Νέα

Ελληνική κοινότητα Swingers

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savras poniridis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 531
  • Εμφανίσεις 148K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Ένα ζευγάρι τι κίνητρο έχει να πάει σε κάποιο τέτοιο μαγαζί;
Το ζευγάρι ας συνεχίσει να πηγαίνει στα swinger clubs. Αν και μπορεί και πάλι να βρει παρέα για τρίο σε ένα τέτοιο μαγαζί.
 

Boleyn

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα
64
Like
452
Πόντοι
20
Το swinging, απλή υπόθεση δεν είναι, πρώτα από όλα χρειάζεται να καβατζωσεις ότι το τρίτο πρόσωπο (άντρας ή γυναίκα) ή το άλλο ζευγάρι θα είναι υγιεις.... Πάμε σε club , γίνεται παιχνίδι και γραμμή για ξενοδοχείο, μόνο στη φαντασία παίζει, αλλιώς το ρίσκο είναι μεγάλο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
647
Κριτικές
28
Like
3.833
Πόντοι
7.185
Θα έπρεπε να υπάρχουν και μαγαζιά όπου πάνε singles για σεξ, όχι μόνο για ζευγάρια που θέλουν ανταλλαγές. Και μη μου πείτε για τα κλαμπς, γιατί εκεί δεν πάει ο κόσμος αποκλειστικά για σεξ, αλλά και να δει τους φίλους του, να μαλακιστεί, να ρίξει χυλόπιτες, να βρει σχέση κλπ.
κωλόμπαρα και στριπτιζάδικα δηλαδή
 

AGNWSTOS89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
171
Κριτικές
7
Like
677
Πόντοι
301
Έπρεπε να διευκρινίσω μη εργαζόμενοι του χώρου.
Φιλε αν ψαχτεις λιγο βρισκεις ζευγαρια και εκτος μαγαζιων και κάποια ειναι πολυ καλες περιπτωσεις...Εχω παιξει με αρκετά ζευγάρια καποια πολυ καλα καποια μετρια αλλα θελει ψαξιμο
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
αστο, θα μας παρει ωρα...
Μπα...ουτε 3 δευτερόλεπτα δεν παίρνει: Κανένα

Υπάρχουν μαγαζιά για παρέες, για singles, για ζευγάρια, για swingers, για σεξ, για ποτό, για χορό, για γνωριμίες, γενικά για τα πάντα.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Θα έπρεπε να υπάρχουν και μαγαζιά όπου πάνε singles για σεξ, όχι μόνο για ζευγάρια που θέλουν ανταλλαγές. Και μη μου πείτε για τα κλαμπς, γιατί εκεί δεν πάει ο κόσμος αποκλειστικά για σεξ, αλλά και να δει τους φίλους του, να μαλακιστεί, να ρίξει χυλόπιτες, να βρει σχέση κλπ.
μανιέρο στο 2+2 στον Πειραιά (νομίζω έχει ανοίξει) Πέμπτη και Κυριακή δέχονται και άντρες μόνους. Εντάξει πληρώνεις ένα κατοστάρικο χωρίς καμία εγγύηση ότι θα γαμήσεις αλλά τι να κάνουμε αυτά έχει η ζωή. Τώρα στη μετά κορωνοϊού εποχή δεν ξέρω τι παίζει.

Μακάρι να υπήρχε ένα τέτοιο μαγαζί, μακάρι να υπήρχε περισσότερη ειλικρίνεια θα έλεγα. Να μπορούσαν δηλαδή άντρες μόνοι και γυναίκες μόνες να βρίσκονται σε μαγαζιά όπως τα swinger bars για να γαμηθούν. Το πρόβλημα είναι η ανασφάλεια (οι γυναίκες φοβούνται τους βιασμούς) και κυρίως ότι στην Ελλάδα έχουμε πολλά ταμπού σαν κοινωνία.

Αν πάντως δε σε πειράζει το οικονομικό θα σου έλεγα να δοκιμάσεις την τύχη σου στο 2+2 υπάρχει και group στο facebook που μπορείς να δεις τι παίζει πριν πας.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Φιλε αν ψαχτεις λιγο βρισκεις ζευγαρια και εκτος μαγαζιων και κάποια ειναι πολυ καλες περιπτωσεις...Εχω παιξει με αρκετά ζευγάρια καποια πολυ καλα καποια μετρια αλλα θελει ψαξιμο
Εννοούσα μαγαζιά όπου πάνε μόνο singles για σεξ με singles. Αλλά για πες, πού ψάχνεις και βρίσκεις τέτοια, σε γκρουπάκια του φβ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μπα...ουτε 3 δευτερόλεπτα δεν παίρνει: Κανένα

Υπάρχουν μαγαζιά για παρέες, για singles, για ζευγάρια, για swingers, για σεξ, για ποτό, για χορό, για γνωριμίες, γενικά για τα πάντα.
Για πες λοιπόν ένα μαγαζί για singles.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Φίλε vrill νομίζω το έχεις καταλάβει και μόνος σου ότι εδώ είναι Βαλκάνια δεν είναι παίξε γέλασε. Μην περιμένεις να υπάρχει τόση ειλικρίνεια. Παίξε μπάλα μέσω internet. Ας πούμε δες ποια προφίλ είναι δραστήρια σε σελίδες για swingers clubs κάποια είναι προφίλ ζευγαριών, κάποια και προφίλ γυναικών. Αντίστοιχα σε σελίδες για sex shop.
Δε μπορεί να σου εγγυηθεί κανείς ότι θα έχεις τα αποτελέσματα που περιμένεις. Πάντως για μπαρ και γενικά νύχτα.... καλή τύχη. Κάποια στιγμή στο αθηνόραμα νομίζω είχε βγει μια λίστα με μπαρ που γνωρίζεις εύκολα κόσμο - τεράστια απάτη.
Γενικά όταν περάσει η ηλικία που σε καλούν σε φοιτητικά πάρτι, δύσκολα τα πράγματα.
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Εννοούσα μαγαζιά όπου πάνε μόνο singles για σεξ με singles. Αλλά για πες, πού ψάχνεις και βρίσκεις τέτοια, σε γκρουπάκια του φβ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για πες λοιπόν ένα μαγαζί για singles.
ΟΛΑ τα μαγαζιά της Αθήνας δέχονται singles, εκτός από τα 3 Swingers Clubs.

Επειδή ξεκαθάρισες ότι δεν μιλάς για επαγγελματίες, αν θέλεις ως single να γνωρίσεις κοπέλες έξω μπορείς να πας σε οποιαδήποτε μπαρ.
Αν θα κάνεις σεξ εξαρτάται και από το αν θέλει και η άλλη πλευρά. Αλλά αυτό ισχύει και στα μαγαζιά μόνο με ζευγάρια.

Αλλά για να μην προσπαθούμε να μπούμε στο μυαλό σου, μπορείς να εξηγήσεις ακριβώς τι εννοείς με τη φράση: "Θα έπρεπε να υπάρχουν και μαγαζιά όπου πάνε singles για σεξ"
 

softandwild

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2022
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Hi
I am newby
any couple is looking for a single man here in Athens?
 

Roditis

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
176
Like
424
Πόντοι
21
Καλησπερα σε ολους. Υπαρχει καποιο ζευγαρι απο Ροδο? Αν ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με μηνυμα. Ειμαστε ζευγαρι και μας ενδιαφερουν διαφορα σχηματα
 

amorfos

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
γνωρίζει κανένας τι παίζει αμερική; εμπειρίες
 

newera365

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
30
Like
376
Πόντοι
20
Καλησπερα σε ολους. Υπαρχει καποιο ζευγαρι απο Ροδο? Αν ενδιαφερεται ας επικοινωνησει με μηνυμα. Ειμαστε ζευγαρι και μας ενδιαφερουν διαφορα σχηματα
ερχεστε αθηνα; ειμαστε στα 30! αν σας ψηνει στειλτε ενα μυνημα!
 

athenscpl

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
145
Like
250
Πόντοι
21
Αυτή την εποχή ποιο θεωρείτε ότι είναι το καλύτερο κλαμπ για swinging;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom