Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
έσφαξαν παοκτσί όπως θα έσφαζαν αρνί ποιητική άδεια για να γίνει πιο έντονη η παρομοίωση δεν υπάρχει ορθογραφικό ;)
 χαχαχαχαχαχαχαχαχ σωστος . Εγω πάντως το βρηκα υπεροχο
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Ο Stardust το δικαιολόγησε οτι το ι κ το η ακουγονται ίδια οπότε κανένα πρόβλημα..και νόμιζε οτι το λάθος ήταν στο σ που το έγραψε σωστά.. :2funny: :2funny: τι πίνεις κ δεν μας δίνεις ρε αρχηγέ;
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
Ο Stardust το δικαιολόγησε οτι το ι κ το η ακουγονται ίδια οπότε κανένα πρόβλημα..και νόμιζε οτι το λάθος ήταν στο σ που το έγραψε σωστά.. :2funny: :2funny: τι πίνεις κ δεν μας δίνεις ρε αρχηγέ;
ετσι οπως τα λες ειναι....τιποτα δεν πινω  :S
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Πολλές κουβέντες για την κόντρα και λίγος ρεαλισμός.
Για να τεκμηριώσω το σχολιό μου αναφέρω ...
Λόγω windsurf έχω συναντήσει την ΕΜ μερικές φορές τον τελευταίο καιρό (Κούρος – Ανάβυσσος). Όλες τις φορές είδα την κοπέλα κάτω απο ντάλα ήλιο (που σίγουρα δεν κολακεύει) και άβαφη αχτένιστη κτλ.
Απλά είναι ένα κορίτσι που σίγουρα  μεταδίδει θετικότητα χαμόγελο και δυναμισμό (Δεν είναι λίγο ! ) ...
Εχει σφιχτό - γυμνασμένο κορμί, αλλά οι αναλογίες της και το συνολό τους είναι αδιάφορες και μονοκόμματες.
Πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά και γωνίες βορειοευρωπαίου. Συνολικά δεν ξελιγώθηκα καθόλου ....
Δεν ξέρω αν την έβλεπα βράδυ μαυρισμένη -  φταγμένη - στα 4ερα - μετά απο μισό μπουκάλι κτλ. τι αίσθηση θα είχα, προς το παρών όμως 'εχω να πω για μια ακομπλεξάτιστη θετική  super ενεργητική παρουσία και αυτό μόνον .
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Και τελικα ειναι σουβλακι το καλαμακι???  :grin: :grin: :grin:

αυτο που πινουν την κοκα κολα το λενε καλαμακι...και αυτο που τρωνε παλι καλαμακι το λενε... :2funny:

ασε που τους κοροιδευουν κανονικα...3 γυροι της Αθηνας ενα της Σαλονικας...βαζουν 2 κομματακια γυρο κ 2 πατατες κ τους το πασαρουνε....
ημουνα κατω 2 χρονια...τους δουλευουν κανονικα...

γιαι οι Αθηναιοι νομιζεις ξεορυν να τρωνε? κοιτα ποσα Γρηγοτης κ Εβερεστ εχουν............. παιρνουν ενα χοτ ντογκ η μια τυροπιτα κ γουσταρουν...αυτα τα μαγαζια ανοιξαν ενα χρονο Σαλονικα κ εκλεισαν...τι να κλασουν ,μπροστα στους τεραστιους γυρους της Σαλονικας?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Ποια η γνώμη σου για τον συνάδελφο σου?  :grin:

την γνώμη σου για τον κώλο της μελέτη καλά έκανε που δεν τον μόστραρε στο πρωινό :think:

URL]]
 

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
την γνώμη σου για τον κώλο της μελέτη καλά έκανε που δεν τον μόστραρε στο πρωινό :think:

http://[URL unfurl="true"]www.boxtv.gr/wp-content/uploads/2013/09/Eleonwra-Meleth-mikroskopiko-magio.jpg[/img[/URL]]
[/quote]Αν τη γαμούσα θα είχα άποψη.  :birdman:
 

Σουηδός

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
Πολλές κουβέντες για την κόντρα και λίγος ρεαλισμός.
Για να τεκμηριώσω το σχολιό μου αναφέρω ...
Λόγω windsurf έχω συναντήσει την ΕΜ μερικές φορές τον τελευταίο καιρό (Κούρος – Ανάβυσσος). Όλες τις φορές είδα την κοπέλα κάτω απο ντάλα ήλιο (που σίγουρα δεν κολακεύει) και άβαφη αχτένιστη κτλ.
Απλά είναι ένα κορίτσι που σίγουρα  μεταδίδει θετικότητα χαμόγελο και δυναμισμό (Δεν είναι λίγο ! ) ...
Εχει σφιχτό - γυμνασμένο κορμί, αλλά οι αναλογίες της και το συνολό τους είναι αδιάφορες και μονοκόμματες.
Πρόσωπο με έντονα χαρακτηριστικά και γωνίες βορειοευρωπαίου. Συνολικά δεν ξελιγώθηκα καθόλου ....
Δεν ξέρω αν την έβλεπα βράδυ μαυρισμένη -  φταγμένη - στα 4ερα - μετά απο μισό μπουκάλι κτλ. τι αίσθηση θα είχα, προς το παρών όμως 'εχω να πω για μια ακομπλεξάτιστη θετική  super ενεργητική παρουσία και αυτό μόνον .

Μη τα λες αυτά θα σε κράξει η ερινάλ σαν αγάμητο λιγούρη που δεν μπορεί να την έχεις.. :'(

Και δεν μ λες εκεί που κάνει windsurf τρώει και πούτσες; Γιατί κάτι τέτοια εγραφε στα τουίτερ της
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
αυτο που πινουν την κοκα κολα το λενε καλαμακι...και αυτο που τρωνε παλι καλαμακι το λενε... :2funny:

ασε που τους κοροιδευουν κανονικα...3 γυροι της Αθηνας ενα της Σαλονικας...βαζουν 2 κομματακια γυρο κ 2 πατατες κ τους το πασαρουνε....
ημουνα κατω 2 χρονια...τους δουλευουν κανονικα...

γιαι οι Αθηναιοι νομιζεις ξεορυν να τρωνε? κοιτα ποσα Γρηγοτης κ Εβερεστ εχουν............. παιρνουν ενα χοτ ντογκ η μια τυροπιτα κ γουσταρουν...αυτα τα μαγαζια ανοιξαν ενα χρονο Σαλονικα κ εκλεισαν...τι να κλασουν ,μπροστα στους τεραστιους γυρους της Σαλονικας?
Τα παντα θελουν ψαξημο μαν.Εδω Αθηνα εχει πολλες επιλογες για γυρους και γιγαντιες μεριδες....παντος οσες φορες εχω ερθει πανω και εχω ερχομαι πολλυ συχνα λογο δουλειας εχω φαει ωραια σουβλακια..η σαντουιτς...η οπως θες πεστο ηταν πολυ καλα  :grin:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
την γνώμη σου για τον κώλο της μελέτη καλά έκανε που δεν τον μόστραρε στο πρωινό :think:

http://[URL unfurl="true"]www.boxtv.gr/wp-content/uploads/2013/09/Eleonwra-Meleth-mikroskopiko-magio.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Μην παιρνεις ορκο οτι live θα εβλεπες τον ιδιο πισινο.

Το real time ρετουσαρσιμα on camera δεν εχει ανακαλυφθει ακομη.
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
αυτο που πινουν την κοκα κολα το λενε καλαμακι...και αυτο που τρωνε παλι καλαμακι το λενε... :2funny:

ασε που τους κοροιδευουν κανονικα...3 γυροι της Αθηνας ενα της Σαλονικας...βαζουν 2 κομματακια γυρο κ 2 πατατες κ τους το πασαρουνε....
ημουνα κατω 2 χρονια...τους δουλευουν κανονικα...

γιαι οι Αθηναιοι νομιζεις ξεορυν να τρωνε? κοιτα ποσα Γρηγοτης κ Εβερεστ εχουν............. παιρνουν ενα χοτ ντογκ η μια τυροπιτα κ γουσταρουν...αυτα τα μαγαζια ανοιξαν ενα χρονο Σαλονικα κ εκλεισαν...τι να κλασουν ,μπροστα στους τεραστιους γυρους της Σαλονικας?
Μας ξελίγωσες χρυσό μου .
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Τα παντα θελουν ψαξημο μαν.Εδω Αθηνα εχει πολλες επιλογες για γυρους και γιγαντιες μεριδες....παντος οσες φορες εχω ερθει πανω και εχω ερχομαι πολλυ συχνα λογο δουλειας εχω φαει ωραια σουβλακια..η σαντουιτς...η οπως θες πεστο ηταν πολυ καλα  :grin:

φιλε μπορει να εχεις κ δικιο...δεν σε αμφισβητω...

απλα εγω ειχα φαει απο τα πιο γνωστα μαγαζια σε Μοναστηρακι, Ομονοια, Εξαρχεια, Ψυρρη, Παγκρατι, Καισαριανη κτλ...
ηταν νοστιμα δε λεω...απλα ηταν πολυ μικρα...ηθελες 2-3 για να χορτασεις...δλδ περισσοτερα λεφτα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom