2.jpg
    286,5 KB · Εμφανίσεις: 51

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Συνεχισε να τραβας τετοιες φωτο και θα φιγουραρει η φατσα σου εδω σαν ενας απο τους περιεργους .
Ασε που μπορει να σε κανουν πιο μαυρο απο το αβαταρ σου.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Πάρτε κι ένα κωλαράκι απο σήμερα το μεσημέρι! :thumbsup:                                                       :offtopic:


σε φαναρια υπαρχουν τυποι που κανουν το κλασσικο κολπο ''εχεις ενα τσιγαρο?''
κ οι κλαασσικες σκατοφατσες ερμου με το ''εχω ενα γυαλακι/κινητο κλπ''

 

Επισκέπτης
σε φαναρια υπαρχουν τυποι που κανουν το κλασσικο κολπο ''εχεις ενα τσιγαρο?''
κ οι κλαασσικες σκατοφατσες ερμου με το ''εχω ενα γυαλακι/κινητο κλπ''
Ναι ασε σταματαει πριν λιγες μερες ενας τυπος με μηχανακι μπροστα μου και ηθελε να μου πουλησει i-phone με 100 ευρό!Τουρκόγυφτος πρέπει να ηταν!
Του ειπα 3 οχι κι εφυγε!
 

Συνημμένα

  • Man-with-bags-on-motor-bike.jpg
    Man-with-bags-on-motor-bike.jpg
    245,4 KB · Εμφανίσεις: 16
  • Be careful, Fake iPhone 4S.jpg
    Be careful, Fake iPhone 4S.jpg
    9,6 KB · Εμφανίσεις: 26

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Ρε τύποι επικύνδινοι υπάρχουν παντού εκεί τώρα θα κολλήσουμε; Ολοι όσοι κινούμαστε γύρω από πιάτσες βλέπουμε τρελά πράγματα. Την άλλη φορά οι νταβάδες έπιασαν ένα πρεζάκι και το έβαλαν κλωτσιδόν  μέσα στο αμάξι. Ειλικρινά αυτή δεν την ξαναείδα.

Πριν κανά δίμηνο πλακώθηκαν έξω από το Ellysium. Ασε τους περίεργους που κυκλοφορούν στο κέντρο. Δεν μας πτοούν αυτά  
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Την άλλη φορά οι νταβάδες έπιασαν ένα πρεζάκι και το έβαλαν κλωτσιδόν  μέσα στο αμάξι. Ειλικρινά αυτή δεν την ξαναείδα.
Aστυνομια ειδοποιησες ?


Να μου πεις τι θα εκανε κι αυτη ...... ?

Αναρωτιεμαι πως ανεχομαστε τετοιες καταστασεις ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αν ηταν Ελληνας μαφιόζος τοτε σπιτακι του και αυτος μαζι με ολουσ τουσ αλλους.
Απο αυτα που έχω δει εγω και που διαβαζω απο το thread όλοι για αλβανο-πακιστανο-μπαγκλαντες ρατσες μιλανε.
Δεν ειμαι ρατσιστης φιλε μου, αλλα πρέπει καποιος που έχει κοτσια να βάλει ταξη στην χωρα αυτη γιατι εμείς πληρωνουμε παντα τις μαλακιες των αλλων...και οι περισσοτεροι απο αυτους ειναι λέρες.
Αν καποιοι θέλουν να ζουν στο φοβο τοτε δικο τουσ το προβλημα.
Επρεπε να σε εχω σημερα κοντα μου σε εναν σκουπιδιαρη που σκουπιζει στο κεντερο της αθηνας να δεις τι βρηκε και εφερε.....
Μιλαμε μια τσαντα γεματη αδεια πορτοφολια τα οποια ηταν γεματα καρτες και διπλωματα
Φανταζομαι τα πηγε στην αστυνομια....



Σκατα εχουν καθαρισει οι μαλακες που λεγανε οτι καθαρισαν το κεντρο και αλλα τετοια ωραια.....
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
9
Like
196
Πόντοι
16
Aστυνομια ειδοποιησες ?


Να μου πεις τι θα εκανε κι αυτη ...... ?

Αναρωτιεμαι πως ανεχομαστε τετοιες καταστασεις ?

Τι να φωνάξεις εκεί πέρα ρε τύπε. Δώσε μου ένα καλό γκάνι και μπορεί να το έπαιζα ήρωας. Δλδ αν είσουν εκεί πέρα τι θα έκανες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom