Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- ωχ πωσ στον χώνω καυλα μου. -αχ Αχ το βάζεις τόσο Αχ βαθιά! Αχ ειναι αχ τοσο Αχ μεγάλος - ωχ είδες πουταναρα μου ωχ είδες τι λουκανικο εχει ο Κώστας. - Αχ ναι Κώστα αχ ειν απίθανο! Ο σαπιολοιλιας τότε βγήκε από μέσα της την γυρισε ανάσκελα της άνοιξε τα ποδια οσο ήταν δυνατόν και ξανα μπήκε μέσα της και της το κάρφωσε με τη μια όλο - ωχ πουτανα θελω να σε ξεπατωσω άγρια. Ωχ Αλλα φοβαμαι μη μηνεις στον τόπο. - αχ αχ μη φοβάσαι αχ εσυ κοίτα μη μηνεις αχ στον τόπο. - ωχ αυτό θα το δουμε. Και αρχισε ο σιχαμενος να ανεβάζει ρυθμό μέσα της ξανά. Το παχυδερμο ήταν τοσο στερημενος και δεν είχε ξανά δει τόσο ωραία γυναίκα γυμνή που έκανε σαν ξελυγωμενο και λυσασμενο μοσχάρι. Ενώ η γυναίκα μου υπέφερε στα χέρια του. -αχ αχ αααααχχχχ . Αναστεναζε πολυ γρηγορα και ανεξέλεγκτα. Ενώ τα μεγάλα στηθη της πηγαιναν περα δώθε όταν δεν τα χουφτωνε το παχυδερμο πραγμα σπάνιο.συνηθως της έπιανε τα βυζιά σφιχτά όσο έμπαινε μέσα της. Σε μια φάση της λέει - ωχ πουτανα μη φοβάσαι! Ωχ θα σου κάνω το παιδι που ζητουσες εγώ ! - αχ αχ ΜΜΜ αχ. - ωχ το απολυφαδι κερατάς σου δε μπορεί ωχ. Θα στο κάνω εγώ. -αχ ααχχχχ. - ωχ ωχ χυνω πουτανα χυνω! Ωχχχ παρτα παρτα ωωωχχχ.
Το παχυδερμο τώρα κουνιωταν μπρος πίσω μέσα στο μουνι της Στέλλας σαν να τον χτυπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Το ίδιο και η Στέλλα. Μετά από λίγο αυτός ελάτωσε το ρυθμό και άρχισε να το χωνει μέσα της πολυ αργά. Έτσι και οι αναστεναγμοι της γυναίκας μου άρχισαν να γίνονται πιο αργοί. Ώσπου μετά από λίγο σταμάτησε να κινείται. Κοντοσταθηκε μέσα της και της ειπε- ωχ καυλα μου τι ωραιο μουνακι που έχεις δε θέλω να τον βγάλω έξω. Ενώ μετά από λίγο τραβήχτηκε από μέσα. Τότε η Στέλλα σταμάτησε να αναστενάζει και άρχισε να βρίσκει ξανά την ανάσα της. - Αχ τι έκανες; - τι έκανα κουκλα μου ;εκανα αυτό που έπρεπε να σου κάνω απ την πρωτη μερα που ηρθες εδώ. - όχι εννοώ που τελείωσες....μέσα .... - δε σ άρεσε ; - μ.... Δεν έπρεπε να τελειώσεις ... Μέσα. - γιατί κουκλα μου εσυ δεν έλεγες τις προαλες με τον κερατα σου ότι θέλετε να κάνετε παιδί; - ναι και ; - θυμάμαι εσυ που έλεγες ότι προσπαθητε καιρό και δυσκολεύεστε.... Ε είπα να σε διευκολυνω. - αχ δεν το πιστευω ποσο προστυχος είσαι τελικά είχε δίκιο ο ξάδερφος σου..... Ήταν μεγάλο λάθος αυτό που έγινε. Και δεν πρεπει να ξανά γίνει..
Ποτε .... - καλά σημερα το βράδυ μόλις βάλεις τον κερατα σου για υπνο ελα στο δωμάτιο μου να το συζητήσουμε.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
ορίστε,περασε 1 μερα και δεν εγραψε
Κατάλαβα τι γίνεται τελικά.Όταν δεν γράφει του γαμάνε τη γυναίκα και κάθεται και παρακολουθεί για να μπορεί μετά να μας τα γράψει.Κρατάει σημείωσεις.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
αυτη την στιγμη λοιπον..η Στελλα αναστεναζει
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Μανωλιο θα ανεβασει κανενα βιντεο τελικα;
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το παχυδερμο τώρα κουνιωταν μπρος πίσω μέσα στο μουνι της Στέλλας σαν να τον χτυπησε ηλεκτρικό ρεύμα. Το ίδιο και η Στέλλα. Μετά από λίγο αυτός ελάτωσε το ρυθμό και άρχισε να το χωνει μέσα της πολυ αργά. Έτσι και οι αναστεναγμοι της γυναίκας μου άρχισαν να γίνονται πιο αργοί. Ώσπου μετά από λίγο σταμάτησε να κινείται. Κοντοσταθηκε μέσα της και της ειπε- ωχ καυλα μου τι ωραιο μουνακι που έχεις δε θέλω να τον βγάλω έξω. Ενώ μετά από λίγο τραβήχτηκε από μέσα. Τότε η Στέλλα σταμάτησε να αναστενάζει και άρχισε να βρίσκει ξανά την ανάσα της. - Αχ τι έκανες; - τι έκανα κουκλα μου ;εκανα αυτό που έπρεπε να σου κάνω απ την πρωτη μερα που ηρθες εδώ. - όχι εννοώ που τελείωσες....μέσα .... - δε σ άρεσε ; - μ.... Δεν έπρεπε να τελειώσεις ... Μέσα. - γιατί κουκλα μου εσυ δεν έλεγες τις προαλες με τον κερατα σου ότι θέλετε να κάνετε παιδί; - ναι και ; - θυμάμαι εσυ που έλεγες ότι προσπαθητε καιρό και δυσκολεύεστε.... Ε είπα να σε διευκολυνω. - αχ δεν το πιστευω ποσο προστυχος είσαι τελικά είχε δίκιο ο ξάδερφος σου..... Ήταν μεγάλο λάθος αυτό που έγινε. Και δεν πρεπει να ξανά γίνει..
Ποτε .... - καλά σημερα το βράδυ μόλις βάλεις τον κερατα σου για υπνο ελα στο δωμάτιο μου να το συζητήσουμε.
-Μα τρελαθηκες ;θέλεις να ερθω στο δωμάτιο σου ενώ θα είναι στο σπίτι ο άντρας μου ; ειπε η Στέλλα ενώ άρχισε να ντυνεται βάζοντας το σουτιέν της. - ναι γιατί οχι; - μην κάνεις τον ανετο ξέρεις ότι αν τυχει και ξυπνήσει και με δει να βγαίνω απ το δωμάτιο σου μπορεί να το παρεξηγησει . - μπα αυτός αποκλιεται είναι τελείως χαπατο. Ειπε και άρχισε να πασπατευει τον κωλο της στελλας τελείως αγαρμπα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
-Μα τρελαθηκες ;θέλεις να ερθω στο δωμάτιο σου ενώ θα είναι στο σπίτι ο άντρας μου ; ειπε η Στέλλα ενώ άρχισε να ντυνεται βάζοντας το σουτιέν της. - ναι γιατί οχι; - μην κάνεις τον ανετο ξέρεις ότι αν τυχει και ξυπνήσει και με δει να βγαίνω απ το δωμάτιο σου μπορεί να το παρεξηγησει . - μπα αυτός αποκλιεται είναι τελείως χαπατο. Ειπε και άρχισε να πασπατευει τον κωλο της στελλας τελείως αγαρμπα.
- αχ σταματα να μιλάς έτσι. Είναι άντρας μου και ξάδερφος σου. - δεν είπα κάτι κακό την αλήθεια είπα ότι είναι αγαθός. Και πολυ φλώρος ειδικά για μια γυναικάρα σαν εσενα. Της είπε και την τραβηξε πανω του. Αχ σταματα από στιγμή σε στιγμή θα έρθει. Ασε με να ντυθώ θες να μας βρει ετσι; - γιατί κουκλα μου ;τι φοβάσαι;μη μου πεις ότι τον φοβάσαι ; - αχ είναι πολυ ζηλιάρης και χωρίς να δώσω αφορμές τώρα έτσι και μας πιασει θα γίνει χαμός θα σε σκοτώσει. - ποιος αυτός ο φλουφλης ; χα χα χα. Αυτό το απολυφαδι θα με ακουμπήσει; φου να του κάνω θα σκορπίσει. Αλλά άμα ντρέπεσαι ελα να συνεχίσουμε στο δωμάτιο μου. - αχ σταματα τρελαθηκες σε λίγο θα ερθει. Του ειπε και τραβήχτηκε από κοντά του. Μετά πηρε τα ρούχα της και έτρεξε στο δωμάτιο. Εκεί η σκηνή άλλαξε. Και τώρα το βίντεο έδειχνε το παχυδερμο να μιλάει το πλανο άλλαξε και έδειξε εμένα αν και κάτι φαινόταν να μην παει καλα με το βίντεο. Ήταν σαν να ήταν μοντάζ η κάτι τέτοιο. Σε μια φάση όπως μιλουσε μαζί μου η Στέλλα ήρθε και έσκυψε μπροστά του να αφήσει κάτι στο τραπέζι και αυτός άπλωσε ξεδιάντροπα το βρωμοχερο του και της χουφτωσε τον κωλο λέγοντας της. - πω πω Στέλλα έχεις φοβερή κωλαρα! - αχ μμ. Ενώ μετά το πλανο άλλαξε και έδειξε εμένα να κοιτάω εκείνη την ώρα απ την άλλη στην τηλεόραση. Και να γυρνάω και να λέω - τι έγινε; μετά το πλανο άλλαξε και έδειξε αυτόν να τραβάει τη Στέλλα πανω του με αποτελεσμα αυτή να καθεται πανω στα ποδια του ενώ το παχυδερμο ειπε - είναι φοβερή .μετά το πλανο άλλαξε και έδειξε εμένα να λέω με καμάρι - οχι επειδή είναι γυναίκα μου αλλά είναι πραγματικα απίθανη. Μετα το πλανο έδειξε τον Κώστα όπως την είχε στα ποδια του πανω άρχισε να της πιανει τα βυζιά και να τα χουφτωνει κι αυτά λέγοντας- πωωω κι αυτά τα πεπονια δεν πανε πισω είναι φοβερά. Μετα το πλανο έδειξε εμένα να λέω - ε βέβαια ξερω να διαλέγω. Μετα το πλανο έδειξε αυτόν να χουφτωνει ακομα τη γυναίκα μου και να λέει - λέω να τα ποτισω . Θα πιασουν αμέσως. Και μετα έδειξε εμένα να λέω -δεν ξέρω απ αυτά,εσυ ξέρεις. Μετα το βίντεο τελείωνε γράφοντας συνέχεια στο παρτ 2 .Όμως στην ίδια σελίδα είχε κι αλλά βίντεο ψάχνωντας γρηγορα βρήκα το παρτ 2
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το θέμα είναι ότι αυτό δεν έγινε ποτε τουλάχιστον όχι όσο ήμουν εγώ μπροστά ήταν μοντάζ η κάτι τέτοιο.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αυτό το παχυδερμο όχι μόνο ασελγούσε πανω στη γυναίκα μου αλλά ανέβαζε και βίντεο παρουσιαζοντας το ότι γίνεται με τη θέλησή μου.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Ρε Μάνο άσε τις σάλτσες και ανέβασε τα βιντεάκια να τελειώνουμε.Πιο γρήγορα θα κάναμε.Έχεις φάει 2 εβδομάδες για να περιγράψεις ένα βίντεο ανέβασε και τα 2 part να τελειώνουμε κυριολεκτικά και μεταφορικά.Και συνέχισε την ιστορία απο τα βιντεάκια και μετά.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
βρε μαλακογκαβλη Μανωλιο,υποψιαζομαι θα μας πεις πως δεν καταξεσκιζαν την Στελλα αλλα καποια αλλη και εκαναν φωτοσοπ
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
Αυτή η ιστορία είναι και στο xstream.gr


Τυπε αντί να πλακωθεις με τον ξάδερφο
Γουστάρεις που είδες έναν κακάσχημο να σου πηδάει την πουτανα;;;;

Είσαι άξιος της μοίρας σου
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Αυτή η ιστορία είναι και στο xstream.gr


Τυπε αντί να πλακωθεις με τον ξάδερφο
Γουστάρεις που είδες έναν κακάσχημο να σου πηδάει την πουτανα;;;;

Είσαι άξιος της μοίρας σου
Οχι δε γουστάρω να βλέπω αυτό το παχυδερμο να παρενοχλει τη γυναίκα μου. Γιατί λες οτι είμαι άξιος της μοίρας μου;δεν εφταιξα πουθενα . Το παχυδερμο ο ξάδερφος μου φταίει
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
844
Like
2.787
Πόντοι
446
Οχι δε γουστάρω να βλέπω αυτό το παχυδερμο να παρενοχλει τη γυναίκα μου. Γιατί λες οτι είμαι άξιος της μοίρας μου;δεν εφταιξα πουθενα . Το παχυδερμο ο ξάδερφος μου φταίει
Καί η άλλη που του έκατσε;;;
Τι είναι;;;;
Αθώα περιστερά;;;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom