Νέα

Εκανα τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Καλά,μιλάμε ότι είστε πολύ μεγάλα ρεμαλια!!Ειδικα η μαμή και ο "παντρεμένος".Εδω ρε,το κορίτσι μπηκε να πει τον πόνο του κι εσεις ρωτάτε αν δίνει κώλο???Ντροπή σας ρε,εδω είναι σαιτ ΕΠΙΠΕΔΟΥ κι εγω είμαι θεματοφύλακας των ιδεων και των αξιων της Ελληνικής παράδοσης...Ανακαλέστε ΑΜΕΣΩΣ τα δυο προαναφερόμενα ρεμαλια και να βγείτε ΠΑΡΑΥΤΑ στην ΑΝΑΦΟΡΑ.....
                                                                        ADMIRAL SPEAKING

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Καλά,μιλάμε ότι είστε πολύ μεγάλα ρεμαλια!!Ειδικα η μαμή και ο "παντρεμένος".Εδω ρε,το κορίτσι μπηκε να πει τον πόνο του κι εσεις ρωτάτε αν δίνει κώλο???Ντροπή σας ρε,εδω είναι σαιτ ΕΠΙΠΕΔΟΥ κι εγω είμαι θεματοφύλακας των ιδεων και των αξιων της Ελληνικής παράδοσης...Ανακαλέστε ΑΜΕΣΩΣ τα δυο προαναφερόμενα ρεμαλια και να βγείτε ΠΑΡΑΥΤΑ στην ΑΝΑΦΟΡΑ.....
                                                                        ADMIRAL SPEAKING

Ανακαλούμε πάρ'αυτα............αν δώσει κώλο!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.210
Πόντοι
34.267
Αν και μούφα η ιστορία Μιχαλάκη...μπράβο σου...συμπλήρωσες κάμποσες σελίδες..

Πάνε στη Μυρτώ τώρα (Κόντοβα), να ζητήσεις περαιτέρω βοήθεια και για τους αναγνώστες της A.V.

Και για περισσότερο σασπένς υπάρχει και η Αθηναΐς (Νέγκα), να σε περάσει ένα γυάλισμα. :rockon:

Που πα ρε Καραμήτροοοοοοοοοοοοοοοοοοοο;;;;;;;;;;; :jerking:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
λοιπον ψηθητε να κανουμε κλωνους να χωθουμε στο κοσμο γορουμ να τα κανουμε ολα ταναπου  :dancing:
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
οταν η γυναικα περασει τα 34 και δεν εχει παντρευτει, τοτε καπου χανει

το ιδιο και ο αντρας..εαν περασει τα 39-40

γιατι ετσι ρε φιλαρακι, δηλαδη θα πρεπει σωνει και καλα ολοι να παντρευτουμε μια πουτανα να την κανουμε κυρια?
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλά,μιλάμε ότι είστε πολύ μεγάλα ρεμαλια!!Ειδικα η μαμή και ο "παντρεμένος".Εδω ρε,το κορίτσι μπηκε να πει τον πόνο του κι εσεις ρωτάτε αν δίνει κώλο???Ντροπή σας ρε,εδω είναι σαιτ ΕΠΙΠΕΔΟΥ κι εγω είμαι θεματοφύλακας των ιδεων και των αξιων της Ελληνικής παράδοσης...Ανακαλέστε ΑΜΕΣΩΣ τα δυο προαναφερόμενα ρεμαλια και να βγείτε ΠΑΡΑΥΤΑ στην ΑΝΑΦΟΡΑ.....
                                                                        ADMIRAL SPEAKING

:s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
Εγω δεν ζήτησα απλα ρωτησα!!!!!!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
29 μέλη και 42 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

εκανες 3 δυστυχισμενους, μπορεις ομως να κανεις 71 ευτυχισμενους
 

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
γιατι ετσι ρε φιλαρακι, δηλαδη θα πρεπει σωνει και καλα ολοι να παντρευτουμε μια πουτανα να την κανουμε κυρια?

οχι βεβαια. ειναι πολυ ποιο  ενδιαφερον να παντρευτειτε μια κυρια και να την κανετε πουτανα  :2funny:

οσο για την αλλη τη βλαμμενη που  ανοιξε το θρετ, να παει να γαμηθει και αυτη και ο αντωνακης και ο μπαρμαν-ακης. να προσεχε στα 35 της. Αν θελει επιπλεον πεη παντως, απο οτι ειδα οι  συναδελφοι εδω προθυμοποιουνται ανετα  :2funny:

παλιοκαργιολες  :boff: :uzi: :crazy:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
kerasakii
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 12, 2012 3:28 am



Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 4:08 pm
Δημοσιεύσεις: 251
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
και μένα μ' αρέσει πολύ ένας που μιλάμε συνέχεια στο ίντερνετ...και δεν ξέρω τι να κάνωω......


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
lovechanel
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 12, 2012 4:06 pm



Εγγραφή: Δευτ Σεπ 05, 2011 3:40 pm
Δημοσιεύσεις: 97
kerasakii έγραψε:
και μένα μ' αρέσει πολύ ένας που μιλάμε συνέχεια στο ίντερνετ...και δεν ξέρω τι να κάνωω......   


πες του καλε να τα πειτε και απο κοντα για κανα καφεδακι
 

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
kerasakii
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 12, 2012 3:28 am



Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 4:08 pm
Δημοσιεύσεις: 251
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
και μένα μ' αρέσει πολύ ένας που μιλάμε συνέχεια στο ίντερνετ...και δεν ξέρω τι να κάνωω......


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τι ειναι αυτο ρε φιλαρακι, απο το κοσμοφορουμ?
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Βγάλε τα :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: σου έξω να  :2on1: :2on1: :2on1: :2on1: και μετά να  :fuck2: :fuck2: :fuck2: και να  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:............................τρολοthread...............ρε ΟΥΣΤ!!!!!Άκου εκεί έκανες 3 ανθρώπους δυστυχισμένους!!!!!Δεν έχω πρόβλημε με τις γυναίκες εδω μέσα (αν και θα έπρεπε) αλλά αν αρχίζετε και ποστάρετε τέτοιες γυναικομαλακίες για θέματα θα τρώτε κράξιμο.......βλαμένες..........35 χρονών έλα σε μένα (έχω πιάσει σειρά μετά τους άλλους συναγωνιστές )να με κάνεις και μένα δυστυχισμένο! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
kerasakii
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 12, 2012 4:29 pm



Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 4:08 pm
Δημοσιεύσεις: 251
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
lovechanel έγραψε:
kerasakii έγραψε:
και μένα μ' αρέσει πολύ ένας που μιλάμε συνέχεια στο ίντερνετ...και δεν ξέρω τι να κάνωω......    


πες του καλε να τα πειτε και απο κοντα για κανα καφεδακι

αααα όχι, είμαι πολύ παραδοσιακή σε αυτά, περιμένω πάντα από τον άντρα να κάνει την πρώτη κίνηση! Ο συγκεκριμένος μου το χει προτείνει έτσι να πάμε για καφέ κάποια στιγμή, αλλά δεν έχει τύχει να επιμείνει πολύ.και γω δεν έχω αφήσει και πολλά περιθώρια. Γενικά ψιλοκολλάει και μου φαίνεται όχι ντροπαλός ακριβώς, αλλά πολύ ιδιαίτερος... καμία σχέση με τους άλλους...
Το θέμα είναι ότι έχουμε αποκτήσει κάπως φιλική σχέση, μιλάμε για τα πάντα και σχεδόν καθημερινά...(μου λέει ακόμα και για άλλες κοπέλες και εγώ για άλλους)... μου αρέσει πολύ αυτό που έχουμε, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει να δεθείτε έτσι με κάποιο άτομο μέσω ίντερνετ...είναι πολύ περίεργο συναίσθημα... απλά είναι τόσο ιδιαίτερος που με κάνει αυτό να θέλω να τον δω και αλλιώς...


:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom