Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
φιλε πουλαω τσοντουλες ελληνικες με διασημες σε καλη τιμουλα εισαι 30 ευρω η ταινια εχω απο σπαφω νοταρα μεχρι σπυροπουλου μενεγακη εχω ενα κομματι αλλα αυτο κανει 100 ευρω!!!!!
Ντροπη ρε,πας να εκμεταλευτεις κουτσεμενο ανθρωπο?Αντι να πεις θα σου ταχηδρομησω καμια τσοντουλα να τη βγαζεις στον καναπε του πονου πας να δαγκωσεις??  :grin:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ντροπη ρε,πας να εκμεταλευτεις κουτσεμενο ανθρωπο?Αντι να πεις θα σου ταχηδρομησω καμια τσοντουλα να τη βγαζεις στον καναπε του πονου πας να δαγκωσεις??  :grin:

καταλαβα παει το ενα ποδι και λες... ρε αυτο το τσουτσουνι εδω αναμεσα δεν γαμει που δεν γαμει να το τραβηξω λες να κανει για ποδι μπας και περπατησω!!!!!!!!!

αν ειναι ετσι θα στειλω πατεριτσες θα σου ειναι ποιο χρησιμες να πας να κανεις δουλεια σου γιατι πουτσοποδαρο δεν λεει να κανεις!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τυπισα γι αυτο εισαι μορφη σε τουτον εδω τον κοσμο του bou.Oσο για τον χαρακτηρα μου δεν ειναι για τον πουτσο σιγουρα,αλλα και ο πουτσος μου σιγουρα εχει χαρακτηρα.

Μορφή είμαι γιατι έχω προσωπικότητα. Σε αντίθεση με πολλά ρετάλια που κυκλοφορούν ενθεν κακείθεν .. :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
για πες για τον πουτσον σου ξερεις κανω μια πουτσομελετη τωρα με θεμα ο χαρακτηρας του πεους και ποσο επιρεαζει την τιμολογιακη πολιτικη των οικων ανοχης !!!!!!!!!

αν θες να με βοηθησεις πες μου λιγα λογια για αυτον!!!!!
Τυπε για το ποσο επηρεαζει την τιμολογιακη πολιτικη των οικων ανοχης δεν μπορω να σε βοηθησω.Ειναι ελαχιστες οι γνωσεις μου.Για τον χαρακτηρα ομως του πεους μπορω να βοηθησω.Οτιδηποτε θες αλλα γιατι δεν ρωτας και την Ερη?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
καταλαβα παει το ενα ποδι και λες... ρε αυτο το τσουτσουνι εδω αναμεσα δεν γαμει που δεν γαμει να το τραβηξω λες να κανει για ποδι μπας και περπατησω!!!!!!!!!

αν ειναι ετσι θα στειλω πατεριτσες θα σου ειναι ποιο χρησιμες να πας να κανεις δουλεια σου γιατι πουτσοποδαρο δεν λεει να κανεις!!!
Τυπε οπως λεει και ο φιλος παραπανω...εχει και μενα το τσουτσουνι μου χαρακτηρα,αλλα οχι πατριτσας,δεν κανει να λεμε ψεματα  :grin: Τις πεταξα τις βοηθιτικες τωρα μπορω και κουτσενω  :rockon: Αν θες να βοηθησεις στειλε κανενα γκομενακι να μου κανει τη νοσκομομα... ;)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τυπε για το ποσο επηρεαζει την τιμολογιακη πολιτικη των οικων ανοχης δεν μπορω να σε βοηθησω.Ειναι ελαχιστες οι γνωσεις μου.Για τον χαρακτηρα ομως του πεους μπορω να βοηθησω.Οτιδηποτε θες αλλα γιατι δεν ρωτας και την Ερη?

και τι ξερει η ερι απο οικους ανοχης και πεοι αυτη δηλωσε πως απο 20/06/2014 ειναι λεσβια αρα δεν εχει καμμια σχεση !!!!!!!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τυπε οπως λεει και ο φιλος παραπανω...εχει και μενα το τσουτσουνι μου χαρακτηρα,αλλα οχι πατριτσας,δεν κανει να λεμε ψεματα  :grin: Τις πεταξα τις βοηθιτικες τωρα μπορω και κουτσενω  :rockon: Αν θες να βοηθησεις στειλε κανενα γκομενακι να μου κανει τη νοσκομομα... ;)

να ερθω εγω να σου κανω και ενα μασαζακι και μετα να σε ξαλαφρωσω!!!!!!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
και τι ξερει η ερι απο οικους ανοχης και πεοι αυτη δηλωσε πως απο 20/06/2014 ειναι λεσβια αρα δεν εχει καμμια σχεση !!!!!!!
Τυπε δεν την εχω υπ οψιν μου την δηλωση αυτη.Να βγει και να παρει θεση.Τωρα πως απο τα κοκτειλ καταληξαμε στα πεη αυτα μονο στο bou γινονται.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τυπε δεν την εχω υπ οψιν μου την δηλωση αυτη.Να βγει και να παρει θεση.Τωρα πως απο τα κοκτειλ καταληξαμε στα πεη αυτα μονο στο bou γινονται.

να δεις που και εσυ μερος του συστηματος του μπου εισαι και θα στο αποδειξω...

απο την μια γραφεις στο νημα για τον τσιπρα και απο την αλλη καβλαντιζεις την ερι για κοκτειλ και εχεις και μενα να σου μιλαω για πουτσες αρα και εσυ μερος του μπου εισαι !! ετσι ειναι εδω πουτσα βουρτσα πολιτικη και μπαλα ολα ενα ............................
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
να δεις που και εσυ μερος του συστηματος του μπου εισαι και θα στο αποδειξω...

απο την μια γραφεις στο νημα για τον τσιπρα και απο την αλλη καβλαντιζεις την ερι για κοκτειλ και εχεις και μενα να σου μιλαω για πουτσες αρα και εσυ μερος του μπου εισαι !! ετσι ειναι εδω πουτσα βουρτσα πολιτικη και μπαλα ολα ενα ............................
Τυπε δεν αρνηθηκα οτι ειμαι μερος του συστηματος bou.Aλλα δεν εγραψα για τον Αλεξη εδω.Για τον Γαβριηλ οκ τον συνεδεσα απλως με τον φοιτητη που ξεροχυνε.Και δεν καβλαντησα την Ερη για κοκτειλ.Σωστος?
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
παντως ενα σου λεω εσυ χανεις !!!!!!!!!! εχεις δοκιμασει ποτε ?????? και μετα λες ναι δεν μου αρεσει αν δεν πως εχεις γνωμη?
Ειμαι οπισθοδρομικος και κλειστομυαλος εγω τυπε και δεν μου αρεσουν αυτοι οι πειραματισμοι.Βαλε λιγο και το ενστικτο που με ωθει στο να αποκαμρυνομαι απο αντρικες τσουτσουνες...εχω βγαλει το συμπερασμα μου για αυτη τη ζωη...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Ειμαι οπισθοδρομικος και κλειστομυαλος εγω τυπε και δεν μου αρεσουν αυτοι οι πειραματισμοι.Βαλε λιγο και το ενστικτο που με ωθει στο να αποκαμρυνομαι απο αντρικες τσουτσουνες...εχω βγαλει το συμπερασμα μου για αυτη τη ζωη...

εισαι ωραιος!!!!!!!!!!!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τυπε δεν την εχω υπ οψιν μου την δηλωση αυτη.Να βγει και να παρει θεση.Τωρα πως απο τα κοκτειλ καταληξαμε στα πεη αυτα μονο στο bou γινονται.
[/quote

Έχω δηλώσει πολλά πραγματα που Δεν είπα κ Δεν ξέρω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
εγω να δεις τι εχω δηλωσει και δεν τα  θυμαμαι!!!!!! παντως η εικονικη ζωη ειναι ωραια οτι δηλωσεις εισαι για τα επομενα 10 λεπτα χωρις κανενα κοστος!!!!!!!!!!
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
εγω να δεις τι εχω δηλωσει και δεν τα  θυμαμαι!!!!!! παντως η εικονικη ζωη ειναι ωραια οτι δηλωσεις εισαι για τα επομενα 10 λεπτα χωρις κανενα κοστος!!!!!!!!!!
Αυτο δυστιχως ισχυει και στην πραγματικη ζωη αν εχεις 500 ευρω στο πορτοφολι σου και ευχερια λογου...
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αυτο ισχυει και στην πραγματικη ζωη αν εχεις 500 ευρω στο πορτοφολι σου και ευχερια λογου...

για πες για πες γιατι εχω 600 ευρω και απο ευχερια νομιζω κατι εχω λες το προβλημα να ειναι οτι δεν τα εχω σε πορτοφολι αλλα στην τσεπη??????????????????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom