Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μαλλον ο πουτσος βρισκεται στο βαθος των παρελθοντων χρονων

γιατί ψέματα λεω ρε λοπεζ. Κόντεψε ο αλεξ να παθει κόλπο απο τα νεύρα του που δεν βγήκε η μελετη με μαγιο. Ενω ο λεονης ειπε ξενερωσα και τελος ενω εσυ δεν εβγαλες κιχ. Ποιος ειναι ο αγαμητος ποιος ο μερακλης ποιος ο σκασιλαρα μου δηλαδη; το δικο μου λαθος ειναι οτι απανταω συνολικα σε ολους και δεν απανταω σε καθε ενα οποτε κάπως βγαινει περιεργα  :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
γιατί ψέματα λεω ρε λοπεζ. Κόντεψε ο αλεξ να παθει κόλπο απο τα νεύρα του που δεν βγήκε η μελετη με μαγιο. Ενω ο λεονης ειπε ξενερωσα και τελος ενω εσυ δεν εβγαλες κιχ. Ποιος ειναι ο αγαμητος ποιος ο μερακλης ποιος ο σκασιλαρα μου δηλαδη; το δικο μου λαθος ειναι οτι απανταω συνολικα σε ολους και δεν απανταω σε καθε ενα οποτε κάπως βγαινει περιεργα  :grin:
Το δικο σου κολλημα είναι ότι περιμεναμε να την παιξουμε και χαλαστήκαμε.
Σου ειπαμε εκατο φορες ποιο είναι το θεμα, δεν εννοεις να καταλάβεις.
Ε τι άλλο να κανουμε δηλαδή?
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ηταν η Μελετη και εμεινε η Μελετη. Απλως ξεφτιλιστηκε.

Ετσι ετσι....Τοπαιζε ταχα μου στο φειs   γυναικακι με τσαγανο κι ετσι
αλλα αποδειχτηκε αλλη μια ξανθια γλαστρα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Το δικο σου κολλημα είναι ότι περιμεναμε να την παιξουμε και χαλαστήκαμε.
Σου ειπαμε εκατο φορες ποιο είναι το θεμα, δεν εννοεις να καταλάβεις.
Ε τι άλλο να κανουμε δηλαδή?

τιποτα δεν πειθεις
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
ε ναι ηταν η αρβελερ και εγινε η μελετη.
Τυπισα και ο ιπποτης69 ειχε υποσχεθει παρτουζα αν περνουσε η εθνικη,και μετα το γυρισε.Απειλησε τους υποψηφιους παρτουζιαρηδες οτι την ωρα που θα γαμαν στο μπουρδελο να τους πιασει τον πουτσο η την κωλοτρυπιδα.Κανεις ομως δεν του την επεσε για την αλλαξοκωλια.Κανεις δεν του την ειπε.Ολοι με την Μελετη τα βαλανε,Παρακαλω την κοινοτητα να παρει θεση.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τυπισα και ο ιπποτης69 ειχε υποσχεθει παρτουζα αν περνουσε η εθνικη,και μετα το γυρισε.Απειλησε τους υποψηφιους παρτουζιαρηδες οτι την ωρα που θα γαμαν στο μπουρδελο να τους πιασει τον πουτσο η την κωλοτρυπιδα.Κανεις ομως δεν του την επεσε για την αλλαξοκωλια.Κανεις δεν του την ειπε.Ολοι με την Μελετη τα βαλανε,Παρακαλω την κοινοτητα να παρει θεση.

εγω παρακαλώ την μελέτη να παρει θεση μιας και παρακολουθει το σαιτ
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
γιατί ψέματα λεω ρε λοπεζ. Κόντεψε ο αλεξ να παθει κόλπο απο τα νεύρα του που δεν βγήκε η μελετη με μαγιο. Ενω ο λεονης ειπε ξενερωσα και τελος ενω εσυ δεν εβγαλες κιχ. Ποιος ειναι ο αγαμητος ποιος ο μερακλης ποιος ο σκασιλαρα μου δηλαδη; το δικο μου λαθος ειναι οτι απανταω συνολικα σε ολους και δεν απανταω σε καθε ενα οποτε κάπως βγαινει περιεργα  :grin:
εαν κι εσυ παιρνεις στα σοβαρα οσα γραφονται εδω μεσα ειδικα σε ενα τετοιου τυπου θρεντ...κι ειδικα για τη μελετη που κοιταει να δειξει-πουλησει κανα βιζακι μας κ ανεβει η ακροαματικοτητα της...ε τι να σου πω βρε παιδακι μου...
χαρα στο κουραγιο σου...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
παλι δεν γαμηθηκες .....

τυπε ευτυχως που δεν το βαλανε οι book στο ιντερνετ το στοιχημα αλλιως  :grin:
URL]]
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
εαν κι εσυ παιρνεις στα σοβαρα οσα γραφονται εδω μεσα ειδικα σε ενα τετοιου τυπου θρεντ...κι ειδικα για τη μελετη που κοιταει να δειξει-πουλησει κανα βιζακι μας κ ανεβει η ακροαματικοτητα της...ε τι να σου πω βρε παιδακι μου...
χαρα στο κουραγιο σου...

ναι χρειαζεται πολυ κουραγιο για να χαζολογαω  :grin: δωστε μου κουραγιο στον δυσκολο αγωνα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τυπισα και ο ιπποτης69 ειχε υποσχεθει παρτουζα αν περνουσε η εθνικη,και μετα το γυρισε.Απειλησε τους υποψηφιους παρτουζιαρηδες οτι την ωρα που θα γαμαν στο μπουρδελο να τους πιασει τον πουτσο η την κωλοτρυπιδα.Κανεις ομως δεν του την επεσε για την αλλαξοκωλια.Κανεις δεν του την ειπε.Ολοι με την Μελετη τα βαλανε,Παρακαλω την κοινοτητα να παρει θεση.
Ε τωρα αν συγγρινεις τις βυζαρες και την κολαρα της μελετη με τις κολοτριχες και τα αρχιδια του ιποτη κατι υπολογιζεις λαθως... :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom