Νέα

Elena Sunrise

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα a!!
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 309K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
σταματα να κολαζεις τον αλεφαντο ελενα θα μαλιοτραβηχτουμε



 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τα'χω πει εγω...σε πιο πισω σελιδα να βρουν κουμπαρο....αλεφαντε...ελα ξομολογησου ποιος ειναι ο σκοπος σου...εχεισ καλο σκοπο???
πολυ καλο σκοπο γιατρε να την υπερασπιζομαι οσο θα λειπει το φιλαρακι μου
οσο λοιπον εσυ θα συνεχιζεις το κρα εγω θα λεω οτι ειναι η ποιο ΜΟΥΝΑΡΑ τρανς στην ελλαδα(που ειναι δλδ) και για να κανεις καλο κρεββατι μαζι της γιατρε θα ΠΛΕΡΩΣΕΙΣ
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
πολυ καλο σκοπο γιατρε να την υπερασπιζομαι οσο θα λειπει το φιλαρακι μου
οσο λοιπον εσυ θα συνεχιζεις το κρα εγω θα λεω οτι ειναι η ποιο ΜΟΥΝΑΡΑ τρανς στην ελλαδα(που ειναι δλδ) και για να κανεις καλο κρεββατι μαζι της γιατρε θα ΠΛΕΡΩΣΕΙΣ
βοηθε γιατρου ακου ...μην επαναλαμβανομαστε...εγω ΠΛΕΡΩΣΑ ΤΑ ΚΛΑΨΑ και παπαλα...τωρα ην σειρα σου...και πολυ την υποστηριζεις,μηπως θες να αλλαξεις επαγγελμα στα γεραματα Αλεφαντε και να γινετε συνεταιρακια???
και που'σαι mr αλεφαντε τα κρεβατια δε θελουν ευρω για να αναστεναξουν οι σανιδες....θελουν να'χεις καυλα μεσα σου...πολλοι συναγωνιστε θα με καταλαβουν τι εννοω...
 

sunrise

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2012
Μηνύματα
138
Like
0
Πόντοι
1
βοηθε γιατρου ακου ...μην επαναλαμβανομαστε...εγω ΠΛΕΡΩΣΑ ΤΑ ΚΛΑΨΑ και παπαλα...τωρα ην σειρα σου...και πολυ την υποστηριζεις,μηπως θες να αλλαξεις επαγγελμα στα γεραματα Αλεφαντε και να γινετε συνεταιρακια???
και που'σαι mr αλεφαντε τα κρεβατια δε θελουν ευρω για να αναστεναξουν οι σανιδες....θελουν να'χεις καυλα μεσα σου...πολλοι συναγωνιστε θα με καταλαβουν τι εννοω...
αποκλείεται να τα κλάψει τα λεφτά μαζί μου κάποιος, αυτά είναι τα κολπάκια εδώ μέσα για να πείσουν κάποιους να μην με δοκιμάσουν.αν ήταν θα έμπαινες σε λεπτομέρειες όταν σου ζητήθηκε..εδω δε ξέρεις πως είναι ο χώρος μου..  :jerking:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
γεια σου ελενα καστορα και στα τσιμπουκια μαστορα

 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
βοηθε γιατρου ακου ...μην επαναλαμβανομαστε...εγω ΠΛΕΡΩΣΑ ΤΑ ΚΛΑΨΑ και παπαλα...τωρα ην σειρα σου...και πολυ την υποστηριζεις,μηπως θες να αλλαξεις επαγγελμα στα γεραματα Αλεφαντε και να γινετε συνεταιρακια???
και που'σαι mr αλεφαντε τα κρεβατια δε θελουν ευρω για να αναστεναξουν οι σανιδες....θελουν να'χεις καυλα μεσα σου...πολλοι συναγωνιστε θα με καταλαβουν τι εννοω...
γιατρε απαντες ξερουν ποιος ειμαι εγω και τι εισαι εσυ εδω
σε διωξαν για τις ιδες παπαριες που ελεγες και τοτε και μυαλο δεν εβαλες αρα εισαι φελος οποτε δεν ξανασχολουμαι με την παρτυ σου
καληνυχτα γιατρε
 

loveck

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2009
Μηνύματα
48
Like
0
Πόντοι
0
πολυ καλο σκοπο γιατρε να την υπερασπιζομαι οσο θα λειπει το φιλαρακι μου
οσο λοιπον εσυ θα συνεχιζεις το κρα εγω θα λεω οτι ειναι η ποιο ΜΟΥΝΑΡΑ τρανς στην ελλαδα(που ειναι δλδ) και για να κανεις καλο κρεββατι μαζι της γιατρε θα ΠΛΕΡΩΣΕΙΣ
Ε ποσο να πλερωσεις δηλαδη , ας μας πει ποσο θελει για να μεινει ο επισκεπτης ευχαριστημενος, να ξερουμε κι εμεισ οχι τιποτα αλλο. Να λεει πχ με το 50αρικο τρως φολα , με το 80αρι κανω αγγαρια , με το 100αρι κατι παει να γινει , κλπ...
Γιατι απ οτι εχω καταλαβει τετοια φαση ειναι η λεγαμενη, η διαθεση και η συμμετοχη της εξαρτάται απο το προγραμμα

Τι τα βαζει τα 50αρικα αν εχει σκοπο να κανει το κομοδινο, να δηλωσει ποσα γουσταρει για να για να περασει ο αλλος ωραια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom