Νέα

"Ειδα" το Θεο !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
χωρις να παρεις πιπα ρολο  δεν θα δεις ποτε

εκτος εαν κανεις τον κουκο στο ρολοι σε κανα σηριαλ
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ΑΝ μου είχαν βάλει θα είχα ρόλο τώρα...ούτε καν,πόδι έφαγα. :birdman:
να επιμείνεις ρε. έχει πολύ μέλλον το επάγγελμα του ηθοποιού στην ελλάδα. Με χρυσά κουτάλια τρώνε όλοι. Δεν θα γίνεις πούστης χωρίς λόγο
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
αλλη λυση ειναι να πας ειτε σε πιατσα αφγανων ειτε ρωσων

ολο και καποιος παραγωγος/ ηθοποιος/ σκηνοθετης θα περασει
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
να επιμείνεις ρε. έχει πολύ μέλλον το επάγγελμα του ηθοποιού στην ελλάδα. Με χρυσά κουτάλια τρώνε όλοι. Δεν θα γίνεις πούστης χωρίς λόγο

ειναι ασχημος. δε τον ακουμπανε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
ούτε με μαξιλαροθήκη στο κεφάλι? Τόσο μπουγαδόπλυμα?

ο τελευταιος σκηνοθετης που τον πλησιασε
disgust_xlarge.jpeg
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Αλλαγή θέματος,φτάνει αρκετά μιλήσαμε για την καριέρα μου στο σανίδι. :birdman:
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
τα υπολοιπα g μαυρο απο το σακουλακι τι τα εκανες?
 

Επισκέπτης
Παγκοσμια συγκινηση με την αποφαση μου να εγκαταληψω τα εγκοσμια.
Μεσα σε 2 μερες 7 π.μ. που σημερα τα διαβασα γιατι την προηγουμενη φορα δεν ειχα χρονο. 3 μου γραφουν οτι συμφωνουν και μου συμπαραστεκονται στην αποαφαση μου. Ενας με βριζει. Και αλλοι 3 εκ των οποιων μια κοπελα μου ζητουν να το ξανασκεφτω. Μαλιστα η κοπελα μου ζητησε το mail μου για να μου στειλει φωτογραφια τον κωλο της, μπας και αλλαξω γνωμη, αφου η Velvy οσο και να την παρακαλαω δεν βαζει φωτο. Θα απαντησω σε ολους καποια στιγμη, οταν θα εχω ορεξη. Αλλα εχω ηδη παρει τις αποφασεις μου παρολες τις πιεσεις που δεχομε.
Παμε μπροστα αδερφια, Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Παγκοσμια συγκινηση με την αποφαση μου να εγκαταληψω τα εγκοσμια.
Μεσα σε 2 μερες 7 π.μ. που σημερα τα διαβασα γιατι την προηγουμενη φορα δεν ειχα χρονο. 3 μου γραφουν οτι συμφωνουν και μου συμπαραστεκονται στην αποαφαση μου. Ενας με βριζει. Και αλλοι 3 εκ των οποιων μια κοπελα μου ζητουν να το ξανασκεφτω. Μαλιστα η κοπελα μου ζητησε το mail μου για να μου στειλει φωτογραφια τον κωλο της, μπας και αλλαξω γνωμη, αφου η Velvy οσο και να την παρακαλαω δεν βαζει φωτο. Θα απαντησω σε ολους καποια στιγμη, οταν θα εχω ορεξη. Αλλα εχω ηδη παρει τις αποφασεις μου παρολες τις πιεσεις που δεχομε.
Παμε μπροστα αδερφια, Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!
Μολις τον ξαναδεις πες του να μας κοιταει που και που γιατι μας έχει ξεχάσει! ;) ;)
 

Επισκέπτης
Παγκοσμια συγκινηση με την αποφαση μου να εγκαταληψω τα εγκοσμια.
Μεσα σε 2 μερες 7 π.μ. που σημερα τα διαβασα γιατι την προηγουμενη φορα δεν ειχα χρονο. 3 μου γραφουν οτι συμφωνουν και μου συμπαραστεκονται στην αποαφαση μου. Ενας με βριζει. Και αλλοι 3 εκ των οποιων μια κοπελα μου ζητουν να το ξανασκεφτω. Μαλιστα η κοπελα μου ζητησε το mail μου για να μου στειλει φωτογραφια τον κωλο της, μπας και αλλαξω γνωμη, αφου η Velvy οσο και να την παρακαλαω δεν βαζει φωτο. Θα απαντησω σε ολους καποια στιγμη, οταν θα εχω ορεξη. Αλλα εχω ηδη παρει τις αποφασεις μου παρολες τις πιεσεις που δεχομε.
Παμε μπροστα αδερφια, Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Mod ΤΩΡΑ Ο PARALIMNIOS ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΑΣ
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Παγκοσμια συγκινηση με την αποφαση μου να εγκαταληψω τα εγκοσμια.
Μεσα σε 2 μερες 7 π.μ. που σημερα τα διαβασα γιατι την προηγουμενη φορα δεν ειχα χρονο. 3 μου γραφουν οτι συμφωνουν και μου συμπαραστεκονται στην αποαφαση μου. Ενας με βριζει. Και αλλοι 3 εκ των οποιων μια κοπελα μου ζητουν να το ξανασκεφτω. Μαλιστα η κοπελα μου ζητησε το mail μου για να μου στειλει φωτογραφια τον κωλο της, μπας και αλλαξω γνωμη, αφου η Velvy οσο και να την παρακαλαω δεν βαζει φωτο. Θα απαντησω σε ολους καποια στιγμη, οταν θα εχω ορεξη. Αλλα εχω ηδη παρει τις αποφασεις μου παρολες τις πιεσεις που δεχομε.
Παμε μπροστα αδερφια, Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!

Τύπε δέν χρειάζεται νά εγκαταλέιψεις εγκόσμια, the message is love. Αυτό είναι όλο. Καί χρειάζεται αυτή ή δουλειά εκεί πού υπάρχει βαβούρα. Ό ασκητισμός είναι εγωϊστικός τρόπος λατρείας.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom