Νέα

Ένας αποτυχημένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bazogamias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 241
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
στο Α εροδρομι ο,μας βαρεθηκε κι αλλαζει χωρα
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Χαλασε το bourdela.com απο 1 μελος? :think:
Εβγαλες συμπερασμα οτι εχω αγοραφοβια()
απο το Νickname που εχω και το πως απανταω σε ενα τυπακι που φτιαχνει θρεντ για .. χαβαλε? :think:Εσυ ρε Ιουλιε δεν εισαι ανωνυμος δηλαδη? :think:
Δεν κρυβεσαι πισω απο το pc σου? :think:
Η μηπως εχεις τα αρχιδια να μοιρασεις σφαλιαρες με ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ στο τοπικ?
Μαλλον προτιμας τις "ιντερνετικες σφαλιαρες" και προσβολες ε ..στακι? :2funny: :2funny: :2funny:
Απορω πως με τετοιες αποριες που εχεις
δεν εχεις απορησει ακομα οτι
το γεγονος οτι μπαινουν εδω με 3-4 νικ ο καθενας και εντελως τυχαια
στα πρωτα τους ποστ βριζουν συγκεκρινενα ατομα
πως ειναι δυνατον εγω να μην ξυνω
τα αρχιδια μου οταν διαβαζω τις λεγομενες "αποριες" σου? :helpplea: :helpplea: :helpplea:

Λοιπον...δεν ειπα οτι το σαιτ χαλασε απο 1 μελος. Σε παραπεμπω στο τι ακριβως ειπα, για να ξερουμε τι λεμε και τι διαβαζουμε. Ολοι κρυβομαστε πισω απο μια οθονη, δεν μιλαμε ομως ολοι οπως επελεξες να μιλησεις εσυ στο συγκεκριμενο θεμα..κι ακομα κι αν εχεις δικιο και το θεμα ανοιχτηκε για, ας πουμε, πλακα, και παλι αυτο δεν δικαιολογει τετοιους απαξιωτικους χαρακτηρισμους..η καλυτερη απαξιωση σε αυτη τη περιπτωση θα ηταν η αδιαφορια. Οσον αφορα τις ιντερνετικες προσβολες, σιγουρα δεν τις αρχισα εγω, απλα πηρα θεση στον τροπο που μιλησες. Τελος, για το αν ειμαι η οχι ...στακι, σου επιστρεφω τον χαρακτηρισμο, και κλεινω το θεμα εδω. Α, μπραβο που εψαξες και βρηκες στο ιντερνετ την λεξη! Αντε γεια
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
αν εχεις δικιο και το θεμα ανοιχτηκε για, ας πουμε, πλακα, και παλι αυτο δεν δικαιολογει τετοιους απαξιωτικους χαρακτηρισμους..η καλυτερη απαξιωση σε αυτη τη περιπτωση θα ηταν η αδιαφορια.Α, μπραβο που εψαξες και βρηκες στο ιντερνετ την λεξη! Αντε γεια
Στην βλακεια και την ηλιθιοτητα δεν σηκωνει κανενα ΕΛΕΟΣ.
Βρισιμο και χλευασμος χρειαζεται.
Οσο για την ερμηνεια της λεξης ακομα και ο πιο ΜΑΛΑΚΑΣ μπορει να τη βρει ανετα πλεον.
Το θεμα ειναι ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι να τη χρησιμοποιεις ως πορισμα απο 3-4 ποστ σε ενα τοπικ που ανοιχτηκε για πλακα.
Αυτο και να το γκουγκλαρεις δε θα το βρεις το μεγεθος που ΕΙΣΑΙ.

Τι αντε γεια ρε τοσυκαλακο?
Μπερδεψες το τοπικ και νομιζεις οτι μιλας σε κανα μαλακιστηρι που ασχολειται με οπαδικα?

Εισαι ..στακι ΜΕΓΑΛΟ και φαινεται πως κανεις πισωγυρισμα και κωλοτουμπα ,οτι και καλα δεν ασχολεισαι αλλο.
Μονο τα ..στακια πετανε μια μαλακια που δεν ξερουν καν τι σημαινει και στον αντιλογο την κανουν με ..οπισθεν!
Καλο ταξιδι! :birdman:

..Στακια σαν εσενα που πετανε μαλακιες και εχουν απαιτηση να μην ασχολουνται μαζι τους οσοι δεν ειναι
στο ιδιο καλουπι μαλακιας .. χαλανε το site..
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Στην βλακεια και την ηλιθιοτητα δεν σηκωνει κανενα ΕΛΕΟΣ.
Βρισιμο και χλευασμος χρειαζεται.
Οσο για την ερμηνεια της λεξης ακομα και ο πιο ΜΑΛΑΚΑΣ μπορει να τη βρει ανετα πλεον.
Το θεμα ειναι ΠΟΣΟ ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι να τη χρησιμοποιεις ως πορισμα απο 3-4 ποστ σε ενα τοπικ που ανοιχτηκε για πλακα.
Αυτο και να το γκουγκλαρεις δε θα το βρεις το μεγεθος που ΕΙΣΑΙ.

Τι αντε γεια ρε τοσυκαλακο?
Μπερδεψες το τοπικ και νομιζεις οτι μιλας σε κανα μαλακιστηρι που ασχολειται με οπαδικα?

Εισαι ..στακι ΜΕΓΑΛΟ και φαινεται πως κανεις πισωγυρισμα και κωλοτουμπα ,οτι και καλα δεν ασχολεισαι αλλο.
Μονο τα ..στακια πετανε μια μαλακια που δεν ξερουν καν τι σημαινει και στον αντιλογο την κανουν με ..οπισθεν!Καλο ταξιδι! :birdman:

..Στακια σαν εσενα που πετανε μαλακιες και εχουν απαιτηση να μην ασχολουνται μαζι τους οσοι δεν ειναι
στο ιδιο καλουπι μαλακιας .. χαλανε το site..

Εσυ δεν κανεις αντιλογο, απλα συνεχιζεις να βριζεις και να δειχνεις τι επιπεδο στ'αληθεια εχεις...που δεν εχεις δηλαδη..οσον αφορα το ψαξιμο στο ιντερνετ, χαιρομαι που ειπες δημοσια τι ακριβως εισαι, και οσο για το οτι βρισιμο και χλευασμος χρειαζεται σε ποστς που δεν εγκρινεις, ας κρινει το σαιτ τι ειδους ατομο εισαι, και τι ειδους ατομα πραγματι χαλανε το σαιτ. Για να τελειωνουμε, αν εχεις την στοιχειωδη ικανοτητα να κανεις αντιλογο χωρις να βριζεις χυδαια, οπως κανεις μεχρι τωρα, ευπροσδεκτος. Ουτε με την οπισθεν την κανω, ουτε τιποτα.
 

farmas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
Μπαζογαμιά μου ρίχνεις μια δεκατία αλλά πιστεύω ότι και εγώ σε δέκα χρόνια έτσι θα είμαι.Εμφανισιακά είμαι εντάξει και με έχουν πλησιάσει και κορίτσια ομολογουμένως όχι κάτι το ιδιαίτερο αλλά έχω λύσει το πρόβλημα μου γιατί το σκέφτομαι αλλιώς.Δίνω 30 ευρώ να γαμήσω ένα μουνί που μου αρέσει και αδειάζω και δεν σκέφτομαι μετά γυναίκες.Ξέρεις πόσο ωραία νιώθεις να έχεις βγει απο το μπουρδέλο να κάθεται δίπλα σου στο λεωφορείο μια μουνάρα που αν δεν είχες γαμήσει πιο πριν θα ίδρωνες και θα κάβλωνες ενώ τώρα είσαι χαλαρός.Έχω άλλες δραστηριότητες για να περνάω τον ελεύθερο χρόνο μου.Πολλοί γνωστοί μου λένε ότι είμαι μισογύνης και ότι με αυτές τις απόψεις δεν θα βρω ποτέ γυναίκα.Και να την κάνω τι την γυναίκα,τι διαφορετική λειτουργία απο ότι η πουτάνα επιτελεί.Ίσα που σου τρώει πιο πολλά χρηματικά και απο τον ελεύθερο χρόνο και αν δεθείς ίσως και απο διάθεση και συναισθήματα.Επομένως φίλε μου βρες κάτι να γεμίζει την ζωή σου και πήγαινε στις πουτάνες να αδειάζεις πιο συχνά.Τώρα αν σε 10 χρόνια θα σκέφτομαι διαφορετικά δεν μπορώ να το ξέρω αλλά πιστεύω ότι ο άνθρωπος δεν αλλάζει.
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
...Δίνω 30 ευρώ να γαμήσω ένα μουνί που μου αρέσει και αδειάζω και δεν σκέφτομαι μετά γυναίκες.
Ξέρεις πόσο ωραία νιώθεις να έχεις βγει απο το μπουρδέλο να κάθεται δίπλα σου στο λεωφορείο μια μουνάρα που αν δεν είχες γαμήσει πιο πριν θα ίδρωνες και θα κάβλωνες ενώ τώρα είσαι χαλαρός.
Έχω άλλες δραστηριότητες για να περνάω τον ελεύθερο χρόνο μου.
Πολλοί γνωστοί μου λένε ότι είμαι μισογύνης και ότι με αυτές τις απόψεις δεν θα βρω ποτέ γυναίκα.
...
Επομένως φίλε μου βρες κάτι να γεμίζει την ζωή σου και πήγαινε στις πουτάνες να αδειάζεις πιο συχνά.
Τώρα αν σε 10 χρόνια θα σκέφτομαι διαφορετικά δεν μπορώ να το ξέρω ...

Συμφωνώ σέ όσα άφησα σε παράθεση εδώ από πάνω. Όχι σε όλα όμως όσα έγραψε ο συνάδελφος.
Και προσθέτω:
Το ίδιο αποτέλεσμα (έλλειψη επιθυμίας μετά το άδειασμα - άρα τις γράφουμε στ' αρχίδια μας) έχει και η μαλακία.
Είχα (νομίζω) γράψει μια ιστορία παλιά, που μου είχε "τύχει" με μια "φίλη" μου, είναι πολύ παλιά όμως και δε ξέρω αν μπορώ να τη βρω στο forum. Αν δε τη βρω, θα την ξαναγράψω, όχι τώρα όμως γιατί βιάζομαι.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Εσυ δεν κανεις αντιλογο, απλα συνεχιζεις να βριζεις και να δειχνεις τι επιπεδο στ'αληθεια εχεις...
Οταν βλεπω να γραφονται μαλακιες δε μπορω εξοργιζομαι..
Ιδιως οταν βλεπω οτι εμφανη τοπικ που ειναι ατοπα εντελως και δεν εχουν συγκεκριμενο σκοπο
καποιοι τα παιρνουν τοις μετρητοις.
Αν διαβαζες πριν τι εγραψα θα εβλεπες οτι το υφος μου θα ταν διαφορετικο αν ο τυπος εγραφε κατι αλλο στην
..εξομολογηση του.
Αλλα οταν το παιζει μαλακοκαβλης και κλαψουμουνης απλα και μονο γιατι γουσταρει να την παιζει οταν τον βριζουν
τι θες?
Αντιλογο σοβαρο?
Ακομα δεν καταλαβες οτι νομιζει οτι Δουλευει τον κοσμο?
Μεινε μαζι μου παντως και θα μαθεις περισσοτερα..
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Οταν βλεπω να γραφονται μαλακιες δε μπορω εξοργιζομαι..
Ιδιως οταν βλεπω οτι εμφανη τοπικ που ειναι ατοπα εντελως και δεν εχουν συγκεκριμενο σκοπο
καποιοι τα παιρνουν τοις μετρητοις.
Αν διαβαζες πριν τι εγραψα θα εβλεπες οτι το υφος μου θα ταν διαφορετικο αν ο τυπος εγραφε κατι αλλο στην
..εξομολογηση του.
Αλλα οταν το παιζει μαλακοκαβλης και κλαψουμουνης απλα και μονο γιατι γουσταρει να την παιζει οταν τον βριζουν
τι θες?
Αντιλογο σοβαρο?
Ακομα δεν καταλαβες οτι νομιζει οτι Δουλευει τον κοσμο?
Μεινε μαζι μου παντως και θα μαθεις περισσοτερα..

Νομιζω οτι πρεπει δημοσια στο φορουμ να επανατοποθετηθω για την παρεξηγηση που δημιουργηθηκε. Διαβασα ξανα το θρεντ αυτο, οπως και αλλα ποστς αλλου του μπαζογαμια, και πρεπει να πω οτι τελικα θα συμφωνησω με τον gamaomanoules οσον αφορα τη σοβαροτητα η μη του θρεντ αυτου. Εκει που συνεχιζω να διαφωνω ειναι στο θεμα του βρισιματος, αλλα στην τελικη δεν ειναι ολοι ιδιοι...εγω θα αντιδρουσα με αδιαφορια, ο gamaomanoules αντεδρασε ετσι οπως αντεδρασε, και ημουν λαθος να τον κρινω. Ζητω λοιπον συγγνωμη απο τον gamaomanoules, και ελπιζω να ληξει αυτη η παρεξηγηση σημερα, αλλωστε τον ανθρωπο δεν τον γνωριζω για να μπορω να τον κρινω. Ενταξει, τοποθετηθηκα στο θεμα του βρισιματος, αλλα οπως ειπα και πριν, ο καθενας αντιδρα με τον τροπο του, και τελικα θα επρεπε να διατυπωνα την θεση μου χωρις να προσβαλλω κανενα. Και παλι συγγνωμη, και καλημερα σε ολους.
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Εγώ είμαι ο αποτυχημένος.

Είμαι 30 περίπου και δεν είχα ποτέ σχέση. Ο λόγος: είμαι άσχημος και χοντρός. Δε ξέρω άν θα μέτραγε στην περίπτωσή μου, αλλά δεν έχω και πολλά λεφτά, το οποίο θα ήταν πλεονέκτημα.

Το μόνο που καταφέρνω να κάνω είναι να τις κάνω να γελάνε και να με βλέπουν φιλικά  :-. Όχι οτι δεν εκτιμάω την φιλία τους, αλλά άν σου αρέσει η κοπελιά και θές να την φιλίσεις, διάολε, δεν αντέχεις να σου λέει για τους γκόμενους που γουστάρει  :headbang:.

Πρίν απο ένα χρόνο άρχισε να με στεναχωρεί πιό πολύ απ' ότι συνήθως. Είμαι σε κατάσταση ψιλο-κατάθλιψης. Έλεος δηλαδή ούτε τσόντα δε μπορώ να δώ πια επειδή βλέπω που φιλιούνται και στεναχωριέμαι επειδή σκέφτομαι ότι είμαι τόσο μαλάκας που δε μπορώ να το κάνω και γώ.

Σκέφτομαι να αρχίσω να παίρνω κανένα φάρμακο που μηδενίζει την λίμπιντο αλλά δε ξέρω άν σταματάει μόνο την στύση. Θέλω κάτι που να σταματάει και την επιθυμία να είσαι με μια κοπέλα.

Κάποιος καμιά ιδεά?  :helpplea:

Ευχαριστώ
Φιλε μου απο την πρωτη σου φραση 'ειμαι ασχημος και χοντρος'βγαινει μια χροια μεγιστης υποτιμισης του εαυτου σου...Εχεις υπερβει την ειλικρινη εικονα του εαυτο σου απο την αντιπερα οχθη...Τι θελω να πω?Ειναι φορες που ολοι μας βλεπουμε τους εαυτους μας λιγακι πιο ομορφους η πιο ασχημους απ οτι ειμαστε στην πραγματικοτητα,αναλογα με τη διαθεση της στιγμης...Η δικη σου διαθεση απο αυτα που γραφεις φαινεται οτι σιγα σιγα εχει παρει την κατιουσα...Και ειναι λογικο αν ολα οσα γραφεις ειναι αληθινα...
    Αναφερομενος στην  εμφανιση σαφως και παιζει ρολο για να προσεγγισεις το αλλο φυλο,με τη διαφορα οτι οι γυναικες δε μενουν μονο εκει...λειτουργει γι αυτες ως κραχτης αλλα αν προσεγγισουν το ατομο και απο την μεταξυ τους επικοινωνια καταλαβουν οτι η χημεια τους δεν ταιριαζει τη ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΣΤΙΓΜΗ(και οχι αν καταλαβουν οτι το ατομο ειναι χαζος που οι περισσοτεροι υποστηριζουν)απομακρυνονται και αναζητουν αλλου αυτο που εσυ δεν μπορεσες να προσφερεις,οχι γιατι ησουν ανεπαρκης,αλλα γιατι απλα αυτη κατι αλλο ειχε στο νου της...Να πω εδω πως η εννοια παχος ειναι αντικειμενικη και διορθωσιμη οχι με εξαντλητικες διαιτες,αλλα με ευρεση ενδιαφεροντων που καινε θερμιδες για αρχη(πχ ενας καθημερινος ωραιος περιπατος η εστω μονο καθε Σαββατο η Κυριακη)ενω μπορεις να φτιαξεις και τη διατροφη σου οχι τοσο ποιοτικα,αλλα ΠΟΣΟΤΙΚΑ(να παμε στα ευκολα γι αρχη,ναι? :cheesy:)..Σταματα το φαγητο σου,εκει που εχεις μεν φαει αρκετα για να χορτασεις,πολυ πριν απο το σημειο που 'δεν θα μπορεις αλλο'και σιγα σιγα ελαττωνε τη ποσοτητα μεχρι να φτασεις στην καταναλωση μετριων ποσοτητων φαγητου σε καθε γευμα σου...και ΤΟΤΕ  προσθεσε και κατι απλο που να σε γεμιζει ενεργεια στα μεσοδιαστηματατα των γευματων...Στοχος ειναι περισσοτερα αλλα μικροτερης ποσοτητας γευματα ανα ημερα...
       Η ασχημια του προσωπου τωρα ειναι κατι το οποιο δεν αλλαζει ευκολα(μονο με πλαστικες)αλλα ταυτοχρονα ειναι και τοσο υποκειμενικη εννοια(εκτος πια κι αν εισαι ΤΕΡΑΣ ρε αδερφε τι να πω)...Δηλαδη αν εισαι ασχημος επειδη εχεις πεταχτα αυτια,η μεγαλη μυτη τοτε να το ξεχασεις...προσπαθησε να δεις κατι ομορφο πανω σου που να αντισταθμιζει την ατελεια...Και οχι οπως οι περισσοτεροι μας που εστιαζουμε ολο μας το ενδιαφερον γυρω απο τις 'Αχιλλειους πτερνες' μας...Το οτι λες πως εισαι ασχημος ειναι απλα μια υπερβολη λογω της πικριας σου απο τις ερωτικες σου 'επιδοσεις'...Εχω δει εγω καημενε μου κατι Βεγγους και κατι Καμπουρακηδες να υπερηφανευονται για την εμφανιση τους κι αυτο γιατι στις γυναικες εχουν κατακτησεις και μαλιστα πολλες...
       Κατα συνεπεια λοιπον εκει που πρεπει να δωθει ιδιαιτερη βαρυτητα ειναι η ψυχολογια σου...που πρεπιπτοντως ειναι δυσκολο να φτιαχτει,διοτι για να δεις μια δραστικη βελτιωση θα πρεπει να δεις και αμεσα αποτελεσματα...Ελα μου ομως που αυτο ΔΕΝ ειναι δυνατο να γινει!!Ακομη και τη μαγικη συνταγη να ηξερες αυριο παλι ο ιδιος ανθρωπος θα ησουν...Εδω θα σε βοηθησει πολυ ενας ψυχολογος...να κουβεβτιασετε μαζι ΟΛΑ τα θεματα ΧΩΡΙΣ ντροπη και να πατε πισω στα παιδικα σου χρονια να ξεσκεπασετε τα τραυματα εκεινα τα οποια τοσο σε εχουν στιγματισει που ΟΥΤΕ που τολμας να τα δεις καταματα...
      Εγω το μονο που μπορω να σου πω,ειναι να φτιαξεις λιγο τη σταση σου απεναντι στις γυναικες...Δηλαδη ρε αδερφε,ωραιο το χιουμορ,αλλα ΑΣΧΗΜΗ Η ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΧΙΟΥΜΟΡ...Σωστος που εισαι ΚΑΛΟ παιδι,αλλα προσεξε μη φτασεις τα ορια του ΜΑΛΑΚΑ:Και πιστεψε ειναι ευκολο απο ολους μας να τα φτασουμε και να τα ξεπερασουμε:Διοτι αν εχεις απεναντι σου μια γκομενα και της φερεσαι πολυ ευγενικα,εισαι υποχωρητικος,παραχωρητικος,της δειχνεις υπερβολικα μεγαλη κατανοηση τοτε 2 πραγματα μπορει αυτη να νομισει για σενα:1)Κοιτα πως κανει ο μαλακας για να γαμησει...κοιτα υποχωρησεις...2)Πω πω μετραω σα γκομενα πολυ...ωραια βρηκα και ατομο να του μιλαω για τις σχεσεις μου,βρηκα ενα 'φιλο' που οχι μονο θα με ακουει αλλα θα μου ανεβαζει και την αυτοεκτιμηση...Επομενως:ΔΕΝ χρειαζεται να εισαι πολυ καλος,καντο μονο αν πραγματι και αντικειμενικα το αξιζει η γκομενα...ουτε και να προσπαθεις να την εντυπωσιασεις με το χιουμορ σου...θεωροντας οτι μονο αυτο εχεις σαν οπλο...Το επιτηδευμενο χιουμορ ειναι χειροτερο απο το καθολου...
       Αρα:ΞΕΚΙΝΑ ΑΠΟ την αρχη!!!!Να εισαι παρατηρητικος με τις γκομενες(οπως πολυ σωστα λεει φιλος πιο πανω)Να προσπαθεις να ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ τις προθεσεις τους και να τις ΨΥΧΟΛΟΓΕΙΣ σωστα...θα το νοιωσεις αν μια κοπελα σε γουστατει η αν οχι(τις πιο πολλες φορες)...Βγαλε τελειως απο το μυαλο σου οταν της μιλας οτι εχεις απεναντι μια υποψηφια ερωμενη...μιλα της σα να ειχες απεναντι ενα φιλο σου(προσοχη:οχι ενα κολληταρι σου)Κανε χιουμορ με μετρο και μη διακωμωδεις τα παντα για να φανεις 'χαριτωμενος'...Απεφυγε πολυ προσωπικες εκμυστηρευεις σου στην κοπελα,ειδικα στην αρχη..δε χρειαζεται να τα ξερει ολα φορα παρτιδα!!!!!Α,κι οταν εκεινη σου μιλαει για τους πρωην,μην προσποιεισαι οτι δε σε ενοχλει..ΔΕΙΞΤΟ με τη σιωπη σου επι του θεματος η με την ΑΛΛΑΓΗ θεματος...Θα το σεβαστει και θα τι εκτιμησει περισσοτερο απο την ΔΗΘΕΝ συμβουλευτικη σου προσπαθεια για τον πρωην που την κερατωσε...Και κυριως βρες ενδιαφεροντα που θα σε κανουν:1)Να ρθεις σε επαφη με περισοστερο κοσμο αρα και γυναικες 2)να ξεχαστεις απο την πικρια που σου δημιουργουν οι αποτυχιες του ερωτικου τομεα...Α,και που σαι?Αν πεινασει ο 'μικρος' σου φιλος στο μεσοδιαστημα πηγαινε τον βολτα απο Φυλης μερια...ετσι για να τον εχεις ξενουραστο,να μη σου θολωνει το μυαλο.... ;) ;)
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Φιλε μπαζογαμια ειναι απο τις λιγες φορες που στα φορουμ που ειμαι προβληματιζομαι με κατι που διαβαζα. Συνηθως μπαινω για πλακα. Τα νικ που βαζω το μαρτυρανε αλλωστε.
Επειδη οτι και να λεμε ειναι θεωριες (αφου δεν σε ξερουμε προσωπικα)υπαρχουν δυο υποπεριπτωσεις
1. Να εισαι ΤΟΟΟΟΟΣΟ ασχημος. Τερατογεννεση σαν τον ανθρωπο ελεφαντα. Τοτι αιμ σορρι αλλα δε γινεται τιποτα. Απλα περιμενε την ωρα του θανατου σου  :grin:
2. Να εισαι απλα ενας ασχημος (εως αρκετα ασχημος) σαν τοσους που κυκλοφορουν . Τοτε να σου πω κατι.  Το προβλημα σου δεν ειναι οτι εισαι ασχημος αλλα οτι εχεις ΚΟΜΠΛΕΞ που εισαι ασχημος. Ξερεις γιατι οι ωραιοι γαμανε αβερτα και οι ασχημοι οχι ; Δεν ειναι η ομορφια, αλλα η αυτοπεποιθηση. Ο ωραιος εχει αυτοπεποιθηση. Ξερει οτι ειναι ομορφος και εχει αερα νικητη. Για αυτο παει με πολλες γυναικες. Ο ασχημος εχει επιγνωση του οτι ειναι ασχημος , δεν εχει αυτοπεποιθηση και αυτο ειναι που περναει στις γυναικε και τον απορριπτουν. Οχι η ασχημια του.
Ξερω παιδι αρκετα εμφανισιμο που ειχε τεραστιο κομπλεξ επειδη φοραγε γυαλια. Ηταν περαν τουτου(αν και δε θεωρω οτι ειναι τοσο μεγαλο προβλημα να φορας γυαλια) αρκετα εμφανισιμος .Οταν εγινε 18 και μπορουσε να βγαλει τα γυαλια για να βαλει φακους, τα αποτελεσματα ηταν το ιδιο ασχημα. Γιατι τοσα χρονια απεκτησε κομπλεξ και δεν βγαινει. Μπαζογαμια, εγω πιστευω οτι εισαι ενα ακατεργαστο διαμαντι. Θες απλα μια γυναικα να κατσει να 'δουλεψει' πανω σου.Να βγαλει τον ανθρακα και να μεινει το διαμαντι. Δυστυχως ομως οι γυναικες δεν θα κατσουν να ασχοληθουν. Προτιμανε τον αντρα με αυτοπεποιθηση(που συνηθως ειναι οι ομορφοι) γιατι ,οπως ειπε και ενας αλλος, ειναι γεματες ανασφαλειες και κομπλεξ. Και απλα ξερουν οτι ο αντρας με αυτοπεποιθηση θα τις φορτωθει επωμου και αυτες και τις αβεβαιοτητες τους. Θα 'ακουμπησουν' καπου. Αυτο δε σημαινει αλλωστε σημερα αντρας οπως εχουμε ξαναπει; Καποιος που θα τα φορτωθει ολα ; Και αν τολμησει να ζητησει κατι θα τον πουν 'μαμοθρεφτο' ;
(τα τελευταια τα εχω κλεμμενα απο αλλο φορουμ  :grin: )
Συμπερασμα. Ειπες οτι εισαι 30 περιπου. Λυπαμαι που θα στο πω αλλα εγω πιστευω οτι η αυτοπεποιθηση δεν διορθωνεται σε αυτην την ηλικια . Παει και τελος. Γνωμη μου να μην μπλεξεις με ψυχολογους και σια. Και αλιμονο τι ειναι αυτα που γραφεις για χαπια που μειωνουν τη σεξουαλικη επιυμια. Σε χαλαει δηλαδη να γαμας κανα πουτανακι αραια και που ;
Φιλικα  :)
 

evabb

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2008
Μηνύματα
4.137
Like
4
Πόντοι
16
μην ακουω μαλακιες και μυξωκλαματα... αμα θες και διαιτα μπορεις να κανεις και σε κομμοτηριο να πας και οπου χρειαζεται για να αλλαξεις την φατσα σου εγω αυτο που καταλαβα ειναι οτι εισαι χοντρος και δεν θες να κοψεις το φαι μπας και βρεις καμια γκομενα αλλα περιμενεις να σου ερθει η γκομενα ετσι οπως εισαι χαλια. για ολα υπαρχει λυση (αν δεν υπαρχει προβλημα υγειας οπως ειπε και ενα αλλο μελος)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
πανω απο ολα παιζει ρολο η ψυχολογια και η αυτοπεποιθηση... αρα κοιτας να τα βρεις πρωτα με τον εαυτο σου και τα υπολοιπα ερχονται...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom