Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Παντός εμένα η βάτραχο μουρά μου άρεσε πιο πολύ από όλες αν και το ξανθό φαινόταν ωραίο μωρό και χαρούμενη πέρναγε καλά τελοσπα περί ορέξεις παντός καλά κάνουν οι μερακλήδες που ανεβάζουν στο site τι κάνουν.
Δεν κατάλαβα γιατί τόση ειρωνεία,
κοροιδεμα και κόμπλεξ επειδή κάποιο κυκλοφορούν ωραίες κοπέλες. Δηλαδή ο μαλακάς ο σκυλας που ρίχνει 300 ευρώ σε γαρίφαλα σε κάτι μπριζόλες και στο τέλος μένει με το πουλί στο χέρι τι πρέπει να τον κάνουμε να τον κάψουμε στην πυρά;
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εγώ μιλάω επί της ουσίας.
Καλύτερα να φέρεις γκόμενα ή να πας ο ίδιος εκεί
Καλύτερα να πας μεγάλο διάστημα ή να φέρεις μεγάλο διάστημα ή να πας και να φέρεις μικρό διάστημα?
Καλύτερα χειμώνα ή καλοκαίρι?Ποια είναι η καλύτερη εποχή?
Καλύτερα να γνωρίσεις τις γκόμενες λάιβ ή ονλάιν?
Πόσα πρέπει να δώσεις?
Καλύτερα να πας Ουκρανία?Ρωσία?Πολωνία?Λευκορρωσία?Τσεχία?Ποια είναι καλύτερη χώρα και γιατί?
Και αν πας σε μια από αυτές τις πόλεις,καλύτερα να πας πρωτεύουσα ή επαρχία?Και γιατί?
Ο άλλος σου λέει δεν τα δέχομαι αυτά.Είναι ρεαλιστικά διλήμματα,αυτά που όλοι αντιμετωπίζουν στην πράξη αλλά δεν υπάρχει απάντηση αφού είναι υποκειμενική.
Υπάρχει αντικειμενική απάντηση ή απλά υποκειμενική?Μεταφέρεται η εμπειρία?

Γενικά θα πουν ο mindreader παντού όπου και να πάει θα επιτύχει ενώ εσύ θα αποτύχεις,ή δε θα γαμήσεις ή θα γαμήσεις μέτρια με πολλά λεφτά ή καλή με πάρα πολλά λεφτά.Οπότε είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα,έχει σχέση με το background του καθενός.
Ενώ είναι το αντίστροφο.

Τα άτομα σαν εμένα είμαστε τελείως μανιακοί,το εξαντλούμε το θέμα οπότε δε μας ξεφεύγει κάποια παράμετρος.Σκας με οπλοπολυβόλο εκεί που οι άλλοι αγωνίζονται με πιστολάκια.Είναι όλα προσχεδιασμένα.Μετατρέπουμε το μειονέκτημα σε πλεονέκτημα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
το ψαχνεις πολυ το θεμα!
καλη χρονια και να εισαι παντα αναλυτικος...

Ευχαριστώ.Επίσης.
Γενικά αυτό είναι το μυστικό.Πρέπει να κάνετε φόκους να επικεντρώνεστε στο αντικείμενο λεπτομερώς ενώ οι άλλοι αγανακτούν και βλέπουν τη γενική εικόνα.
Αμα επικεντρώνεσαι στο προκείμενο το συγκεκριμένο βλέπεις δηλαδή το αγριογούρουνο και όχι το δάσος,πάντα κερδίζεις.
Tunnel vision απλά και επικέντρωση στο στόχο.
Υπάρχει βέβαια η ενιαία θεωρία σπόνσορα.Είναι τσελεμεντές αλλά πάντα τα δεδομένα στο έδαφος αλάζουν.Τα μουνιά αντιδρούν και προσαρμόζουν ξανά και ξανά τις τιμές τους ανάλογα με τον όγκο των διαθέσιμων σπονσόρων,τις προσφορές και τις γαιοπολιτικές εξελίξεις.
Ζούμε σε ενδιαφέρουσες εποχές.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
 και οι δυο εχουν εμμονες
την ιδια ακριβως ψωνιο και την ιδια εμμονη
εχουν αναγκη κοινου


εχουν ψυχολογικο προβλημα και οι δυο αναγκη ψυχιατρου

Φυσικά και έχουν την ανάγκη του κοινού και αναγνωρίσιμοτιτας οπός όλος ο κόσμος, απλά τα παιδιά έτσι το δείχνουν αυτός ο τρόπος τους αρέσει.
Στον καγκουρα του αρέσει να δείχνει το φτιαγμένο αμάξι, στον fashion το ντύσιμο του, στον οικογένιαρχει την οικογένεια του και το μοντέλο της και την γκόμενά άμα εχει, ετσι είναι ο κόσμος και εσυ άμα έχεις μια επιτυχία θα το θες να την δείξεις σε φίλους σε γκόμενες σε γνωστούς ή σε forum ανάλογα το ενδιαφέρον σου.
Εκτός και αν έχεις εσύ ψηχολογικα πρόβλημα και θες ειδικό.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
φιλαρακι εμενα ο mindreader ειναι προσωπικος μου φιλος και του τα λεω και στα μουτρα
οτι η τεραστια εμμονη που εχει σε ορισμενα ζητηματα ειναι υπερβολικη
δεν μπορεις να πεις εσυ το ιδιο για εμενα ουτε και γι αυτον
γκε γκε;
με τον mindreader καποια στιγμη καναμε διαγωνισμο ποιος θα παρει πρωτος σχεδον πριν ακομα βγει στο σαϊτ του γκλαμουρ την βιζιτα
ετσι προς ενημερωση
με τον mindreader εχτες για παραδειγμα τα πιναμε σε στριπτιτζαδικο
και του τα ελεγα και στα μουτρα
εγω για αυτον κι αυτος για εμενα δεν ειναι μια ψηφιακη περσονα
ετσι για να ξερεις που απαντας
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
...το θέμα δεν είναι γιατί "αποχώρησε"...

...προσωπικά με ενοχλούσε να βλέπω έναν σοβαρό άνθρωπο να βρίσκεται σε αντιπαράθεση με προβληματικά άτομα...(sic)...

...θεωρώ ότι άφησε τον εαυτό του να παρασυρθεί...και βυθίστηκε...χωρίς να το καταλάβει...

...αυτό είχε συμβεί και σε μένα παλιότερα...μέχρι που τράβηξα γραμμή και έβαλα Χ...με τον τρόπο μου...

...προσωπικά θα χαρώ πολύ να μην τον ξαναδώ να γράφει σαν Mind...να τραβήξει και αυτός την γραμμή του...συνεχίζοντας να γεμίζει τα διαβατήρια του με σφραγίδες...και την ζωή του με ακόμα περισσότερες εμπειρίες...

...καλή χρονιά Mind...και να τα κατοστήσεις...(τα γεμάτα με σφραγίδες διαβατήρια)....
βρε βρε ποιος γυρισε
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Παντός εμένα η βάτραχο μουρά μου άρεσε πιο πολύ από όλες αν και το ξανθό φαινόταν ωραίο μωρό και χαρούμενη πέρναγε καλά τελοσπα περί ορέξεις παντός καλά κάνουν οι μερακλήδες που ανεβάζουν στο site τι κάνουν.
Δεν κατάλαβα γιατί τόση ειρωνεία,
κοροιδεμα και κόμπλεξ επειδή κάποιο κυκλοφορούν ωραίες κοπέλες. Δηλαδή ο μαλακάς ο σκυλας που ρίχνει 300 ευρώ σε γαρίφαλα σε κάτι μπριζόλες και στο τέλος μένει με το πουλί στο χέρι τι πρέπει να τον κάνουμε να τον κάψουμε στην πυρά;

Ο σκυλάς νιώθει χάι βέβαια γιατί όταν πετάει τα γαρύφαλλα έχει ψευδαίσθηση οτι περνάει φανταστικά οτι κάνει ζημιά στο μαγαζί κτλ.
Γκόμενες σαν τη βατραχομούρα που λέτε ήταν διαθέσιμες προ 2017 στο ίντερνετ για απλό σπόνσορινγκ δηλαδή 200 ευρώ τη συνάντηση ή 500 ευρώ να τη φέρεις με έξοδα διακοπών πληρωμένα.
Πλέον αυτό το επίπεδο δεν είναι διαθέσιμο σε αυτά τα λεφτά,μας γάμησε η φρι βίζα.
Παλιά προ φρι βίζας με 500-600 ευρώ έρχονταν όλες,τώρα θες χιλιάρα για ποιοτικό μουνί και δεν τις βρίσκεις κιόλας.
Γκόμενα που έφερα με 500 ευρώ Αθήνα και πλήρωνα 50 ευρώ τη συνάντηση προαιρετικά το 2018.

TKARDT.jpg


7VvRiF.jpg


MUOcgm.jpg


I3awhe.jpg


CC7tsg.jpg


yPUM6l.jpg


lcv3W4.jpg


Θα βρεις τέτοια σήμερα εν έτει 2020?Οχι βέβαια.Ας είμαστε ρεαλιστές.Οι εποχές έρχονται και παρέρχονται.
Εντάξει αν είσαι σταρχιδιστής βαλκανιόπουτσος και δεν επηρρεάζεσαι από τις εξελίξεις,έχεις μια ελπίδα.Αλλιώς δεν.
Εγώ γάμησα τέτοιες μουνάρες στα 25-40 που απλά δεν μπορώ να προσαρμοστώ στη νέα εποχή.Είμαι σαν τους παλιούς σταλινικούς κομουνιστές έχω κολλήσει στην παλιά εποχή και θέλω το ίδιο,δε δέχομαι αλλαγές.
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
κανε οτι γουσταρεις τρελε αλλα κοψε τα μηνιατικα.τι δεν καταλαβεις?
για αυτο σε περνανε τελειος για δεσιμο.στειλε σε κανα ανηψακι σου μηνιατικο χαχαχαχα

Καλυτερα να τα φαει στα μουνια παρα να του τα φανε τα ανιψια
Αν υποθεσουμε οτι ειναι 45 και του καυλωσει να κανει οικογενεια με συνηθισμενη γυναικα κοντα στην ηλικια του θα φαει τα λεφτα του στις εξωσωματικες με αμφιβολο αποτελεσμα
Οποτε μια χαρα κανει και τα τρωει σε φρεσκο μουνι
Φρεσκο εντος εισαγωγικων γιατι πιθανοτατα οι πριγκιπεσες του εχουν ηδη σοδοσμιστει απο ολες τις τρυπες απο γιαχαμπιμπια πριν τα 20 που βολταριζαν Καννες και Ντουμπαι
 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ο σκυλάς νιώθει χάι βέβαια γιατί όταν πετάει τα γαρύφαλλα έχει ψευδαίσθηση οτι περνάει φανταστικά οτι κάνει ζημιά στο μαγαζί κτλ.
Γκόμενες σαν τη βατραχομούρα που λέτε ήταν διαθέσιμες προ 2017 στο ίντερνετ για απλό σπόνσορινγκ δηλαδή 200 ευρώ τη συνάντηση ή 500 ευρώ να τη φέρεις με έξοδα διακοπών πληρωμένα.
Πλέον αυτό το επίπεδο δεν είναι διαθέσιμο σε αυτά τα λεφτά,μας γάμησε η φρι βίζα.
Παλιά προ φρι βίζας με 500-600 ευρώ έρχονταν όλες,τώρα θες χιλιάρα για ποιοτικό μουνί και δεν τις βρίσκεις κιόλας.

Αρχηγε στο ξαναλεω, προσπαθησε για σπονσορετα στο Rhineland.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
φιλαρακι εμενα ο mindreader ειναι προσωπικος μου φιλος και του τα λεω και στα μουτρα
οτι η τεραστια εμμονη που εχει σε ορισμενα ζητηματα ειναι υπερβολικη
δεν μπορεις να πεις εσυ το ιδιο για εμενα ουτε και γι αυτον
γκε γκε;
με τον mindreader καποια στιγμη καναμε διαγωνισμο ποιος θα παρει πρωτος σχεδον πριν ακομα βγει στο σαϊτ του γκλαμουρ την βιζιτα
ετσι προς ενημερωση
με τον mindreader εχτες για παραδειγμα τα πιναμε σε στριπτιτζαδικο
και του τα ελεγα και στα μουτρα
εγω για αυτον κι αυτος για εμενα δεν ειναι μια ψηφιακη περσονα
ετσι για να ξερεις που απαντας
Δεν με νοιάζει με ποιών κάνεις παρέα και με ποιον είσαι φίλος. Την άποψη μου σου είπα με επιχειρήματα απλά δεν μπορείς να λες ότι τα παιδιά είναι για ψυχίατρο επειδή ανεβάζουν στο site τα Βαλκάνια μωρά.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχηγε στο ξαναλεω, προσπαθησε για σπονσορετα στο Rhineland.

Λες?Εχει κάποιο νόημα.Παρακαλάνε και εδώ.Απλά είναι εφτάρια δεν είναι η υπέρβαση που κάνεις άμα διασχίσεις τον Οντερ και μετατραπείς σε άρχοντα Βαλκάνιο κύριο του πεδίου,όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω φάση.
Εδώ κάπου γειώνεσαι στα κυβικά σου και έχεις να αντιμετωπίσεις και πολλούς μαλάκες,πολύς ανταγωνισμός.
Εδώ έχουν όλοι δικαιώματα,όλοι πολεμούν δεν το καταλαβαίνω εγώ.Δεν υποτάσσονται στην ανώτερη ποιότητα του άρχοντος,ρωμαική σιδηρά χειρ κι έτσι.
Προτιμώ δυο μέρες σε καυλωτικό σλαβικό περιβάλλον με τις μουνίτσες παρά δυο μήνες Γερμανία με τον ανταγωνισμό.Αν και Γερμανία έχει πλεονεκτήματα δε λέω.Κυρίως στα στάνταρτς ποιότητας.Σλαβικό κόσμο κάνεις παραχωρήσεις είναι άθλια όλα.
Εχει όμως τις μουνίτσες και το ρομαντικό καυλωτικό περιβάλλον.Για αυτό πάμε.
Αμα περνάω τον Οντερ στα ανατολικά ανακουφίζομαι.Ερχονται όλα στη θέση τους.Γερμανία είσαι συνέχεια τσιτωμένος,πάντα κάποιος μαλάκας σε ενοχλεί για να σε κρατήσει ξύπνιο.
Προτιμώ να κοιμάμαι και να βλέπω τα μουνιά να κάνουν παρέλαση.Δεν μπορώ το δυτικό κόσμο,τις τιμωρίες και τις αναλήψεις ευθυνών.Θέλω το σλαβικό χύμα,αυτή την έξαψη αισθήσεων.
Σλαβικός κόσμος είναι παράδεισος φάση αν έχεις δυτικό μισθό βεβαίως βεβαίως που δε γίνεται βέβαια εκτός αν είσαι κωλόβυσμα ή εισοδηματίας.

Το πρόβλημα που καλούνται όλοι οι πέουλες να λύσουν είναι πώς γαμάω με δυτικό μισθό στο σλαβικό κόσμο,τι κάνω ακριβώς,πού πάω κτλ,αυτά αναλύουμε εδώ.
Δυτικά λεφτά στη Slavija ετσι κι αλλιώς αποκλείεται να έχεις αυτό το παίνουμε σα δεδομένο.Εκτός αν είσαι εισοδηματίας με ακίνητα,κωλόβυσμα σε πολυεθνική ή δημόσια υπηρεσία.Αλλιώς,δηλαδή για το 99% mission impossible.
Αλλά αν είσαι Δύση και κονομάς παραδάκι αναμενόμενα πώς τα πράττεις γαμηστικως στο μπλοκ?Αυτό αναλύουμε.
Αλλοι λένε η συζήτηση στερείται βάσεως προτιμώ να παντρευτώ,να γίνω Mgtow,να ψλάρω.
Από τη στιγμή που δεν είμαι κωλόβυσμα αρνούμαι να μπω στο ανταγωνισμό.Προτιμώ τις εύκολες λύσεις.
 

genosimos

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2017
Μηνύματα
48
Like
8
Πόντοι
0
Ολη η Ιστορία στις Σλάβες πιστεύω ξεκινάει από τα πόδια.

Αυτά τα υπέροχα μακριά λεπτά και νευρώδη πόδια που ακόμη προσπαθώ να καταλάβω αν μου αρέσει περισσότερο να περπατάνε η να τα χαιδεύω και να σηκώνονται στο τέλος προς τον ουρανό με εμένα ανάμεσά τους,

Η προσφορά του Mindreader στο site  είναι αυτά τα μηνύματα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Η προσφορά του Mindreader στο site  είναι αυτά τα μηνύματα.

Το θέμα είναι οτι όταν τα δείχνω ή τα λέω εγώ δεν ταυτίζονται.Δε θέλουν την εμπειρία τσομπάνη.

P1Q4FH.jpg


d0UOFZ.jpg


q3dN8w.jpg


7qtape.jpg


eA1jeh.jpg


Qnhr1v.jpg


LACEzj.jpg


JM28bZ.jpg


rKeIyh.jpg


dFuIIL.jpg


odJhQW.jpg


rKeIyh.jpg


2GwasO.jpg


Γενικά αυτό είναι το κουφό.Ο άλλος λέει το ίδιο με τις ίδιες λέξεις σλαβικά πόδια,σλαβικά μουνολίβαδα και κάνει περίπου τα ίδια αλλά αυτός θεοποιείται.
Ενώ λέει αυτά που γράφουμε εδώ και χρόνια.Είναι κουλό το θέμα,καλά το βλέπω συχνά.
Γενικά είναι πολυ παράξενο.Εχει να κάνει με το presentation σίγουρα.
 

6Y44

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Οκτ 2018
Μηνύματα
1.769
Κριτικές
56
Like
6.180
Πόντοι
11.836
Η προσφορά του Mindreader στο site  είναι αυτά τα μηνύματα.
Το θέμα είναι οτι όταν τα δείχνω ή τα λέω εγώ δεν ταυτίζονται.Δε θέλουν την εμπειρία τσομπάνη.

P1Q4FH.jpg


d0UOFZ.jpg


q3dN8w.jpg


7qtape.jpg


eA1jeh.jpg


Qnhr1v.jpg


LACEzj.jpg


Γενικά αυτό είναι το κουφό.Ο άλλος λέει το ίδιο με τις ίδιες λέξεις σλαβικά πόδια,σλαβικά μουνολίβαδα και κάνει περίπου τα ίδια αλλά αυτός θεοποιείται.
Ενώ λέει αυτά που γράφουμε εδώ και χρόνια.Είναι κουλό το θέμα,καλά το βλέπω συχνά.
Γενικά είναι πολυ παράξενο.Εχει να κάνει με το presentation σίγουρα.
κάτι ποδαράκια για σπέρμα βλέπω...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Δείχνουμε αληθινές σλαβικές ποδάρες,πόδια σε μήκος Σκλεναρίκοβας ή και παραπάνω.
Και πριν από δεκαετία τέτοιες και καλύτερες είχα.
Απλά δε γίνονται αποδεκτά.
Ταυτίζονται με το άτομο δεν ασχολούνται με τα πόδια της γκόμενας.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Έκλεισε η εισαγωγική ? Μόνο δυο τεμάχια ?

:dunno: :dunno: :dunno:
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
χτες γαμησα ενα βιετναμεζακι με 20 ευρο.
την περασμενη εβδομαδα αλλο βιετναμεζακι τζαμπα.
να αρχισω λετε να κραζω τον πορνοσοφο μιντριτερ και τον κμαν
που εδωσαν εφτακοσαρες για μοστρα με τις πουτανες?χαχαχαχαχα
για μενα πλεον ειναι πεταμενα λεφτα το παιγνιο και με βρισκει αντιθετο
με τους φιλους μιντριτερ και αρχοντα κμαν,δικαιωμα τους.
τα εξοδα δεν ειναι το θεμα γιατι θα θυσιαζα διπλασια για νορμαλ απλη γκομενιτσα.
το παιγνιο που λεει ο αρχοντας και εξηγησε πολλες φωρες γινετε για ψυχολογικους λογους
που αναλυσαμε πολλες φωρες δεν ειναι σεξουαλικο το θεμα με το παιγνιο και την μοστρα.
για αυτο ξεκολατε απο τον αρχοντα αν δεν καταλαβαινετε της αναγγες καθε παικτη
που ειναι διαφωρετικες απο τους απλους σεξοτουριστες που θελουν απλα να γαμησουν πουτανες.
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
788
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Τέλη Μαίου θα επισκεφτώ για πρώτη φορά τη Μόσχα συνδιάζοντας τουρισμό και "διασκέδαση".
Αυτό που σκέφτομαι είναι να δικτυωθώ κάνοντας απευθείας προτάσεις στις κοπέλες που θα με συνοδεύουν στην διαμονή μου εκεί. Σε αυτές που θα τιμούν τη φανέλα και θα υπάρχει μια μεγαλύτερη έλξη, ένα καλοκαιρινό πακέτο διακοπών στην Ελλάδα με ένα x ποσό. Αν η ίδια δεν μπορεί σίγουρα θα μπορεί να με συστήσει σε κάποια φίλη της αφού έχει πάρει τις κατάλληλες συστάσεις για το άτομο μου.
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
βρε βρε ποιος γυρισε

...με εγγραφή 12-08-2019 θα έλεγα ότι ποτέ δεν έφυγα...

...με 0 κριτικές και 41 μηνύματα σε 5 μήνες θα έλεγα ότι παίζω μπαλίτσα αλλού...και περνάω καλά...

...μην το πάρεις στραβά...αλλά ελπίζω να μην ξαναγυρίσω...

...καλή χρονιά... :hi: :hi:...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom