Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.212
Κριτικές
41
Like
25.605
Πόντοι
17.470
σε πειραζει η αρχειοθέτηση τυπε ?
μηπως εισαι του Δημοσίου ?
:)
το μεγάλο μου όνειρο!
Η έχουμε κανόνες νιπλη ή όχι!
Αν έιναι ο καθένας να άνοιγε και ένα thread για την γυμνή γκόμενα του!
Μας αρέσουν οι κανόνες αλλά όταν είναι για τους άλλους!
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.496
Like
72.854
Πόντοι
12.756
το μεγάλο μου όνειρο!
Η έχουμε κανόνες νιπλη ή όχι!
Αν έιναι ο καθένας να άνοιγε και ένα thread για την γυμνή γκόμενα του!
Μας αρέσουν οι κανόνες αλλά όταν είναι για τους άλλους!
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: alpula

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.496
Like
72.854
Πόντοι
12.756
@sescoulas οταν σου λεω για τον Αθηναίο να με ακους
σε απαξίωσε πάλι :confused:
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
λοιπό νιαμου ενα και ενα κανουν δυο :takethis::takethis::takethis: ενας τροπος υπαρχει να
λυθει μεταξυ ντιμερ και πσολια ραντεβου θανάτου στη κινέτα :undecided::undecided::undecided:
Κατσε ρε τυπαρα μου τι ραντεβου θανατου και τετοια;
Καντε ερωτα τυποι οχι πολεμο!
Οπλιστε ψωλες που πετανε χυσια σε λουλουδια...cums n roses...
 

Sancho Panza

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
109
Κριτικές
8
Like
310
Πόντοι
301
2ο νήμα σε μικρό διάστημα που πάει να αποκτήσει ενδιαφέρον από το πουθενά και γίνεται άμεσως κανιβαλισμος
Καλά ο "σε χυνω βαθιά" ανάξιος σχολιασμου
Ο Dimer φαίνεται αυθεντικό τυπακι με φάση που αγγίζει την τελειότητα (εμφάνιση γκομενας, open-minded κλπ) στο παράλληλο σύμπαν του bou με το οποίο ασχολούμαστε δίπλα από την πραγματική μας ζωή.
Μόνο που ανέφερε εφόσον απολαμβάνει το όλο σκηνικό ακόμα και gangbang και bukkake σημαίνει ότι δεν περιμένει κάν ανταλλαγή και βάζει στο τραπέζι ένα διαπλανητικό μουνι (όπως φαίνεται εύγλωττα από τις φώτο).
Για κάποιους από εμάς που έχουμε συντροφο με την οποία ψάχνουμε αφορμή να κάνουμε το κάτι "αμαρτωλο/καινουριο/εκτός ορίων μας" (όπως ανέφερε κι ένας συναγωνιστής ότι ψήνει τη γυναίκα του και πολύ καλά κάνει) ο dimer μέχρι να αποδειχθεί το ανάποδο δίνει τροφή στις φαντασιώσεις μας και είμαστε με το GPS ρυθμισμένο για Κινέττα ?
Τεσπα συμπέρασμα δικό μου για το παρόν νήμα, αφήστε το να ανθίσει και να βρει λόγο ύπαρξης ο τίτλος και μην πέφτουμε στην παγίδα της κάθε "σε χυνω μέσα βαθιά" σφηνοπουτσας
 

dimer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2017
Μηνύματα
270
Like
1.670
Πόντοι
201
2ο νήμα σε μικρό διάστημα που πάει να αποκτήσει ενδιαφέρον από το πουθενά και γίνεται άμεσως κανιβαλισμος
Καλά ο "σε χυνω βαθιά" ανάξιος σχολιασμου
Ο Dimer φαίνεται αυθεντικό τυπακι με φάση που αγγίζει την τελειότητα (εμφάνιση γκομενας, open-minded κλπ) στο παράλληλο σύμπαν του bou με το οποίο ασχολούμαστε δίπλα από την πραγματική μας ζωή.
Μόνο που ανέφερε εφόσον απολαμβάνει το όλο σκηνικό ακόμα και gangbang και bukkake σημαίνει ότι δεν περιμένει κάν ανταλλαγή και βάζει στο τραπέζι ένα διαπλανητικό μουνι (όπως φαίνεται εύγλωττα από τις φώτο).
Για κάποιους από εμάς που έχουμε συντροφο με την οποία ψάχνουμε αφορμή να κάνουμε το κάτι "αμαρτωλο/καινουριο/εκτός ορίων μας" (όπως ανέφερε κι ένας συναγωνιστής ότι ψήνει τη γυναίκα του και πολύ καλά κάνει) ο dimer μέχρι να αποδειχθεί το ανάποδο δίνει τροφή στις φαντασιώσεις μας και είμαστε με το GPS ρυθμισμένο για Κινέττα ?
Τεσπα συμπέρασμα δικό μου για το παρόν νήμα, αφήστε το να ανθίσει και να βρει λόγο ύπαρξης ο τίτλος και μην πέφτουμε στην παγίδα της κάθε "σε χυνω μέσα βαθιά" σφηνοπουτσας
Τα είπες όλα.....
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
2ο νήμα σε μικρό διάστημα που πάει να αποκτήσει ενδιαφέρον από το πουθενά και γίνεται άμεσως κανιβαλισμος
Καλά ο "σε χυνω βαθιά" ανάξιος σχολιασμου
Ο Dimer φαίνεται αυθεντικό τυπακι με φάση που αγγίζει την τελειότητα (εμφάνιση γκομενας, open-minded κλπ) στο παράλληλο σύμπαν του bou με το οποίο ασχολούμαστε δίπλα από την πραγματική μας ζωή.
Μόνο που ανέφερε εφόσον απολαμβάνει το όλο σκηνικό ακόμα και gangbang και bukkake σημαίνει ότι δεν περιμένει κάν ανταλλαγή και βάζει στο τραπέζι ένα διαπλανητικό μουνι (όπως φαίνεται εύγλωττα από τις φώτο).
Για κάποιους από εμάς που έχουμε συντροφο με την οποία ψάχνουμε αφορμή να κάνουμε το κάτι "αμαρτωλο/καινουριο/εκτός ορίων μας" (όπως ανέφερε κι ένας συναγωνιστής ότι ψήνει τη γυναίκα του και πολύ καλά κάνει) ο dimer μέχρι να αποδειχθεί το ανάποδο δίνει τροφή στις φαντασιώσεις μας και είμαστε με το GPS ρυθμισμένο για Κινέττα ?
Τεσπα συμπέρασμα δικό μου για το παρόν νήμα, αφήστε το να ανθίσει και να βρει λόγο ύπαρξης ο τίτλος και μην πέφτουμε στην παγίδα της κάθε "σε χυνω μέσα βαθιά" σφηνοπουτσας
Όταν ένα θέμα original kinky κατάστασης ενοχλεί το σάιτ πιο πολύ από τον απίθανο ατενσιο-χορ, τότε καταλαβαίνεις ότι είναι θέμα στρατηγικής.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Θα έπρεπε να υπάρχουν και μαγαζιά όπου πάνε singles για σεξ, όχι μόνο για ζευγάρια που θέλουν ανταλλαγές. Και μη μου πείτε για τα κλαμπς, γιατί εκεί δεν πάει ο κόσμος αποκλειστικά για σεξ, αλλά και να δει τους φίλους του, να μαλακιστεί, να ρίξει χυλόπιτες, να βρει σχέση κλπ.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Θα έπρεπε να υπάρχουν και μαγαζιά όπου πάνε singles για σεξ, όχι μόνο για ζευγάρια που θέλουν ανταλλαγές. Και μη μου πείτε για τα κλαμπς, γιατί εκεί δεν πάει ο κόσμος αποκλειστικά για σεξ, αλλά και να δει τους φίλους του, να μαλακιστεί, να ρίξει χυλόπιτες, να βρει σχέση κλπ.
Ένα ζευγάρι τι κίνητρο έχει να πάει σε κάποιο τέτοιο μαγαζί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom