Νέα

Ελλάς vs Εβραίοι ( γενικώς )

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Novoselac
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 394
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gamo_ke_derno

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2010
Μηνύματα
67
Like
4
Πόντοι
0
fffnatic  respect!!!!!!!!!!!!!!!!!!


το εβραιόπουλο ο γιωργάκης έχει υποθηκεύσει και την Ακρόπολη στο μνημόνιο που υπέγραψε..


ο ελληνικόα λαός φταίει που είναι βόδια και ψηφίζουν όλους τους γαμημένους προδότες.

Μόνο ένας πατριώτης θα μας σώσει.

και οι πουστάρες οι παππάδες και η ζάμπλουτη Εκκλησιαστικη Αρχή δεν κουνιέται καθόλου.

σκατά στον τάφο τους.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Γιατί αυτή η γενοκτονικη λύσσα των Μογγολων: Εβραίων – Σαξόνων – Βουλγάρων – Αλβανών – Τούρκων – Βαυαρών – Ούγγρων – και λοιπών;;; Υπάρχει προηγούμενο ή μήπως είναι φαντασιώσεις των Μελών της Ο.Ε.Α. ;;;

Η απάντηση ευρίσκεται, μεταξύ άλλων, εις την «Παλαια Διαθήκη», Δευτερονόμιον Ζ’ 1-3, όπου οι δαίμονες του Γιαχβεχ διατάζουν τους εβραίους να γενοκτονησουν έξη Έθνη ΕΛΛΗΝΟΓΕΝΩΝ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΙΩΝ και ένα Έθνος λευκών Χετταίων ήτοι Γότθων, ήτοι συνολικός επτά εκατομμύρια ανθρώπους!!! Ιδε Τμήμα του Βιβλίου «Οι χειρότεροι εχθροί των Λαών» του Jean Boyer στο λινκ που παραθέτουμε στο τέλος του κειμένου, από το Εγχειρίδιο Επιβιώσεως σελ. 139- 154.

Από το ως άνω βιβλίο του Jean Boyer επισημάνουμε την γραπτή δήλωση του ραββινου ABRAVANEL, ο οποίος σχολιάζει την δήλωση του Ταλμουδ (MASMIA JESUA FOL. 49A) περί γενοκτονίας των 2/3 του παγκόσμιου πληθυσμού : «Η ΕΛΕΥΣΗ ΤΟΥ ΜΕΣΣΙΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΟΛΕΜΟ ΣΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΤΑ 2/3 ΤΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΤΗΤΟΣ ΘΑ ΚΑΤΑΣΤΡΑΦΟΥΝ» (!!!)

Άρα, ήδη από το «Ταλμουδ» της Βαβυλωνως, ήτοι προ του 600 προ μογγολου Χριστού ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΩΝ, οι διαστημικοί σατανάδες Ιεχωβά – Γιαχβε – Σιν – Σιών και Σαβαώθ – Κρόνος, μέσω των βρωμερών δολοφονικών μαύρων Μάγων τους, ΛΕΥΙΤΩΝ ΙΕΡΕΩΝ, «προφητών», και ραββινων, απαντων υπό δαιμονική καταληψία δαιμόνων του Γιαχβεχ και Σαβαώθ, είχαν αποφασίσει να γενοκτονησουν το 100% της Λευκής και της Μαύρης φυλής, ήτοι το 66% ή 2/3 του Πλανητικού Πληθυσμού, και να αφήσουν δια επιβίωση μόνον το 1/3, ήτοι την κίτρινη φυλή Κίνας και Κορέας.

Το ερώτημα είναι, «εάν στην «Αγία (σατανική δρακονιανη) Γραφή», υπάρχει ανάλογη δήλωση περί γενοκτονίας των 2/3 του Παγκόσμιου Πληθυσμού;».

ΙΔΟΥ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ:

Από την «Καινή (σατανική) Διαθήκη», βιβλίο «Αποκάλυψη» Θ’ 15-18 : «Και ελυθησαν οι τέσσερις Άγγελοι οι ητοιμασμενοι … δια να θανατωσωσιν ΤΟ ΤΡΙΤΟΝ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ. Και ο αριθμός των στρατευμάτων του ιππικού ητο δυο μυριάδες μυριάδων (200.000.000 = 2 *10.000 * 10.000, ήτοι ο σημερινός στρατός της Κίνας σε πλήρη επιστράτευση). … υπό των τριών του των εθανατωθησαν το τρίτον των ανθρώπων (2.500.000.000)».

Στην «Αποκάλυψη» ΙΘ’ 17-21, γράφεται: «Και ειδον ένα Αγγελον ισταμενον εν τω Ηλιω. Και έκραξε… προς πάντα τα όρνεα … : έλθετε και συναγεσθε εις το δειπνον του μεγάλου θεού (Γιαχβε –Σιν – Σιών και Σαβαώθ – Κρόνου), δια να φάγετε σάρκας βασιλέων, και σάρκας χιλιαρχων, και σάρκας ισχυρών, και σάρκας ίππων και των καθήμενων επ αυτών, και σάρκας πάντων ελεύθερων και δούλων, και μικρών και μεγάλων. Και ειδον το θηριον (ΗΠ.Ε.Ι. και Θ.Ι.Μ. υπό Ελληνική τυποις Διοίκηση) και τους βασιλείς της Γης, και τα στρατεύματα αυτών συνηγμένα (ΝΑΤΟ ΣΕΑΤΟ), δια να καμωσι πολεμον με τον καθημενον επί του ίππου (Κινεζομογγολο Ιησουν Χριστον) και με το στράτευμα αυτού (Αμυντικό σύμφωνο Σαγκάης ή Άξονος Ρ.Ι.Κ. Ρωσίας – Ισλάμ – Κίνας) και επιασθη το θηριον (Ελλάς + ΗΠ.Ε.Ι. + Θ.Ι.Μ.), και μετά τούτου ο ψευδοπροφήτης (Έλληνας αντίθεος – αντίχριστος, Ιωάννης Παλαιολόγος Δραγαζης, Αυτοκράτορας των Ελλήνων και Ενσαρκωμένος θεός Διόνυσος των «ΕΨΙΛΩΝ» θεοσοφιστών Μασωνων και του ΛΑ.Ο.Σ.) όστις έκαμε τα σημεία ενωπιον αυτού, με τα οποία επλανησε τους λαβοντας το χάραγμα του θηρίου (υποδορειο μικροτσίπ «BAR – CODE 666 και ηλεκτρονικές Ταυτότητες 666) ….! ΚΑΙ ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ (ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ 1/3 ΤΟΥ Παγκόσμιου Πληθυσμού, ήτοι το υπόλοιπο της λευκής και μαύρης φυλής) φονεύθηκαν με την ρομφαιαν του καθήμενου επί του ίππου (Κινεζομογγολου Ιησού Χριστού) …. ! Και πάντα τα όρνεα εχορτασθηκαν εκ των σαρκών αυτών».

 

Επισκέπτης
Συνέχισε έτσι κι έρχεται:

%CE%96%CE%9F%CE%A5%CE%A1%CE%9B%CE%9F%CE%9C%CE%91%CE%9D%CE%94%CE%A5%CE%91%CE%A3.jpg
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
  Kατω τα μουνια οι Οβραιοι ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

  Αυτοι φταινε για ουλα

  Ο Ελληνας ΠΟΤΕ δεν φταιει!!!!


  αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Μου κάνει τρομερή εντύπωση ο απίστευτος , σε βαθμό μανίας, αντισημιτισμός που υπάρχει στην Ελλάδα και που καλύπτει όλες τις πτέρυγες του πολιτικού φάσματος. Από την άκρα δεξιά έως την άκρα αριστερά
Για ποιό πράγμα ακριβώς μισούμε τους εβραίους ? Επειδή δεν τρώγονται μεταξύ τους, όπως κάνουμε εμείς ? Επειδή σέβονται την ιστορία τους και τις παραδόσεις τους , κάτι που εμείς δεν κάνουμε ? Επειδή των 90% των πολιτικών τους πριν γίνουν πολιτικοί ήταν στα μέτωπα του πολέμου (όπως και στην... Ελλάδα :2funny: ) ? Ή επειδή θέλουν να επιβιώσουν στην ιστορική τους περιοχή αντιμέτωποι με έναν σωρό πωρωμένους εχθρούς που θέλουν να τους εξοντώσουν από προσώπου γης ?
Οι ισραηλινοί είναι ένας από τους πιο πολύπαθους λαούς του κόσμου, με τεράστια ιστορία , με μεγάλα μυαλά . Το μένος της πλειοψηφίας των ελλήνων για αυτόν τον λαό, μάλλον χρήζει ψυχίατρο.
Αλλά είπαμε...ο,τι πει ο Δαυλός και η Αντίφα  :2funny:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Ο Ελλην παρακαλώ.
Ομιλείτε την παιχτουρικήν!!

Εντάξει η μέση παππούα?? :grin: :grin:


 Ενταξει η μεση,ειμαι στην αναρρωση
 Πλακωθηκα στα Νorgesic και αρχιζει να σενιαρεται

 Σημερις δεν προκειτε να σηκωθω απο την καρεκλα,να πανα γαργαληθουν ολοι τους
 Οποιος συναδελφος τολμησει να βαλει τα μουτρα του στο γραφειο μεσα θα φαει ντουφεκια με εννιαρακια

 Ρε ουστ

 Καλημερεςςςςς
 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
 Ενταξει η μεση,ειμαι στην αναρρωση
 Πλακωθηκα στα Νorgesic και αρχιζει να σενιαρεται

 Σημερις δεν προκειτε να σηκωθω απο την καρεκλα,να πανα γαργαληθουν ολοι τους
 Οποιος συναδελφος τολμησει να βαλει τα μουτρα του στο γραφειο μεσα θα φαει ντουφεκια με εννιαρακια

 Ρε ουστ

 Καλημερεςςςςς

ΕΒΡΑΙΑ ΜΑΡΤΥΡΑ ΤΕΛΕΤΟΥΡΓΙΚΕΣ ΑΝΘΡΩΠΟΘΥΣΙΕΣ ΑΠΟ ΜΕΡΟΥΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΤΗΣ

 
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.818
Like
5
Πόντοι
66
Ο Ελλην παρακαλώ.
Ομιλείτε την παιχτουρικήν!!

Εντάξει η μέση παππούα?? :grin: :grin:

ΕΒΡΑΙΑ ΥΠΟΥΡΓΟΣ ΞΕΣΚΕΠΑΖΕΙ ΤΗΝ ΕΒΡΑΪΚΗ ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ


Η Εβραία πρώην υπουργός(έχει διατελέσει υπουργός σε πολλά υπουργεία ακόμη και υπουργός παιδείας του Ισραήλ)Σουλαμίτ Αλόνι ξεσκεπάζει τον τρόπο με τον οποίο δυσφημίζεται όποιος ασκεί κριτική στο Ισραήλ.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εγώ που είμαι άρτια εκπαιδευμένος στο krav maga θεωρείται ότι είμαι εβραιόφιλος?

Όχι τίποτε άλλο, για να ξέρω τι να λέω
 

Επισκέπτης
Εγώ που είμαι άρτια εκπαιδευμένος στο krav maga θεωρείται ότι είμαι εβραιόφιλος?

Όχι τίποτε άλλο, για να ξέρω τι να λέω

Κι εγώ μαλάκα κάποια στιγμή είχα γδάρει την πούτσα μου πέφτοντας σε κάτι βράχια.
Λες????
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Κι εγώ μαλάκα κάποια στιγμή είχα γδάρει την πούτσα μου πέφτοντας σε κάτι βράχια.
Λες????
εμείς έχουμε πρόβλημα γενικώς διότι ως γνωστόν έχουμε λυώσει το πετσάκι μας

οπότε..........

σαλόμ
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
α ρε Νάτσουλαααααααα

Κίνημα για να σωθεί το παπάρι σου θα κάνουμε

ααααααααααχαχαχαχαχααααααααααααα
 

Επισκέπτης
για μισο...ποιο παπαρι? Η πουτσα δεν ειπε οτι γδαρτηκε? :think:
 

Επισκέπτης

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom