Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ενώ δεν έχανε και την ευκαιρία σε άλλες φάσεις να απλωνει τα βρωμοχερα του μπροστά και να χουφτωνει τελείως αγαρμπα τα βυζιά της γυναίκας μου. Αν και η αδυναμία του ήταν οι γλουτοι της. - πωωω καργιολα τι κωλάρα είναι αυτή που .. Έχεις ωχχχχ τόσο τουρλωτη . Και γαμώ!
Η Στέλλα δεν απαντουσε στις προκλησεις και στις προστυχιεσ του. Προφανώς ήταν αδυνατον για αυτήν τώρα να βρει την ανάσα της. Το παχυδερμο της έβαζε την πουτσα του με μεγάλη αγριότητα και χυδαιότητα που η Στέλλα πρεπει να πονουσε πολυ και αναστεναζε δυνατά- αχ αχ αχ αχ ααααχχχχχ . Ξαφνικά άρχισε να ανεβάζει κι άλλο το ρυθμό το παχυδερμο και φαινόταν τελείως εκτός ελέγχου η αγριότητα του. Η γυναίκα μου ήταν συνηθισμένη στο τρυφερό σεξ και της άρεσε γενικά στο κρεβάτι να είναι κανείς τρυφερός και σιχαινόταν το άγριο.τωρα αυτός ο ιπποποταμος της το έβαζε με ασηλυπτη ταχυτητα .φοβομουν ότι θα της είχε κάνει ζημιά θα της ματωνε τον κολπο .και τότε η γυναίκα μου άρχισε να φωνάζει ακόμα πιο γρήγορα και δυνατά -αχ αχ αχ αχ ααααχχχχχ αχ . Αυτό όμως κράτησε για λίγο και μετά σταμάτησε να φωνάζει τόσο δυνατά και αναστεναζε λίγο πιο σιγά ενώ ο βουβαλος συνέχισε τον ίδιο ανεξέλεγκτο ρυθμό. Ενώ σήκωσε τη χερουκλα του απ τους γλουτούς της γυναίκας μου και της έριξε μια σφαλιάρα στο ένα κωλομάγουλο και της είπε - ωχχ τσουλάρα μου έτσι χυσε πανω στην πουτσα μου έτσι ωχχχ. Και αυτή με δυσκολία μιλουσε λαχανιασμενη -αχ αχ τι άγριος αχχχ που είσαι!!! Αχ αχ είσαι τόσο αχ σκληρός! Αχ αχ .
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Με τόση παραστατικότητα που παρουσιάζεται το σενάριο, πρέπει άμεσα να δοθεί σε εταιρία παραγωγής πορνό, ημεδαπή ή αλλοδαπή...
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα δεν απαντουσε στις προκλησεις και στις προστυχιεσ του. Προφανώς ήταν αδυνατον για αυτήν τώρα να βρει την ανάσα της. Το παχυδερμο της έβαζε την πουτσα του με μεγάλη αγριότητα και χυδαιότητα που η Στέλλα πρεπει να πονουσε πολυ και αναστεναζε δυνατά- αχ αχ αχ αχ ααααχχχχχ . Ξαφνικά άρχισε να ανεβάζει κι άλλο το ρυθμό το παχυδερμο και φαινόταν τελείως εκτός ελέγχου η αγριότητα του. Η γυναίκα μου ήταν συνηθισμένη στο τρυφερό σεξ και της άρεσε γενικά στο κρεβάτι να είναι κανείς τρυφερός και σιχαινόταν το άγριο.τωρα αυτός ο ιπποποταμος της το έβαζε με ασηλυπτη ταχυτητα .φοβομουν ότι θα της είχε κάνει ζημιά θα της ματωνε τον κολπο .και τότε η γυναίκα μου άρχισε να φωνάζει ακόμα πιο γρήγορα και δυνατά -αχ αχ αχ αχ ααααχχχχχ αχ . Αυτό όμως κράτησε για λίγο και μετά σταμάτησε να φωνάζει τόσο δυνατά και αναστεναζε λίγο πιο σιγά ενώ ο βουβαλος συνέχισε τον ίδιο ανεξέλεγκτο ρυθμό. Ενώ σήκωσε τη χερουκλα του απ τους γλουτούς της γυναίκας μου και της έριξε μια σφαλιάρα στο ένα κωλομάγουλο και της είπε - ωχχ τσουλάρα μου έτσι χυσε πανω στην πουτσα μου έτσι ωχχχ. Και αυτή με δυσκολία μιλουσε λαχανιασμενη -αχ αχ τι άγριος αχχχ που είσαι!!! Αχ αχ είσαι τόσο αχ σκληρός! Αχ αχ .
- ωχ πουταναρα μου ! Ωχ τα καπουλια σου ωχχ μ έχουν τρελάνει! - αχ αχ τι σκληρή πουτσα ειν αυτή! Αχ ειναι τεράστια. Αχ αχ Κώστα αχ. Πως μου το χώνεις έτσι;αχ
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Έχω να διαβάσω τι γράφει ο Μανωλιός 4 σελίδες τώρα.Ακόμα σε ένα γαμήσι είμαστε;που να μην ήταν σοκαρισμένος.Ρε Μανωλιό τα γράφεις, καυλώνεις και παίζεις το πουλί σου;
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Έχω να διαβάσω τι γράφει ο Μανωλιός 4 σελίδες τώρα.Ακόμα σε ένα γαμήσι είμαστε;που να μην ήταν σοκαρισμένος.Ρε Μανωλιό τα γράφεις, καυλώνεις και παίζεις το πουλί σου;
Έλα ντε , στο μεταξύ υποτίθεται οτι ψάχνει να βρεί την γυναίκα του ... Μανωλιό κλείσε το βίντεο και ψάξε να την βρείς γιατί οι απαγωγείς δεν αστειεύονται :P
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Έχω να διαβάσω τι γράφει ο Μανωλιός 4 σελίδες τώρα.Ακόμα σε ένα γαμήσι είμαστε;που να μην ήταν σοκαρισμένος.Ρε Μανωλιό τα γράφεις, καυλώνεις και παίζεις το πουλί σου;
Κι εγώ το ίδιο κάνω. Διαβάζω μόνο τα ποστ τών μελών και λιώνω στο γέλιο.
Κι ο Μανωλιός επί τω έργω :jerking::jerking::jerking: να τον παίζει με τις φαντασιώσεις του και τον Eric,τον γείτονα Αλβανό οικοδόμο που από πούστης μετατράπηκε σε γαμιά μόλις είδε την ξεκωλοΣτέλλα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Μανωλιο στο εχω πει 200 φορες,βάλε δευ΄τερα.Γραψε για την αποφαση σου να πας Καζαμπλανκα,να παρεις ορμονες και να βαλεις βυζια για να τον τρωτε μαζι με την Στελλιτσα
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
27
Like
4.294
Πόντοι
1.446
Ρε μαλακες συγγραφεις ΒΙΠΕΡ πρεπει να πατε να γινεται:confused::confused::confused:
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- ωχ πουταναρα μου ! Ωχ τα καπουλια σου ωχχ μ έχουν τρελάνει! - αχ αχ τι σκληρή πουτσα ειν αυτή! Αχ ειναι τεράστια. Αχ αχ Κώστα αχ. Πως μου το χώνεις έτσι;αχ
- ωχ πωσ στον χώνω καυλα μου. -αχ Αχ το βάζεις τόσο Αχ βαθιά! Αχ ειναι αχ τοσο Αχ μεγάλος - ωχ είδες πουταναρα μου ωχ είδες τι λουκανικο εχει ο Κώστας. - Αχ ναι Κώστα αχ ειν απίθανο! Ο σαπιολοιλιας τότε βγήκε από μέσα της την γυρισε ανάσκελα της άνοιξε τα ποδια οσο ήταν δυνατόν και ξανα μπήκε μέσα της και της το κάρφωσε με τη μια όλο - ωχ πουτανα θελω να σε ξεπατωσω άγρια. Ωχ Αλλα φοβαμαι μη μηνεις στον τόπο. - αχ αχ μη φοβάσαι αχ εσυ κοίτα μη μηνεις αχ στον τόπο. - ωχ αυτό θα το δουμε. Και αρχισε ο σιχαμενος να ανεβάζει ρυθμό μέσα της ξανά. Το παχυδερμο ήταν τοσο στερημενος και δεν είχε ξανά δει τόσο ωραία γυναίκα γυμνή που έκανε σαν ξελυγωμενο και λυσασμενο μοσχάρι. Ενώ η γυναίκα μου υπέφερε στα χέρια του. -αχ αχ αααααχχχχ . Αναστεναζε πολυ γρηγορα και ανεξέλεγκτα. Ενώ τα μεγάλα στηθη της πηγαιναν περα δώθε όταν δεν τα χουφτωνε το παχυδερμο πραγμα σπάνιο.συνηθως της έπιανε τα βυζιά σφιχτά όσο έμπαινε μέσα της. Σε μια φάση της λέει - ωχ πουτανα μη φοβάσαι! Ωχ θα σου κάνω το παιδι που ζητουσες εγώ ! - αχ αχ ΜΜΜ αχ. - ωχ το απολυφαδι κερατάς σου δε μπορεί ωχ. Θα στο κάνω εγώ. -αχ ααχχχχ. - ωχ ωχ χυνω πουτανα χυνω! Ωχχχ παρτα παρτα ωωωχχχ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
konstantinou-kai-elenis-katakouzinos.gif
 

giorgiodelafuentes2

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
253
Like
841
Πόντοι
81
Μανωλάκη μια παράκληση ρε φίλε. Όταν σού γαμάνε την Στέλλα πες της να μην λέει κάθε 2-3 λέξεις αχωχαχωχ. Χαλάει την ροή τής ιστορίας και μας σπάει και τα αρχίδια.
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Όταν τελείωσει αυτή η παρωδία ξυπνήστε με και πείτε μου απλά το τέλος.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Μανωλάκη μια παράκληση ρε φίλε. Όταν σού γαμάνε την Στέλλα πες της να μην λέει κάθε 2-3 λέξεις αχωχαχωχ. Χαλάει την ροή τής ιστορίας και μας σπάει και τα αρχίδια.
στο μυαλο μου εισαι φιλε.Ναι βρε μαλεα Μανωλιο,πες της να λεει "πιο βαθια" ή "πιο δυνατα".Μια αλλαγη επιτελους
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Που'σαι Μανωλιο..πλησιαζει ο Βαλεντινος.Αγορασε της 10-20 στρινγκαρες γιατι αυτα τα κτηνη οι γαμιαδες της ειμαι σιγουρος πω της τα εχουν σκισει ολα.Ξεβρακωτο θα ειναι το κοριτσι
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Είναι ο ίδιος πριν 3 χρόνια είχε γράψει ιστορία με την ίδια σε ένα κάμπινγκ που του την γαμουσαν 3 χωριάτες στην σκηνή και έπαιρνε μάτι. Χαχαχαχαχχχχχχαχαχ
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
- ωχ πωσ στον χώνω καυλα μου. -αχ Αχ το βάζεις τόσο Αχ βαθιά! Αχ ειναι αχ τοσο Αχ μεγάλος - ωχ είδες πουταναρα μου ωχ είδες τι λουκανικο εχει ο Κώστας. - Αχ ναι Κώστα αχ ειν απίθανο! Ο σαπιολοιλιας τότε βγήκε από μέσα της την γυρισε ανάσκελα της άνοιξε τα ποδια οσο ήταν δυνατόν και ξανα μπήκε μέσα της και της το κάρφωσε με τη μια όλο - ωχ πουτανα θελω να σε ξεπατωσω άγρια. Ωχ Αλλα φοβαμαι μη μηνεις στον τόπο. - αχ αχ μη φοβάσαι αχ εσυ κοίτα μη μηνεις αχ στον τόπο. - ωχ αυτό θα το δουμε. Και αρχισε ο σιχαμενος να ανεβάζει ρυθμό μέσα της ξανά. Το παχυδερμο ήταν τοσο στερημενος και δεν είχε ξανά δει τόσο ωραία γυναίκα γυμνή που έκανε σαν ξελυγωμενο και λυσασμενο μοσχάρι. Ενώ η γυναίκα μου υπέφερε στα χέρια του. -αχ αχ αααααχχχχ . Αναστεναζε πολυ γρηγορα και ανεξέλεγκτα. Ενώ τα μεγάλα στηθη της πηγαιναν περα δώθε όταν δεν τα χουφτωνε το παχυδερμο πραγμα σπάνιο.συνηθως της έπιανε τα βυζιά σφιχτά όσο έμπαινε μέσα της. Σε μια φάση της λέει - ωχ πουτανα μη φοβάσαι! Ωχ θα σου κάνω το παιδι που ζητουσες εγώ ! - αχ αχ ΜΜΜ αχ. - ωχ το απολυφαδι κερατάς σου δε μπορεί ωχ. Θα στο κάνω εγώ. -αχ ααχχχχ. - ωχ ωχ χυνω πουτανα χυνω! Ωχχχ παρτα παρτα ωωωχχχ.
Μανωλιο πες μας ότι όταν πήγες σπίτι της έκανες ενα γλυφομούνι και κατάπιες όλα τα χύσια του ξάδελφου....
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom