Νέα

Εκεί που χύνω! (συλλογή)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Feet Lover
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 94
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Μέρη σώματος που έχετε χύσει..

  • Πρόσωπο / Μέτωπο / Μάτια

    Ψήφοι: 116 46,0%
  • Στόμα / Γλώσσα

    Ψήφοι: 167 66,3%
  • Μαλιά

    Ψήφοι: 24 9,5%
  • Βυζιά / Στήθος

    Ψήφοι: 123 48,8%
  • Κοιλιά

    Ψήφοι: 96 38,1%
  • Μουνί

    Ψήφοι: 122 48,4%
  • Μπούτια

    Ψήφοι: 38 15,1%
  • Πλάτη

    Ψήφοι: 63 25,0%
  • Οπίσθια / Κωλοτρυπίδα

    Ψήφοι: 118 46,8%
  • Πόδια / Πατούσες

    Ψήφοι: 66 26,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    252

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
7
Like
4.308
Πόντοι
736
27χρονο πουτανάκι από Ρουμανία.. απόλαυσε τα χύσια μου στα ποδαράκια της!

Feet Lover 01.jpg
Μια απορία έχω φιλαράκο . Από τον Οτώβριο του '21 το ίδια σεντόνι έχετε όταν χύνεις τα ποδαράκια της ?
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Φαντάζομαι ότι δεν έγινε τώρα αυτό αλλά τον Αύγουστο του '21 έτσι?
Εξυπνουλη φιλαράκο ποτέ δεν αρνήθηκα ότι είμαι ο Feet Lover κι εκεί. Δικές μου είναι οι φώτο κι ακόμη έρχονται κι άλλες.

Απλά από εκεί δεν μου άρεσε το φόρουμ και σταμάτησα και λόγω να περάσει κάποιος καιρός αφού αν είχες δει άνοιξα ένα άλλο νήμα ειδικά για το πόσο ρίσκο έχει να βάζεις φωτογραφίες τέτοιες.

Ποτέ δεν έγραψα ότι είναι τωρινές ακριβώς δεν τολμώ να βάλω τωρινές αν και βγάζω. Για αυτό και σε φίλους που με ρώτησαν και στα pm είπα δεν έχω πλέον στοιχεία τους.

Είναι φωτογραφίες από γκόμενες και του χώρου όλες με τη θέληση τους αλλά βάζω εκείνες που πέρασαν χρόνια για σκοπούς ασφαλείας.

Ακόμη και στο τελευταίο ποστ είπα έρχεται φωτογραφία από τα δακτυλακια της διότι το ξέρω αφού ήδη την έχω. Τη συγκεκριμένη γκόμενα έχω να την δω χρόνια. Κι αν δεις και τον τρόπο που γράφω ποτέ δεν θα δεις να λέω ότι είναι τωρινές για αυτό ακριβώς τον λόγο...
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Ωραίος, καλή δουλειά!
Πώς το βρήκες το μικρό μιλφακι;Μέσω διαδικτύου η από κοντά;
Το είχα βρει από αγγελία πριν χρόνια πέρασα καλά. Την έβλεπα τόσο συχνά που δεν είχε σταθερή τιμή μαζί μου απλά μου τα έτρωγε. Η φάση κράτησε κάποιους μήνες.

Μάλιστα θα ακολουθήση και φωτογραφία με χυμένα ποδαράκια αυτής και μιας φίλης της που δεν ήταν του χώρου αλλά την έπεισε εκείνη να κάνουμε ένα τρελό τρίο.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.139
Κριτικές
7
Like
4.308
Πόντοι
736
Εξυπνουλη φιλαράκο ποτέ δεν αρνήθηκα ότι είμαι ο Feet Lover κι εκεί. Δικές μου είναι οι φώτο κι ακόμη έρχονται κι άλλες.

Απλά από εκεί δεν μου άρεσε το φόρουμ και σταμάτησα και λόγω να περάσει κάποιος καιρός αφού αν είχες δει άνοιξα ένα άλλο νήμα ειδικά για το πόσο ρίσκο έχει να βάζεις φωτογραφίες τέτοιες.

Ποτέ δεν έγραψα ότι είναι τωρινές ακριβώς δεν τολμώ να βάλω τωρινές αν και βγάζω. Για αυτό και σε φίλους που με ρώτησαν και στα pm είπα δεν έχω πλέον στοιχεία τους.

Είναι φωτογραφίες από γκόμενες και του χώρου όλες με τη θέληση τους αλλά βάζω εκείνες που πέρασαν χρόνια για σκοπούς ασφαλείας.

Ακόμη και στο τελευταίο ποστ είπα έρχεται φωτογραφία από τα δακτυλακια της διότι το ξέρω αφού ήδη την έχω. Τη συγκεκριμένη γκόμενα έχω να την δω χρόνια. Κι αν δεις και τον τρόπο που γράφω ποτέ δεν θα δεις να λέω ότι είναι τωρινές για αυτό ακριβώς τον λόγο...
Όμως ΚΑΙ ποτέ δεν έγραψες στις φώτο που ανέβασες ότι ΔΕΝ είναι τωρινές αλλά άφησες να εννοηθεί ότι είναι τωρινές . Δεν στο παίζω ούτε μάγκας ,ούτε έξυπνος ,ούτε σε τρολάρω . Μ'ένα πάτημα της φωτογραφίας τα βλέπεις όλα ,δεν θέλει κ ιδιαίτερο IQ.
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Όμως ΚΑΙ ποτέ δεν έγραψες στις φώτο που ανέβασες ότι ΔΕΝ είναι τωρινές αλλά άφησες να εννοηθεί ότι είναι τωρινές . Δεν στο παίζω ούτε μάγκας ,ούτε έξυπνος ,ούτε σε τρολάρω . Μ'ένα πάτημα της φωτογραφίας τα βλέπεις όλα ,δεν θέλει κ ιδιαίτερο IQ.
Ακριβώς αυτό! με ένα πάτημα τα βλέπεις όλα χαίρω πολύ. Το ξέρω πολύ καλά.

Και ποιος ο λόγος να προσδιορίσω πότε βγήκε γραπτώς; Είναι κάποιος νόμος; μάλιστα όταν ερωτήθηκα το είπα και στα pm κι εδώ, δεν το έκρυψα .. δεν το είχα σκεφτεί ότι θα έπρεπε να γράψω.

Πάντως το τελευταίο που θα ήθελα ήταν να αφήσω να νοηθεί και να μου στέλνουν συνεχώς. Άσε που όπως σου είπα θεωρώ λάθος να είναι τωρινές...
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Δεύτερη φώτο με το νεαρό μιλφάκι βιζιτάκι.. skinny petite κατάσταση.. 1,55 και καβλιάρικα δαχτυλάκια μακριά... αυτή αν θυμάμαι καλά ήταν η πρώτη φορά που της τα έχυσα...!

Feet Lover 03.jpg
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Τρίτη φώτο με τη μικροκαμομένη νεαρή μιλφ και η καλύτερη..! ήταν το βιζιτάκι μου τότε για λίγους μήνες, κάθε ραντεβού της έδινα 80 με 100 ανάλογα των ορέξεων μας.. μια μέρα της λέω "την επόμενη φορά φέρε και μια φίλη σου μαζί!" :eyebrows:

Δεν έχω μου λέει κάποια του χώρου που να κάνουμε ντούο.. της λέω κρίμα, αν είχες θα σας έδινα από 200 για ένα δίωρο...

Μετά από μια βδομάδα μου στέλνει.. μου λέω έχω μια φίλη μου, όχι του χώρου.. είναι λίγο γεματούλα (παρένθεση εγώ πιστεύω ήταν μια χαρά ακριβώς στο όριο πριν να την πεις γεματούλα).. θα της πω μου λέει να βρεθούμε και οι τρεις για ποτό και μη φοβάσαι θα την καταφέρω εγώ και θα κάνουμε τρίο, θα περάσουμε το βράδυ τέλεια αλλά θα μου δώσεις εμένα τα 400 που θα έδινες και στις δύο..

Έτσι κι έγινε.. δεν ξέρω αν μου είπε μπαρούφα αν και δε νομίζω καθώς δεν είχε λόγο αφού στο τέλος και όλο το βράδυ περάσαμε μαζί και τα ίδια χρήματα πήρε.. συν έψαξα την άλλη και από τις κουβέντες της δεν ήταν του χώρου...

Feet Lover 06.jpg
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
661
Κριτικές
2
Like
859
Πόντοι
86
Πάντως και της γεματουλας τα πόδια καυλιαρικα φαίνονται!!! Το είχε καθόλου σε παιχνίδια?
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Η καυλα είναι να γλύφουν μετά η μια τα πόδια της άλλης με τα χυσια......

Ακριβώς αυτή είναι η μιά από τις δύο σκηνές όνειρο για εμένα, που είναι και οι δύο ανεκπλήρωτα δυστυχώς. Η άλλη είναι να γλύφονται δύο γκόμενες με τα χυσια σου μετά από ένα διπλό τσιμπούκι με τελείωμα σε πρόσωπα και στόματα. Τρεις φορές βρέθηκα σε τρίο, ελπίζω τη τέταρτη να τα καταφέρω.

Πάντως και της γεματουλας τα πόδια καυλιαρικα φαίνονται!!! Το είχε καθόλου σε παιχνίδια?

Δεν το είχε τόσο με τα πόδια, της έκανε για περίεργο όμως γενικά στο σεξ ήταν τσουλάκι. Θυμάμαι ήθελε να την πηδήξω πρώτη. Και γενικά σε όσα πρότεινα ήταν μέσα, ψαλίδι, διπλό δονητη, γλυψιματα μεταξύ όλων μας. Μόνο με τα χυσια στο πρόσωπο και στόμα δεν ηθελετ.
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.728
Κριτικές
34
Like
4.640
Πόντοι
7.195
εγώ βγάζω πατούσες και μαλλιά και προσθέτω αυτιά και μασχάλες
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
661
Κριτικές
2
Like
859
Πόντοι
86
Δεν το είχε τόσο με τα πόδια, της έκανε για περίεργο όμως γενικά στο σεξ ήταν τσουλάκι. Θυμάμαι ήθελε να την πηδήξω πρώτη. Και γενικά σε όσα πρότεινα ήταν μέσα, ψαλίδι, διπλό δονητη, γλυψιματα μεταξύ όλων μας. Μόνο με τα χυσια στο πρόσωπο και στόμα δεν ηθελετ.
Όπως το περιγράφεις φαίνεται ότι ήταν ωραία φάση. Μπράβο σου. Κρίμα που δεν είναι του χώρου η καυλιαρα. Βέβαια εκεί έξω κυκλοφορούν πάρα πολλές που δεν σου γεμίζουν το μάτι και βγαίνουν διαμαντάκια στο κρεβάτι.
 
Εγγρ.
17 Σεπ 2014
Μηνύματα
214
Like
539
Πόντοι
81
Τρίτη φώτο με τη μικροκαμομένη νεαρή μιλφ και η καλύτερη..! ήταν το βιζιτάκι μου τότε για λίγους μήνες, κάθε ραντεβού της έδινα 80 με 100 ανάλογα των ορέξεων μας.. μια μέρα της λέω "την επόμενη φορά φέρε και μια φίλη σου μαζί!" :eyebrows:

Δεν έχω μου λέει κάποια του χώρου που να κάνουμε ντούο.. της λέω κρίμα, αν είχες θα σας έδινα από 200 για ένα δίωρο...

Μετά από μια βδομάδα μου στέλνει.. μου λέω έχω μια φίλη μου, όχι του χώρου.. είναι λίγο γεματούλα (παρένθεση εγώ πιστεύω ήταν μια χαρά ακριβώς στο όριο πριν να την πεις γεματούλα).. θα της πω μου λέει να βρεθούμε και οι τρεις για ποτό και μη φοβάσαι θα την καταφέρω εγώ και θα κάνουμε τρίο, θα περάσουμε το βράδυ τέλεια αλλά θα μου δώσεις εμένα τα 400 που θα έδινες και στις δύο..

Έτσι κι έγινε.. δεν ξέρω αν μου είπε μπαρούφα αν και δε νομίζω καθώς δεν είχε λόγο αφού στο τέλος και όλο το βράδυ περάσαμε μαζί και τα ίδια χρήματα πήρε.. συν έψαξα την άλλη και από τις κουβέντες της δεν ήταν του χώρου...

Feet Lover 06.jpg
Πωωωω τι να λέμε τώρα!!! Μπράβο!
 

coyote80

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
661
Κριτικές
2
Like
859
Πόντοι
86
Ακριβώς αυτή είναι η μιά από τις δύο σκηνές όνειρο για εμένα, που είναι και οι δύο ανεκπλήρωτα δυστυχώς. Η άλλη είναι να γλύφονται δύο γκόμενες με τα χυσια σου μετά από ένα διπλό τσιμπούκι με τελείωμα σε πρόσωπα και στόματα. Τρεις φορές βρέθηκα σε τρίο, ελπίζω τη τέταρτη να τα καταφέρω.



Δεν το είχε τόσο με τα πόδια, της έκανε για περίεργο όμως γενικά στο σεξ ήταν τσουλάκι. Θυμάμαι ήθελε να την πηδήξω πρώτη. Και γενικά σε όσα πρότεινα ήταν μέσα, ψαλίδι, διπλό δονητη, γλυψιματα μεταξύ όλων μας. Μόνο με τα χυσια στο πρόσωπο και στόμα δεν ηθελετ.
Έπρεπε να έβαζες την γεματουλα ανάσκελα με τα πόδια ψηλα να την παιρνεις,την αδύνατη να κάτσει στο πρόσωπο της και να την γλυφει κι εσύ να παίζεις γλωσσοφιλα μαζί της και γλύψιμο τα ποδια της γεμάτης.
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
Έπρεπε να έβαζες την γεματουλα ανάσκελα με τα πόδια ψηλα να την παιρνεις,την αδύνατη να κάτσει στο πρόσωπο της και να την γλυφει κι εσύ να παίζεις γλωσσοφιλα μαζί της και γλύψιμο τα ποδια της γεμάτης.
Ναι ναι αυτό έγινε σταθερά, αυτό το σκεφτόμουν και το προγραμμάτιζα καυλωμένος πριν καν βρεθούμε :buck2::sunglasses:
 
OP
OP
Feet Lover

Feet Lover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2022
Μηνύματα
170
Like
1.289
Πόντοι
201
εγώ βγάζω πατούσες και μαλλιά και προσθέτω αυτιά και μασχάλες
Όχι ρε μάγκα... Πω πω .. δε το πιστεύω.. νόμιζα ότι έβαλα τις μασχάλες.. όπως και τα ποδαράκια όταν είναι φρεσκομυρωδατες, καθαρές και περιποιημένες φυσικά και τις γλύφω και τις χύνω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom