Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
Βλέπετε, κ. the saint? Αρχισαν οι ανήθικες προτάσεις ...

Επιδερμικές πουτσοκωλοτριψίες...

Ότνα αρχίσουν οι πραγματικά ανήθικες, να είστε σίγουρος ότι θα το καταλάβετε.  :)
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αν την προκαλέσετε, θα φάτε καλά.

Σερβίρει κάτι ποικιλίες... μούρλια...  :)

οταν ετρωγα εγω ποικιλιες απο την ερι ..................!!!!!!!!!!! τωρα οτι και να της πω οτι και να μου πει ειναι σαν τα γεροντοζευγαρα ολο γκρινια αλλα στο βαθος αγαπη!!!!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
ερι ετσι και μαθω οτι βγηκες για κοκτειλ με το κυριο  θα σου βγαλω το εξτεσιον τριχα τριχα!!!!!!!
Τυπε γιατι?Δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.Δυο κοκτειλ θα πιουμε.Αν θελει και η αφεντια σας μπορουμε να τα κανουμε ΤΡΙΟ.
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Οχι, όχι... μη φοβείσθε κάτι τέτοιο ... και εγώ ... αιωρούμαι ...
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
οταν ετρωγα εγω ποικιλιες απο την ερι ..................!!!!!!!!!!! τωρα οτι και να της πω οτι και να μου πει ειναι σαν τα γεροντοζευγαρα ολο γκρινια αλλα στο βαθος αγαπη!!!!

Θα το διαβιβάσω και στούς υπόλοιπους που σερβίρει. Τους κ.κ. Φιλυπο, Τραβαμούνιο και λοιπούς.  :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τυπε γιατι?Δεν εχεις να φοβηθεις τιποτα.Δυο κοκτειλ θα πιουμε.Αν θελει και η αφεντια σας μπορουμε να τα κανουμε ΤΡΙΟ.

τριο με την ερι χαχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχχαχαχαχχχχχα κατι σαν μπουγατσα με κρεμα θα ειμεθα μπα καλο κοκτειλ σας ευχομαι αν και μετα σε βλεπω να αλλαζεις νικ να λεγεσαι λαγουδακης απο το τρεξιμο που θα κανεις !!!

συμβουλη η ερι συνηθως δινει ραντεβου σε απομερα σημεια εσυ να επιμενεις καμαρα να δωσετε ραντεβου εχει πολλα σημεια που μπορεις να διαφυγεις μακρια απο καστρα και παραλιες!!!!!!!!!!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
τριο με την ερι χαχαχαχαχαχααχαχαχχαχαχχαχαχαχχχχχα κατι σαν μπουγατσα με κρεμα θα ειμεθα μπα καλο κοκτειλ σας ευχομαι αν και μετα σε βλεπω να αλλαζεις νικ να λεγεσαι λαγουδακης απο το τρεξιμο που θα κανεις !!!

συμβουλη η ερι συνηθως δινει ραντεβου σε απομερα σημεια εσυ να επιμενεις καμαρα να δωσετε ραντεβου εχει πολλα σημεια που μπορεις να διαφυγεις μακρια απο καστρα και παραλιες!!!!!!!!!!
Tυπε θα το πιουμε το κοκτειλ με θεα την θαλασσα.Δεν εχω λογο να την κανω σαν λαγουδακης.Μπορει να ειναι και κορη μου.Παροτι εχει κοτσια και μου αρεσουν τα σχολια της,δεν ξερω ουτε καν αν ειναι 25 η 45.Απο τα γραφομενα της βεβαια,εγω δεν θα την εφτιαχνα 25αρα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Tυπε θα το πιουμε το κοκτειλ με θεα την θαλασσα.Δεν εχω λογο να την κανω σαν λαγουδακης.Μπορει να ειναι και κορη μου.Παροτι εχει κοτσια και μου αρεσουν τα σχολια της,δεν ξερω ουτε καν αν ειναι 25 η 45.Απο τα γραφομενα της βεβαια,εγω δεν θα την εφτιαχνα 25αρα.

καλη τυχη σου ευχομαι ολοψυχα!!!! αλλα μην μου πεις οτι δεν στα ειπα ..................
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Tυπε θα το πιουμε το κοκτειλ με θεα την θαλασσα.Δεν εχω λογο να την κανω σαν λαγουδακης.Μπορει να ειναι και κορη μου.Παροτι εχει κοτσια και μου αρεσουν τα σχολια της,δεν ξερω ουτε καν αν ειναι 25 η 45.Απο τα γραφομενα της βεβαια,εγω δεν θα την εφτιαχνα 25αρα.

κόρη σου; :o θα λιποθυμήσω
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Λάρυ πως κάνεις έτσι; παλια στα δύσκολα χρόνια του τσατ δεν ζηλευες :grin:

παλια !!! γιατι ειμουν ο λαρυς ο παπαρης τωρα ειμαι ο λαρυς ο ψωριαρης και εισαι το μονο εικονικο γκομενακι που εχω και φοβαμαι μην σε χασω!!!!!!!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχχααχαχαχ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom