Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Δεν ξέρω τύπε μπορεί να σε είδε να μιλάς με κανένα νικ που γουστάρει και να ζορίστηκε
Εγω δε μπενω αναμεσα σε ζευγαρια οταν υπαρχει ερωτας πραγματικος...δεν εχει κανεις να φοβαται. :2funny:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
κα. Erinal, συγχωρέστε με που παρεμβαίνω αλλά και εσείς επιλέγετε να συνδιαλέγεστε [ στο forum ] με αυτούς που βρίζετε.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ερι λες πιπες!!!!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προσεχε λες ειπα δεν ειπα οτι κανεις !!!!!!!!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Λαρυ με το μεγαλο παπαρι, όπως ειναι γνωστό απο τότε που με άφησε ο μπαμπης μονη στο γραφειο και προσπαθ να βγαλω περα τους εδω μαντραχαλαδες έχω κόψει τις πιπες σε κάθε μορφη.. :tooth:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096

Δεν πειράζει. Καλή συνέχεια!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Αρνταχαλ πες μου οτι μοιάζεις με τον σειταρίδη  :cum:
Οχι Ερη δεν μοιαζω.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειχαμε και εμεις τα τυχερα μας.Η πιο καλη και μεγαλη σχεση που ειχα ηταν με τηλεπερσονα και μην βιαστεις να με πεις ψευτη.Απλως οταν ειμασταν μαζι δεν ηταν γνωστη στο ευρυ κοινο(της πολης μας τουλαχιστον)Αυτο μετραει?Ρωταω γιατι χθες ειχες γραψει μια σχετικη ατακα.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
κα. Erinal, συγχωρέστε με που παρεμβαίνω αλλά και εσείς επιλέγετε να συνδιαλέγεστε [ στο forum ] με αυτούς που βρίζετε.

οταν μιλας για την ερι να εχεις περισσοτερο σεβασμο να ξεκινας με το αξιοτιμη να κλεινεις με την φραση με τον ειληκρινη μου σεβασμο ειναι παλιο τεμαχιο εδω η ερι και αντικα αν την χασουμε χαθηκαμε η μονη ποπυ αντεξε χλευασμους μαχαιρωματα κα ολες οι αλλες λακησαν μαζι με τον αειμνηστο λακη 33!!!!!!!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Συγνώμη, λοιπόν, για την αγένειά μου. Θα επανορθώσω. Αλλά σκέπτομαι ... Της αρέσει να την προσφωνούν ως < αντίκα >;;;
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
Οχι Ερη δεν μοιαζω.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειχαμε και εμεις τα τυχερα μας.Η πιο καλη και μεγαλη σχεση που ειχα ηταν με τηλεπερσονα και μην βιαστεις να με πεις ψευτη.Απλως οταν ειμασταν μαζι δεν ηταν γνωστη στο ευρυ κοινο(της πολης μας τουλαχιστον)Αυτο μετραει?Ρωταω γιατι χθες ειχες γραψει μια σχετικη ατακα.

Έφτιαχνε καλά σουτζουκάκια η κ. Χατζηβασιλείου;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Συγνώμη, λοιπόν, για την αγένειά μου. Θα επανορθώσω. Αλλά σκέπτομαι ... Της αρέσει να την προσφωνούν ως < αντίκα >;;;

οταν εχω και εγω τους αιωνες της μπορω να την λεω οπως θελω!!!! εγω την ξερω απο τοτε που ηταν αμουστακο αγορι μετα εκανε καριερα τρανς και τωρα ειναι γυναικα με τα ουλα της βυζια κωλους κτλπ
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Συμφωνώ,κύριε. Αναρωτιέμαι όμως τι άλλο της μένει να κάνει ....
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Οχι Ερη δεν μοιαζω.Αυτο ομως δεν σημαινει οτι δεν ειχαμε και εμεις τα τυχερα μας.Η πιο καλη και μεγαλη σχεση που ειχα ηταν με τηλεπερσονα και μην βιαστεις να με πεις ψευτη.Απλως οταν ειμασταν μαζι δεν ηταν γνωστη στο ευρυ κοινο(της πολης μας τουλαχιστον)Αυτο μετραει?Ρωταω γιατι χθες ειχες γραψει μια σχετικη ατακα.

Αρμπαχαλ, γιατι με κάνεις να εξηγώ τα ίδια και τα ίδια. Ακούστηκαν γνώμες για την μελέτη και πολλοί έσπευσαν να πουν διάφορα πικρόχολα. Αναφερόμενη σε αυτούς απάντησα την δική μου άποψη. Δεν αναφέρθηκα μεμονωμένα γιατί ειναι και κομμάτι δύσκολο να διατηρώ στην μνήμη που τι είπε ο καθένας και να μιλάω ανάλογα. Νομίζω ότι αυτό ειναι αυτονόητο. Κατά τα λοιπά και αναφορικά με τα όσα με ρωτάς έχω να πω ότι δεν με ενδιαφέρει ποια γαμούσες πέρσυ και αν ήταν τηλεπερσόνα, δεν σε λέω ψεύτη αλλα ειρωνεύομαι το στυλακι  όσων απαξιώνουν κάτι που δεν θα είχαν ποτε.

Υ.Γ  :-*
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Οντως. Αυτό μου είχε διαφύγει, κ. the Saint! Της το έχετε προτίνει;
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
οταν εχω και εγω τους αιωνες της μπορω να την λεω οπως θελω!!!! εγω την ξερω απο τοτε που ηταν αμουστακο αγορι μετα εκανε καριερα τρανς και τωρα ειναι γυναικα με τα ουλα της βυζια κωλους κτλπ

λαρυ τον παιρνεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Συγνώμη, λοιπόν, για την αγένειά μου. Θα επανορθώσω. Αλλά σκέπτομαι ... Της αρέσει να την προσφωνούν ως < αντίκα >;;;

αυτός που με πηδάει μου αρεσει να με προσφωνει  γκαβλα, μωρακι, καριολακι κτλ. Εκτός κι αν ειμαι στο νετ που προτιμώ το έριναλ :grin: οκ τωρα;
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Αρμπαχαλ, γιατι με κάνεις να εξηγώ τα ίδια και τα ίδια. Ακούστηκαν γνώμες για την μελέτη και πολλοί έσπευσαν να πουν διάφορα πικρόχολα. Αναφερόμενη σε αυτούς απάντησα την δική μου άποψη. Δεν αναφέρθηκα μεμονωμένα γιατί ειναι και κομμάτι δύσκολο να διατηρώ στην μνήμη που τι είπε ο καθένας και να μιλάω ανάλογα. Νομίζω ότι αυτό ειναι αυτονόητο. Κατά τα λοιπά και αναφορικά με τα όσα με ρωτάς έχω να πω ότι δεν με ενδιαφέρει ποια γαμούσες πέρσυ και αν ήταν τηλεπερσόνα, δεν σε λέω ψεύτη αλλα ειρωνεύομαι το στυλακι  όσων απαξιώνουν κάτι που δεν θα είχαν ποτε.

Υ.Γ  :-*
Μαζι σου.Αλλα δεν ειναι η πρωτη ουτε και η τελευταια μαλακια που διαβαζουμε εδω μεσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom