Νέα

Εκανα τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giovanna
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 302
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ElftexTP

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2008
Μηνύματα
3.663
Κριτικές
22
Like
25
Πόντοι
616
αααα όχι, είμαι πολύ παραδοσιακή σε αυτά, περιμένω πάντα από τον άντρα να κάνει την πρώτη κίνηση! Ο συγκεκριμένος μου το χει προτείνει έτσι να πάμε για καφέ κάποια στιγμή, αλλά δεν έχει τύχει να επιμείνει πολύ.και γω δεν έχω αφήσει και πολλά περιθώρια. Γενικά ψιλοκολλάει και μου φαίνεται όχι ντροπαλός ακριβώς, αλλά πολύ ιδιαίτερος... καμία σχέση με τους άλλους...
Το θέμα είναι ότι έχουμε αποκτήσει κάπως φιλική σχέση, μιλάμε για τα πάντα και σχεδόν καθημερινά...(μου λέει ακόμα και για άλλες κοπέλες και εγώ για άλλους)... μου αρέσει πολύ αυτό που έχουμε, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει να δεθείτε έτσι με κάποιο άτομο μέσω ίντερνετ...είναι πολύ περίεργο συναίσθημα... απλά είναι τόσο ιδιαίτερος που με κάνει αυτό να θέλω να τον δω και αλλιώς...


:2funny: :2funny: :2funny:

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:


και μετα αναρωτιονται γιατι οι αλλοι την κανουν με 1000 μετα το πηδημα...
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
tina!
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 13, 2012 3:56 am


Εγγραφή: Τετ Μαρ 07, 2012 1:15 am
Δημοσιεύσεις: 40
Να ρωτησω κατι λιγο ασχετο?Οταν κανονιζετε να βγειτε με τους τυπους απο το ιντερνετ δεν φοβαστε καπως μηπως ειναι κανενας ανωμαλος,κανενας δεν ξερω κι εγω τι!Ειναι λιγο περιεργο,τουλαχιστον εμενα ετσι μου φαινεται!Σε σαιτ γνωριμιων κι ολας δεν μου κολλαει...Δεν λεω οτι δεν μπορει να προκυψει κατι καλο απο αυτο δηλαδη να ειναι νορμαλ ο αλλος και να πανε ολα καλα αλλα ρε παιδι μου χανεται η επαφη που θα τον γνωρισεις τον αλλο προσωπο με προσωπο (βεβαια οπως ειπε και μια αλλη κοπελα αν μιλατε αρκετο καιρο καταλαβαινεις μερικα πραγματα για τον χαρακτηρα του ) αλλα δεν ξερω...Ισως εχω κακη εμπειρια γιατι ενας που ειχα γνωρισει απο facebook(εμενε στην περιοχη μου ομως με κοινουν γνωστους κλπ οχι τελειως αγνωστος) μου βγηκε μαπα ενω εταζε λαγους με πετραχιλια!


σιγα μωρη μην ειναι και ο ευλογητος...μαλακισμενη
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
kerasakii
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Δευτ Μαρ 12, 2012 4:29 pm



Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 4:08 pm
Δημοσιεύσεις: 251
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
lovechanel έγραψε:
kerasakii έγραψε:
και μένα μ' αρέσει πολύ ένας που μιλάμε συνέχεια στο ίντερνετ...και δεν ξέρω τι να κάνωω......    


πες του καλε να τα πειτε και απο κοντα για κανα καφεδακι

αααα όχι, είμαι πολύ παραδοσιακή σε αυτά, περιμένω πάντα από τον άντρα να κάνει την πρώτη κίνηση! Ο συγκεκριμένος μου το χει προτείνει έτσι να πάμε για καφέ κάποια στιγμή, αλλά δεν έχει τύχει να επιμείνει πολύ.και γω δεν έχω αφήσει και πολλά περιθώρια. Γενικά ψιλοκολλάει και μου φαίνεται όχι ντροπαλός ακριβώς, αλλά πολύ ιδιαίτερος... καμία σχέση με τους άλλους...
Το θέμα είναι ότι έχουμε αποκτήσει κάπως φιλική σχέση, μιλάμε για τα πάντα και σχεδόν καθημερινά...(μου λέει ακόμα και για άλλες κοπέλες και εγώ για άλλους)... μου αρέσει πολύ αυτό που έχουμε, δεν ξέρω αν σας έχει τύχει να δεθείτε έτσι με κάποιο άτομο μέσω ίντερνετ...είναι πολύ περίεργο συναίσθημα... απλά είναι τόσο ιδιαίτερος που με κάνει αυτό να θέλω να τον δω και αλλιώς...


:2funny: :2funny: :2funny:


με τετοιο nickname μαλλον προκειται για ανηλικο..ειτε βιολογικα ειτε στο μυαλο...δειξτε κατανοηση καλυτερα... :sunglasses:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
kerasakii
Θέμα δημοσίευσης: Re: Σάιτ γνωριμίας..Δημοσιεύτηκε: Τρί Μαρ 13, 2012 4:44 pm



Εγγραφή: Παρ Ιαν 20, 2012 4:08 pm
Δημοσιεύσεις: 251
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
βασικά ούτε με άγνωστο από μπαρ εμένα προσωπικά δε μου βγαίνει και δεν μου αρέσει... σε σπάνιες περιπτώσεις... πάντα μέσω φίλων, κοινών παρεών... !!!


ΔΛΔ ΒΡΕ ΓΑΜΙΟΛΕΣ ΑΜΑ ΕΝΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΦΤΟΥΛΑΣ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΧΙ,ΑΡΑ ΠΡΟΤΙΜΑΤΕ ΤΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ?Ε ΡΕ ΜΥΑΛΑ ΚΟΛΛΗΜΕΝΑ....
 

zoolander1453

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2011
Μηνύματα
685
Κριτικές
15
Like
53
Πόντοι
16
αφου διαβασα με εμεγαλη προσοχη την ιστορια της φιλης μας και  :'( :'( :'( :'( :'(
αποφασισα
1. εμπλουτισα την ιστορια της την εκανα ενα πακετο 150 σελιδων Α4 και ηδη το εχω υποβαλει ως σεναριο σε τηλεοπτικους σταθμους με προοπτικη να ειναι το κεντρικο σειριαλ για τη σεζον 2012-13. αναμενω απαντηση για το ποτε ξεκινανε τα γυρισματα :2funny: :2funny: :2funny:
2. ολες οι γυναικες εχουν ακριβως το ιδιο προβλημα. αγαπανε και λιωνουν για το ρεμαλι αλλα παντρευονται το καλο παιδι που ειναι αποδεκτο απο την οικογενεια. μετα το γαμο εξακολουθουν να εχουν σχεση με το ρεμαλι. σε μικρο διαστημα η γυναικα μενει εγκυος. το καλο παιδι ειναι χαζομπαμπας και μεγαλωνει το απιδι του ρεμαλιου. την αληθεια ομως γνωριζει μονο η μοιραια γυναικα. μετα απο χρονικο διαστημα οι ατυχεις συγκηριες αποκαλυπτουν στο καλο παιδι οτι το παιδι δεν ειναι δικο του αλλα καποιου αλλου , στο μεσοδιαστημα ομως η μοιχαλιδα εχει αποφασισει να διακοψει παντελως την οποια επαφη με το ρεμαλι. το καλο παιδι συναισθηματικα δεμενο με το παιδι, παρολο που δεν ειναι δικο του, εχει δεθει συναισθηματικα με το παιδι, που ξερει πλεον οτι δεν ειναι δικο του, και εξακολουθει να ειναι ο σωστος πατερας. η μοιραια θαυμαζει τα ψυχικα αποθεματα του καλου παιδιου και η ομαλοτητα εχει εμφανιστει στην οικογενεια. και εκει που ολοι πιστευουν οτι ολα εχουν παρει το δρομο τους, το ρεμαλι επιστρεφει μεσα απο μια μαχη με τον εαυτο του και διεκδικει τα πατρικα του δικαιωματα και την αγαπη της μοιραιας αλλα...., εκεινη δεν θελει πια και το κοινο πλεον ειναι με το μερος του ρεμαλιου που ναι εκανε οτι εκανε αλλα θελει να αλλαξει σελιδα στη ζωη του.......................................
ρε το πουστη τι γραφω παλι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

digenis87

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2010
Μηνύματα
768
Like
3
Πόντοι
6
με τετοιο nickname μαλλον προκειται για ανηλικο..ειτε βιολογικα ειτε στο μυαλο...δειξτε κατανοηση καλυτερα... :sunglasses:

ανηλικα ξε ανηλικα μια χαρα πλεον γαμιουντε ασυστολα και εχουν την μυτη ψηλα....πλεον απ τα 15 το παιζουν ιστορια και εχουν τετοιες ελλεινικες αποψεις
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Για στατιστικους σκοπούς και μόνο? Αθωος ο κατηγορουμενος. Αλλωστε ρεμαλια ειναι μονο οι ελευθεροι.
Σε ευχαριστω φίλτατε. Παντα για στατιστικούς λογους!!!
Εγω είμαι κύριος!!!!!!
 

condo

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2009
Μηνύματα
2.326
Κριτικές
15
Like
114
Πόντοι
2.945
κλαψ κλαψ άντε βγες να χαρείς την ζωη σου και το μουνί σου
κομπλεξικιά
και μετά λέτε τους άντρες μαμόθρεφτα
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Από οταν μπήκαν οι βλαμμενες απο το cosmo, αποδιοργανωσαν τελείως το site. Ηταν καθαρα αντρικο φορουμ και εχει γινει μπαισεξουαλ.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
ο τιτλος του θρεντ ειναι Εκανα τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους... απο οσο καταλαβενω ο ενας ειναι ο αντωνης ο φουκαριαρεις ο αλλος ο στεργιος που το κοβω στα αρχιδια του για το γεγονος....ο τριτος ποιος ειναι...? :huh: :huh:
Η ιδια που δεν ξερει τι θελει ....
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
ανηλικα ξε ανηλικα μια χαρα πλεον γαμιουντε ασυστολα και εχουν την μυτη ψηλα....πλεον απ τα 15 το παιζουν ιστορια και εχουν τετοιες ελλεινικες αποψεις

χεσε τις αποψεις τους,κανεναν δεν αφορουν...στην τελικη τις αποψεις της η αυτην θελεις να γαμησεις?  :2funny:
 

DON GIOVANNI

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2011
Μηνύματα
3.562
Like
6
Πόντοι
16
Καλησπερα σας. Βρηκα το site σας εντελως τυχαια στο google καθως εψαχνα κατι ασχετο απ'τη θεματολογια σας αλλα μου κινησε την περιεργεια και ειδα οτι εδω υπαρχουν ατομα με ποιοτητα και παιδεια που δεν ασχολουνται μονο με call girls. Απλα ειστε μια ωραια παρεα που συζηταει για οτιδηποτε απασχολει τον συγχρονο ελληνα.
Ετσι λοιπον αποφασισα να μοιραστω μαζι σας πως καταφερα να κανω τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους και ειμαι αποφασισμενη να δεχτω οποιοδηποτε σχολιο κι αν κανετε ακομη κι αν ειναι προσβλητικο.
Ειμαι 35 ετων και ζω στην Αθηνα απο τα 18 μου οπου και ηρθα οταν περασα στο πανεπιστημιο. Πριν δυο χρονια και ενω διασκεδαζα με μια φιλη μου σε κεντρικο μπαρακι της Αθηνας γνωρισα τον πιο καταπληκτικο αντρα της ζωης μου. Ηταν ο μπαρμαν που μας εξυπηρετησε. Δεν ηταν απο αυτους τους 20χρονους μπρατσωμενους με τα αμανικα που βλεπουμε στα club που το παιζουν γκομενοι και λιωνουν ολη μερα στα γυμναστηρια. Ηταν συνομιλικος μου και πολυ καλυτερος και πιο γοητευτικος απο αυτους με την αλητεια ζωγραφισμενη στο μετωπο. Τοτε ξεκινησε μια θυελλωδης σχεση που κρατησε 6 μηνες. Ημουν τοσο ερωτευμενη μαζι του (και ακομα ειμαι - θα καταλαβετε στη συνεχεια) που δεν κρατηθηκα και μιλησα ενθουσιασμενη στους γονεις μου. Οταν εμαθαν τι δουλεια κανει αντεδρασαν αμεσως. Μου ειπαν τι πηγα και εμπλεξα με ενα ρεμαλι και οτι ειμαι σε ηλικια γαμου και τα γνωστα μικροαστικα κλισε που λενε οι γονεις. Το χειροτερο ειναι οτι τα ιδια μου ελεγαν και οι φιλες μου αναγνωριζωντας ομως οτι αν μη τι αλλο ηταν πολυ ωραιος αντρας. Ο Στεργιος (ετσι λεγεται) ηταν σιγουρα ρεμαλι αλλα με την καλη εννοια. Επινε πολυ, ξενυχτουσε και χαιροταν τη ζωη του απο τοτε που ηταν εφηβος. Κατι που δεν ειχα καταλαβει ηταν οτι αγαπουσε τη δουλεια του και πως αυτο ειχε σκοπο να κανει ολη του τη ζωη. Ετσι λοιπον προσπαθησα να τον κανω να αλλαξει δουλεια και εψαχνα να βρω τι αλλο θα τον ευχαριστουσε να κανει. Μια μερα λοιπον μου ειπε οτι τη δουλεια του τη λατρευει και δεν προκειτε να την αλλαξει ποτε και μαλιστα ενιωσε ενοχλημενος λεγοντας μου πως αυτος ποτε δεν μου ζητησε να αλλαξω τιποτα στη ζωη μου και πως με αγαπουσε οπως ειμαι. Με την προτροπη λοιπον της μητερας μου και των φιλων μου και με το αγχος που μου προκαλουσε η ηλικια μου πως θα μεινω γεροντοκορη (πιστευα πως δεν με εβλεπε σοβαρα) του ζητησα να χωρισουμε. Αυτος προφανως καταλαβε το λογο του χωρισμου μας και μου ευχηθηκε ειρωνικα να γνωρισω και να παντρευτω εναν φλωρο που θα με κανει μια καλη μητερα και νοικοκυρα.
Ετσι λοιπον 6 μηνες μετα τον χωρισμο μας η αδερφη μου μου γνωρισε τον Αντωνη, ενα πολυ σοβαρο και μετρημενο παιδι με πολυ καλη δουλεια ο οποιος μου ειπε πως σκοπος του ειναι να δημιουργησει οικογενεια. Χωρις λοιπον να νιωθω τιποτα γι’αυτον  αρχισαμε να βγαινουμε και λιγο καιρο μετα γιναμε ζευγαρι. Πολυ συντομα με γνωρισε στους γονεις του και το ιδιο εκανα κι εγω. Δυο μηνες πριν μου ζητησε να παντρευτουμε και χωρις να τον αγαπαω δεχτηκα. Ολα καλα λοιπον μεχρι την περασμενη βδομαδα που πηγαμε σε ενα μπαρακι και μολις κατσαμε στο μπαρ βλεπω μπροστα μου τον Στεργιο να μας ζηταει παραγγελια. Παγωσα. Δεν ηξερα τι να κανω και τι να πω. Καθομουν με τον αρραβωνιαστικο μου και ειχα μπροστα μου τον μοναδικο αντρα που εχω αγαπησει ποτε. Αυτος εκανε πως δεν με ξερει και μας ξαναρωτησε τι θα πιουμε. Παραγγειλαμε και μετα απο λιγο ζητησα απο τον Αντωνη να φυγουμε. Μολις πηγαμε σπιτι του ζητησα να χωρισουμε χωρις να του εξηγησω το λογο. Την αλλη μερα  πηρα τον Στεργιο τηλεφωνο και του ζητησα να βρεθουμε. Πηγα σπιτι του και η καταληξη ηταν να κοιμηθουμε μαζι. Του ειπα ολη την αληθεια  και πως τον αγαπαω ακομα και θα τον αγαπαω για παντα. Αυτος μου ειπε πως με αγαπαει αλλα δεν θα μπορεσει ποτε να με συγχωρεσει και πως με τις πραξεις μου εκανα τρεις ανθρωπους δυστυχισμενους. Αυτον, εμενα και τον Αντωνη.
Συγνωμη αν σας κουρασα.
Περιμενω τις αποψεις σας οποιες κι αν ειναι...
Cosmopolitan σελ. 69 ! άντε καί χρόνια μας πολλά να μην ξεχνιώμαστε παγκόσμια ημέρα μπριζόλας καί πίπας !!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
οταν η γυναικα περασει τα 34 και δεν εχει παντρευτει, τοτε καπου χανει

το ιδιο και ο αντρας..εαν περασει τα 39-40
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ε εισαι πολυ μαλακας ρε ....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Δυστυχως θα συμφωνησω τα μαλα  :P
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Από οταν μπήκαν οι βλαμμενες απο το cosmo, αποδιοργανωσαν τελείως το site. Ηταν καθαρα αντρικο φορουμ και εχει γινει μπαισεξουαλ.
Φταινε οι αγαπούληδες  ;) που την παρέσυραν εδω!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom