Νέα

Εκανα τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
θα κανεις οτι κανουν ολες οι συνομιλικες σου,οταν φτανουν στην ηλικια σου.
θα παντρευτεις τον αντωνακη που ειναι καλο παιδι,και θα γαμιεσε με τον στεργιο.
αλλη λυση δεν υπαρχει να ξερεις.
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
και με τα θα ανοιξει κανα θρεντ
''ο στεργιος γαμησε εμενα και τον αντωνη'' :2funny:
αααααααααααααααα χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Κλασσική γυναικεία μαλακο-ιστορία.
ΔΕς καμιά ταινία και κλάψε που θα μείνεις γεροντοκόρη.
Γενικώς στα παπάρια μας.
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
η γιοβαννα ειναι κλασικη γκομενα κρυφογαμιολα,και να εξηγησω τι θελω να πω.

ενω βρηκε το κλασικο αγαπουλη και καλο παιδι να καβαντζωθει,το μυαλο τις ειναι στην πουτσα και στα γουστα,και με το μυαλο τις το λεει αγαπη και ερωτα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ποια αγαπη βρε γεροντομουνα? 2 μηνες που εχεις νταλαβερια με τον αντωνακη,και τραβιεστε σε πεθερους και πεθερες ειναι καλα?
δεν μας λες καλυτερα οτι αγχωθηκες που το κοντερ εγραψε 35,και θελεις να δεσεις το γαιδαρο σου και εσυ.
αλλα με το μπαρμανιλικη δεν δενετε ο γαιδαρος,τον γαιδαρο θα τον δεσει στραβα κουτσα ο αντωνακης,και να ευχαριστεις και το θεο που βρεθηκε ο αντωνακης.
τον στεργιο γαμησετον,μαλλον την εχει δει τομ κρουζ στο κοκτειλ,σε καμια 5ετια που θα ειναι 40,οχι μπαρμαν,τζατζικια και πορτοκαλαδες αμα κουβαλαει σε καμια ταβερνα να ειναι ευχαριστημενος.

κρατα τον αντωνακη και μην εισαι κοροιδο.πουτσες βρισκοντε,αντωνακηδες δυσκολα βρισκεις. :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


εγω ψηφιζω αντωνακη(οχι σαμαρα). :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
OP
OP
G

giovanna

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Δεν θελει να ειναι παντα μπαρμαν. Θελει να ειναι παντα σ' αυτο το χωρο ανοιγοντας στο μελλον το δικο του μαγαζι
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν θελει να ειναι παντα μπαρμαν. Θελει να ειναι παντα σ' αυτο το χωρο ανοιγοντας στο μελλον το δικο του μαγαζι

ερωτηση πολυ σοβαρα για να καταληξω σε ενα συμπερασμα σημαντικο
Ποιος απο τους δυο εχει πιο ωραια πουτσα και ποιος σε γαμαει καλυτερα;
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
το απολυτο σουρεαλ μεγαλε....ο μπολντης λειπει να μας δωσει το στορι σε κωδικα..... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Εδω ειμαι  :grin:

σε καποια φαση ειπε "Γνωρισα ενα πολυ καλο παιδι ..... σοβαρο και με καλη δουλεια..."

σε ποια χωρα τον γνωρισε δεν μας λεει ομως  :grin:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Δεν θελει να ειναι παντα μπαρμαν. Θελει να ειναι παντα σ' αυτο το χωρο ανοιγοντας στο μελλον το δικο του μαγαζι
μαγαζι σε τετοιο χωρο καλα θα εκανε να το ανοιγε πριν λιγα χρονια.αργα το θυμηθηκε ο αρχηγος πες του.
 
OP
OP
G

giovanna

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Και για να το κανω οπως λετε πιο πικαντικο ο Στεργιος γαμαει καλυτερα απ'τον Αντωνη αλλα και απο ολους οσους εχω γνωρισει μεχρι τωρα και ειναι και ο πιο προικισμενος. Ισως το πολυ ουισκι μεγαλωνει την τσουτσου...
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
ερωτηση πολυ σοβαρα για να καταληξω σε ενα συμπερασμα σημαντικο
Ποιος απο τους δυο εχει πιο ωραια πουτσα και ποιος σε γαμαει καλυτερα;
ο αντωνακης, ειμαι 100% σιγουρος οτι γαμαει καλυτερα,και ειναι και πιο καλος στο γλυφομουνι απο τον μπαρμαν. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Και για να το κανω οπως λετε πιο πικαντικο ο Στεργιος γαμαει καλυτερα απ'τον Αντωνη αλλα και απο ολους οσους εχω γνωρισει μεχρι τωρα και ειναι και ο πιο προικισμενος. Ισως το πολυ ουισκι μεγαλωνει την τσουτσου...
το ουισκι το μονο που θα κανει ειναι να μην του σηκωνετε καθολου.

οσο για μεγαλες πουτσες,καλα θα κανεις να δοκιμασεις λιλα-γιαννορανια,και μετα να βγαζεις συμπερασματα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Και για να το κανω οπως λετε πιο πικαντικο ο Στεργιος γαμαει καλυτερα απ'τον Αντωνη αλλα και απο ολους οσους εχω γνωρισει μεχρι τωρα και ειναι και ο πιο προικισμενος. Ισως το πολυ ουισκι μεγαλωνει την τσουτσου...

γιοβαννα τους δυο μαζι τους φανταστηκες ποτε;
 

Επισκέπτης
Πριν δυο χρονια και ενω διασκεδαζα με μια φιλη μου σε κεντρικο μπαρακι της Αθηνας γνωρισα τον πιο καταπληκτικο αντρα της ζωης μου. Ηταν ο μπαρμαν που μας εξυπηρετησε.

Άμα τα λέω εγώ
ότι στα ΜΠΑΡ/ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ/ΚΛΑΜΠ/ΚΑΙ ΛΟΙΠΑ ΞΕΝΥΧΤΑΔΙΚΑ
[size=20pt]
ΓΑΜΑΕΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ !!!!!!!!![/size]
[size=50pt]
ΜΟΝΟ[/size]

[size=80pt]
ΜΟΝΟ[/size]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom