Νέα

"Ειδα" το Θεο !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 324
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τι γενικεύεις ρε μαλακιστήρι?
Επειδή εσένα σου αρέσουν τα ξυνά θα μας βγάλεις όλους σύκα βασιλικά ωραία σύκα??
Ρε ταραμά εγώ σου λέω τι μας είπανε στο θέατρο....αυτοί ξέρουν,εσύ είσαι ομοφοβικός που σημαινεί πως κατά βάθος είσαι πιο gay κ από τους gay. :birdman:
 

sakhs_go

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
432
Like
4
Πόντοι
1
ηπιε ο μαλακας ενα τσιγαρακι και ειδε τον χριστο φανταρο.... τι το αναβεις το γαμημενο, αστο για τους αντρες  :idiot:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.798
Πόντοι
5.406
Σημερα μετα απο αρκετους μηνες ακινησιας καταφερα να βγαλω το ΧΤ απο το συνεργειο κι αποφασισα να κανω μια χωματινη βολτα στα βουνα της περιοχης μου. Αφου περιπλανηθηκα πανω απο μια ωρα σε διαφορα μερη σταματησα σ΄ενα χωριο να πιω μια μπυρα και να ξεκουραστω. Μετα τη μπυρα και χωρις να το εχω προγραμματισει κατευθυνθηκα σ΄ενα εγκατελημενο μονοστηρι της περιοχης. Πηγενα προς τα εκει μηχανικα σαν κατι να με τραβουσε προς το μερος. Δεν κοιταζα δεξια κι αριστερα, δεν μ΄ενδιεφερε το τοπιο ή η διαδρομη, μονο ο προορισμος. Οταν εφτασα χαζεψα λιγο το μερος κι εκατσα σε μια πετρα να στριψω ενα μπαφο να πιω να χαλαρωσω και ν΄απολαυσω την υπεροχη θεα. Καθως καπνιζα το γαρο ενα χερι ακουμπησε στον ομο μου. Πεταχτηκα ορθιος σαν ελατηριο κρυβοντας ταυτοχρονα το τσιγαρο και ειδα ενα γερο παπα να μου λεει :
Σε τρομαξα αδερφε μου, δεν ηταν στις προθεσεις μου.
Δε σε καταλαβα γερο, του ειπα. Πως διαολο με πλησιασες χωρις να σε παρω χαμπαρι ?
Μου ζητησε να μην αναφερω τον ακατανομαστο και μετα με ρωτησε τι καπνιζα. Το ειπα καπνο αλλα δεν με πιστεψε. Εκατσε διπλα μου κι αρχισε να μου λεει την ιστορια του. Μου ειπε πολλα, μου μιλησε για τη σχεση του με τα ναρκωτικα και το αλκοολ οταν ηταν νεος, για το πως βρηκε σωτηρια στην πιστη, για την οικογενεια που εκανε, ειχε μαλιστα 6 παιδια. Μιλησαμε καμια ωρα. Ο λογος του ηταν αμεσος, στρωτος. Εννοιωσα να τον θαυμαζω για την αμεσοτητα και την πραοτητα του. Οταν τελειωσαμε την κουβεντα μας, μου ζητησε να με εξομολογισει. Του ειπα οτι εχω να εξομολογηθω απο παιδι. Τελικα μπηκαμε στη μονη κι εξομολογιθηκα. Το πως εννοιωσα μετα την εξομολογιση δεν μπορω να σας το περιγραψω. Σα να ξαναγεννηθηκα. Μετα μου προτεινε αν ηθελα να παμε σπιτι του για φαγητο. Αρνηθηκα αλλα επεμενε και μ΄επεισε. Στο φτωχικο σπιτι του παπα ηταν η παπαδια και τα 4 απο τα 6 παιδια. Ειδα μια οικογενεια απλη κι ευτυχησμενη. Μια οικογενεια με πιστη που επερνε δυναμη απο το Θεο. Εγω γιατι να μην ειμαι ετσι σκεφτηκα. Τι εχω κερδισει απο τη ζωη που κανω ?
Οταν τελειωσαμε το φαγητο βγηκα εξω για να καπνισω. Μην το κανεις ηταν τα λογια του παπα. Αφου ξερεις οτι σε σκοτωνει γιατι το κανεις με ρωτησε.
Εσβησα το τσιγαρο τους χαιρετησα κι εκανα να φυγω. Αν χρειαστεις κατι ελα να με βρεις μου ειπε. Πηρα τη μηχανη και ξεκινησα για το χωριο. Κατι ομως δε με αφηνε να φυγω απο την περιοχη. Γυρισα στο σπιτι του παπα χωρις να το σκεφτω. Του ειπα θελω να ξεφυγω απ΄ολα, θελω να υπηρετησω τον Κυριο. Κατσαμε στην αυλη και συζητησαμε αρκετη ωρα.
Δεν εχει σημασια τι ειπαμε. Με βοηθησε ομως να παρω σημαντικες αποφασεις για τη ζωη μου.
Την Πεμπτη θα εφευγα για διακοπες. Μια απο τα ιδια. Αλκοολ, ναρκωτικα, μασες, αραγμα, αντε να ριξουμε και κανα πουτσο. Ζωη χωρις ουσια. Τις ακυρωσα.
Αυριο θα ζητησω απο τον Μητροπολητη να μου επιτρεψει να μονασω στο συγκεκριμενο μοναστηρι. Με τη βοηθεια του πνευματικου μου πατερα του παπα που γνωρισα θα μπορεσω να ερθω σε επαφη με το Θεο μας και να αλλαξω τη ζωη μου προς το καλυτερο. Με προσευχη, νηστεια κι εξομολογιση θα καταφερω να εξαγνιστω και να επιστρεψω στον κοσμο καλυτερος ανθρωπος.
Ευχομε σε ολουςες να βρητε καποια στιγμη κι εσεις το Θεο.
:o  :o :o
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
-ξυνα????? οχι και ξυνα ρε 89....εχς ξεφυγ!
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
-ξυνα????? οχι και ξυνα ρε 89....εχς ξεφυγ!
Απλά λέω ότι ο άνδρας είναι από την φύση του αμφισεξουαλικός,bi δηλαδή,μας το μάθανε στο θέατρο. :birdman:

Από εκεί κ πέρα ούτε ξυνά,ούτε αλμυρά,ούτε γλυκά ακόμα. :birdman:
 

Επισκέπτης
Ρε ταραμά εγώ σου λέω τι μας είπανε στο θέατρο....αυτοί ξέρουν,εσύ είσαι ομοφοβικός που σημαινεί πως κατά βάθος είσαι πιο gay κ από τους gay. :birdman:

Τι λε ρε πιπετο??
Το ότι δε δέχομαι γενικεύσεις στις σεξουαλικές προτιμήσεις,αυτό με κάνει ομοφοβικό?
Το ότι δε δέχομαι το ότι ο άνδρας είναι αμφισεξουαλικός ντε και καλά επειδή σας το λένε 5 μαλάκες σημαίνει πως είμαι ομοφοβικός??
Άκου μαλακάκο. Δεν τραβάω κανένα ζόρι αν τον αρπάζεις ή όχι. Δικό σου θέμα και δε μου πέφτει λόγος.
Η πιθανότητα όμως του να αισθάνεσαι ενοχές επειδή τον παίρνεις δε σου δίνει το δικαίωμα να βρίσκεις φτηνές δικαιολογίες του τύπου "είναι στη φύση μου σαν άνδρας" και λοιπές πίπες.
Γκέγκε??
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
αυτες τις πουστονιες τις ελεγε και ενας συμφοιτητης μου γλυκερια

δεν υπαρχει ντεμι σ αντρα

ειναι αντρας ή πουστης..και αντρας και πουστης δεν γινεται

ο αντρας βαζει την γυναικα στα 4 και την λιωνει

ο πουστης στηνετε στα 4
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Τι λε ρε πιπετο??
Το ότι δε δέχομαι γενικεύσεις στις σεξουαλικές προτιμήσεις,αυτό με κάνει ομοφοβικό?
Το ότι δε δέχομαι το ότι ο άνδρας είναι αμφισεξουαλικός ντε και καλά επειδή σας το λένε 5 μαλάκες σημαίνει πως είμαι ομοφοβικός??
Άκου μαλακάκο. Δεν τραβάω κανένα ζόρι αν τον αρπάζεις ή όχι. Δικό σου θέμα και δε μου πέφτει λόγος.
Η πιθανότητα όμως του να αισθάνεσαι ενοχές επειδή τον παίρνεις δε σου δίνει το δικαίωμα να βρίσκεις φτηνές δικαιολογίες του τύπου "είναι στη φύση μου σαν άνδρας" και λοιπές πίπες.
Γκέγκε??
αυτες τις πουστονιες τις ελεγε και ενας συμφοιτητης μου γλυκερια

δεν υπαρχει ντεμι σ αντρα

ειναι αντρας ή πουστης..και αντρας και πουστης δεν γινεται

ο αντρας βαζει την γυναικα στα 4 και την λιωνει

ο πουστης στηνετε στα 4
Γιατί εσείς να ξέρετε καλύτερα δηλαδή από αυτούς στο θέατρο δεν κατάλαβα;;;; :birdman:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Ρε ταραμά εγώ σου λέω τι μας είπανε στο θέατρο....αυτοί ξέρουν

αυτοι ποιοι? αυτοι που θελουν να σε γαμησουν χωρις να νιωσεις περιεργα?  :2funny:
κοιτα ρε που οι λαζοπουλακηδες τελικα εχουνε δικιο για τα χαιβανια που εχουν παρατρεχαμενους
εισαι πιο ηλιθιος και απο αδεια κονσερβα.
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
τι λες ρε μπιμπιλα;;;;;
αυτοι ποιοι? αυτοι που θελουν να σε γαμησουν χωρις να νιωσεις περιεργα?  :2funny:
κοιτα ρε που οι λαζοπουλακηδες τελικα εχουνε δικιο για τα χαιβανια που εχουν παρατρεχαμενους
εισαι πιο ηλιθιος και απο αδεια κονσερβα.
Όλοι τους εκεί μέσα είναι bi,πάνε δηλαδή τόσο με άντρες όσο κ με γυναίκες...αυτό τί σημαίνει,πώς το ερμηνεύετε;; :birdman:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ο καπουτσιδης η πουστρα θα τους κανει μαθηματα και τους λεει αυτες τις μαλακιες  

στανταρ

και πανε τα μακισμενα μετα σπιτι και βαζουν αγγουρια στον κωλο να δουν πως ειναι
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
σε αρσενικο δεν υπαρχει bi ρε bibila

υπαρχει η bibibo μονο

τ αρσενικα γαμανε μονο γυναικεια αιδοια μονο μεχρι να τα κανουν να τρεμουν
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
σε αρσενικο δεν υπαρχει bi ρε bibila

υπαρχει η bibibo μονο

τ αρσενικα γαμανε μονο γυναικεια αιδοια μονο μεχρι να τα κανουν να τρεμουν
Και ο Χορν ακόμα τον έπαιρνε που κ που...και ο Κουν...και όλοι του θεάτρου... :birdman:
 

Επισκέπτης
Όλοι τους εκεί μέσα είναι bi,πάνε δηλαδή τόσο με άντρες όσο κ με γυναίκες...αυτό τί σημαίνει,πώς το ερμηνεύετε;; :birdman:

Μπάι κι αρχίδια μάντολες.
Βάζεις κρέας στον κώλο σου? Είσαι πούστης.
Τέλος.
Ζήσε με αυτό χωρίς να ψάχνεις για δικαιολογίες.
Όπως ζητάς να σε αποδεχθώ εγώ κοίτα ν'αποδεχθείς τον εαυτό σου..
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Δεν αποδέχεστε την αμφισεξουαλικότητα δηλαδή;;;

Τόσο άνδρες όσο γυναίκες στο κρεβάτι,είτε είσαι άνδρας είτε γυναίκα,στην σχολή ισχύει στους καθηγητές μας πάντως.

Όσοι έχουν αποβάλει μικροαστικές εμμονές-κολλήματα είναι bisexual... :birdman:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Και λοιπόν?
Επειδή ήταν ο Χορν δεν ήταν πούστης??
Τι σας ποτίζουνε ρε μαλακοκαύλι??
Αυτός που πάει με άνδρες κ γυναίκες είτε άνδρας είναι/είτε γυναίκα δεν είναι πούστης,είναι bi. :birdman:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom