Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
Πάντως Ολλανδία που ειμουνα εγω...δεν ακμάζει κ τόσο η φάση

.Αγγλία που ειμουν επίσης...πιο όπεν μυαλό....πολύ θα έλεγα...αλλά...λίγο κρυοκολοι εκ γενετής η φάρα αυτη
 

johnsti

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2022
Μηνύματα
5
Like
14
Πόντοι
0
.Αγγλία που ειμουν επίσης...πιο όπεν μυαλό....πολύ θα έλεγα...αλλά...λίγο κρυοκολοι εκ γενετής η φάρα αυτη
Αγγλία της πουτάνας. Πάνω από εκατό "swinger clubs" (κατά κανόνα ανοιχτά και σε singles -όσα couples σχεδόν άλλα τόσα "greedy girls" μετρίας ως άθλιας εμφάνισης που πάνε μόνα τους και τους πέρνουν 5-5) με σχεδον καθημερινή συμμετοχή και αμέτρητα parties πάσης φύσης μέσω Fabswingers/Fetlife. Οτιδήποτε θέλει κανεις το βρίσκει με ελάχιστο κόπο ακόμα και χωρίς γνωριμίες. Βέβαια ακόμα και σε ένα απλό nightclub να πας, είναι απίστευτα εύκολο να πας σπίτι με γκόμενα (αναλόγων κυβικών). Μόνο στη Γερμανία είναι ακόμα περισσότερο απελευθερωμένοι -αλλά ως ξένος είναι πιο δύσκολο αν δε μιλάς τη γλώσσα.

Αμερική αν και δεν έχω πάει, παρακολουθόντας απλά τη συμμετοχή στις online κοινότητες φαίνεται να έχει κι εκεί τα πάντα (αυτό έλειπε) αλλά σε αναλογία και με τον πληθυσμό και την έκταση μου φαίνεται πιο ήπια από Αγγλία και Γερμανία. Και οι λίγες Αμερικάνες που γνώρισα σε fetish/sex parties στην Αγγλία μου φάνηκαν πιο vanilla και "δήθεν". Μια Αυστραλέζα Granny που γνώρισα πάντως ήταν η πιο extreme -και δεν της φαινόταν. Ο ορισμός της νυμφομανίας!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
575
Κριτικές
8
Like
1.249
Πόντοι
486
Αγγλία της πουτάνας. Πάνω από εκατό "swinger clubs" (κατά κανόνα ανοιχτά και σε singles -όσα couples σχεδόν άλλα τόσα "greedy girls" μετρίας ως άθλιας εμφάνισης που πάνε μόνα τους και τους πέρνουν 5-5) με σχεδον καθημερινή συμμετοχή και αμέτρητα parties πάσης φύσης μέσω Fabswingers/Fetlife. Οτιδήποτε θέλει κανεις το βρίσκει με ελάχιστο κόπο ακόμα και χωρίς γνωριμίες. Βέβαια ακόμα και σε ένα απλό nightclub να πας, είναι απίστευτα εύκολο να πας σπίτι με γκόμενα (αναλόγων κυβικών). Μόνο στη Γερμανία είναι ακόμα περισσότερο απελευθερωμένοι -αλλά ως ξένος είναι πιο δύσκολο αν δε μιλάς τη γλώσσα.

Αμερική αν και δεν έχω πάει, παρακολουθόντας απλά τη συμμετοχή στις online κοινότητες φαίνεται να έχει κι εκεί τα πάντα (αυτό έλειπε) αλλά σε αναλογία και με τον πληθυσμό και την έκταση μου φαίνεται πιο ήπια από Αγγλία και Γερμανία. Και οι λίγες Αμερικάνες που γνώρισα σε fetish/sex parties στην Αγγλία μου φάνηκαν πιο vanilla και "δήθεν". Μια Αυστραλέζα Granny που γνώρισα πάντως ήταν η πιο extreme -και δεν της φαινόταν. Ο ορισμός της νυμφομανίας!
Ορθός σε όλα
 

Kraken

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2019
Μηνύματα
58
Like
611
Πόντοι
80
Εδώ τα περισσότερα ζευγάρια έχουν θέματα, άλλοι το βλέπουν ανατγωνιστικά, και άλλοι ευκαιρία να τσακωθούν.

Και άλλοι είναι απλώς λακαμάδες, σε μια εκδρομή του πριβέ στην Μύκονο πρίν 15 χρόνια ζευγάρι έβαζε λόγκο κόλλα στις κλειδαριές απ τα δωμάτια όσων τους είχαν απορρίψει..
 

Panosar

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2022
Μηνύματα
32
Like
31
Πόντοι
0
Εχει τυχη να περάσει καλά δηλαδη κάποιος που πάει μόνος στο 2+2
Αν έχεις περισσότερες πληροφορίες σε παρακαλώ στείλε μου DM ενδιαφέρομαι και εγώ από επαρχία είμαι θέλω να περάσω από το εν λόγω club
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Ψάχνω κοπέλα για παρεα για να μπούμε μέσα, η παλιά μου φίλη που πηγαίναμε έκανε σχέση και τα έκοψε. Αν υπάρχει κάποια που να ενδιαφέρεται ας μου γράψει
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.943
Κριτικές
5
Like
8.061
Πόντοι
2.306
Πάντως Ολλανδία που ειμουνα εγω...δεν ακμάζει κ τόσο η φάση

.Αγγλία που ειμουν επίσης...πιο όπεν μυαλό....πολύ θα έλεγα...αλλά...λίγο κρυοκολοι εκ γενετής η φάρα αυτη
Ίσως καλύτερα να είχατε παραμείνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ψάχνω κοπέλα για παρεα για να μπούμε μέσα, η παλιά μου φίλη που πηγαίναμε έκανε σχέση και τα έκοψε. Αν υπάρχει κάποια που να ενδιαφέρεται ας μου γράψει
Την πήδαγες την παλιά σου φίλη;
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.792
Like
11.470
Πόντοι
3.556
Ψάχνω κοπέλα για παρεα για να μπούμε μέσα, η παλιά μου φίλη που πηγαίναμε έκανε σχέση και τα έκοψε. Αν υπάρχει κάποια που να ενδιαφέρεται ας μου γράψει
Είσαι στο κατάλληλο μέρος καθάρισε το inbox σου μόνο γιατί τα μυνήματα θα είναι εκατοντάδες!!!!
 

jaume

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
175
Κριτικές
9
Like
264
Πόντοι
281
Ίσως καλύτερα να είχατε παραμείνει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Την πήδαγες την παλιά σου φίλη;
Δεν έχει σημασία η πληροφορία. Μην το κάνουμε σαπουνόπερα με απαντήσεις και σκίσουμε το θρεντ παιδιά
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.630
Πόντοι
2.406
Αγγλία της πουτάνας. Πάνω από εκατό "swinger clubs" (κατά κανόνα ανοιχτά και σε singles -όσα couples σχεδόν άλλα τόσα "greedy girls" μετρίας ως άθλιας εμφάνισης που πάνε μόνα τους και τους πέρνουν 5-5) με σχεδον καθημερινή συμμετοχή και αμέτρητα parties πάσης φύσης μέσω Fabswingers/Fetlife. Οτιδήποτε θέλει κανεις το βρίσκει με ελάχιστο κόπο ακόμα και χωρίς γνωριμίες. Βέβαια ακόμα και σε ένα απλό nightclub να πας, είναι απίστευτα εύκολο να πας σπίτι με γκόμενα (αναλόγων κυβικών). Μόνο στη Γερμανία είναι ακόμα περισσότερο απελευθερωμένοι -αλλά ως ξένος είναι πιο δύσκολο αν δε μιλάς τη γλώσσα.

Αμερική αν και δεν έχω πάει, παρακολουθόντας απλά τη συμμετοχή στις online κοινότητες φαίνεται να έχει κι εκεί τα πάντα (αυτό έλειπε) αλλά σε αναλογία και με τον πληθυσμό και την έκταση μου φαίνεται πιο ήπια από Αγγλία και Γερμανία. Και οι λίγες Αμερικάνες που γνώρισα σε fetish/sex parties στην Αγγλία μου φάνηκαν πιο vanilla και "δήθεν". Μια Αυστραλέζα Granny που γνώρισα πάντως ήταν η πιο extreme -και δεν της φαινόταν. Ο ορισμός της νυμφομανίας!
Γερμανία δεν γαμάς ούτε με ενέσεις Γερμανίδα της προκοπής αν δεν είσαι πολύ τοπ.
Τώρα ξένες ρουμανες πολωνες κλπ θα γαμισεις, ΕΆΝ Κ ΕΦΌΣΟΝ έχεις κάτι να παρέχεις. Πχ δουλειά σπίτι λεφτά. Στο έτσι χύμα,βάλε χ
Κι είδη κάνατε σύγκριση κι έχω ζήσει κι Αγγλία βόρεια Μάντσεστερ κ νότια Πόρτσμουθ, δέκα φορές πιο ιζυγκοινγκ οι αγγλιδες κι ειδικά σε βορρα
Από Γερμανιφωνες μόνο οι νότιες αυστριακες, στυρια γκρατζ είναι ιζυγκοινγκ.
Παντού αλλού είναι μπαστούνια
Υγ. Δεν μιλάω να πας 25αρης να γαμισεις καμμια τελειωμένη 45αρα.. Μιλάω ένας 30αρης να γαμισει μια 25αρα
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Υπάρχει κανείς που να ήταν στο βουνό, το τρέχον σκ να μας κάνει ενημέρωση? Μόνο αυτοί που ξέρουν καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάμε!
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
250
Like
1.640
Πόντοι
201
Υπάρχει κανείς που να ήταν στο βουνό, το τρέχον σκ να μας κάνει ενημέρωση? Μόνο αυτοί που ξέρουν καταλαβαίνουν για τι πράγμα μιλάμε!
Μπαίνεις σε ένα δημόσιο φόρουμ κ ζητάς δημόσια ενημέρωση αλλά μόνο για αυτούς που ξέρουν!!!! Μόνο εγώ το βρίσκω παράταιρο??? Αφού είσαι από αυτούς που ξέρουν γτ δεν παίρνεις ένα τηλ αυτούς που ήταν να σου πουν. Αυτά τα σαλιάρικα αν κόψουν μερικοί μια χαρά όλα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.792
Like
11.470
Πόντοι
3.556
Μπαίνεις σε ένα δημόσιο φόρουμ κ ζητάς δημόσιο ενημέρωση αλλά μόνος για αυτούς που ξέρουν!!!! Μόνο εγώ το βρίσκω παράταιρο??? Αφού είσαι από αυτούς που ξέρουν γτ δεν παίρνεις ένα τηλ αυτούς που ήταν να σου πουν. Αυτά τα σαλιάρικα αν κόψουν μερικοί μια χαρά όλα.
Ζήτησε από αυτούς που ξέρουν αλλά αυτοί μετά είπαν ότι δεν ξέρουν αλλά μετά τους πήραμε τηλέφωνο και τους είπαμε ότι εμείς ξέρουμε και μετά μας είπαν να τους πούμε τι ξέρουμε αλλά εμείς αλλάξαμε γνώμη και τους είπαμε ότι δεν ξέρουμε γιατί πράγμα μιλάμε.
 

Συνημμένα

  • RPaE9w22_400x400.jpg
    RPaE9w22_400x400.jpg
    13,2 KB · Εμφανίσεις: 58

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
9
Like
8.161
Πόντοι
2.036
περνάω αρκετούς μήνες τον χρόνο στην Αμερική και μπορώ απλά να σου πω οτι είμαστε χρόνια ( αιώνες ) πίσω.
υπομονή καμια 15-20 χρονάκια ακόμα και θα γίνουμε και εμείς L.A.
Περίεργη αντίληψη για το "είμαστε πολύ πίσω". Μήπως στην Αμερική είναι "πολλοί πίσω"; Απ' την γυναίκα σου...
 
Εγγρ.
1 Ιαν 2023
Μηνύματα
284
Like
636
Πόντοι
81
Εδώ τα περισσότερα ζευγάρια έχουν θέματα, άλλοι το βλέπουν ανατγωνιστικά, και άλλοι ευκαιρία να τσακωθούν.

Και άλλοι είναι απλώς λακαμάδες, σε μια εκδρομή του πριβέ στην Μύκονο πρίν 15 χρόνια ζευγάρι έβαζε λόγκο κόλλα στις κλειδαριές απ τα δωμάτια όσων τους είχαν απορρίψει..
συμφωνω ..πολλα ζευγαρια εδω ειναι σαικο...ασχολουνται στα σοσιαλ με το ποιο ζευγαρι ειναι ψευτικο ποιος λεει ψεμματα και κοινοποιουν πολλες φορες δημοσια prive συζητησεις με αλλους.Μικροπρεπεις...ενα σωστο ζευγαρι που ξερει να περνα καλα δεν θα κουνουσε ουτε το βλεφαρο για τετοιες ηλιθιοτητες.
 

Newmanforsex

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2021
Μηνύματα
95
Like
1.049
Πόντοι
200
Φιλαράκι, η σωστή ενημέρωση γίνεται μόνο από αυτούς που ξέρουν και όχι από τον κάθε καραγκιόζη που νομίζει ότι τα ξέρει όλα!
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.609
Like
68.083
Πόντοι
11.956
Οκ και ποιος ξέρει ? Και ποιος θα πει ότι ην αλήθεια?..... Πήλιο...Πορταριά ....στο γνωστό χοτελ ...στην γωνιακή σουίτα
 

Voula

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2015
Μηνύματα
273
Κριτικές
1
Like
213
Πόντοι
1
Εχει τυχη να περάσει καλά δηλαδη κάποιος που πάει μόνος στο 2+2
Ναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φιλαράκι, η σωστή ενημέρωση γίνεται μόνο από αυτούς που ξέρουν και όχι από τον κάθε καραγκιόζη που νομίζει ότι τα ξέρει όλα!
Σωστό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom