Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τι να φωνάξεις εκεί πέρα ρε τύπε. Δώσε μου ένα καλό γκάνι και μπορεί να το έπαιζα ήρωας. Δλδ αν είσουν εκεί πέρα τι θα έκανες;
Μα γιαυτο σου λεω ''τι να εκανε κι αυτη''

Δυστυχως αυτη η κατασταση για να καθαρισει, θα απαιτηθει αιμα και πολυς αγωνας.....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εμπ. κεντρο ATRIUM σημερα το πρωι.....
Μεσα απο το κεντρο βγαινουν τρεχοντας στην εξοδο Χαρ. Τρικουπη, 4 μαυροι σπρωχνωντας κοσμο (εριξαν και μια κοπελα κατω) και αρκετα πιο πισω δυο αστυνομικοι τρεχουν σε στυλ βαδην

Σαστισμενος ο κοσμος να παρακολουθει την δηθεν καταδιωξη μεχρι που οι μαυροι χαθηκαν και οι αστυνομικοι γυρισαν περπατωντας

Λεω εγω μιλωντας σε εναν φιλο μου εκει μπροστα ..... τωρα δηλαδη αυτοι τους κυνηγουν, η τους παρακολουθουν που φευγουν ?
Δυο πιο κει ακουνε την κουβεντα και κουνανε γελωντας το κεφαλι τους.......
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Εμπ. κεντρο ATRIUM σημερα το πρωι.....
Μεσα απο το κεντρο βγαινουν τρεχοντας στην εξοδο Χαρ. Τρικουπη, 4 μαυροι σπρωχνωντας κοσμο (εριξαν και μια κοπελα κατω) και αρκετα πιο πισω δυο αστυνομικοι τρεχουν σε στυλ βαδην

Σαστισμενος ο κοσμος να παρακολουθει την δηθεν καταδιωξη μεχρι που οι μαυροι χαθηκαν και οι αστυνομικοι γυρισαν περπατωντας

Λεω εγω μιλωντας σε εναν φιλο μου εκει μπροστα ..... τωρα δηλαδη αυτοι τους κυνηγουν, η τους παρακολουθουν που φευγουν ?
Δυο πιο κει ακουνε την κουβεντα και κουνανε γελωντας το κεφαλι τους.......
Δεν την έπιασες;;;

Ντροπή.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Εμπ. κεντρο ATRIUM σημερα το πρωι.....
Μεσα απο το κεντρο βγαινουν τρεχοντας στην εξοδο Χαρ. Τρικουπη, 4 μαυροι σπρωχνωντας κοσμο (εριξαν και μια κοπελα κατω) και αρκετα πιο πισω δυο αστυνομικοι τρεχουν σε στυλ βαδην

Σαστισμενος ο κοσμος να παρακολουθει την δηθεν καταδιωξη μεχρι που οι μαυροι χαθηκαν και οι αστυνομικοι γυρισαν περπατωντας

Λεω εγω μιλωντας σε εναν φιλο μου εκει μπροστα ..... τωρα δηλαδη αυτοι τους κυνηγουν, η τους παρακολουθουν που φευγουν ?
Δυο πιο κει ακουνε την κουβεντα και κουνανε γελωντας το κεφαλι τους.......
εσι που σε ιροα γιατισ δε ετρεκσε να τουσ πιασισ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
εσι που σε ιροα γιατισ δε ετρεκσε να τουσ πιασισ?
Ενας με τεσσερις ..... Ουαο !!!!!!

Εδω δυο ντερεκια οπλισμενα στο φουλ κιολας και δεν εκαναν τιποτα θα εκανα εγω με τρεις τσαντες πανω μου και μονος μου ? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ημουν μακρια απο εκει και την βοηθεισαν αλλοι
και η σωστη εκφραση δεν ειναι ''επιασες'' αλλα βοηθησες......
Όχι να την βοηθήσεις να σηκωθεί,να την πιάσεις για να την κρατήσεις να μην πέσει..... :booty:

Θα έπιανες κ από όπου έβρισκες...π.χ. από κωλαράκι...θα χούφτωνες κιόλας. :dancing:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ενας με τεσσερις ..... Ουαο !!!!!!

Εδω δυο ντερεκια οπλισμενα στο φουλ κιολας και δεν εκαναν τιποτα θα εκανα εγω με τρεις τσαντες πανω μου ? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Θα μπορούσες να τους φέρεις τις τσάντες στο κεφάλι. :grin:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Όχι να την βοηθήσεις να σηκωθεί,να την πιάσεις για να την κρατήσεις να μην πέσει..... :booty:

Θα έπιανες κ από όπου έβρισκες...π.χ. από κωλαράκι...θα χούφτωνες κιόλας. :dancing:
τι με περασες ρε ?
για πορνογερο ?

με τσιγκλας η ειναι ιδεα μου ?  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
Ενας με τεσσερις ..... Ουαο !!!!!!

Εδω δυο ντερεκια οπλισμενα στο φουλ κιολας και δεν εκαναν τιποτα θα εκανα εγω με τρεις τσαντες πανω μου και μονος μου ? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
ολο πσονια ισε

ακου τρισ τσαντεσ εχισ λετα πολα εσι
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
ολο πσονια ισε

ακου τρισ τσαντεσ εχισ λετα πολα εσι
της δουλειας μου ηταν ρε....

Γιαυτο λεμε να το ριξουμε ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ

Με κατι τετοια που βλεπουμε καθε μερα, εκει θα το ριξουμε να καθαρισει λιγο ο τοπος.... και να σφιξουν μερικοι κωλοι
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
μαγκεσ το σκηνικο που ανεφεραν τα παιδια πιο πανω μου ετυχεκ εμενα το 2005 στη θεσσαλονικη οταν κ ημουσ στρατιωτησ κ βγηκα εξωδουχωσ.πηγα λοιπωσ εκει στο βαρδαρη κ καθωσ περπατουσα μερα μεσημερη μου φωναζει μια κοπελα ,,ελε ελα ομορφουλι μου λεει ελα να σου πω κατι κ γω πηγα σαν καλοσ μαλακασ.μου λεει θεσ να περσεισ ομορφα εχω μια κοπελα ομορφη ωραια 50 ευρω για 2 ωριτσεσ κ λεω ναι.μαγκεσ ακρυβωσ το ιδιο σκηνικο με πηγε σε ενα μαγαζι εκει πιο περα με τα ποδια πηγαμε κ μου λεει μολισ φτασαμε δωσε μου τα χρηματα να φωναξω το κοριτσι κ μου ειπε οτι κατω στο υπογειο θα παμε εχει ωραιο δωματιο.δινω το 50 ευρω μαγκεσ φωναζει αυτη κ βγενει θυμαμαι ενασ ντακλαρασ κ μου λεει τι θεσ εδω φιλε μου.λεω να περασω καλα κ μου λεει αμεσωσ μαστα μη σε σφιξω καμια μπουνια κ σε γαμησω μαλακα κ σηκωθηκα κ εφυγα αν κ εβραζα απο τα νευρα μου αν δεν ημουν φανταρωσ θα το συνεχιζα κ ασ αβγαινε οτι ηθελε αλλα ωρεξη για τιποτα στρατοδικεια δεν ειχα.δεν ξερω αν γινονται κ σημερα στη θεσσαλονικη αυτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom