Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
5
Like
9.086
Πόντοι
2.586
Λοιπον
περιληψη προηγουμενων
Βλεπουμε απο αλλη οπτικη γωνια τα τεκταινομενα ....γιατι δεν τα εμπεδωσαμε στις προηγουμενες
Σελιδες
Το νταρντανομουνο η Στελλα ειναι ακομα κατω απ το τραπεζι... γονυπετως πεοθηλαζουσα >( παμε για 3ο κυκλο )

Θερμη παρακληση
Μολις χυσει ο Κωστας ...ξυπνηστε με

ρε μπας και βλεπουμε τη Λαμψη
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Λοιπον
περιληψη προηγουμενων
Βλεπουμε απο αλλη οπτικη γωνια τα τεκταινομενα ....γιατι δεν τα εμπεδωσαμε στις προηγουμενες
Σελιδες
Το νταρντανομουνο η Στελλα ειναι ακομα κατω απ το τραπεζι... γονυπετως πεοθηλαζουσα >( παμε για 3ο κυκλο )

Θερμη παρακληση
Μολις χυσει ο Κωστας ...ξυπνηστε με

ρε μπας και βλεπουμε τη Λαμψη
Σιγά μη χύσει ο μπαρμπα Κώστας....αμά δεν πάρει σούφρα δε χυνει.....έτσι δε είναι Μανωλιό;;
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Και ξαναρωτάω,να σας πω εγω τι εγινε τελικα;
σε 2 σειρες,χωρις να πρηζω τα παπαρια του κοσμου οπως κανει ο Μανωλιος
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
-Ωχ έτσι ρουφα ρουφα. Ωχχχ τι τσιμπουκόχειλα ειν αυτα! Ωωωχχχ. - ΜΜΜ αχ πω δε το πιστεύω τόση ώρα το περνω και τίποτα. Μήπως τελείωσες και ήταν πολυ λίγο... Και... - χα πιστεψεμε καυλα μου αν τελειώσω θα το καταλάβεις. - αχ τότε γιατί δε σου ρχεται τόση ώρα δε σ αρέσει; - μ αρέσει πολυ καυλα μου αλλά εγώ δε χυνω έτσι ευκολα θέλω κατι πολυ στενό και καυτό για να χυσω. - μμ σαν τι; - σαν το μουνακι σου .- ΜΜΜ αυτό θα το...δουμε....- τι; περιμενε που πας; μετά είδα τη Στέλλα να σηκώνεται και να βγαίνει κάτω απ το τραπέζι. Τα στήθη της ήταν αρκετά έξω από την μπλουζα της και οι λεπτες ραντες ήταν πεσμενες στο πλαι. Όπως σηκώθηκε τις ανέβασε ξανά και έβαλε τα στήθη της μέσα και εφυγε μέσα πηγαίνοντας προς το χωλ. Μετά από λίγο ήρθε ξανα ενώ είχε το κινητό της στα χέρια. Μετά έσκυψε παλι και μπήκε κάτω απ το τραπέζι. Το παχυδερμο ξανά πηρε θάρρος και της ειπε. - είπα και γω χόρτασες κιόλας ;θα έχανες το καλυτερο να δοκιμάσεις και τη σος ; - α όχι δε το χάνω αυτό με τίποτα. - ωχ έτσι ρουφα το ξανά ωωωχχχ. Μετά από λίγο τον άκουσα να λέει - ωχχ ναι έτσι χωστω ανάμεσα στα πεπονια σου. Ωχχ. Ωχχ καυλα. - πω πω Κώστα αχ δε το πιστευω οτι ειναι τοσο μακρυ! Βγαίνει από πανω κοίτα! - ωχ κουκλα μου είδες τι λουκάνικο σου δίνω.... - μμμμ το καλυτερο. - ωχχχ ναι ρουφα και το κεφάλι ναι ωχχχ! Έτσι πουταναρα μου ρουφα ότι περισευει έτσι Ωχχχ !! Μετά από λίγο αυτός σταμάτησε να βογγάει τόσο και η γυναίκα μου του ειπε- αχ απίστευτο. Δε γίνεται πρωτη φορα βλεπω κάτι τέτοιο! Δε γίνεται να μην σου ήρθε ακομα μετά από αυτό. - στο ειπα μόνο με το μουνακι σου θα χυσω. Έχασες το στοίχημα είπες ουτε πεντε λεπτα και κοντευουμε τέταρτο.- χμμ καλά μη βιάζεσαι δεν τελειωσα ακόμα . - ωχ έτσι γλυψε κι άλλο τις μπάλες ναι ωωχχχ. Ωωχ έτσι στις βυζάρες σου τώρα παλι ναι. Ωχ ρουφα ρουφα τσιμπουκλού. Μετά απο λίγο της ειπε - τι κάνεις εκεί καργιολίτσα που περνεις;Μετά από λίγο άκουσα τη Στέλλα να μιλάει - αχ ελα μωρό μου που είσαι ;στη δουλειά είσαι ακόμα; μμμμ τι ώρα θα έρθεις..... Μμ οκ. ΜΜΜ ναι πίνασα και τρώω....λίγο.... .
- μ ναι ...δε .. σε περιμενα .... Αυτή μιλουσε με παυσεις ενώ που και που ακουγωταν στο βίντεο και λίγο ο κωστας που βογγουσε ωχχχ ωχ. Ενώ αυτή συνέχισε να μιλάει στο τηλέφωνο. - αχ ναι.. μωρό μου.. έχεις δίκιο.... έπρεπε να.. σε περιμενω ... Σε μια φάση όπως μιλουσε το παχυδερμο ο κωστας τραβήχτηκε πιο πισω στον καναπέ και πηγε και έκατσε παρα δίπλα στην άκρη του και τώρα φάνηκε η ψωλη του ενώ δεν άργησε να φανει και το κεφάλι της Στέλλας που έβγαινε απ το τραπέζι και ανέβηκε κι αυτή στον καναπέ και έσκυψε πανω στον πουτσο του και άρχισε να τον ρουφάει. Ενώ δεν είχε το κινητό στα χέρια. Θα έπαιζε θέατρο πριν σκέφτηκα. Μετά από λίγο χτυπησε όμως το κινητό της αυτή στην αρχή δεν έδωσε σημασία συνέχισε να ρουφάει την βρωμοπουτσα του Κώστα. Αλλά το κινητό συνέχισε να χτυπάει. Τότε αυτή το σήκωσε ενώ εκείνη την ώρα ο Κώστας ανά σηκώθηκε στον καναπέ και οδήγησε τη Στέλλα να κατέβει απ τον καναπέ και να γονατίσει στο πατωμα ανάμεσα στα ποδια του. Αυτή τον ακολουθησε χωρίς να αντισταθεί ιδιαίτερα. Όπως κατέβαινε απ τον καναπέ αυτός της έπιασε τον κωλο ενώ τα στήθη της φάνηκαν στην κάμερα που ήταν μισό βγαλμενα έξω απ την μπλουζα. Αυτή γονάτισε μπροστά του και με το ένα χέρι κρατουσε το κινητό και με το άλλο του έπιασε τον πουτσο. Και του τον έπαιζε ενώ άρχισε να τον ρουφάει μέχρι τη μέση τουλάχιστον. Έμεινα βλεπωντας να περνει όλο αυτό το πραγμα στο στόμα της. Μετά άρχισε να μιλάει - αχ ελα βρε μωρο μου;δεν σ ακουω.... Καλά.. Κάνει.. διακοπές.... Και συνέχισε να ρουφάει. Ενώ σταματουσε συχνά για να μιλήσει στο κινητό. - ΜΜΜ.. Ναι.. τώρα σε.. Ακουω καλυτερα... Ναι... Α μην ανησυχείς. Δεν θα φαω... πολυ. ένα ....αγγουρι ....πηρα . Και συνέχισε την πιπα στο παχυδερμο. Ενώ αυτός είχε τη μια χερουκλα του στα βυζιά της και την άλλη πισω απ το κεφάλι της και το εσπρωχνε πανω στην πουτσα του. Μετά από λίγο σταμάτησε και απάντησε ξανά χλαπ τώρα ο ήχος απ τα χείλη της ακουστικε δυνατά καθώς έβγαινε. - μμ ναι... αχ αφου ξέρεις ποσο τα λατρευω τα...λαχανικά... Και ειδικά το.. Αγγούρι.... Αχ μωρό μου δεν μπορείς να φανταστείς τι νόστιμα αγγούρια έχετε στο χωριό. Αχ ναι.. Ξέρω δε σ αρέσουν ναι. Μμμ εγώ τρελενομαι. Είπε και άρχισε τις πιπες ξανά. Μετά απάντησε ξανά. - αχ μα φυσικά... και τα φόρεσα. Το ξερω οτι ειναι τα αγαπημένα σου.... Και όχι μόνο..... Εεε εννοώ ότι.. Όλα σ αρέσουν. Απ τα εσώρουχα μου. Μμμ ναι αυτά φοραω. Μετά άρχισε ξανά να το ρουφάει.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- ναι το.. Βραδυ θα γίνει χαμός. Αχ ότι πεις.. Αχ και μένα μου έλειψες. Είπε και έδωσε ένα ρουφηχτο φίλη στον πουτσο του βρωμοκωστα. Και μετά έδωσε άλλο ένα στο πουτσοκεφαλο. Μμμ ναι.... Σου στέλνω ...φιλιά ... Απ το... τηλέφωνο... Μετά ρουφηξε τον πουτσο του Κώστα για λίγο και είπε μετά - αχ ναι... Και γω... Σ αγαπω.... Και φίλησε ρουφηχτα τον κορμο απ την πουτσα του παχυδερμου.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
μανωλιο αυτο που δεν μας λες ειναι αν τον επαιζες οταν εβλεπες την καλη σου να τσιμπουκωνει ολο το χωριο
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
- ναι το.. Βραδυ θα γίνει χαμός. Αχ ότι πεις.. Αχ και μένα μου έλειψες. Είπε και έδωσε ένα ρουφηχτο φίλη στον πουτσο του βρωμοκωστα. Και μετά έδωσε άλλο ένα στο πουτσοκεφαλο. Μμμ ναι.... Σου στέλνω ...φιλιά ... Απ το... τηλέφωνο... Μετά ρουφηξε τον πουτσο του Κώστα για λίγο και είπε μετά - αχ ναι... Και γω... Σ αγαπω.... Και φίλησε ρουφηχτα τον κορμο απ την πουτσα του παχυδερμου.
Τωρα η Στέλλα ανέβασε ρυθμό άρχισε να ρουφάει τον πουτσο του βρωμο Κώστα πιο γρήγορα. Ενώ δεν είχε κλείσει ακόμα το τηλέφωνο. Εγώ ακουγωμουν να μιλαω μέσα απ το τηλέφωνο. Τώρα είχε αφήσει το κινητό δίπλα τους στον καναπε βάζοντας το ανοιχτή ακρόαση και έπιασε τη βρωμο πουτσα του Κώστα με τα δυο χέρια και άρχισε να τη ρουφάει με τρελό ρυθμό ενώ μετα απο λιγο με το ένα χέρι της του έπιανε τα αρχιδια και με το άλλο την πουτσα και συνέχισε με πολυ έντονο ρυθμό. Ενώ σε μια φάση ακουστικε εγώ να φωνάζω απ το ακουστικό -Στέλλα ;αγαπη μου ;μ ακους;μετα απο λιγο αυτή σταμάτησε να το ρουφάει και του έπαιζε την πουτσα ενώ είπε στο ακουστικό. - μμ ναι μωρό μου σ ακουω. - δεν σ άκουγα καλά έκανε παρασιτα.τι έγινε επεσε το σήμα; - αχ όχι δεν πεφτει με τίποτα αυτό είναι πολυ....δυνατό..
.... σήμα. Και συνέχισε να ρουφάει. Με τρομερή ταχυτητα ενώ το παχυδερμο που έπαιζε με τις ρόγες της άπλωσε τη χερουκλα του και της έπιασε το κεφάλι από πισω και άρχισε να το σπρωχνει πιο πολυ πανω στον πουτσο του. Τώρα η Στέλλα το περνε όλο και έβγαζε ήχους που και που σαν να πνιγετε. Ενώ εγώ ακουγωμουν να ρωτάω - Στέλλα Στέλλα! αγαπη μου τι έπαθες;ανησυχώ ;πες μου ότι είσαι καλά;τότε αυτός πηρε το χέρι του απ το κεφάλι της και άρχισε να βογγάει. Ενώ του ξέφυγε και ένα δυνατό ωχχχχχ. Μετα απο λιγο η Στέλλα τραβήχτηκε απ τον πουτσο του καταραμενου. Και άρχισε να βήχει ενώ έτρεξαν αρκετά υγρά απ το στόμα της. Μετα απαντησε στο κινητό ενώ συνέχιζε να παιζει το καυλί του. - ελα μωρό μην ανησυχείς. - τι έπαθες αγαπη μου πνιγικες ; - αχ ναι μωρό μου. - προσεχε μην βιάζεσαι. - αχ τι να κάνω βρε μωρο μου. Αφου ειναι τοσο νόστιμο αυτο το αγγούρι! Ειναι φρεσκοτατο σημερα το πρωι το έφερε ο Κώστας απ το κτήμα. - το παχυδερμο ;πως το παθε; - αχ ελα βρε μωρο μου μην τον λες έτσι. - γιατί;αφου εσυ έτσι δεν τον έλεγες συνέχεια; - ο βρωμοκωστας μόλις τ άκουσε αυτό έπιασε την πουτσα του και άρχισε να την κοπαναει στο προσωπο της και να της ρίχνει πουτσοσκαμπιλα. Ενώ η Στέλλα ειπε- αχ το έλεγα στην αρχή που δεν τον ήξερα . Έκανε παυση ρουφόντας τον πουτσο του και συνέχισε-εκρινα μόνο απ τους τρόπους του. - και τώρα τι άλλαξε. - ΜΜΜ τώρα που τον είδα... Καλυτερα..κατάλαβα.. Ότι έχει.. Μεγάλη..... Καρδιά. Ειπε και συνέχισε να ρουφάει τον πουτσο του.- Μα τι λες Στέλλα αυτό το αγριογουρουνο καρδιά αν είναι δυνατόν. - μμμμ ναι έχει! Έχει τεράστια,.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Τωρα η Στέλλα ανέβασε ρυθμό άρχισε να ρουφάει τον πουτσο του βρωμο Κώστα πιο γρήγορα. Ενώ δεν είχε κλείσει ακόμα το τηλέφωνο. Εγώ ακουγωμουν να μιλαω μέσα απ το τηλέφωνο. Τώρα είχε αφήσει το κινητό δίπλα τους στον καναπε βάζοντας το ανοιχτή ακρόαση και έπιασε τη βρωμο πουτσα του Κώστα με τα δυο χέρια και άρχισε να τη ρουφάει με τρελό ρυθμό ενώ μετα απο λιγο με το ένα χέρι της του έπιανε τα αρχιδια και με το άλλο την πουτσα και συνέχισε με πολυ έντονο ρυθμό. Ενώ σε μια φάση ακουστικε εγώ να φωνάζω απ το ακουστικό -Στέλλα ;αγαπη μου ;μ ακους;μετα απο λιγο αυτή σταμάτησε να το ρουφάει και του έπαιζε την πουτσα ενώ είπε στο ακουστικό. - μμ ναι μωρό μου σ ακουω. - δεν σ άκουγα καλά έκανε παρασιτα.τι έγινε επεσε το σήμα; - αχ όχι δεν πεφτει με τίποτα αυτό είναι πολυ....δυνατό..
.... σήμα. Και συνέχισε να ρουφάει. Με τρομερή ταχυτητα ενώ το παχυδερμο που έπαιζε με τις ρόγες της άπλωσε τη χερουκλα του και της έπιασε το κεφάλι από πισω και άρχισε να το σπρωχνει πιο πολυ πανω στον πουτσο του. Τώρα η Στέλλα το περνε όλο και έβγαζε ήχους που και που σαν να πνιγετε. Ενώ εγώ ακουγωμουν να ρωτάω - Στέλλα Στέλλα! αγαπη μου τι έπαθες;ανησυχώ ;πες μου ότι είσαι καλά;τότε αυτός πηρε το χέρι του απ το κεφάλι της και άρχισε να βογγάει. Ενώ του ξέφυγε και ένα δυνατό ωχχχχχ. Μετα απο λιγο η Στέλλα τραβήχτηκε απ τον πουτσο του καταραμενου. Και άρχισε να βήχει ενώ έτρεξαν αρκετά υγρά απ το στόμα της. Μετα απαντησε στο κινητό ενώ συνέχιζε να παιζει το καυλί του. - ελα μωρό μην ανησυχείς. - τι έπαθες αγαπη μου πνιγικες ; - αχ ναι μωρό μου. - προσεχε μην βιάζεσαι. - αχ τι να κάνω βρε μωρο μου. Αφου ειναι τοσο νόστιμο αυτο το αγγούρι! Ειναι φρεσκοτατο σημερα το πρωι το έφερε ο Κώστας απ το κτήμα. - το παχυδερμο ;πως το παθε; - αχ ελα βρε μωρο μου μην τον λες έτσι. - γιατί;αφου εσυ έτσι δεν τον έλεγες συνέχεια; - ο βρωμοκωστας μόλις τ άκουσε αυτό έπιασε την πουτσα του και άρχισε να την κοπαναει στο προσωπο της και να της ρίχνει πουτσοσκαμπιλα. Ενώ η Στέλλα ειπε- αχ το έλεγα στην αρχή που δεν τον ήξερα . Έκανε παυση ρουφόντας τον πουτσο του και συνέχισε-εκρινα μόνο απ τους τρόπους του. - και τώρα τι άλλαξε. - ΜΜΜ τώρα που τον είδα... Καλυτερα..κατάλαβα.. Ότι έχει.. Μεγάλη..... Καρδιά. Ειπε και συνέχισε να ρουφάει τον πουτσο του.- Μα τι λες Στέλλα αυτό το αγριογουρουνο καρδιά αν είναι δυνατόν. - μμμμ ναι έχει! Έχει τεράστια,.
-τι μεγάλη καρδιά ;αυτό το γομάρι μόνο τον εαυτό του σκέφτεται πως θα φάει και πως θα πιει και πως θα κάνει σεξ. - ΜΜΜ τα παραλες...ειπε η Στέλλα και άρχισε ξανά τα τσιμπουκια στο παχυδερμο με πιο αργό ρυθμό ενώ αυτός είχε γειρει στην πλατη του καναπέ αραχτος και ήταν σε νιρβάνα- και λίγα λέω,αυτος μπροστα στην καλοπεραση του δε σέβεται τιποτα.ουτε συγγενείς ουτε οικογένεια ουτε τιποτα. - μμμμ γιατί το λες....αυτό; είπε η Στέλλα και έγλυφε την ψωλη του βουβαλου απο τ αρχιδια του μέχρι το πουτσοκεφαλο και το ξανά πηρε μέσα στο στόμα της.- θυμάσαι που σου έλεγα οτι μια φορά τον είδα να σε περνει μάτι,όταν μας εφερνες τα πιατα στο τραπέζι;ακόμη και τη γυναίκα του ξαδέρφου του κοιτάει ο λιγουρης. - μμμμ....δε νομιζω ...ιδεα σου θα ήταν.... - δεν ηταν ιδέα μου παντα τέτοιος ήταν.και ειμαι σίγουρος ότι αν μπορουσε και είχε την ευκαιρία θα πηγαινε με τη γυναίκα του ξαδέρφου του χωρίς ενδιασμους.ειμαι σίγουρος .ευτυχώς που είσαι σοβαρή και ηθική γυναίκα και του έδειξες απ την πρωτη στιγμή ποσο μ αγαπάς και ποσο αφοσιωμένη μου είσαι.ετσι δεν του άφησες περιθωρια. Τότε η γυναίκα μου σταμάτησε να του περνει πίπες και μου είπε ενώ έπιανε τα μακριά μαλλιά της κοτσιδα- μμμμ ναι...οτι ....αφοσιωθηκα ειναι ....αλήθεια....και αφού του έγλειψε ξανά τον πουτσο άρχισε ξανά τα τσιμπουκια ενώ εγώ της είπα. Αν δεν ήσουν σοβαρή και ηθική και δεν τον κράταγες σε απόσταση,σιγουρα θα σου την έπεφτε. Η Στέλλα σταμάτησε να τον ρουφάει και ειπε- ελα τώρα βρε μωρο μου νομίζω ότι είσαι ....υπερβολικός. Μου ειπε και το παχυδερμο την έπιασε απ τη μασχάλη και τη σήκωσε και την οδήγησε να ανέβει μαζί του στον καναπέ. Αυτη έκατσε μπρουμυτα φέρνοντας το κεφάλι της στα ποδια του και άρχισε να ρουφάει ξανά την πουτσα του ενώ αυτός άπλωσε τη χερουκλα του και άρχισε να της χουφτωνει τον κωλο. Ενώ μετά από λίγο της κατέβασε το κολάν και έβγαλε σχεδόν όλον τον κωλο της έξω ενώ άρχισε να παιζει με το στρινγκ της ενώ έψαχνε πιο χαμηλά το μουνι της κάτι που δεν άργησε να βρει. Αυτή όπως του ρουφαγε την πουτσα άρχισε να βγάζει ήχους. Ενώ εγώ της είπα- δεν είμαι υπερβολικός Στέλλα τον ξέρω καλά πιστεψεμε. Αυτός βλέπει τις γυναίκες σαν ένα κομμάτι κρέας. Δεν έχει ιδέα πως να κάνει μια γυναίκα χαρουμενη. Ειναι αγροικος. - μμμμ μη τον αδικεις μωρό μου. Εγώ νομίζω ότι οι δυσκολίες του χωριού τον εχουν κανει... Εεε.. Πολυ.... Σκληρό.... Ενω συνέχισε τις πιπες στο παχυδερμο που έπαιζε με τα οπίσθια της Στέλλας δείχνοντας έναν ηλίθιο παιδαριοδες ενθουσιασμό λες και δεν ξανά δε γυναίκα στη ζωή του. Υστερα το παχυδερμο σήκωσε τη Στέλλα και σηκώθηκε όρθιος, την έβαλε να στηθεί στα τέσσερα με μεγάλη αγριότητα ανέβηκε ξανά στον καναπέ κι αυτός και άρχισε να τριβει την ψωλη του στα οπίσθια της γυναίκας μου.εγω της ειπα.- σιγά τις δυσκολίες όλα έτοιμα τα βρίσκει.απο μικρός.σκληρος δεν είναι αγροικος είναι χωρίς τροπους .δεν είδες με τη ανεδεια και θράσος σε είχε αγκαλιάσει την πρωτη μερα που ήρθαμε σπιτι για να μας καλοσωρισει, με είχε νευριάσει εκείνη τη μέρα με το ζόρι κρατήθηκα μη τον σαπισω στο ξυλο έχει μεγάλο θρασσος.Ενώ η γυναίκα μου κάπως ανήσυχη στα τέσσερα κοιτουσε πισω τον Κώστα.και μου είπε -μμμ αχχ .. Ίσως να χεις ....ενα μικρό. ...δίκιο . σ αυτό... Έχει ...πολυ...μεγαλο.... Θράσος. Ενώ το παχυδερμο εκείνη τη στιγμή είχε φέρει την βρωμοπουτσα του στην είσοδο απ το μουνί της γυναίκας μου και στρίβε πανω του το πουτσομεφαλο στα μουνοχειλα της .η Στέλλα φοβισμένη φάνηκε να δαγκώνει το κάτω χείλος της. Ενώ αυτός άρχισε να σπρωχνει την απλυτη βρωμοπουτσα του στο μουνι της Στέλλας. Το προσωπο της Στέλλας σφιχτηκε απ τον πονο λογικά ενώ άρχισε να αναστενάζει - Αχχχχ ΜΜΜ. Τι έπαθες αγαπη μου τι ρώτησα. - ΜΜΜ αχ τιποτα μωρό μου κράμπα έπαθα. Το παχυδερμο συνέχισε να βυθίζει την ψωλη του μέσα στο μουνι της Στέλλας και είχε μπει πανω απ τη μιση πουτσα ενώ μου είπε με δυσκολία και βιαστικά. - Αχχχχ αχ μωρό μου αχ σε κλείνω.. παω αχ να ... ετοιμαστώ... Αχ.... Και το κλείσε. Ενώ το παχυδερμο άρχισε να χωνει αργά αλλά αγαρμπα την πουτσα του στο μουνι της γυναίκας μου. Μέχρι που μπήκε όλος. Η Στέλλα γουρλωμένα τα μάτια ενώ μετά τα εσφυξε και άρχισε να φωναζει - αααχχχχχχ αχχχ ειναι.. Αχ τόσο.... Μεγάλο.... - ωχχχ τι καπουλια ειν αυτα καυλα μου! Της είπε το παχυδερμο και της χουφτωνε τα οπίσθια και σιγά σιγά ανέβαζε το ρυθμό που μπαίνοβγαινε στο μουνι της - ωχχχ τι στενό μουνακι που έχεις κουκλα μου. - ΜΜΜ αχχχ δεν.. Είναι ...στενό... Αχ εσυ.. Τον.. Έχεις . .. Μεγάλο.... Αχ.. Έτσι χωστό μου...αργά ... Στην.. Αρχη. . - ωχ μην ανησυχείς έχω ξαναγαμησει στενά μουνάκια. Ωχχ θα στο ανοίξω καλά .
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
-τι μεγάλη καρδιά ;αυτό το γομάρι μόνο τον εαυτό του σκέφτεται πως θα φάει και πως θα πιει και πως θα κάνει σεξ. - ΜΜΜ τα παραλες...ειπε η Στέλλα και άρχισε ξανά τα τσιμπουκια στο παχυδερμο με πιο αργό ρυθμό ενώ αυτός είχε γειρει στην πλατη του καναπέ αραχτος και ήταν σε νιρβάνα- και λίγα λέω,αυτος μπροστα στην καλοπεραση του δε σέβεται τιποτα.ουτε συγγενείς ουτε οικογένεια ουτε τιποτα. - μμμμ γιατί το λες....αυτό; είπε η Στέλλα και έγλυφε την ψωλη του βουβαλου απο τ αρχιδια του μέχρι το πουτσοκεφαλο και το ξανά πηρε μέσα στο στόμα της.- θυμάσαι που σου έλεγα οτι μια φορά τον είδα να σε περνει μάτι,όταν μας εφερνες τα πιατα στο τραπέζι;ακόμη και τη γυναίκα του ξαδέρφου του κοιτάει ο λιγουρης. - μμμμ....δε νομιζω ...ιδεα σου θα ήταν.... - δεν ηταν ιδέα μου παντα τέτοιος ήταν.και ειμαι σίγουρος ότι αν μπορουσε και είχε την ευκαιρία θα πηγαινε με τη γυναίκα του ξαδέρφου του χωρίς ενδιασμους.ειμαι σίγουρος .ευτυχώς που είσαι σοβαρή και ηθική γυναίκα και του έδειξες απ την πρωτη στιγμή ποσο μ αγαπάς και ποσο αφοσιωμένη μου είσαι.ετσι δεν του άφησες περιθωρια. Τότε η γυναίκα μου σταμάτησε να του περνει πίπες και μου είπε ενώ έπιανε τα μακριά μαλλιά της κοτσιδα- μμμμ ναι...οτι ....αφοσιωθηκα ειναι ....αλήθεια....και αφού του έγλειψε ξανά τον πουτσο άρχισε ξανά τα τσιμπουκια ενώ εγώ της είπα. Αν δεν ήσουν σοβαρή και ηθική και δεν τον κράταγες σε απόσταση,σιγουρα θα σου την έπεφτε. Η Στέλλα σταμάτησε να τον ρουφάει και ειπε- ελα τώρα βρε μωρο μου νομίζω ότι είσαι ....υπερβολικός. Μου ειπε και το παχυδερμο την έπιασε απ τη μασχάλη και τη σήκωσε και την οδήγησε να ανέβει μαζί του στον καναπέ. Αυτη έκατσε μπρουμυτα φέρνοντας το κεφάλι της στα ποδια του και άρχισε να ρουφάει ξανά την πουτσα του ενώ αυτός άπλωσε τη χερουκλα του και άρχισε να της χουφτωνει τον κωλο. Ενώ μετά από λίγο της κατέβασε το κολάν και έβγαλε σχεδόν όλον τον κωλο της έξω ενώ άρχισε να παιζει με το στρινγκ της ενώ έψαχνε πιο χαμηλά το μουνι της κάτι που δεν άργησε να βρει. Αυτή όπως του ρουφαγε την πουτσα άρχισε να βγάζει ήχους. Ενώ εγώ της είπα- δεν είμαι υπερβολικός Στέλλα τον ξέρω καλά πιστεψεμε. Αυτός βλέπει τις γυναίκες σαν ένα κομμάτι κρέας. Δεν έχει ιδέα πως να κάνει μια γυναίκα χαρουμενη. Ειναι αγροικος. - μμμμ μη τον αδικεις μωρό μου. Εγώ νομίζω ότι οι δυσκολίες του χωριού τον εχουν κανει... Εεε.. Πολυ.... Σκληρό.... Ενω συνέχισε τις πιπες στο παχυδερμο που έπαιζε με τα οπίσθια της Στέλλας δείχνοντας έναν ηλίθιο παιδαριοδες ενθουσιασμό λες και δεν ξανά δε γυναίκα στη ζωή του. Υστερα το παχυδερμο σήκωσε τη Στέλλα και σηκώθηκε όρθιος, την έβαλε να στηθεί στα τέσσερα με μεγάλη αγριότητα ανέβηκε ξανά στον καναπέ κι αυτός και άρχισε να τριβει την ψωλη του στα οπίσθια της γυναίκας μου.εγω της ειπα.- σιγά τις δυσκολίες όλα έτοιμα τα βρίσκει.απο μικρός.σκληρος δεν είναι αγροικος είναι χωρίς τροπους .δεν είδες με τη ανεδεια και θράσος σε είχε αγκαλιάσει την πρωτη μερα που ήρθαμε σπιτι για να μας καλοσωρισει, με είχε νευριάσει εκείνη τη μέρα με το ζόρι κρατήθηκα μη τον σαπισω στο ξυλο έχει μεγάλο θρασσος.Ενώ η γυναίκα μου κάπως ανήσυχη στα τέσσερα κοιτουσε πισω τον Κώστα.και μου είπε -μμμ αχχ .. Ίσως να χεις ....ενα μικρό. ...δίκιο . σ αυτό... Έχει ...πολυ...μεγαλο.... Θράσος. Ενώ το παχυδερμο εκείνη τη στιγμή είχε φέρει την βρωμοπουτσα του στην είσοδο απ το μουνί της γυναίκας μου και στρίβε πανω του το πουτσομεφαλο στα μουνοχειλα της .η Στέλλα φοβισμένη φάνηκε να δαγκώνει το κάτω χείλος της. Ενώ αυτός άρχισε να σπρωχνει την απλυτη βρωμοπουτσα του στο μουνι της Στέλλας. Το προσωπο της Στέλλας σφιχτηκε απ τον πονο λογικά ενώ άρχισε να αναστενάζει - Αχχχχ ΜΜΜ. Τι έπαθες αγαπη μου τι ρώτησα. - ΜΜΜ αχ τιποτα μωρό μου κράμπα έπαθα. Το παχυδερμο συνέχισε να βυθίζει την ψωλη του μέσα στο μουνι της Στέλλας και είχε μπει πανω απ τη μιση πουτσα ενώ μου είπε με δυσκολία και βιαστικά. - Αχχχχ αχ μωρό μου αχ σε κλείνω.. παω αχ να ... ετοιμαστώ... Αχ.... Και το κλείσε. Ενώ το παχυδερμο άρχισε να χωνει αργά αλλά αγαρμπα την πουτσα του στο μουνι της γυναίκας μου. Μέχρι που μπήκε όλος. Η Στέλλα γουρλωμένα τα μάτια ενώ μετά τα εσφυξε και άρχισε να φωναζει - αααχχχχχχ αχχχ ειναι.. Αχ τόσο.... Μεγάλο.... - ωχχχ τι καπουλια ειν αυτα καυλα μου! Της είπε το παχυδερμο και της χουφτωνε τα οπίσθια και σιγά σιγά ανέβαζε το ρυθμό που μπαίνοβγαινε στο μουνι της - ωχχχ τι στενό μουνακι που έχεις κουκλα μου. - ΜΜΜ αχχχ δεν.. Είναι ...στενό... Αχ εσυ.. Τον.. Έχεις . .. Μεγάλο.... Αχ.. Έτσι χωστό μου...αργά ... Στην.. Αρχη. . - ωχ μην ανησυχείς έχω ξαναγαμησει στενά μουνάκια. Ωχχ θα στο ανοίξω καλά .
Το βρωμερό παχυδερμο έμπαινε αργά μέσα στο μουνι της γυναίκας μου. Ενώ σε κάποιες φάσεις τον έβαζε όλον μέσα και έμενε ακίνητος για λίγο. Παρόλα αυτα ακόμα και τότε η Στέλλα συνέχιζε να αναστενάζει δυνατά. Σίγουρα όλοι έλειπαν απ το σπίτι αλλιώς θα τους είχαν ακουσει σιγουρα. Μετά από λίγα λεπτά άρχισε το βουβαλη να ανεβάζει ρυθμό και άρχισε να μπαινοβγαίνει στο μουνι της Στέλλας γρηγορότερα. Τότε η Στέλλα άρχισε να αναστενάζει ακόμα πιο γρήγορα - ααχχχ αχ αχ αχ αχ. Ενώ το παχυδερμο κινούνται υπερβολικά γρηγορα και αγαρμπα σιγουρα την πονουσε. Αποκλιεται να άρεσε κάτι τέτοιο σε οποιαδήποτε γυναίκα και ειδικά στη γυναίκα μου σιγουρα δεν της άρεσε και θα υπέφερε. Η Στέλλα αναστεναζε πολυ γρηγορα και έχανε την ανάσα της κάποιες φορές. Ενώ το σιχαμερό παχυδερμο ο Κώστας είχε γατζωθει δυνατά με τις βρωμοχερουκλες του από τους γλουτούς της γυναίκας μου. και έσφιγγε τα βρωμικα δάχτυλα του πανω στο σφιχτό μεν αλλά και απαλό δέρμα των γλουτών της Στέλλας που υποχωρούσε από την άγαρμπη και βίαιη πιεση των δαχτυλων του . Ο βρωμιαρης ήταν ένα σίχαμα ειδικά όταν σε κάποια φάση έβγαλε τελείως τα ρουχα του ήταν αηδία με τις κοιλιές και τα λυπη και τριχωτος σαν αγριογουρουνο ήταν. Τα χέρια του δεν ηταν για να αγγίζει μια γυναίκα σα τη Στέλλα. Ήταν παντα πολυ άγρια και μερικές φορές είχε κάλους. Σιγουρα την πονουσε έτσι που την κράταγε. Η Στέλλα φαινοταν να μην της αρέσει καθόλου αυτό που γίνεται. Αφου πολλες φορες όπως την είχε στα τέσσερα με τη βία αυτή γυρνουσε το κεφάλι και τον κοιτουσε με τα φρύδια σουφρωμένα και μερικές φορές δαγκωνε το κάτω μέρος απ τα χείλη της απ τον πονο.αν και συνήθως το στόμα της ήταν ορθανοιχτο γιατί λόγο του πονου αναστεναζε συνέχεια.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Το παχυδερμο δεν έφτανε που εισέβαλε έτσι μέσα σε μια παντρεμένη γυναίκα αλλά έλεγε και προστυχιες . Ωωχχχ τι κωλάρα έχεις καυλα μου!!!!!ωωχχχ μαζί σου θα σπάσω όλα τα ρεκόρ. Πωωωω ωωχχχ.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα ήταν σχεδόν ολόγυμνη κι αυτή ,το σουτιέν της δεν είχε πλεον λόγο υπαρξης μιας και τα πλουσια στήθη της ήταν όλα έξω και πηγαιναν περαδωθε με τρελό ρυθμό από τον τρόπο που κουνιοταν το παχυδερμο πανω στη Στέλλα. Ενώ το στρινγκ της ήταν στο πλαι και μερικές φορές ακουμπουσε πανω στον πουτσο του βρωμο Κώστα ο οποίος το τράβαγε κι άλλο στην άκρη αγαρμπα και δυνατα σα να ήθελε να το σκίσει σε κάποιες φάσεις.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Η Στέλλα ήταν σχεδόν ολόγυμνη κι αυτή ,το σουτιέν της δεν είχε πλεον λόγο υπαρξης μιας και τα πλουσια στήθη της ήταν όλα έξω και πηγαιναν περαδωθε με τρελό ρυθμό από τον τρόπο που κουνιοταν το παχυδερμο πανω στη Στέλλα. Ενώ το στρινγκ της ήταν στο πλαι και μερικές φορές ακουμπουσε πανω στον πουτσο του βρωμο Κώστα ο οποίος το τράβαγε κι άλλο στην άκρη αγαρμπα και δυνατα σα να ήθελε να το σκίσει σε κάποιες φάσεις.
ε όχι,αυτό παραπάει!Και καλα να σου καταξεσκιζουν την γυναικα,οχι ομως να σκιζουν και το βρακι της.Μην το ανεχτεις για κανενα λογο
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Η Στέλλα ήταν σχεδόν ολόγυμνη κι αυτή ,το σουτιέν της δεν είχε πλεον λόγο υπαρξης μιας και τα πλουσια στήθη της ήταν όλα έξω και πηγαιναν περαδωθε με τρελό ρυθμό από τον τρόπο που κουνιοταν το παχυδερμο πανω στη Στέλλα. Ενώ το στρινγκ της ήταν στο πλαι και μερικές φορές ακουμπουσε πανω στον πουτσο του βρωμο Κώστα ο οποίος το τράβαγε κι άλλο στην άκρη αγαρμπα και δυνατα σα να ήθελε να το σκίσει σε κάποιες φάσεις.
Κάποιες φορές ο σιχαμενος άφηνε τους γλουτούς της γυναίκας μου και την έπιανε απ τη μέση συνεχίζοντας να ασελγει πανω της με τον ίδιο τρόπο.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Κάποιες φορές ο σιχαμενος άφηνε τους γλουτούς της γυναίκας μου και την έπιανε απ τη μέση συνεχίζοντας να ασελγει πανω της με τον ίδιο τρόπο.
Ενώ δεν έχανε και την ευκαιρία σε άλλες φάσεις να απλωνει τα βρωμοχερα του μπροστά και να χουφτωνει τελείως αγαρμπα τα βυζιά της γυναίκας μου. Αν και η αδυναμία του ήταν οι γλουτοι της. - πωωω καργιολα τι κωλάρα είναι αυτή που .. Έχεις ωχχχχ τόσο τουρλωτη . Και γαμώ!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.893
Πόντοι
6.186
Η Στέλλα ήταν σχεδόν ολόγυμνη κι αυτή ,το σουτιέν της δεν είχε πλεον λόγο υπαρξης μιας και τα πλουσια στήθη της ήταν όλα έξω και πηγαιναν περαδωθε με τρελό ρυθμό από τον τρόπο που κουνιοταν το παχυδερμο πανω στη Στέλλα. Ενώ το στρινγκ της ήταν στο πλαι και μερικές φορές ακουμπουσε πανω στον πουτσο του βρωμο Κώστα ο οποίος το τράβαγε κι άλλο στην άκρη αγαρμπα και δυνατα σα να ήθελε να το σκίσει σε κάποιες φάσεις.
τι βίντεο είναι αυτό, αβαταρ έχει καταντήσει ,3 ώρες κ ακόμα να τελειώσει !
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Ενώ δεν έχανε και την ευκαιρία σε άλλες φάσεις να απλωνει τα βρωμοχερα του μπροστά και να χουφτωνει τελείως αγαρμπα τα βυζιά της γυναίκας μου. Αν και η αδυναμία του ήταν οι γλουτοι της. - πωωω καργιολα τι κωλάρα είναι αυτή που .. Έχεις ωχχχχ τόσο τουρλωτη . Και γαμώ!
Πες μας οτι της εσκισε το κωλοτρυπίδι που σε σένα ούτε να το.....δεις δεν σε άφηνε!!!!
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Πες μας οτι της εσκισε το κωλοτρυπίδι που σε σένα ούτε να το.....δεις δεν σε άφηνε!!!!
Σπόιλερ: στο τελος το κωλοτρυπιδι του Μανωλιου θα ειναι πιο αερατο απο αυτο της Στελλιτσας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom