Νέα

Ενημέρωση μελών για στούντιο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pervsexmate
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 227K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

voutas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2013
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα μια βοηθεια κανεις με τις γνωσεις του αμα μπορει κανεις να δωσει καμια πληροφορια για την ΛΑΟΥΡΑ απο ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ αμα δουλευει ακομα κτλ ?????????? Ευχαριστω
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Η Σελένα του Μελαντίας 50 τι λέει γενικά ; Είναι καλή ή θα φάω φόλα ;;

Γενικά φαίνεται κορίτσαρος και μου έχει γίνει πέτρα το καυλί μου.
 

spirtoulis(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
24
Like
1.157
Πόντοι
386
Παιδια καλησπερα μια βοηθεια κανεις με τις γνωσεις του αμα μπορει κανεις να δωσει καμια πληροφορια για την ΛΑΟΥΡΑ απο ΚΑΣΣΑΝΔΡΑΣ αμα δουλευει ακομα κτλ ?????????? Ευχαριστω

Δουλεύει.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Μινι ενημερωση απο χθες.
Πηγαινα καρφι για Λαουρα στο Αθηνων 318. Η Λαουρα δεν ηταν εκει, ηταν μονο η Εστερ, η 2η κοπελα που θα ηταν εκει συμφωνα με το προγραμμα. Την ειχα ξαναδει και δεν μου ειχε κανει εντυπωση, χθες η αληθεια ειναι οτι μου φανηκε πιο ομορφη. Ξανθια, με ωραιο λεπτο σωμα, αν δεν ειχα διαβασει κακα λογια και δεν απογοητευομουν απο την απουσια της Λαουρας ισως να εμπαινα.
Αθηνων 413. Σασα, οτι βλεπετε στις φωτογραφιες. Συμπαθητικη κοπελα, σαλονι με αυτοπεποιθηση, κανονικο λεπτο σωμα λιγο κατω απο 1,70 και προσωπο οπως φαινεται στις φωτος.
Ιουλια! Το στηθος αν δεν ειναι φτιαχτο ειναι θαυμα της φυσης! Μικρομεσαιο αλλα ολοστητο! Πιο κοντη απο τη Σασα, καλο προσωπακι, ωραιο σωμα, στοχοποιηθηκε για οταν ξεπερασω την απουσια της Λαουρας :confused::confused::confused:!
Για τη Σελενα που λεει απο πανω ο @spirtoulis# , την εχω συναντησει 3-4 φορες. Στις αρχες ηταν πολυ καλη! Μετα καθε φορα και χειροτερα... μιλαμε για πατο.
Να προσθεσω και μια επισκεψη που εκανα στην Αφεντρα Πανδωρα στο απαγορευμενο Κ8, πηγα και πηρα αυταρχικο στα 70Ε. Οταν μπηκα στο δωματιο με πηρε τηλεφωνο να συζητησουμε τι θελω, τα ειπαμε και ηρθε οταν τελειωνα το μπανιο. Το δωματιο ωραιο και μεγαλο. Η κοπελα πολυ ομορφη, παρα πολυ ομορφη! Καναμε λιγο ποδολαγνεια, βρηκαμε στραπ, αρχισε να μου βαζει δαχτυλο, εχυσα.... ειπα, παρα πολυ ομορφη!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Πηγα στην Αθηνα (τη βρισκετε στα πρωτα 4 μπανερακια δεξια). Η κοπελα ειναι αστερι και θα γινει στανταρακι
Για να λες οτι στουντιοκοριτσο θα γινει στανταρακι, καταλαβαινω οτι οι φωτο ειναι αληθινες και μεσα σου πεταξε τα ματια εξω.....
 

911-Toninno

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
868
Κριτικές
31
Like
1.047
Πόντοι
5.845
Η Λιλι η Ουκρανη σουπερ μιλφαρα, που επαιζε μεχρι Μαρτιο στην αλυσιδα Πειραιως 193 κλπ, μετα το ανοιγμα περασε απο μια αλλη αλυσιδα και τωρα στους Γερμανους σαν Λικα....
Αν πω οτι το χασαμε το κορμι, θα με πειτε κακο;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Πηγα στην Αθηνα (τη βρισκετε στα πρωτα 4 μπανερακια δεξια). Η κοπελα ειναι αστερι και θα γινει στανταρακι
Για να λες οτι στουντιοκοριτσο θα γινει στανταρακι, καταλαβαινω οτι οι φωτο ειναι αληθινες και μεσα σου πεταξε τα ματια εξω.....


Επιβεβαιώνω απόλυτα η τύπισσα παίζει να είναι ότι πιο τίμιο από άποψη υπηρεσιών παίζει σε στούντιο. Το πιο σημαντικό είναι ότι έχει υπομονή και δεν κοιτάει να τα τσεπώσει και να εξαφανιστεί στο 5λεπτο την προτείνω ανεπιφύλακτα.
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Παιδιά θέλω λίγο τα φώτα σας. Γύρισα από την άδεια,ηρέμησε το κεφάλι μου από σκοτούρες και παρά κάποια one night stand έχω όρεξη για τα πολυαγαπημένα μας Studio. Θα ήθελα τα φώτα σας για μια ωραία κοκκινομάλλα καινούργια στην αλυσίδα Θησέως την Αλεξάνδρα καθώς και για μία Χρύσα που δουλεύει στην αλυσίδα Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά είναι λίγο ακριβοθώρητη. Θα γίνει της τρελής φέτος με την τηλεργασία θα κάτσω Ελλάδα όσο τραβάει και θα πεθάνω στα γαμήσια:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Παιδιά θέλω λίγο τα φώτα σας. Γύρισα από την άδεια,ηρέμησε το κεφάλι μου από σκοτούρες και παρά κάποια one night stand έχω όρεξη για τα πολυαγαπημένα μας Studio. Θα ήθελα τα φώτα σας για μια ωραία κοκκινομάλλα καινούργια στην αλυσίδα Θησέως την Αλεξάνδρα καθώς και για μία Χρύσα που δουλεύει στην αλυσίδα Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά είναι λίγο ακριβοθώρητη. Θα γίνει της τρελής φέτος με την τηλεργασία θα κάτσω Ελλάδα όσο τραβάει και θα πεθάνω στα γαμήσια:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Για την πρώτη δεν έχω άποψη, όσο για τη Χρύσα, αν θες να γαμήσεις ένα πολύ όμορφο κομοδίνο, χώσου, αλλιώς κοίτα για αλλού. Βέβαια τη Χρύσα την είχα πάρει στο απλό πρόγραμμα, μπορεί στα μεγάλα να κάνει παπάδες αλλά οι πιθανότητες κλίνουν προς το μηδέν.
 
OP
OP
P

pervsexmate

Ανώτατος
Εγγρ.
17 Μαρ 2013
Μηνύματα
489
Κριτικές
285
Like
4.599
Πόντοι
10.751
Πηγα χθες στο Alien Girls να δω την Αγκαθα για την οποια διαβασα καλα πραγματα, το προγραμμα ελεγε οτι δουλευει με αλλες 2 κοπελες μεχρι τις 19:00. Πηγα στις 17:30 και ηταν εκει μια κοπελα μονο, η Νταιανα, μελαχρινη με ωραιο προσωπο, βυζαρες φορα παρτιδα και λιγο μεγαλυτερη περιφερεια απ'οτι μου αρεσει. Φοραγε και καλτσες, αυτο μεσα στο καλοκαιρι απο την εμπειρια μου εχει δειξει οτι μπορει να ειναι κολπο για να κρυψουν αξυριστα ποδια, οποτε εφυγα. Τσαμπα το τραβηγμα
 

puteen69

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
16
Like
372
Πόντοι
1.510
Τα thread κάποιων στούντιο που λειτουργούν ακόμη, όπως το Βριλησσού 46, γιατί δεν υπάρχουν στην νέα έκδοση του site, ενώ υπάρχουν στούντιο που έχουν κλείσει, όπως το Μπουζιάνη και το Βριλησσού 42 :headbang::headbang::headbang:;;;;
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446
Παιδιά θέλω λίγο τα φώτα σας. Γύρισα από την άδεια,ηρέμησε το κεφάλι μου από σκοτούρες και παρά κάποια one night stand έχω όρεξη για τα πολυαγαπημένα μας Studio. Θα ήθελα τα φώτα σας για μια ωραία κοκκινομάλλα καινούργια στην αλυσίδα Θησέως την Αλεξάνδρα καθώς και για μία Χρύσα που δουλεύει στην αλυσίδα Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά είναι λίγο ακριβοθώρητη. Θα γίνει της τρελής φέτος με την τηλεργασία θα κάτσω Ελλάδα όσο τραβάει και θα πεθάνω στα γαμήσια:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Για την πρώτη δεν έχω άποψη, όσο για τη Χρύσα, αν θες να γαμήσεις ένα πολύ όμορφο κομοδίνο, χώσου, αλλιώς κοίτα για αλλού. Βέβαια τη Χρύσα την είχα πάρει στο απλό πρόγραμμα, μπορεί στα μεγάλα να κάνει παπάδες αλλά οι πιθανότητες κλίνουν προς το μηδέν.


Σε ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες,όχι άμα είναι κομοδίνο καλύτερα να χώσω το 50αρι σε στανταράκι και μεγάλο πρόγραμμα σε στούντιο δεν αξίζει να πάρεις με τα ίδια λεφτά θα πάρει βίζιτα. Λογικά θα δοκιμάσω να κάνω κανα κασκαντεριλίκι με την αλεξάνδρα από αλυσίδα Θησεως και θα τσεκάρω και μια άλλη καινούργια την Roza
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Παιδιά θέλω λίγο τα φώτα σας. Γύρισα από την άδεια,ηρέμησε το κεφάλι μου από σκοτούρες και παρά κάποια one night stand έχω όρεξη για τα πολυαγαπημένα μας Studio. Θα ήθελα τα φώτα σας για μια ωραία κοκκινομάλλα καινούργια στην αλυσίδα Θησέως την Αλεξάνδρα καθώς και για μία Χρύσα που δουλεύει στην αλυσίδα Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά είναι λίγο ακριβοθώρητη. Θα γίνει της τρελής φέτος με την τηλεργασία θα κάτσω Ελλάδα όσο τραβάει και θα πεθάνω στα γαμήσια:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Για την πρώτη δεν έχω άποψη, όσο για τη Χρύσα, αν θες να γαμήσεις ένα πολύ όμορφο κομοδίνο, χώσου, αλλιώς κοίτα για αλλού. Βέβαια τη Χρύσα την είχα πάρει στο απλό πρόγραμμα, μπορεί στα μεγάλα να κάνει παπάδες αλλά οι πιθανότητες κλίνουν προς το μηδέν.


Σε ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες,όχι άμα είναι κομοδίνο καλύτερα να χώσω το 50αρι σε στανταράκι και μεγάλο πρόγραμμα σε στούντιο δεν αξίζει να πάρεις με τα ίδια λεφτά θα πάρει βίζιτα. Λογικά θα δοκιμάσω να κάνω κανα κασκαντεριλίκι με την αλεξάνδρα από αλυσίδα Θησεως και θα τσεκάρω και μια άλλη καινούργια την Roza
Ενημέρωσέ μας αν τα νέα είναι χαρμόσυνα
 

DonJohn

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2019
Μηνύματα
175
Κριτικές
5
Like
231
Πόντοι
1
Παιδιά θέλω λίγο τα φώτα σας. Γύρισα από την άδεια,ηρέμησε το κεφάλι μου από σκοτούρες και παρά κάποια one night stand έχω όρεξη για τα πολυαγαπημένα μας Studio. Θα ήθελα τα φώτα σας για μια ωραία κοκκινομάλλα καινούργια στην αλυσίδα Θησέως την Αλεξάνδρα καθώς και για μία Χρύσα που δουλεύει στην αλυσίδα Μελαντίας και Κατεχάκη αλλά είναι λίγο ακριβοθώρητη. Θα γίνει της τρελής φέτος με την τηλεργασία θα κάτσω Ελλάδα όσο τραβάει και θα πεθάνω στα γαμήσια:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Για την πρώτη δεν έχω άποψη, όσο για τη Χρύσα, αν θες να γαμήσεις ένα πολύ όμορφο κομοδίνο, χώσου, αλλιώς κοίτα για αλλού. Βέβαια τη Χρύσα την είχα πάρει στο απλό πρόγραμμα, μπορεί στα μεγάλα να κάνει παπάδες αλλά οι πιθανότητες κλίνουν προς το μηδέν.


Σε ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες,όχι άμα είναι κομοδίνο καλύτερα να χώσω το 50αρι σε στανταράκι και μεγάλο πρόγραμμα σε στούντιο δεν αξίζει να πάρεις με τα ίδια λεφτά θα πάρει βίζιτα. Λογικά θα δοκιμάσω να κάνω κανα κασκαντεριλίκι με την αλεξάνδρα από αλυσίδα Θησεως και θα τσεκάρω και μια άλλη καινούργια την Roza

Φιλε η αλεξανδρα ειναι τουμπανο, πολυ καλη μεσα, εξισου καλη και ροζα αλλα δε τη βλεπω στο προγραμμα αυτες τις μερες.. Φωνες ουρλιαχτά η ροζα αχορταγη σε ρουφαει με το καλαμακι.. Η αλεξανδρα πολυ εμφανισιμη τσοντα και μεσα και αυτη πολυ τιμια, οσο αντεξεις δηλαση κ εσυ γιατι κανουν παπαδες και οι δυο
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
27
Like
4.304
Πόντοι
1.446


Φιλε η αλεξανδρα ειναι τουμπανο, πολυ καλη μεσα, εξισου καλη και ροζα αλλα δε τη βλεπω στο προγραμμα αυτες τις μερες.. Φωνες ουρλιαχτά η ροζα αχορταγη σε ρουφαει με το καλαμακι.. Η αλεξανδρα πολυ εμφανισιμη τσοντα και μεσα και αυτη πολυ τιμια, οσο αντεξεις δηλαση κ εσυ γιατι κανουν παπαδες και οι δυο [/quote]


Έλα ρε μεγάλε τότε θα πάω καρφί Αλεξάνδρα το Σ/Κ και όταν ξαναεμφανιστεί η Ρόζα θα την περιλάβω και αυτήν
 

rakakis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
616
Κριτικές
3
Like
751
Πόντοι
366
Άλλη μια γαμησαρα σήμερα με την Κειτι στο Αριστοτέλους, γλυψιμο πρώτα κανα τεταρτο στο μουνακι της μέχρι που γευτηκα μουνοζωμο, γαμησακι μετά κανα 10λεπτο με αυτή από πάνω να δίνει πόνο, και τελείωμα με 69 που ξανά απόλαυσα το φοβερό μουνακι της.

Μέχρι να φύγει η κοπελαρα ή να μας ξανακλείνει σπίτια ο Κουλης, θα την τιμησω όσο μπορώ, τέτοιο καυλακι δύσκολα βρίσκεις σε στούντιο.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.520
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Η Katy έχει μαυρίσει, αδυνατίσει και ομορφύνει επικίνδυνα.

Επίσης είναι εξαιρετικός χαρακτήρας.

Κάθεται στο δωμάτιο αρκετή ώρα και χωρίς βιασύνες.

2 φορές αυτή την εβδομάδα και πάλι δεν την χόρτασα.

Ότι καλύτερο υπάρχει σε studio για gfe κατάσταση.

Super !!!
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.842
Κριτικές
21
Like
10.970
Πόντοι
4.546
Η Katy έχει μαυρίσει, αδυνατίσει και ομορφύνει επικίνδυνα.

Επίσης είναι εξαιρετικός χαρακτήρας.

Κάθεται στο δωμάτιο αρκετή ώρα και χωρίς βιασύνες.

2 φορές αυτή την εβδομάδα και πάλι δεν την χόρτασα.

Ότι καλύτερο υπάρχει σε studio για gfe κατάσταση.

Super !!!
Όταν λες "αδυνατίσει"? Ελπίζω να μην είναι στα όρια της ανορεξικιάς, γιατί ανέκαθεν ήταν αδύνατη
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.520
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Η Katy έχει μαυρίσει, αδυνατίσει και ομορφύνει επικίνδυνα.

Επίσης είναι εξαιρετικός χαρακτήρας.

Κάθεται στο δωμάτιο αρκετή ώρα και χωρίς βιασύνες.

2 φορές αυτή την εβδομάδα και πάλι δεν την χόρτασα.

Ότι καλύτερο υπάρχει σε studio για gfe κατάσταση.

Super !!!
Όταν λες "αδυνατίσει"? Ελπίζω να μην είναι στα όρια της ανορεξικιάς, γιατί ανέκαθεν ήταν αδύνατη

Ενα δύο κιλά max έχασε μόνο.

Το μαύρισμα όμως την δείχνει περισσότερο αδυνατισμένη.

Της πάει πολύ το μαύρισμα.

Σκέτη γλύκα.

Ερωτεύσιμη ...

Ότι καλύτερο κυκλοφορεί για τα δικά μου γούστα.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.520
Κριτικές
171
Like
91.308
Πόντοι
46.423
Και με την Emily πάντως ευχαριστήθηκα γαμήσι.

Στο πρόσωπο βέβαια χάνει αλλά το κερδίζει όμως στο σώμα και στη συμπεριφορά με πολύ όρεξη και θέρμη να σε ευχαριστήσει.

Στα 4 είναι απόλαυση να την πηδάς γιατί έχει ωραίο σώμα και κατ' επέκταση κώλο.

Αα και τα βυζιά της 2,5αρια με ρώγα που καβλώνει full μόλις αρχίσεις το γλείψιμο και το ρούφηγμα ...

:wink:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom