Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
για πες για πες γιατι εχω 600 ευρω και απο ευχερια νομιζω κατι εχω λες το προβλημα να ειναι οτι δεν τα εχω σε πορτοφολι αλλα στην τσεπη??????????????????????
Εμ πως...αν το πορτοφολι σου δεν φαινετε να αξιζει περισσοτερο απο τα λευτα που εχει μεσα δεν γινεται η δουλεια  :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Τυπε δεν την εχω υπ οψιν μου την δηλωση αυτη.Να βγει και να παρει θεση.Τωρα πως απο τα κοκτειλ καταληξαμε στα πεη αυτα μονο στο bou γινονται.
[/quote

Έχω δηλώσει πολλά πραγματα που Δεν είπα κ Δεν ξέρω
Σε πιστευω τυπισα.Σιγα μην ειχες παρει μερος και στην προχθεσινη παρελαση.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Εμ πως...αν το πορτοφολι σου δεν φαινετε να αξιζει περισσοτερο απο τα λευτα που εχει μεσα δεν γινεται η δουλεια  :grin:

σε ευχαριστω πραγματικα γιατι τοσο καιρο μαλλον αυτο το λαθος εκανα και εμενα με το πουλι στο χερι , εξου και η συλλογη με τις ταινιες αυτες που εβλεπα να με παρηγορουν τα κρυα βραδια του καλοκαιριου και τα ζεστα του χειμωνα ( αν καταλαβες σπιτι εχου φουλ κλιμα δεν καταλαβαινω τι καιρο κανει εξω )!!!

λεφτα εχω πορτοφολι δεν εχω παω να παρω τωρα ενα hermes να γμαησω και εγω !!!!!!

τσογλανια τοσα χρονια μου λεγατε φτιαξε το μαλλι αυτο φταιει μην ακους λαικα οι γκομενες θελουν ντισκο και εγω σας ακουγα μεχρι και μανικιου και πεντικιουρ εκανα αλλα δεν γαμησα !!!!

να σαι καλα τωρα με το πορτοφολι μου ανοιγονται αλλοι δρομοι οι δρομοι του μουνιου απλωχερα!!!!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Σε πιστευω τυπισα.Σιγα μην ειχες παρει μερος και στην προχθεσινη παρελαση.

η ερι δεν παει σε παρελασεις απο τοτε που απαγορευσαν τα μηχανοκινητα τμηματα δεν παει εχει και ενα ογκο πως να μετακινηθει!!!!!!!!!
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
σε ευχαριστω πραγματικα γιατι τοσο καιρο μαλλον αυτο το λαθος εκανα και εμενα με το πουλι στο χερι , εξου και η συλλογη με τις ταινιες αυτες που εβλεπα να με παρηγορουν τα κρυα βραδια του καλοκαιριου και τα ζεστα του χειμωνα ( αν καταλαβες σπιτι εχου φουλ κλιμα δεν καταλαβαινω τι καιρο κανει εξω )!!!

λεφτα εχω πορτοφολι δεν εχω παω να παρω τωρα ενα hermes να γμαησω και εγω !!!!!!

τσογλανια τοσα χρονια μου λεγατε φτιαξε το μαλλι αυτο φταιει μην ακους λαικα οι γκομενες θελουν ντισκο και εγω σας ακουγα μεχρι και μανικιου και πεντικιουρ εκανα αλλα δεν γαμησα !!!!

να σαι καλα τωρα με το πορτοφολι μου ανοιγονται αλλοι δρομοι οι δρομοι του μουνιου απλωχερα!!!!!!!!!
Ε οχι,εγω δεν ισχυριστηκα κατι τετειο. Ειπες οτι μπορεις να δηλωσεις οτι θελεις για 10 λεπτα,το τι θα γινει μετα τα 10 λεπτα δεν το προσδιορησα.Ασε που ειναι λιγες οι γκομενες που ξερουν να ξεχωρησουν πορτοφολι των 20 ευρω απο αυτο των 200.Και δεν ειναι ολα τα γκομενακια το ιδιο...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ε οχι,εγω δεν ισχυριστηκα κατι τετειο. Ειπες οτι μπορεις να δηλωσεις οτι θελεις για 10 λεπτα,το τι θα γινει μετα τα 10 λεπτα δεν το προσδιορησα.Ασε που ειναι λιγες οι γκομενες που ξερουν να ξεχωρησουν πορτοφολι των 20 ευρω απο αυτο των 200.Και δεν ειναι ολα τα γκομενακια το ιδιο...

ααααααααααααα τωρα μην τα αλλαζεις και ειχα φτιαχτει οτι αποψε θα γαμαγα !!!!! ασε που αν εβγαινες αληθινος θα σου εστελνα πακετο ολες τις ταινιες δωρο!!!!!!!!!!
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ααααααααααααα τωρα μην τα αλλαζεις και ειχα φτιαχτει οτι αποψε θα γαμαγα !!!!! ασε που αν εβγαινες αληθινος θα σου εστελνα πακετο ολες τις ταινιες δωρο!!!!!!!!!!
Ε και εσυ κανε μια προσπαθεια...παρε ενα πορτοφολι τι ψυχη εχει...ποτε δε ξερεις!  :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
η ερι δεν παει σε παρελασεις απο τοτε που απαγορευσαν τα μηχανοκινητα τμηματα δεν παει εχει και ενα ογκο πως να μετακινηθει!!!!!!!!!
Τυπε συνεργαζεσαι με τον steka στο  thread του Αντωνακη?Eκει να δεις απαξιωση.Εισαι θεος μπροστα του.Αυτα αν δεν ειχε το bou θα ημουν καθημερινος θαμωνας του.Ατελειωτες ωρες βλαχομαγκιας πισω απο ενα πληκτρολογιο.Γι αυτο θα παω να πιω ενα χυμο τωρα στην θαλασσα μπροστα.Να ερθω στα ισα μου.

Υ.Γ Για να μην παρεξηγηθω με την βλαχομαγκια δεν αναφερομουν σε σενα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τυπε συνεργαζεσαι με τον steka στο  thread του Αντωνακη?Eκει να δεις απαξιωση.Εισαι θεος μπροστα του.Αυτα αν δεν ειχε το bou θα ημουν καθημερινος θαμωνας του.Ατελειωτες ωρες βλαχομαγκιας πισω απο ενα πληκτρολογιο.Γι αυτο θα παω να πιω ενα χυμο τωρα στην θαλασσα μπροστα.Να ερθω στα ισα μου.

Υ.Γ Για να μην παρεξηγηθω με την βλαχομαγκια δεν αναφερομουν σε σενα.

μπα δεν παρεξηγω εγω εχω περασει σε αλλο επιπεδο!!!! καλο χυμο λοιπον και καλο αγναντι αν πας σε παραλια και καλο ματι!!!!!!!!
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τυπε συνεργαζεσαι με τον steka στο  thread του Αντωνακη?Eκει να δεις απαξιωση.Εισαι θεος μπροστα του.Αυτα αν δεν ειχε το bou θα ημουν καθημερινος θαμωνας του.Ατελειωτες ωρες βλαχομαγκιας πισω απο ενα πληκτρολογιο.Γι αυτο θα παω να πιω ενα χυμο τωρα στην θαλασσα μπροστα.Να ερθω στα ισα μου.

Υ.Γ Για να μην παρεξηγηθω με την βλαχομαγκια δεν αναφερομουν σε σενα.
Τετειες ωρες ειναι για ουζαρες ρε τυπε μη τις χαραμιζεις με χυμους και βιταμινες  :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Τετειες ωρες ειναι για ουζαρες ρε τυπε μη τις χαραμιζεις με χυμους και βιταμινες  :grin:
T σωστο σε βρισκω.Αλλα για ουζαρες θα περιμενουμε λιγες μερες ακομα,οταν θα την κανουμε απο την πολη.Οταν τα ποδια μας και η καρεκλα μας θα ειναι στην ακροθαλασια και θα τα χτυπαει το κυμα.Μεχρι τοτε.....φυσικοι χυμοι και ματι στην παραλια.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
T σωστο σε βρισκω.Αλλα για ουζαρες θα περιμενουμε λιγες μερες ακομα,οταν θα την κανουμε απο την πολη.Οταν τα ποδια μας και η καρεκλα μας θα ειναι στην ακροθαλασια και θα τα χτυπαει το κυμα.Μεχρι τοτε.....φυσικοι χυμοι και ματι στην παραλια.
Εγω δεν αφηνω τις ευκεριες να πανε χαμενες... :grin: :rockon:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
χαχαχαχχαχααχ το ειδα !!!!!

η ερι ειναι ενα αναρχοκουμμουνι που ειναι απλυτο αξουριστο κτλπ

χαχχαχχααχαχχααχχαχχχαχχχχ

παντως εγω δεν εχω τετοια γνωμη για την ερι μαλλον το αντιθετο θα ελεγα !!!!!

την ερι την εκτιμω και την αγαπω.......!!!!!
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
Σκέφτομαι πραγματικά να είχαμε καμιά φωτο και κανένα βιογραφικό όσων αποκαλούν τσόκαρο, δεύτερη άσχημη κτλ την Μελέτη να διασκεδάζαμε λιγάκι.Ούτε το ένα δέκατο των χρημάτων που βγαζει δεν θα βγάζουν οι άντρακλες μας. Μην πω για την εξωτερική τους εμφάνιση είναι κρίμα να στεναχωρηθούμε πρωι πρωι μεσημεριάτικο :grin:
ποσο για τον πουτσο εισαι..ποσο τελευταια,ποσο τιποτενια...
τι μισος βγαζεις..τι ζηλια..
εννοειται πως βλεπεις σαν θεα τις Ελεονωρες της Ελλαδας γιατι για σενα η ζωη ειναι:μουνι,γαμησι,μουνι,πουτσα,χυσι,μουνι,μουνι,μουνι...
Τελευταια,γυφτισσα που ελεγε και ο αλλος στην Μποκοτα.....
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Ακόμα ελπίζει να βρεί κανά καλό παιδί με λεφτά αισθήματα να βάλει κουλούρα.Θα κακογεράσει όπως δείχνει και αυτός που θα την πάρει θα  :headbang:.......άσχετο αυτή η τσιριχτή φωνή που έχει είναι τελείως ντεκαβλέ.
 

manasou

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2013
Μηνύματα
783
Like
7
Πόντοι
6

Αντε γαμησου μωρη πουτανα,ψευτρα....

Τη καταρα μου,να κανεις να δεις πουτσο δεκα χρονια....

Τι ήθελες να δεις ρε τύπε την γάμπα που δεν ξεχωρίζει από το μπούτι; Άσχημη δεν την λες ντάξει μια νορμαλ γκόμενα είναι που λιώνει στα γυμναστήρια χωρίς αποτέλεσμα θα έλεγα.


Υ.γ και στις πλαστικές λιώνει!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom