Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Αμα ζουσε στην λατινικη αμερικη η Μελετη θα εβγαινε με μαγιο με τον εναν η τον αλλον τροπο τυπε  :rolleyes:
Τύπε εκει δεν εχει μαλακιες. Θα εκαναν ντου εκατο ατομα και θα την ξεβρακώνανε επι οθονης. Εκει δεν εχει κωλοτουμπες. Εχασες θα πληρωσεις.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Αμα ζουσε στην λατινικη αμερικη η Μελετη θα εβγαινε με μαγιο με τον εναν η τον αλλον τροπο τυπε  :rolleyes:

Δεν θα χρειαζοτανε να βαλει  στοιχημα....Θαβγαινε απο μονη τηs  :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Καλυτερα να εισαι η Μελετη παρα η Αρβελερ. Και εννοείται κιολας. Ω ρε μανα μου. Το μπου είναι μαγικο.
καλυτερα να γαμας μελετη παρα αρβελερ.  τα χεις χασει αλεξ συνελθε.. :grin:
 

agharal

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.810
Like
0
Πόντοι
16
Ε τωρα αν συγγρινεις τις βυζαρες και την κολαρα της μελετη με τις κολοτριχες και τα αρχιδια του ιποτη κατι υπολογιζεις λαθως... :2funny: :2funny:
Τυπε το δροσερο αγοριτο ειχε υποσχεθει.Θα πληρωνε τεσσερις γκαυλιαρηδες να παρουν μερος σε σοβαρη και αξιοπρεπη παρτουζα.Μετα εβαλε στο κολπο τις τριχες και τις αντρικες κωλοτρυπιδες.Δεν συμφωνεις οτι ειναι θεμα?
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
ναι χρειαζεται πολυ κουραγιο για να χαζολογαω  :grin: δωστε μου κουραγιο στον δυσκολο αγωνα
αν το βλεπεις ετσι παω πασο!
διαβασα αυτα και παρασυρθηκα...
Τύπε καταρχάς ως άντρες που γαμάτε σε μπουρδέλα μέσα στην καλτίλα πολύ χειρότερες κατά δήλωσή σας, δεν είναι δυνατόν να λέτε άσχημη την μελέτη.
Δεύτερον σαν άντρες το αν εχει πτυχίο ή ειναι τσόκαρο δεν σας αφορά εφόσον μιλάτε για γαμήσι εκτός αν θέτε να ανοίξετε σπίτι μαζί της.
Τρίτον ο καθείς που μιλάει και ασχολείται με το πουλί στο χερι για το  "τσοκαρο" - μελέτη δεν δικαιούται να την λεει τσόκαρο."
Και τέταρτον λέω σαφέστατα ότι αν είσαι ο θεογκόμενος και ριχνεις θεομουνα πιθανόν να πεις την μελέτη μέτρια, αλλά αν δεν είσαι, κάτι που θεωρώ ότι συμβαίνει στην περίπτωσή των φίλων στο φόρουμ.., αντε γαμησου που θα τολμήσεις να πεις την μελέτη ασχημη και με μεγάλο κώλο.
Τις υπόλοιπες δε κακίες για ελλεηνίδες και τις προκλήσεις απο ενήλικες που γνωρίζουν ότι η τηλεθέαση απαιτεί τέτοιες παπαρίτσες γιατι πιάνουν στα ζώα τα ελληνικά.. (καλή ώρα) τις ακούω βερεσε. Αντε γαμηθείτε επομένως  :grin:

Σκέφτομαι πραγματικά να είχαμε καμιά φωτο και κανένα βιογραφικό όσων αποκαλούν τσόκαρο, δεύτερη άσχημη κτλ την Μελέτη να διασκεδάζαμε λιγάκι.Ούτε το ένα δέκατο των χρημάτων που βγαζει δεν θα βγάζουν οι άντρακλες μας. Μην πω για την εξωτερική τους εμφάνιση είναι κρίμα να στεναχωρηθούμε πρωι πρωι μεσημεριάτικο :grin:

 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.620
Πόντοι
12.756
Καλυτερα να εισαι η Μελετη παρα η Αρβελερ. Και εννοείται κιολας. Ω ρε μανα μου. Το μπου είναι μαγικο.

Αρβελερ με Απολυτο τυπε , βολτα στα σοκακια του τριγωνου με τις τοξοβολες 
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
αν το βλεπεις ετσι παω πασο!
διαβασα αυτα και παρασυρθηκα...
Εγω παλι τύπε νομιζω ότι ΕΣΥ εχεις δικιο...
Αν αυτό είναι χαζολόγημα, τρομαζω ποια θα είναι η σοβαρη αντιμετωπιση...
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Τύπε εκει δεν εχει μαλακιες. Θα εκαναν ντου εκατο ατομα και θα την ξεβρακώνανε επι οθονης. Εκει δεν εχει κωλοτουμπες. Εχασες θα πληρωσεις.

αμα ειχε χασει τετοιο στοιχημα στο Μεξικο τηλεπαρουσιαστρια και αρνιοταν να τηρησει τα συμφωνηθεντα θα την ψαχνανε για τα υπολοιπα 30 χρονια μετα  :grin:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Τυπε το δροσερο αγοριτο ειχε υποσχεθει.Θα πληρωνε τεσσερις γκαυλιαρηδες να παρουν μερος σε σοβαρη και αξιοπρεπη παρτουζα.Μετα εβαλε στο κολπο τις τριχες και τις αντρικες κωλοτρυπιδες.Δεν συμφωνεις οτι ειναι θεμα?
Δεν ξερω...απο τη στιγμη που αναφερθηκαν τριχοτες κολοτρυπιδες στην παρτουζα μου μαραζωσε η τσουτσουνα...δεν υπαρχει λογος για μενα να σκευτομαι μια τετεια παρτουζα  :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.328
Like
72.620
Πόντοι
12.756
αμα ειχε χασει τετοιο στοιχημα στο Μεξικο τηλεπαρουσιαστρια και αρνιοταν να τηρησει τα συμφωνηθεντα θα την ψαχνανε για τα υπολοιπα 30 χρονια μετα  :grin:

θα ειχαν σκοτωσει οτι συγγενη εχει μεχρι 4 βαθμο συγγένειας
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366


αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινείς η τύπισσα τήρησε την υπόσχεση (δεν νομίζω να είχε βάλει "στοίχημα" όπως αναφέρετε) και βγήκε με μαγιό και έκανε και τα νουμεράκια που ήθελε λογικά ;)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Δεν ξερω...απο τη στιγμη που αναφερθηκαν τριχοτες κολοτρυπιδες στην παρτουζα μου μαραζωσε η τσουτσουνα...δεν υπαρχει λογος για μενα να σκευτομαι μια τετεια παρτουζα  :2funny:
Δηλαδη αν οι αντρικες κωλοτρυπιδες ηταν ατριχες τύπε, το συζητούσες?  :think:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
αν θέλουμε να είμαστε ειλικρινείς η τύπισσα τήρησε την υπόσχεση (δεν νομίζω να είχε βάλει "στοίχημα" όπως αναφέρετε) και βγήκε με μαγιό και έκανε και τα νουμεράκια που ήθελε λογικά ;)


Για  το νουμερακι   συμφωνω.......Ολα τ αλλα αστα καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom