Νέα

Εισάγοντας Γκόμενες / Βιζιτούδες από Ανατολική Ευρώπη για διακοπές

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mindreader
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 525
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Αρκετοι εχουν αποχωρησει οπως ο yorkie, ο ακομα παλιοτερος fantom12 κλπ
Το εξυπνο πειραγμα το δεχονται με χιουμορ ολοι οι νοημονες ανθρωποι
Το αυτιστικο πειραγμα ομως σπαει και τα πιο πετρινα αρχιδια
Δεν εχουν ολοι την υπομονη νηπιαγωγου σε ειδικο σχολειο
Ξέρεις φίλε, στα μπουρδέλα πέρα απο γαμιάδες, πολυταξιδεμένους κλπ όμορφα πηγαίνουν και ΑΜΕΑ και άνθρωποι που δεν έχουν άλλη επιλογή,οπότε είναι λογικό να μπαίνουν και στο site. Αν δεν μπορείς να αντέξεις την κριτική τους μίλα πριβέ με τους φίλους σου. Τα πέτρινα αρχίδια  φαίνονται αν όταν σου ρίχνουν πέτρες.
Μην το παίρνεις όμως τόσο προσωπικά όλο το σκηνικό. Εκνευρίζεσαι και δεν σου κάνει καλό.
 

bdsm1988

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Σεπ 2013
Μηνύματα
756
Κριτικές
29
Like
1.689
Πόντοι
2.416
Προσωπικά δεν θέλω να σταματήσει ο mind να γράφει στο site διότι συγκαταλέγεται στα πιο ποιοτικά προφίλ εδώ μέσα, απ'όπου μπορείς να αντλήσεις αρκετές πληροφορίες τόσο για την βασική θεματολογία του bou όσο και σε γενικότερα θέματα.
Από εκεί κι έπειτα όμως, το ότι κάποιοι κοντεύουν να το αναγάγουν σε  εθνικό θέμα, μόνο κακό του κάνει.
Δηλαδή για το κάνουμε λιανά.....
O τρισμέγιστος, πολυταξιδεμένος και πάμπλουτος mindreader που σε λίγο θα τον φτάσετε να βγάζει και κεραυνούς απ' τον κώλο του, με αυτά που γράφετε ορισμένοι, ενοχλήθηκε επειδή μπήκε σε μια χιουμοριστική ψηφοφορία και λέεί "Τέλος!Δεν ξαναμπαίνω στο bou!"
Ρε παιδιά με συγχωρείτε, αλλά δεν μπορεί ένας άνθρωπος που ποστάρει το μουνί και τα βυζιά μια γκόμενας του να είναι τόσο μυγιάγγιχτος και να μην δέχεται τη χιουμοριστική πλευρά του όλου θέματος.
Από τη στιγμή που μπαίνεις στο χορό , χορεύεις και ακούς πολλά. Έτσι είναι παντού.
Κάποιοι μίλησαν με άσχημα λόγια τα οποία με βρίσκουν αντίθετο. Ωραία λοιπόν;;Έχουν κάποια σχέση με την πραγματικότητα;;
Όχι. Σίγουρα έχει ποιότητα ο άνθρωπος. Από εκεί κι έπειτα γιατί τόσος εκνευρισμός; Και κυρίως  από όλους τους "δικηγόρους" που πετάχτηκαν να υπερασπιστούν τον μικρό, άβγαλτο  και ανυπεράσπιστο mindreader.
Μην μου μιλήσετε για αξιοπρέπεια κλπ.
Αν καθόμασταν να ακούμε τον κάθε ένα που μιλάει άσχημα για εμάς, χωρίς λόγο και αιτία θα είχαμε πολλά mind problems
Αφήστε τον άνθρωπο να πάρει το διάλειμμα του(ίσως αυτό να είχε περισσότερο ανάγκη) και κάποια στιγμή θα επιστρέψει ανανεωμένος πάλι στην παρέα του bou.

Συμφωνούμε σε μεγάλο βαθμό !! :hi: :hi:

Ας τελειώσει εδώ λοιπον το θέμα χωρίς αλλες αναφορές  :hi: :hi:

Σωστά γράφεις οπως και εγώ πιο πριν ανέφερα οτι δεν θα το κάνουμε και εθνικό ζήτημα.

Τέλος απο εμένα !!Καλή χρονιά σε όλους !! :hi: :hi:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.643
Κριτικές
57
Like
6.877
Πόντοι
5.406
Συμφωνούμε σε μεγάλο βαθμό !! :hi: :hi:

Ας τελειώσει εδώ λοιπον το θέμα χωρίς αλλες αναφορές  :hi: :hi:

Σωστά γράφεις οπως και εγώ πιο πριν ανέφερα οτι δεν θα το κάνουμε και εθνικό ζήτημα.

Τέλος απο εμένα !!Καλή χρονιά σε όλους !! :hi: :hi:
Σωστός ο φίλος.Τέλος κι απο μένα για το συγκεκριμένο ζήτημα! Θα περιμένουμε με χαρά το επόμενο ποστάρισμα του mind!
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
625
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636
Προσωπικά δεν θέλω να σταματήσει ο mind να γράφει στο site διότι συγκαταλέγεται στα πιο ποιοτικά προφίλ εδώ μέσα, απ'όπου μπορείς να αντλήσεις αρκετές πληροφορίες τόσο για την βασική θεματολογία του bou όσο και σε γενικότερα θέματα.
Από εκεί κι έπειτα όμως, το ότι κάποιοι κοντεύουν να το αναγάγουν σε  εθνικό θέμα, μόνο κακό του κάνει.
Δηλαδή για το κάνουμε λιανά.....
O τρισμέγιστος, πολυταξιδεμένος και πάμπλουτος mindreader που σε λίγο θα τον φτάσετε να βγάζει και κεραυνούς απ' τον κώλο του, με αυτά που γράφετε ορισμένοι, ενοχλήθηκε επειδή μπήκε σε μια χιουμοριστική ψηφοφορία και λέεί "Τέλος!Δεν ξαναμπαίνω στο bou!"
Ρε παιδιά με συγχωρείτε, αλλά δεν μπορεί ένας άνθρωπος που ποστάρει το μουνί και τα βυζιά μια γκόμενας του να είναι τόσο μυγιάγγιχτος και να μην δέχεται τη χιουμοριστική πλευρά του όλου θέματος.
Από τη στιγμή που μπαίνεις στο χορό , χορεύεις και ακούς πολλά. Έτσι είναι παντού.
Κάποιοι μίλησαν με άσχημα λόγια τα οποία με βρίσκουν αντίθετο. Ωραία λοιπόν;;Έχουν κάποια σχέση με την πραγματικότητα;;
Όχι. Σίγουρα έχει ποιότητα ο άνθρωπος. Από εκεί κι έπειτα γιατί τόσος εκνευρισμός; Και κυρίως  από όλους τους "δικηγόρους" που πετάχτηκαν να υπερασπιστούν τον μικρό, άβγαλτο  και ανυπεράσπιστο mindreader.
Μην μου μιλήσετε για αξιοπρέπεια κλπ.
Αν καθόμασταν να ακούμε τον κάθε ένα που μιλάει άσχημα για εμάς, χωρίς λόγο και αιτία θα είχαμε πολλά mind problems
Αφήστε τον άνθρωπο να πάρει το διάλειμμα του(ίσως αυτό να είχε περισσότερο ανάγκη) και κάποια στιγμή θα επιστρέψει ανανεωμένος πάλι στην παρέα του bou.

...το θέμα δεν είναι γιατί "αποχώρησε"...

...προσωπικά με ενοχλούσε να βλέπω έναν σοβαρό άνθρωπο να βρίσκεται σε αντιπαράθεση με προβληματικά άτομα...(sic)...

...θεωρώ ότι άφησε τον εαυτό του να παρασυρθεί...και βυθίστηκε...χωρίς να το καταλάβει...

...αυτό είχε συμβεί και σε μένα παλιότερα...μέχρι που τράβηξα γραμμή και έβαλα Χ...με τον τρόπο μου...

...προσωπικά θα χαρώ πολύ να μην τον ξαναδώ να γράφει σαν Mind...να τραβήξει και αυτός την γραμμή του...συνεχίζοντας να γεμίζει τα διαβατήρια του με σφραγίδες...και την ζωή του με ακόμα περισσότερες εμπειρίες...

...καλή χρονιά Mind...και να τα κατοστήσεις...(τα γεμάτα με σφραγίδες διαβατήρια)....

 

modeljunkie

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2019
Μηνύματα
401
Like
9
Πόντοι
1
Ξέρεις φίλε, στα μπουρδέλα πέρα απο γαμιάδες, πολυταξιδεμένους κλπ όμορφα πηγαίνουν και ΑΜΕΑ και άνθρωποι που δεν έχουν άλλη επιλογή,οπότε είναι λογικό να μπαίνουν και στο site. Αν δεν μπορείς να αντέξεις την κριτική τους μίλα πριβέ με τους φίλους σου. Τα πέτρινα αρχίδια  φαίνονται αν όταν σου ρίχνουν πέτρες.
Μην το παίρνεις όμως τόσο προσωπικά όλο το σκηνικό. Εκνευρίζεσαι και δεν σου κάνει καλό.

Αν θελαμε να τα λεμε πριβε με τους φιλους μας δεν θα μπαιναμε σε φορουμ. Το bou ειναι πηγη γνωσης και μαλιστα βιωματικης. Τα παθηματα του Αρχηγου και οι εμπειριες του Mind ειναι manual
Ενα απο τα ποιο κουραστικα κομματια ακομα και για αυτους που διαβαζουν χωρις να συμμετεχουν ειναι τα σπαμ των ΑΜΕΑ που παπαραλογουν με προσωπικες επιθεσεις οντας οι ιδιοι άσχετοι με το αντικειμενο με 3 στα 5 posts να ειναι δικα τους

Στο θρεντ που ειχες ανοιξει σου εδινε την γνωμη του ο χελρειζερ που την ιδια ωρα ποσταρε τραβελοπουτσες σε αλλο θρεντ

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
και εγω σκέφτομαι σοβαρα να αποχωρησω, το σαη εχει γεμισει ποταπούς.

το ότι πχ μιλαγα 5 μηνες με τον πισωγλεντη τον πικερ δεν με λεγανε πουστη.

που μιλησα συνολικα στην ζωη μου 21 λεπτα 16 λεπτα με τρανς παν να με βγαλουν πουστη.

οι πουσταραιοι.

και ξερω ότι θα χωθουν να τρολαρουν παλι τα μουνια.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Το site είναι μικρογραφία της ελληνικής κοινωνίας,υπάρχουν ζήλιες και φθόνος για λαφτα και γυναίκες και αυτό υπάρχει παντού.
Μέτα έχουμε και τους επιδειξίες που παρουσιάζουν ένα θέμα λες και ανακάλυψαν την Αμερική.
Άλλα η κατηγόρια που με τρελαίνει στο site είναι οι επιδειξίες με τα φίδια ρε κακομοίρη που αμα σε γυρίσουν ανάποδα δεν θα σου πέσει ούτε ενα ευρώ και η μονή σου ασχολία ειναι να ανεβάζεις σε ένα σίτε για μπουρδελιαριδες ψεύτικες φωτογραφίες από γκόμενες πήγαινε πέσε απο την ακρόπολη αξιολύπητε φιδεμπορα.
Τώρα για τα παιδιά που έφεραν κάποιες κοπέλες απο εξω και πέρασαν καλά ποιο είναι το πρόβλημα σας ρε κομπλεξικοί,λεφτά τους είναι και τα κάνουν οτι Θέλουν αμα Θέλουν να παίρνανε σε 5αστέρα και να πηγαίνουν σε ακριβά εστιατόρια τι πρόβλημα έχετε ρε φτοχομπινεδες που δεν μπορείτε να πάτε ουτε στο Μεταξουργείο για να γαμήσετε.
Σταματήστε να ειστε κομπλεξικοί με τους άλλους και βελτιώστε τον εαυτό σας και τότε κάτι θα κάνετε με δουλεία και γυναίκες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Προσωπικά δεν θέλω να σταματήσει ο mind να γράφει στο site διότι συγκαταλέγεται στα πιο ποιοτικά προφίλ εδώ μέσα, απ'όπου μπορείς να αντλήσεις αρκετές πληροφορίες τόσο για την βασική θεματολογία του bou όσο και σε γενικότερα θέματα.
Από εκεί κι έπειτα όμως, το ότι κάποιοι κοντεύουν να το αναγάγουν σε  εθνικό θέμα, μόνο κακό του κάνει.
Δηλαδή για το κάνουμε λιανά.....
O τρισμέγιστος, πολυταξιδεμένος και πάμπλουτος mindreader που σε λίγο θα τον φτάσετε να βγάζει και κεραυνούς απ' τον κώλο του, με αυτά που γράφετε ορισμένοι, ενοχλήθηκε επειδή μπήκε σε μια χιουμοριστική ψηφοφορία και λέεί "Τέλος!Δεν ξαναμπαίνω στο bou!"
Ρε παιδιά με συγχωρείτε, αλλά δεν μπορεί ένας άνθρωπος που ποστάρει το μουνί και τα βυζιά μια γκόμενας του να είναι τόσο μυγιάγγιχτος και να μην δέχεται τη χιουμοριστική πλευρά του όλου θέματος.
Από τη στιγμή που μπαίνεις στο χορό , χορεύεις και ακούς πολλά. Έτσι είναι παντού.
Κάποιοι μίλησαν με άσχημα λόγια τα οποία με βρίσκουν αντίθετο. Ωραία λοιπόν;;Έχουν κάποια σχέση με την πραγματικότητα;;
Όχι. Σίγουρα έχει ποιότητα ο άνθρωπος. Από εκεί κι έπειτα γιατί τόσος εκνευρισμός; Και κυρίως  από όλους τους "δικηγόρους" που πετάχτηκαν να υπερασπιστούν τον μικρό, άβγαλτο  και ανυπεράσπιστο mindreader.
Μην μου μιλήσετε για αξιοπρέπεια κλπ.
Αν καθόμασταν να ακούμε τον κάθε ένα που μιλάει άσχημα για εμάς, χωρίς λόγο και αιτία θα είχαμε πολλά mind problems
Αφήστε τον άνθρωπο να πάρει το διάλειμμα του(ίσως αυτό να είχε περισσότερο ανάγκη) και κάποια στιγμή θα επιστρέψει ανανεωμένος πάλι στην παρέα του bou.

Ακριβώς.Αρνείται να δεχτεί την ίδια κριτική με τους άλλους.Εγώ αν πόσταρα τέτοιες γκόμενες που πόσταρε αυτός και έλεγα έδωσα σε αυτή την υποσιτισμένη 700 ευρώ στο χέρι και πλήρωσα και 9 μέρες ξενοδοχείο και έξοδα συν αεροπορικό,θα με ξέχεζαν ακόμα.Δέκα φορές παραπάνω από το mindreader.
Αλλά αυτός σου λέει εγώ είμαι άλλη κατηγορία,δε δικαιούσαι να με βρίζεις.
Αυτό το βλέπεις και εδώ.Σου λέει ο άλλος εγώ είμαι ευαίσθητος δεν αντέχω την κριτική θέλω ειδική μεταχείριση.
Σιγά ρε φίλε γκόμενα είσαι να έχεις ειδική μεταχείριση?Θα υποστείς την άγρια κριτική αφού επιλέγεις να εκτεθείς.

Καλά εγώ έχω συνηθίσει με βρίζουν και με χτυπάνε τόσο πολύ που έχω γίνει χοντρόπετσος.Δεν πα να κάνει ο άλλος ό,τι θέλει,είναι δύσκολο να με εμποδίσει.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
αρχοντα κμαν απο την ωρα που εβαλε φωτο ο πορνοσοφος μιντριτερ ξεφυγες
και αρχισες τα κοπλεξικα σου ενω εχεις τρισπληρωσει χειροτερες των 300-500 γριβνα.
μπραβο στον πορνοσοφο που ρισκαρε απο ιτερνετ κατι που προσωπικα δεν θα εκανα.
οκ τωρα βαιβαια δεν θα το εκανα να κυκλοφορω για μοστρα με πουτανες για διαφορους λογους.
αυτα τα εκανα 20 χρονια πριν στα 20 εισαγωγες μεσο φιλου ατζεντη που εφερνε τετειες.
ειναι αδικο ομως ολοι να αποθεωνουν τον εναν και να θαβουν τον αλλον ενω πληρωνουν και οι δυο.
το θεμα της κοντρας ειναι ποιος δινει 100 ευρο λιγοτερα η περισοτερα?εμενα σαν τριτος
μου φενετε μονο η προσπαθεια να την σπανε στον αρχοντα και μονο.
τωρα αν θελει ο πορνοσοφος να γραφει εδω να κανουμε πλακα δικο του θεμα.
το θεμα ειναι ουκρανια και γραφει καθε πικραμενος,αφραγγος,αγαμητος κλωνος να βριζει μιντριτερ,κμαν
ενω δεν εχουν δωσει ποτε πλιροφωρια ουτε πατησαν ποτε ουκρανια.
ακομα και ο jaygatsby που υποτιθετε ζει κιεβο δεν εχει δωσει ποτε μια πλιροφωρια
αντιθετα γραφει για τα μπουρδελα που ζουσε γερμανια,απλα τρολαρουν κμαν,μιντριτερ και αλλους.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αν θελαμε να τα λεμε πριβε με τους φιλους μας δεν θα μπαιναμε σε φορουμ. Το bou ειναι πηγη γνωσης και μαλιστα βιωματικης. Τα παθηματα του Αρχηγου και οι εμπειριες του Mind ειναι manual
Ενα απο τα ποιο κουραστικα κομματια ακομα και για αυτους που διαβαζουν χωρις να συμμετεχουν ειναι τα σπαμ των ΑΜΕΑ που παπαραλογουν με προσωπικες επιθεσεις οντας οι ιδιοι άσχετοι με το αντικειμενο με 3 στα 5 posts να ειναι δικα τους

Στο θρεντ που ειχες ανοιξει σου εδινε την γνωμη του ο χελρειζερ που την ιδια ωρα ποσταρε τραβελοπουτσες σε αλλο θρεντ

Αυτά τα σπαμ που λες είναι η φυσική αντίδραση του μέσου όρου.Σου λέει κάτσε ρε φίλε εγώ αγωνίζομαι για τον επιούσιο για 600 ευρώ το μήνα και εσύ πετάς έτσι λεφτά?Εγώ ψάχνω να βρω ένα νορμάλ γκομενάκι να κάνω σχέση να παντρευτώ και εσύ τις διαφθείρεις έτσι όλες?
Εμένα μου αρέσει αυτή η γκόμενα και εσύ την ...έχεσες?
Οχι ρε φίλε,θα σε γαμήσω.Γιατί μου χαλάς τη φάση.Πάω να πουλήσω παραμύθι για γάμους,οικογένειες και η άλλη μου λέει 300 ή πάρε μου φόρεμα και παπούτσια να αποδείξεις τον έρωτά σου.Επειδή εσύ είσαι μαλάκας φίλε θα υποφέρω εγώ.Θα σε γαμήσω ρε.
Είναι αναμενόμενη αντίδραση όταν προελαύνεις,οι άλλοι στήνουν μπλόκο.
Τα άτομα σαν εμένα έχουμε κολλοσιαία επίδραση.Αφήνουμε εντύπωμα.Εμένα με θυμούνται όλοι και είκοσι χρόνια ακόμα μετά όπου πέρασα.Κάνω τεράστια εντύπωση.
 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
Ακριβώς.Αρνείται να δεχτεί την ίδια κριτική με τους άλλους.Εγώ αν πόσταρα τέτοιες γκόμενες που πόσταρε αυτός και έλεγα έδωσα σε αυτή την υποσιτισμένη 700 ευρώ στο χέρι και πλήρωσα και 9 μέρες ξενοδοχείο και έξοδα συν αεροπορικό,θα με ξέχεζαν ακόμα.Δέκα φορές παραπάνω από το mindreader.
Αλλά αυτός σου λέει εγώ είμαι άλλη κατηγορία,δε δικαιούσαι να με βρίζεις.
Αυτό το βλέπεις και εδώ.Σου λέει ο άλλος εγώ είμαι ευαίσθητος δεν αντέχω την κριτική θέλω ειδική μεταχείριση.
Σιγά ρε φίλε γκόμενα είσαι να έχεις ειδική μεταχείριση?Θα υποστείς την άγρια κριτική αφού επιλέγεις να εκτεθείς.
Καλά έκανες έδωσες 700 και 1000 και 3000 μαγκιά σου αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω τι ασχολείσαι με τους κομπλεξικούς που εχουν να δούνε γυμνή γυναίκα απο την τελευταία βάφτιση που πήγαν.
Το μωρό που έφερες ήταν μια κούκλα και ο άλλος ο άχρηστος την είπε βατραχομουρα απο εκει και περα καταλαβαίνεις τι τυπακια είναι εδώ μέσα.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Αν θελαμε να τα λεμε πριβε με τους φιλους μας δεν θα μπαιναμε σε φορουμ. Το bou ειναι πηγη γνωσης και μαλιστα βιωματικης. Τα παθηματα του Αρχηγου και οι εμπειριες του Mind ειναι manual
Ενα απο τα ποιο κουραστικα κομματια ακομα και για αυτους που διαβαζουν χωρις να συμμετεχουν ειναι τα σπαμ των ΑΜΕΑ που παπαραλογουν με προσωπικες επιθεσεις οντας οι ιδιοι άσχετοι με το αντικειμενο με 3 στα 5 posts να ειναι δικα τους

Στο θρεντ που ειχες ανοιξει σου εδινε την γνωμη του ο χελρειζερ που την ιδια ωρα ποσταρε τραβελοπουτσες σε αλλο θρεντ
σωστα,τι ψαχνουν ολοι αυτοι στο θεμα.διαβαστε σε τι θεματα γραφουν να γελατε.
ειναι οι ιδιοι με διαφωρους κλωνους αβνανιστες και μαλακες που δεν ξερω τι κανουν εδω.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Καλά έκανες έδωσες 700 και 1000 και 3000 μαγκιά σου αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω τι ασχολείσαι με τους κομπλεξικούς που εχουν να δούνε γυμνή γυναίκα απο την τελευταία βάφτιση που πήγαν.
Το μωρό που έφερες ήταν μια κούκλα και ο άλλος ο άχρηστος την είπε βατραχομουρα απο εκει και περα καταλαβαίνεις τι τυπακια είναι εδώ μέσα.

Γιατί λένε εγώ γαμάω καλύτερες στο Μεταξουργείο με 20 ευρώ.Τι μαλάκας είσαι να χώνεις τόσα στις πουτάνες?
Τα ίδια είπαν και στο Mindreader και τα έπαιξε.Δεν περίμενε τόσο άγριες επιθέσεις ενώ είναι αναμενόμενες.
Μετά έπρεπε να επαναλάβει τη δική μου επιχειρηματολογία υπέρ του σπόνσορινγκ που είναι εξευτελιστικό.Δηλαδή βγαίνεις σα διαπυήσιος ρήτορας γράφεις ξανά και ξανά εναντίον του σπόνσορινγκ οτι και καλά εσύ γαμάς τζάμπα και μετά αποκαλύπτεις οτι και εσύ κάνεις σπόνσορινγκ για σαφώς χειρότερη ποιότητα.
Οπότε δεν περίμενε την αντίδραση γιατί εγώ έχω αφήσει χύμα όλες τις επιθέσεις δεν περιχαρακώνω κάτι.Και τον περιέλαβαν και αυτόν στο ίδιο και δεν άντεξε τη μεταχείριση.Εγώ δηλαδή δεν αμύνομαι αποτελεσματικά κάπως έτσι γιατί βαριέμαι.Οπότε υπήρχε ένα έτοιμο οπλοστάσιο και σκατοβόλο που έπεσε τελείως απροσδόκητα στο mindreader έφαγε το χέσιμο της αρκούδας,απλά γιατί εγώ βαριέμαι να αμυνθώ.Είναι εντελώς αδιέξοδη κατάσταση.
Αν αμυνθεί θα δημιουργήσει πλέγμα προστασίας και για εμένα.Αν δεν αμυνθεί θα τον σκίσουνε.Οπότε δεν ξέρει τι να κάνει και αποχωρεί.
Ετσι είναι γενικά αυτοί.Ζητάνε όρους,προστασία κτλ δεν μπαίνουν άνευ όρων.Γυμνοί μες στους κωλομπαράδες που λένε.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καλά έκανες έδωσες 700 και 1000 και 3000 μαγκιά σου αυτό που δεν μπορώ να καταλάβω τι ασχολείσαι με τους κομπλεξικούς που εχουν να δούνε γυμνή γυναίκα απο την τελευταία βάφτιση που πήγαν.
Το μωρό που έφερες ήταν μια κούκλα και ο άλλος ο άχρηστος την είπε βατραχομουρα απο εκει και περα καταλαβαίνεις τι τυπακια είναι εδώ μέσα.
αφου εχει μεγαλο στομα και μεγαλη μυτη βατραχομουρα είναι.

άλλο αν είναι ψηλη και κορμαρα.

σωμα 9
προσωπο 6
μ.ο. 7,5

η δευτερη η ξανθια του μιντ
σωμα 8
προσωπο 9
μ.ο. 8,5

η πρωτη η μελαχροινη το χτικιο του μιντ
σωμα 7
προσωπο 6
μ.ο. 6,5

ολη η ζωνη της γιουροβιζιον ψηφισε, που τωρα συμμετεχει και αυστραλια, δεν είναι δικα μου νουμερα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Ρε μεγάλε !! Εχουμε δεκάδες posts σου σε διάφορα θέματα όπου πολύ σαφώς γράφεις ότι κόβεις μηνιάτικα΄300 -400 ευρώ το μήνα. Αυτά μας κάνουν 4000 το χρόνο περίπου ξέρεις. Επίσης πολύ σαφως γράφεις ότι πληρώνεις εξτρά όταν τις συναντάς αυτές τις ''σπονσοπουτανέτες''. :2funny:

Τώρα ξαφνικά τι έγινε ??? Αυτή την έφερες τσάμπα ??? :2funny: :2funny:

Μήπως την έφερες τσάμπα επειδή ο MIND έφερε τη δεύτερη τη ξανθιά τη δικιά του τσάμπα ?? :2funny: :2funny:

Μήπως δεν πλήρωσες ξενοδοχείο γιατί ο MIND δήλωσε ότι πλήρωσε ξενοδοχείο ??? :2funny: :2funny:

Κάνεις μπαμ ένα χιλιόμετρο ότι νοιώθεις κόμπλεξ απέναντι του ρε !! :2funny:

Τουλάχιστον φρόντιζε να μην το δείχνεις !!! Ελα μην το φοβάσαι πια έφυγε !!!
Δεν θα σε καρπαζώνει πια. :2funny:

Πιο παιχνίδι και ποιους όρους βρε γκάου ?? Δεν είμαστε 15χρονα να παίζουμε μονόπολυ εδώ. Για μουνιά που γαμάμε μιλάμε.

Πράγματι καλή είναι η γκόμενα αυτη που πόσταρες.  Μπράβο :hi:

Εμένα μου αρέσει. Είναι πολύ καλύτερη απο αυτή που λέτε χτικιάρα τη πρώτη του MIND, αλλά είναι ένα δυο κλίκ πιο κάτω από τη δεύτερη τη ξανθιά που είναι πολύ μπάνικη γκόμενα για πολλούς υπέροχους πούτσους οπως γράφει και ο nik παραπάνω !!

Δε ζητάνε όλες πληρωμή με το μήνα.Τα έχω γράψει 50 φορές.Υπάρχουν βασικά 3 συστήματα στο σπόνσορινγκ.
1.Πληρωμή σε κάθε συνάντηση συνήθως 200-300 ευρώ σε κάθε συνάντηση.(allowance)
2.Πληρωμή με το μήνα.Σκας περίπου 300-500 ευρώ κάθε μήνα είτε γαμάς τη γκόμενα ή όχι.(PPM,pay per meeting)
3.Πληρωμή διακοπών,δώρων.Αγοράζεις ένα ακριβό δώρο π.χ. κόσμημα,γούνα και τη γαμάς.Η πληρώνεις διακοπές σε ακριβό προορισμό π.χ. Μύκονο,Σαντορίνη.
Οσο πιο μουνάρα είναι η άλλη τόσο περισσότερα ζητάει.Π.χ. ένα εννιάρι Ρωσίδα πιθανόν θα ζητήσει συνδυασμό και των τριών,ένα οχτάρι θα αρκεστεί στο PPM με κανά κατοστάρικο allowance το μήνα,ένα εφτάρι θα κάτσει απλά με πληρωμένες διακοπές ακόμα και σε μέτριο μέρος.
Εχει σχέση με το SMV(sexual market value) της γκόμενας πόσα πιάνει στο διεθνές μουνοχρηματιστήριο αλλά και πόσο ευχαριστημένος είσαι μαζί της.Π.χ. ένα εννιάρι που είναι όμως ψυχρή και κάνει μέτριο μπούκι μπορεί να πάρει τα ίδια με ένα οχτάρι που είναι πολύ ευχάριστη και κάνει θεικό μπούκι.
Το πώς εκτιμάς εμφάνιση,συμπεριφορά,σεξ κτλ είναι αρκετά υποκειμενικό.

Επίσης να πω οτι τα συστήματα στο σπόνσορινγκ δεν τα βγάζεις από το μυαλό σου,οι γκόμενες στα εξηγούν αναλυτικά.Σου λένε οι απαιτήσεις μου είναι ευτές,θέλω αυτό κτλ.
Μετά συνηθίζεις κάνεις μια εκτίμηση της αξίας της γκόμενας και κάνεις μια προσφορά.Αν πέσεις μέσα,δέχεται.Αν πιστεύει οτι αξίζει περισσότερα,αποτυγχάνεις γιατί θεωρεί οτι τη βλέπεις σα φτηνοπουτάνα ή συνηθισμένη κοπέλα οτι δεν την εκτιμάς.Το βλέπει προσβλητικό και λέει bye,bye,have a good day και τελείωσες.Δεν μπορείς να το διορθώσεις προσφέροντας περισσότερα,την προσέβαλες την υποτίμησες,θεωρεί οτι είσαι απριόρι μπάμιας,άντρας χαμηλής αξίας τελείωσες.
Αν σου αρέσει πολύ κάνεις τόσο γενναιόδωρη προσφορά που είναι αδύνατο να να αρνηθεί.
Οι προσφορές που κάνω εγώ θα έλεγα οτι είναι αρκετά ρεαλιστικές.Βέβαια οι γκόμενες πάντα μπορεί να σε εξαπατήσουνε με τις φωτό μας έχουν γαμήσει τα apps και το ίνσταγκραμ.

Γενικά θα έλεγα οτι οι σπονσορέτς πάντα συγκρίνουνε την αξία τους σε σχέση με τις παντρεμένες και τις πουτάνες.Σου λέει η πουτάνα βγάζει τόσα εγώ δικαιούμαι πενταπλά.Η παντρεμένη φτιάχτηκε τόσο εγώ δικαιούμαι το ήμισυ κτλ.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Φίλε το να τρολάρεις κάποιον που διαγράφηκε και δεν μπορεί να σου απαντήσει είναι ξέρεις άνανδρο.
ενω να βριζεις καπειος συνεχεια κλωνε,να λες θα του ριξεις ελληνικες σφαλιαρες
και να μην εισαι συνεπης στις απειλες σου,να μην εμφανιζεσε και να κρυβεσε πισω απο
κλωνο ειναι ανδρικιο?εσυ με εβριζες πριν 5 χρονια και ξαναεμφανιστηκες μετα απο 5 χρονια
απλα για να με βριζεις.τωρα μην το παιζεις υπερασπιστης μιντριτερ και λες οτι
δεν τον γνωριζεις προσωπικα.θα πεις δεν ξερεις και τον σλαβιανι?
οραιο το παραδειγμα με τον κμαν και τον πυγμαχο κατι μου θυμισε.
ειναι σαν να λες σε βατραχο οτι θα του δωσεις ελληνικες σφαλιαρες!
αλλα δεν εμφανιστηκες ποτε οταν σε αναζητουσα κρυβωσουν πισω απο κλωνους
μην μιλας για ανανδρους ενω σε περιμενουν,ψαχνουν και δεν εισαι πουθενα.
εχεις δικαιο που γραφεις συνεχεια ειμαι βλακας,ετσι εντυπωση σου εδωσα.
οτι δεν ρεζελευω οπειον γνωριζω προσωπικα και δεν λεω ασχημα μην το παιρνεις σαν
αδυναμια μου αλλα οτι εχω αρχες και αλλα προτερηματα που εσυ μονο στα λογια κατεχεις.
δεν σε καλεσε ο μιντριτερ για δικηγορο του ουτε υπερασπιστη του..
και αυτος την πλακα του κανει εδω και γραφει για να γελα με τον αρχοντα.
το οτι στον κμαν κανετε μονο επιθεσεις και κανεις δεν υπερασπιζετε αυτο ειναι ανανδρο.
καλυνηχτα και χρονια πολλα σε ολους.
 

oykxaris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.793
Like
2.174
Πόντοι
456
Δε ζητάνε όλες πληρωμή με το μήνα.Τα έχω γράψει 50 φορές.Υπάρχουν βασικά 3 συστήματα.
1.Πληρωμή σε κάθε συνάντηση συνήθως 200-300 ευρώ σε κάθε συνάντηση.(allowance)
2.Πληρωμή με το μήνα.Σκας περίπου 300-500 ευρώ κάθε μήνα είτε γαμάς τη γκόμενα ή όχι.(PPM,pay per meeting)
3.Πληρωμή διακοπών,δώρων.Αγοράζεις ένα ακριβό δώρο π.χ. κόσμημα,γούνα και τη γαμάς.Η πληρώνεις διακοπές σε ακριβό προορισμό π.χ. Μύκονο,Σαντορίνη.
Οσο πιο μουνάρα είναι η άλλη τόσο περισσότερα ζητάει.Π.χ. ένα εννιάρι Ρωσίδα πιθανόν θα ζητήσει συνδυασμό και των τριών,ένα οχτάρι θα αρκεστεί στο PPM με κανά κατοστάρικο allowance το μήνα,ένα εφτάρι θα κάτσει απλά με πληρωμένες διακοπές ακόμα και σε μέτριο μέρος.
Εχει σχέση με το SMV(sexual market value) της γκόμενας πόσα πιάνει στο διεθνές μουνοχρηματιστήριο αλλά και πόσο ευχαριστημένος είσαι μαζί της.Π.χ. ένα εννιάρι που είναι όμως ψυχρή και κάνει μέτριο μπούκι μπορεί να πάρει τα ίδια με ένα οχτάρι που είναι πολύ ευχάριστη και κάνει θεικό μπούκι.
Το πώς εκτιμάς εμφάνιση,συμπεριφορά,σεξ κτλ είναι αρκετά υποκειμενικό.
κανε οτι γουσταρεις τρελε αλλα κοψε τα μηνιατικα.τι δεν καταλαβεις?
για αυτο σε περνανε τελειος για δεσιμο.στειλε σε κανα ανηψακι σου μηνιατικο χαχαχαχα
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
κανε οτι γουσταρεις τρελε αλλα κοψε τα μηνιατικα.τι δεν καταλαβεις?
για αυτο σε περνανε τελειος για δεσιμο.στειλε σε κανα ανηψακι σου μηνιατικο χαχαχαχα

Δεν καταλαβαίνεις.Αυτή που ζητάει μηνιάτικο,άμα δεν το στείλεις δε θα θέλει καν να σε δει.Η αν σε δει θα σου πει,επειδή ήσουνα ελεεινός άντρας δε με βοήθησες καθόλου με κορόιδεψες και δεν μπορούσα να πληρώσω το νοίκι επειδή στηρίχτηκα σε εσένα το μαλάκα και έγινα ρεζίλι στον ιδιοκτήτη που απείλησε να με πετάξει έξω,για να γυρίσουμε στην προηγούμενη κατάσταση θα μου σκάσεις μια προκαταβολή διχίλιαρο να τακτοποποιήσω τις υποχρεώσεις μου συν ασφάλεια κινδύνου αφού δεν ξέρω πού θα καταλήξω με εσένα το μαλάκα αφού απεδείχθης αναξιόπιστος.
Ουσιαστικά δηλαδή χάνεις τη γκόμενα.Απαξ και δεν καταβάλεις το μηνιάτικο πρέπει να ψάξεις για καινούργια ιδίας κλάσεως που θα θέλει φυσικά το ίδιο ή και ανώτερο μηνιάτικο.Δεν είναι εύκολο να βρεις.
Αμα ήταν εύκολο δε θα πληρώναμε μηνιάτικα.Θα γαμούσαμε τη μία οχτάρια,εννιάρια μετά την άλλη με φούμαρα και αέρα.
Μια τρακοσάρα μηνιάτικο για οχτάρι και πάνω είναι πολύ φυσιολογικό.Αλλιώς ρίχνεις τα στάνταρτς σου πας σε εφτάρια που είναι επώδυνο.Αν πας σε εφτάρια καλύτερα να μην ασχολείσαι καν με σπονσοριλίκι αφού τέτοιες βρίσκεις και έσκορτς και πουτάνες στα FKK,δεν έχει νόημα να σπονσοράρεις.
Σπονσοριλίκι πας για την ποιότητα καθαρά,βέβαια άλλοι άντρες πάνε για το πακέτο,το ρομαντισμό το γκομενικίλκι την παρέα κτλ.Αγοράζουν τρόπον τινά εμπειρία γκόμενας.
Δοκίμασε να πεις σε έσκορτ να σε συνοδεύσει έξω.Θα πληρώσεις τα μαλλιοκέφαλά σου και θα κυκλοφορείς πουτάνα,ρόμπα ξεκούμπωτη θα είσαι.

Το σπονσοριλίκι είναι σχέση με λεφτά,δεν έχει σχέση με το πουτανιλίκι,το εσκορτιλίκι ούτε με το γαμπριλίκι.Αυτά είναι αυτοννόητα.Σα σπόνσορας δε θες ούτε πουτάνες ούτε νύφες.Σπονσορέτς θες.
Τι να την κάνω την άλλη να τη γαμήσω τζάμπα και μετά να μου πρήξει τα αρχίδια στη γκρίνια?Εγώ θέλω την εύκολη λύση,σπόνσορινγκ,τσάκω τόσα και γίνε η τέλεια γκόμενα μη με πρήζεις,μη βγάζεις άχνα.
Ο άλλος σου λέει προτιμώ να γαμάω τζάμπα σαν υποψήφιος γαμπρός και ας γκρινιάζει η άλλη.Αμα είσαι νέος είσαι και πιο ανεκτικός και πιο ευέλικτος και μπορείς να ανεχτείς γυναικείες συμπεριφορές που αν είσαι μεγαλύτερος απλά σε εξαγριώνουν.Οταν μεγαλώνεις χάνεις σε προσαρμοστικότητα δεν μπορείς να ανεχτείς τις μαλακίες τους.
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.851
Πόντοι
34.478
  και οι δυο εχουν εμμονες
την ιδια ακριβως ψωνιο και την ιδια εμμονη
εχουν αναγκη κοινου

εχουν ψυχολογικο προβλημα και οι δυο αναγκη ψυχιατρου

 

albertontino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2016
Μηνύματα
724
Κριτικές
8
Like
489
Πόντοι
306
αφου εχει μεγαλο στομα και μεγαλη μυτη βατραχομουρα είναι.

άλλο αν είναι ψηλη και κορμαρα.
Παντός εμένα η βάτραχο μουρά μου άρεσε πιο πολύ από όλες αν και το ξανθό φαινόταν ωραίο μωρό και χαρούμενη πέρναγε καλά τελοσπα περί ορέξεις παντός καλά κάνουν οι μερακλήδες που ανεβάζουν στο site τι κάνουν.
Δεν κατάλαβα γιατί τόση ειρωνεία,
κοροιδεμα και κόμπλεξ επειδή κάποιο κυκλοφορούν ωραίες κοπέλες. Δηλαδή ο μαλακάς ο σκυλας που ρίχνει 300 ευρώ σε γαρίφαλα σε κάτι μπριζόλες και στο τέλος μένει με το πουλί στο χέρι τι πρέπει να τον κάνουμε να τον κάψουμε στην πυρά;

σωμα 9
προσωπο 6
μ.ο. 7,5

η δευτερη η ξανθια του μιντ
σωμα 8
προσωπο 9
μ.ο. 8,5

η πρωτη η μελαχροινη το χτικιο του μιντ
σωμα 7
προσωπο 6
μ.ο. 6,5

ολη η ζωνη της γιουροβιζιον ψηφισε, που τωρα συμμετεχει και αυστραλια, δεν είναι δικα μου νουμερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom