Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Και έτσι ακριβώς σας προσφώνησα αφού δεν είμαι αυτός που σας πηδάει. Εντάξει τώρα!




αυτός που με πηδάει μου αρεσει να με προσφωνει  γκαβλα, μωρακι, καριολακι κτλ. Εκτός κι αν ειμαι στο νετ που προτιμώ το έριναλ :grin: οκ τωρα;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Συμφωνώ,κύριε. Αναρωτιέμαι όμως τι άλλο της μένει να κάνει ....

πολλα !!!!!! καταρχην πλακα στους νεοσυλεκτους μπουρδελακηδες δευτερο καβλαντα στα γεροντια σαν εμενα τριτον λογο τεραστιας εμπειριας που διαθετη να στρατολογει νεες στο αρχαιοτερο επαγγελμα με αξιωσεις!!!

να καταλαβεις την μαρια την σερβα που δουλευε στο στουντιο της κασσανδρας αυτη την διδαξε και αφησε εποχη μιλαμε η σερβα εχει το απολυτο ρεκορ σε 12 ωρες βαρδιας 136 ανδρες και ολοι ευχαριστημενοι!!!!!!!!!

καταλαβες τωρα για ποια μιλας την μεγαλυτερη πουτανομανατζεροσχολιατσου του μπορδελα κομ!!!
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μαζι σου.Αλλα δεν ειναι η πρωτη ουτε και η τελευταια μαλακια που διαβαζουμε εδω μεσα.

ναι αλλά δεν μπορώ γλυκιέ μου να μην αντιδρώ. Είναι στην ανυπότακτη φύση μου .. :tits2:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Λυπάμαι, αλλά μπορεί να συμβεί εφόσον συνεχίζετε να της δίνετε σημασία. Εχετε δοκιμάσει να την αγνοήσετε παντελώς;;;
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
λαρυ τον παιρνεις χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχα

μακαρι ερι αλλα που!!! ολοι γινανε λεει γκει αφου στο τελευταιο gay pride εδω στας αθηνας ειχαμε τοσο κοσμο που ουτε ο χριστοδουλος και ανδρεας του 80 μαζι δεν ειχαν αφου ειδα αντρες υπερ ανω υποψιας να φωναζουν !!!!!!!!!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
Λυπάμαι, αλλά μπορεί να συμβεί εφόσον συνεχίζετε να της δίνετε σημασία. Εχετε δοκιμάσει να την αγνοήσετε παντελώς;;;

Η δις Ερινάλια είναι πολύ επικίνδυνη για να την αγνοήσει κανείς.

Νεαρός είστε ακόμη... θα μάθετε... :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Η δις Ερινάλια είναι πολύ επικίνδυνη για να την αγνοήσει κανείς.

Νεαρός είστε ακόμη... θα μάθετε... :)

παπαρια ειναι απλα ειναι λιγο αυταρχικουλα η γλυκια μου και αρεσει σε πολλους αυτο εδω μεσα!!!!!!!!
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
ναι αλλά δεν μπορώ γλυκιέ μου να μην αντιδρώ. Είναι στην ανυπότακτη φύση μου .. :tits2:
Κανοντας μια αναδρομη στην παρουσια σου εδω,τον τελευταιο χρονο σε βλεπω λιγο τσιτωμενη.Δικαιολογημενα ισως,δεν ξερω και εγω αν ημουν στην θεση σου πως θα αντιδρουσα.Καποιες φορες επιασα και γω τον εαυτο μου να παρασυρομαι.Προτιμησα τον χαβαλε.Δοκιμασμενη συνταγη.Κι απο σενα πολλες φορες.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
μακαρι ερι αλλα που!!! ολοι γινανε λεει γκει αφου στο τελευταιο gay pride εδω στας αθηνας ειχαμε τοσο κοσμο που ουτε ο χριστοδουλος και ανδρεας του 80 μαζι δεν ειχαν αφου ειδα αντρες υπερ ανω υποψιας να φωναζουν !!!!!!!!!
Κάναμε και μεις γκει παρειντ λαρυ. Γέμισε ο κόσμος χαρούμενες τσιγκολελέτες. Φοβούμαι πλέον σε τι κόσμο θα φέρουμε τα παιδιά μας; :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κανοντας μια αναδρομη στην παρουσια σου εδω,τον τελευταιο χρονο σε βλεπω λιγο τσιτωμενη.Δικαιολογημενα ισως,δεν ξερω και εγω αν ημουν στην θεση σου πως θα αντιδρουσα.Καποιες φορες επιασα και γω τον εαυτο μου να παρασυρομαι.Προτιμησα τον χαβαλε.Δοκιμασμενη συνταγη.Κι απο σενα πολλες φορες.
Πρέπει να πιούμε ενα κοκτέιλ και να συζητήσουμε  :sunglasses:
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Αποδέχομαι τον χαρακτηρισμό σας. Αλλά αυτή τη στιγμή ακούω ένα άσμα ... Dirty glass από dropkick Murphys ... θα της το αφιέρωνα παρά το ελαχιστότατο της γνωριμίας μας ...


Η δις Ερινάλια είναι πολύ επικίνδυνη για να την αγνοήσει κανείς.

Νεαρός είστε ακόμη... θα μάθετε... :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.715
Κριτικές
90
Like
36.388
Πόντοι
25.467
παπαρια ειναι απλα ειναι λιγο αυταρχικουλα η γλυκια μου και αρεσει σε πολλους αυτο εδω μεσα!!!!!!!!

Παπάρια;

Για περάστε από τα πολιτικά νήματα, να πάρετε ένα μεζέ...  :)
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
τσιγκολελετοκοσμος !!!!!!!!!

ο κοσμος της απιστευτης καβλας ολοι με ολοους και ολοι μονοι τους!!!!!!!!!
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.165
Πόντοι
26.096
Βλέπετε, κ. the saint? Αρχισαν οι ανήθικες προτάσεις ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom