Νέα

Επικίνδυνοι - ύποπτες φάτσες γύρω από τις πιάτσες!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 321
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Τιποτα τσυριζαιοι ειναι τυπε...... να προσεχεις
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
παιδες προσοχη εκει στην χαλκοκονδυλη την μερα κανει βολτες μια 50ρα ελληνιδα η οποια κοιταξτε να δειτε τι εγινε..μου λεει καλησπερα θελεις παρεα της λεω ναι ποσο παει μου λεει 20 ευρω για μια ωρα :rockon:..ψιλιαστηκα οτι ειναι μουφα της λεω οκ που ειναι το κοριτσι παμε μου λεει να στο δειξω παμε λοιπον απεξω απο μια καφετερια και μολις μπενω μεσα υπηρχε η μπαρα χωρις κανενα καθισμα μεσα και ηταν μεσα ενας τυπος που μου λεει πληρωσε με και ανεβα στον πανο οροφο του μαγαζιου να διαλεξεις ποια 8ες..του λεω εγω πανω δεν ανεβενω πες της να κατεβει αυτη κ μου λεει οχι δεν γινετε και του λεω καλα αστο γεια..και οταν βγηκα εξω ηταν 2 αλλοδαποι που με κοιτουσαν καλα καλα..παιζει να ειναι κυκλωμα που αρπαζουν ατομα και τους κανουν τεμαχισμο για τα νεφρα..ελεγα να πω το πω στο τμημα εκει ποιο κατω αλλα λεω σηκω φυγε και μην ξαναπας.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Δε καπνιζω τυπε!....αφου με βλεπεις καυλωμενο με το Bodybuilding.απλα ετυχε να ειχα σπιρτα εκεινη την μερα!


τελικα τυπε δεν μας ειπες?ξερεις πολεμικες τεχνες να προστατευεις απο τους παραξενους τυπους?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Μεχρι στιγμης οχι τυπε!.....Στην Γερανιου δεν παιζουν υποπτες φατσες?......
Εσεις οι μπουρδελιαριδες που πατε τσαρκες συχνα...ξυπνηστε και μιληστε! :rockon:
:ak:Φιλαράκο παίζει το να σου πάρουν το Κινητό σου! Το πορτοφόλι σου! Το ρόλοι σου! Και ίσως και σε Γ…..νε!  κιολας. Τρελαθήκατε? μετά της 10μμ δεν είναι για πουθενά!{ΚΙΝΔΥΝΟΣ} :hammer:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δε καπνιζω τυπε!....αφου με βλεπεις καυλωμενο με το Bodybuilding.απλα ετυχε να ειχα σπιρτα εκεινη την μερα!

τυπε γιατι εχεις σπιρτα πανω σου αφου δεν καπνιζεις? να διερευνηθει, ειναι υποπτο  :think:

και οι 4 τυπε?
η συμμορια του ροζ σκουφου ηταν? :grin:

τυπε σου λεω η ροζ αυγη του λαγουδακη. φημες λενε για κρυφα συμβουλια με τον λιλα και για υπογραφη καταστατικου. το πολιτιμο χαρτι σφραγιστηκε σε χαλκινο κουτι. μετα το εβαλε στον κωλο του ο λιλας.
 

Επισκέπτης
παιδες προσοχη εκει στην χαλκοκονδυλη την μερα κανει βολτες μια 50ρα ελληνιδα η οποια κοιταξτε να δειτε τι εγινε..μου λεει καλησπερα θελεις παρεα της λεω ναι ποσο παει μου λεει 20 ευρω για μια ωρα :rockon:..ψιλιαστηκα οτι ειναι μουφα της λεω οκ που ειναι το κοριτσι παμε μου λεει να στο δειξω παμε λοιπον απεξω απο μια καφετερια και μολις μπενω μεσα υπηρχε η μπαρα χωρις κανενα καθισμα μεσα και ηταν μεσα ενας τυπος που μου λεει πληρωσε με και ανεβα στον πανο οροφο του μαγαζιου να διαλεξεις ποια 8ες..του λεω εγω πανω δεν ανεβενω πες της να κατεβει αυτη κ μου λεει οχι δεν γινετε και του λεω καλα αστο γεια..και οταν βγηκα εξω ηταν 2 αλλοδαποι που με κοιτουσαν καλα καλα..παιζει να ειναι κυκλωμα που αρπαζουν ατομα και τους κανουν τεμαχισμο για τα νεφρα..ελεγα να πω το πω στο τμημα εκει ποιο κατω αλλα λεω σηκω φυγε και μην ξαναπας.
Φιλε οντως καποια κομπινα θα ητανε!...να προσεχετε αυτα του ειδους:ελα μαζι μου να σε παω στις κοπελες κλπ!
τελικα τυπε δεν μας ειπες?ξερεις πολεμικες τεχνες να προστατευεις απο τους παραξενους τυπους?
Τυπε μονο μπασκετ παιζω εγω!.....
 

Συνημμένα

  • 220262_177826078935822_100001252936165_468777_3590023_o.jpg
    220262_177826078935822_100001252936165_468777_3590023_o.jpg
    48,9 KB · Εμφανίσεις: 34

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
παιδες προσοχη εκει στην χαλκοκονδυλη την μερα κανει βολτες μια 50ρα ελληνιδα η οποια κοιταξτε να δειτε τι εγινε..μου λεει καλησπερα θελεις παρεα της λεω ναι ποσο παει μου λεει 20 ευρω για μια ωρα :rockon:..ψιλιαστηκα οτι ειναι μουφα της λεω οκ που ειναι το κοριτσι παμε μου λεει να στο δειξω παμε λοιπον απεξω απο μια καφετερια και μολις μπενω μεσα υπηρχε η μπαρα χωρις κανενα καθισμα μεσα και ηταν μεσα ενας τυπος που μου λεει πληρωσε με και ανεβα στον πανο οροφο του μαγαζιου να διαλεξεις ποια 8ες..του λεω εγω πανω δεν ανεβενω πες της να κατεβει αυτη κ μου λεει οχι δεν γινετε και του λεω καλα αστο γεια..και οταν βγηκα εξω ηταν 2 αλλοδαποι που με κοιτουσαν καλα καλα..παιζει να ειναι κυκλωμα που αρπαζουν ατομα και τους κανουν τεμαχισμο για τα νεφρα..ελεγα να πω το πω στο τμημα εκει ποιο κατω αλλα λεω σηκω φυγε και μην ξαναπας.

τυπε σταματα πονεσαν τα νεφρα μας  :2funny:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
παιδες προσοχη εκει στην χαλκοκονδυλη την μερα κανει βολτες μια 50ρα ελληνιδα η οποια κοιταξτε να δειτε τι εγινε..μου λεει καλησπερα θελεις παρεα της λεω ναι ποσο παει μου λεει 20 ευρω για μια ωρα :rockon:..ψιλιαστηκα οτι ειναι μουφα της λεω οκ που ειναι το κοριτσι παμε μου λεει να στο δειξω παμε λοιπον απεξω απο μια καφετερια και μολις μπενω μεσα υπηρχε η μπαρα χωρις κανενα καθισμα μεσα και ηταν μεσα ενας τυπος που μου λεει πληρωσε με και ανεβα στον πανο οροφο του μαγαζιου να διαλεξεις ποια 8ες..του λεω εγω πανω δεν ανεβενω πες της να κατεβει αυτη κ μου λεει οχι δεν γινετε και του λεω καλα αστο γεια..και οταν βγηκα εξω ηταν 2 αλλοδαποι που με κοιτουσαν καλα καλα..παιζει να ειναι κυκλωμα που αρπαζουν ατομα και τους κανουν τεμαχισμο για τα νεφρα..ελεγα να πω το πω στο τμημα εκει ποιο κατω αλλα λεω σηκω φυγε και μην ξαναπας.
Στη Χαλκοκονδύλη ήταν το μπαρ τύπε ή στην Καλκούτα;  :think:
 

Επισκέπτης
39 μέλη και 59 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Τυπε Αντισθενη υπαρχει τηλεθεαση σημερα στο θρεντ μου!
Μην με γαμησεις αυτη τη φορα! :rockon:
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
φιλε οτι εγινε ειναι αληθεια πριν κανα μηνα εγινε μεσημερακι στην χαλκοκονδυλη 100 μετρα ποιο κατω απο το τμημα της ομονοιας. :)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny:

τα νεφρα δεν θα στα επαιρναν απλα θα σου εφερνε καμια γριεντζο θα εβγαζε σαμπανια κ αμα ελεγες μα μου σου κ δεν πληρωνεις θα σε κοπαναγαν τα καλοπαιδα
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δε καπνιζω τυπε!....αφου με βλεπεις καυλωμενο με το Bodybuilding.απλα ετυχε να ειχα σπιρτα εκεινη την μερα!
αφου δεν καπνιζεις τι τα ηθελες τα σπιρτα οεο ?

εμπρηστης εισαι δηλαδη ?
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
39 μέλη και 59 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
Τυπε Αντισθενη υπαρχει τηλεθεαση σημερα στο θρεντ μου!
Μην με γαμησεις αυτη τη φορα! :rockon:
μην τον προκαλεις κι εσυ να σε βατεψει παρουσια τοσων για παραδειγματισμο  :P
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom