Νέα

Ελεονώρα Μελέτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

πηγασος

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.558
Like
0
Πόντοι
16
αυτο που πινουν την κοκα κολα το λενε καλαμακι...και αυτο που τρωνε παλι καλαμακι το λενε... :2funny:

ασε που τους κοροιδευουν κανονικα...3 γυροι της Αθηνας ενα της Σαλονικας...βαζουν 2 κομματακια γυρο κ 2 πατατες κ τους το πασαρουνε....
ημουνα κατω 2 χρονια...τους δουλευουν κανονικα...

γιαι οι Αθηναιοι νομιζεις ξεορυν να τρωνε? κοιτα ποσα Γρηγοτης κ Εβερεστ εχουν............. παιρνουν ενα χοτ ντογκ η μια τυροπιτα κ γουσταρουν...αυτα τα μαγαζια ανοιξαν ενα χρονο Σαλονικα κ εκλεισαν...τι να κλασουν ,μπροστα στους τεραστιους γυρους της Σαλονικας?
Για πές πόσο κοστίζει ένας γύρος της σαλονίκης.  ;)
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Το γεγονος πως η Μελετη δεν βγηκε να παρουσιασει την κωλοεκπομπη της με μαγιο, οπως ειχε υποσχεθει, συμπυκνωνει ΟΛΟ το προϊον "ελλεεινιδα".

Σεμνοτυφη, ηλιθια, γαμιολα που το παιζει και καποια.  :jerking:
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.742
Like
1.420
Πόντοι
366
Μην παιρνεις ορκο οτι live θα εβλεπες τον ιδιο πισινο.

Το real time ρετουσαρσιμα on camera δεν εχει ανακαλυφθει ακομη.
επισης μ ενα 5-10 ανεβασμα (τακουνι ή πλατφορμα) θα εδειχνε πολυ καλυτερα
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
φιλε μπορει να εχεις κ δικιο...δεν σε αμφισβητω...

απλα εγω ειχα φαει απο τα πιο γνωστα μαγαζια σε Μοναστηρακι, Ομονοια, Εξαρχεια, Ψυρρη, Παγκρατι, Καισαριανη κτλ...
ηταν νοστιμα δε λεω...απλα ηταν πολυ μικρα...ηθελες 2-3 για να χορτασεις...δλδ περισσοτερα λεφτα...
Εγω εχω μερικα στανταρακια με καλο value for money και σε μερικες περιπτωσεις η ποιωτητα και η ποσοτητα ξεπερναει την προσδοκια.Ειδικοτερα αν πας σε φαση ''βρομικο'' αλλα εκει θελει προσοχη γιατι τα περισσοτερα βρομικα της αθηνας εκτος απο το οτι δικαιολογουν το ονομα τους ειναι και τρισαθλια...αν πετυχεις το σωστο ομως δεν εχει αντιπαλο... :rockon:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Για πές πόσο κοστίζει ένας γύρος της σαλονίκης.  ;)

2,80 της Σαλονικης 2 στην Αθηνα αλλα της Θεσσαλονικης ειναι 2 με 3 φορες σαν της Αθηνας στο χαλαρο...
κ αν φας σε καποια συγκεκριμενα γυραδικα ειναι 3-4 φορες...χωρις πλακα...

το Γυραδικο στην Τουμπα, ο Πρασσας Χαριλαου, ο Σπυρος στον Ευοσμο και 3-4 αλλα εχουν 4 φορες μεγαλυτερο γυρο απο Σαββα, Μπαιρακταρη, Γιαννιωτικο, Καβουρα κτλ...
θα παθεις πλακα αν τα δεις...

εγω επαθα πλακα οταν μου εβαζαν κατω 2 κομματια γυρο...την 1η φορα νομιζα μου εκαναν φαρσα....
λεω αυτο θα ειναι το τζουνιορ...
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Εγω εχω μερικα στανταρακια με καλο value for money και σε μερικες περιπτωσεις η ποιωτητα και η ποσοτητα ξεπερναει την προσδοκια.Ειδικοτερα αν πας σε φαση ''βρομικο'' αλλα εκει θελει προσοχη γιατι τα περισσοτερα βρομικα της αθηνας εκτος απο το οτι δικαιολογουν το ονομα τους ειναι και τρισαθλια...αν πετυχεις το σωστο ομως δεν εχει αντιπαλο... :rockon:

φιλε τα βρωμικα ειναι οντως μεγαλα αλλα εκαναν κ 5 ευρω αν θυμαμαι καλα προ κρισης...ηταν ιδια ποσοτητα με τα 2,80 της Σαλονικας...
 

Provios

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
488
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
@ Σουηδέ μπορεί και να ψάχνει αλμυρές πούτσες εγώ δεν πέτυχα κανένα σαφάρι όμως.
Την δε @ erinal την λογαριάίζω ενίοτε αντικειμενική.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
URL]] :-
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
φιλε τα βρωμικα ειναι οντως μεγαλα αλλα εκαναν κ 5 ευρω αν θυμαμαι καλα προ κρισης...ηταν ιδια ποσοτητα με τα 2,80 της Σαλονικας...
Εσυ αποτι διαβασα πηγες στα πολυ στανταρ και γνωστα στην αθηνα.Απο αυτα που εγραψες τα περισσοτερα ειναι ''τουριστικα'' σουβλατζιδικα,για μενα δεν αξιζουν.Μπορει βεβαια και να κανω λαθως επειδη δεν μενω κεντρο γενικα εχω σταμπαρει μερικα καλα μαγαζια και οταν κατεβαινω παω σε αυτα οποτε ισως δεν τα ξερω καλα. Υπαρχουν αλλα σουβλατζιδικα με πολυ καλυτερο και μαλλον μεγυτερα πιτογυρα.Αλλα σιγουρα δε θα βρεις στα 2,80 την ποσοτητα που ψαχνεις.Υπαρχουν εξερεσεις βεβαια...για παραδειγμα ο κανδαυλος στο γκαζι,μεγαλο και φτηνο αλλα δεν εχει και καμια φοβερη ποιοτητα.
 

Λιάρης5695236

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2014
Μηνύματα
15.243
Like
197
Πόντοι
166
Καλα δε ξερω τι λετε εσεις για τη μελετη εγω παντος την πεταγα στη θαλασσα και τη γαμουσα ασυστωλα χωρις ανασα... :fuck2: :rockon: :rockon:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
Καλα δε ξερω τι λετε εσεις για τη μελετη εγω παντος την πεταγα στη θαλασσα και τη γαμουσα ασυστωλα χωρις ανασα... :fuck2: :rockon: :rockon:

ενω οι αλλοι που τη θαβουν θα το επαιζαν δυσκολοι.......... :2funny:
αυτοι ηταν που θα τρελλαινονταν για γαμησια......
λες κ γαμανε ομορφοτερες...(χωρις παρεξηγηση..)
 

Ολλανδός

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
7.971
Like
9
Πόντοι
66
αυτο που πινουν την κοκα κολα το λενε καλαμακι...και αυτο που τρωνε παλι καλαμακι το λενε... :2funny:

ασε που τους κοροιδευουν κανονικα...3 γυροι της Αθηνας ενα της Σαλονικας...βαζουν 2 κομματακια γυρο κ 2 πατατες κ τους το πασαρουνε....
ημουνα κατω 2 χρονια...τους δουλευουν κανονικα...

γιαι οι Αθηναιοι νομιζεις ξεορυν να τρωνε? κοιτα ποσα Γρηγοτης κ Εβερεστ εχουν............. παιρνουν ενα χοτ ντογκ η μια τυροπιτα κ γουσταρουν...αυτα τα μαγαζια ανοιξαν ενα χρονο Σαλονικα κ εκλεισαν...τι να κλασουν ,μπροστα στους τεραστιους γυρους της Σαλονικας?
Τύπε καλαμάκι είναι αυτό που πίνεις τον φραπέ....
Το άλλο λέγεται σουβλάκι....
Επίσης, στην Αθήνα δεν ξέρουν τι είναι το φούιτ :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
φιλαρακι δεν ειμαι εγω αυτη που καθόμουν με το πουλι στο χερι πριν την δήλωση της μελετη αλλα τα παλικάρια εδω.. μετα μόλις δεν τους έκατσε η φαση ξαφνικά η μελέτη έγινε τσοκαρο ασχημη και χοντροκωλα. κατα τα λοιπά εμένα με χτυπησε η ζέστη  και η αγαμια :grin:
Προσωπικά το τσόκαρο το λέω παλαιόθεν και συνεχίζω να το λέω.
Ούτε με το πουλί στο χέρι τη περίμενα ούτε έμεινα (έχουμε και δουλειές  :grin: ) ούτε άσχημη- χοντροκώλα την έχω πει.
Να συγκρατείς τα νεύρα σου και να τα εκτονώνεις στους υπεύθυνους που ουτε καν εδω μέσα ειναι, άλλοι σου φταίνε.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τύπε καλαμάκι είναι αυτό που πίνεις τον φραπέ....
Το άλλο λέγεται σουβλάκι....
Επίσης, στην Αθήνα δεν ξέρουν τι είναι το φούιτ :grin:

και ο γύρος για να φέρει γύρω γύρω και να ψηθεί σουβλίζεται προηγουμένως με μια σούβλα ολλανδέ ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom