Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
και ο γύρος για να φέρει γύρω γύρω και να ψηθεί σουβλίζεται προηγουμένως με μια σούβλα ολλανδέ ;)
τι προσπαθεις να εξηγησεις σε ατομα που λενε τη γκουντα κασερι  ;)
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
ρε σκατοχωριατες και εδω μεσα μπηκατε να βγαλετε το κομπλεξ σας?
παρτε το χαμπαρι ρε μουνοπανα:σαν την αθηνα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ στην ελλαδα..
η Αθηνα εχει μεσα της απειρες Θεσσαλονικες/πατρες/ηρακλεια/χανια..
μονο εσεις οι βλαχοι δεν το ξερετε γιατι ερχεστε μονο για λιγες ημερες επισκεψη,οπως στις παλιες ταινιες οπου κατεβαινε ο χατζηχρηστος με το ταγαρι του στην ομονοια ...

Σας χυνουμε το καλαμακι μας και το σουβλακι μας!
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
@ Σουηδέ μπορεί και να ψάχνει αλμυρές πούτσες εγώ δεν πέτυχα κανένα σαφάρι όμως.
Την δε @ erinal την λογαριάίζω ενίοτε αντικειμενική.

Ενώ εσείς τίγκα στην αντικειμενικότητα. Τέσπα δεν θα σε έλεγα με τίποτα λιγούρη γιατι  μιλησες συνετά και λογικά, η αναφορά μου και ότι είπα έγινε για μερικα απαράδεκτα σχόλια απο μαλακες. Ευχαριστω :sunglasses:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Προσωπικά το τσόκαρο το λέω παλαιόθεν και συνεχίζω να το λέω.
Ούτε με το πουλί στο χέρι τη περίμενα ούτε έμεινα (έχουμε και δουλειές  :grin: ) ούτε άσχημη- χοντροκώλα την έχω πει.
Να συγκρατείς τα νεύρα σου και να τα εκτονώνεις στους υπεύθυνους που ουτε καν εδω μέσα ειναι, άλλοι σου φταίνε.

Τύπε πολύ ζορίστηκες απο την αντίδρασή μου. Είμαι πληθωρική όντως σαν προσωπικότητα αλλά διάβασα μαζεμένα σχόλια πικρόχολα απο νικς που αμφιβάλλω αν εχουν γαμήσει έστω ενα παρόμοιας κλάσης "τσοκαρο" και απάντησα. Είπα την άποιψη μου για τον χαρακτηρισμό τσόκαρο. Στην τηλεόραση βλεπεις τα γκομενακια γιατι ειναι μουνακια ομορφα και κοιτας τον κωλο. Δεν περιμένεις γυναίκα που κάνει πρωινάδικο να είναι η αρβελερ. Αν ειναι οκ καλώς και μπραβο της. Η τηλεθεαση όμως επιβάλλει ολο αυτο το παιχνιδι και τα σχολια τυπου μας επαιξε και δεν ειναι ενταξει μονο απο 15 χρονα θα ακουγονταν οχι απο σοβαρους ανθρωποι :tooth:  Κατα τα λοιπα κλάψτε καμια βδομαδα ακομα που δεν εβαλε κωλο η νοριτσα :grin:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
ρε σκατοχωριατες και εδω μεσα μπηκατε να βγαλετε το κομπλεξ σας?
παρτε το χαμπαρι ρε μουνοπανα:σαν την αθηνα ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ στην ελλαδα..
η Αθηνα εχει μεσα της απειρες Θεσσαλονικες/πατρες/ηρακλεια/χανια..
μονο εσεις οι βλαχοι δεν το ξερετε γιατι ερχεστε μονο για λιγες ημερες επισκεψη,οπως στις παλιες ταινιες οπου κατεβαινε ο χατζηχρηστος με το ταγαρι του στην ομονοια ...

Σας χυνουμε το καλαμακι μας και το σουβλακι μας!
ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ..

και μεις σας γράφουμε στις πακοκτσι - δικες ζμπουτσες μας τις χοντρες τις τεραστιες και τις υπεροχες. Μεινετε με το "καλαμακι" σας :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Τύπε πολύ ζορίστηκες απο την αντίδρασή μου. Είμαι πληθωρική όντως σαν προσωπικότητα αλλά διάβασα μαζεμένα σχόλια πικρόχολα απο νικς που αμφιβάλλω αν εχουν γαμήσει έστω ενα παρόμοιας κλάσης "τσοκαρο" και απάντησα. Είπα την άποιψη μου για τον χαρακτηρισμό τσόκαρο. Στην τηλεόραση βλεπεις τα γκομενακια γιατι ειναι μουνακια ομορφα και κοιτας τον κωλο. Δεν περιμένεις γυναίκα που κάνει πρωινάδικο να είναι η αρβελερ. Αν ειναι οκ καλώς και μπραβο της. Η τηλεθεαση όμως επιβάλλει ολο αυτο το παιχνιδι και τα σχολια τυπου μας επαιξε και δεν ειναι ενταξει μονο απο 15 χρονα θα ακουγονταν οχι απο σοβαρους ανθρωποι :tooth:  Κατα τα λοιπα κλάψτε καμια βδομαδα ακομα που δεν εβαλε κωλο η νοριτσα :grin:

σκασε πια. γλωσσου.
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
αυτα για καλαμακια μπουγατσες κλπ τα λεγανε πριν 20 χρονια
ακομα εκει ειστε

και εσυ ταγαρογιδο  jstar που κυκλοφορεις στο μεταξουργειο και στις αλλες φοβερες περιοχες της αθηνας με ασπρη καλτσα και πεδιλο αντε τραβα μια να ισιωσεις
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
και μεις σας γράφουμε στις πακοκτσι - δικες ζμπουτσες μας τις χοντρες τις τεραστιες και τις υπεροχες. Μεινετε με το "καλαμακι" σας :2funny:
ΤΣΟΚΑΡΟ.γαμω την μπουγατσα σας,βρωμιαρηδες!
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
αυτα για καλαμακια μπουγατσες κλπ τα λεγανε πριν 20 χρονια
ακομα εκει ειστε

και εσυ ταγαρογιδο  jstar που κυκλοφορεις στο μεταξουργειο και στις αλλες φοβερες περιοχες της αθηνας με ασπρη καλτσα και πεδιλο αντε τραβα μια να ισιωσεις
σας χυνουμε..
αν δεν υπηρχε η Αθηνα θα ειχατε ψοφησει σαπιοι πειναλες επαρχιωτες..
βρωμιαρηδες μπουγατσοκιμαδες!
 

Επισκέπτης
Jstar σκατόβλαχε που η Αθήνα έχει γεμίσει επαρχιώτες βρωμόβλαχους απ´ολα τα αρβανιτοχώρια και πακιστανοαφγανούς και φοβάστε να κυκλοφορήσετε νύχτα στο κέντρο πουλάς και τρέλα; Πουτσοχυμένη γαμιόλα τραβα να κάνεις μπάνιο στη παραλία της Λούτσας που λιποθυμάς απο τη μπίχλα και για να βρεις Έλληνα εκεί θέλεις 2 μέρες ζώο βλαχαδερό
 

Karmala

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2014
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Σε μεγάλη εκτίμηση βλέπω έχουμε όλοι την Μελέτη.  :S
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
ετσι ολα πουταναριο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

απο την μελετη φτασαμε στην διαφορα της αθηνας και της θεσσαλονικης  :S :S :S :S :S :S :S :S :S
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Μακγες ολη η Ελλαδα ωραια ειναι και αξιζει επισκεψης και προσοχης. Το μονο μερος στην Ελλαδα που πρεπει να καταραστουμε ειναι ενα αρκετα μεγαλο οικοπεδο στο συνταγμα... :grin: :grin:  :rockon:
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
ετσι ολα πουταναριο  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

απο την μελετη φτασαμε στην διαφορα της αθηνας και της θεσσαλονικης  :S :S :S :S :S :S :S :S :S
Ειναι απο τους ειποσυνηδητους συνειρμους....υπαρχει εξηγηση.. :grin:
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
πω πω τι μπουταρες ειναι αυτες με το σορτσακι σημερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom