Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
Δεν εκανα τη φιλιππινέζα, απλά αγαπουσα τη γυναίκα μου και της φερομουν με σεβασμό και τρυφερότητα. Γενικά ειμαι άντρας που ξέρει πως να φερθεί σε μια γυναίκα. Δεν είμαι άξεστο παχυδερμο σαν τον Κώστα. Που η γυναίκα μου τον έβλεπε και ήθελε να κάνει εμετό
Εμετό ήθελε να κανει οταν η πουτσα του ξαδέρφου γαργαλουσε τις αμυγδαλές της. Πήγαινε την, να της βγαλει. Ηρθε η ωρα
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Όταν φτάσει κάπου το θέμα ενημερώστε με.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Από που την ξέρεις και τι σου είπε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εμενα αλλα μου ειπε η αγαπημενη σου αλλα δεν θελω να μιλησω....οτι μαλλον δεν εγιναν ετσι τα πραγματα....αλλα τα θελει ο κωλαρινος σου ......για πες τι εγινε οταν σε τσακωσε?????
Από που την ξέρεις;τι σου είπε;
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
624
Πόντοι
81
Από που την ξέρεις και τι σου είπε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από που την ξέρεις;τι σου είπε;
δεν του είπε ρε μανωλιό γιατί δεν μπορούσε να μιλήσει....στην πίπα την είχε και αυτός....τι δεν καταλαβαίνεις ρε κιαρατά;;;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Από που την ξέρεις και τι σου είπε;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Από που την ξέρεις;τι σου είπε;
ασε που την ξερω .....μου ειπε αρκετα πραγματα αλλα δεν μπορω να μιλησω....μου ανοιξε την καρδια της και μου τα ειπε σχεδον ολα.....πες μας τι εγινε οταν σε τσακωσε στην κρεββατοκαμαρα????
Η αληθεια απελευθερωνει......
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
ασε που την ξερω .....μου ειπε αρκετα πραγματα αλλα δεν μπορω να μιλησω....μου ανοιξε την καρδια της και μου τα ειπε σχεδον ολα.....πες μας τι εγινε οταν σε τσακωσε στην κρεββατοκαμαρα????
Η αληθεια απελευθερωνει......
Τα χω ξανά πει αυτά ρε φίλε στην ιστορία. Ήταν ένα μεσημέρι τρώγαμε όλοι μαζί και ο Κωστάκης το σκατό άφαντος. Πήγα να τον φωνάξω αλλά πουθενα . Τελικά ήταν στην κρεβατοκάμαρα μας δηλαδή στον ξενώνα της θείας. Και ο σιχαμενος έπαιζε την πουτσα του πανω στο σουτιέν της γυναίκας μου. Μόλις με είδε χέστηκε και συμαζευτικε
. Έφαγε κανα δυο καρπαζιές και εφυγε μιξοκλαιγωντας. Τότε πριν προλαβω να γυρίσω στο τραπέζι με πετυχε η Στέλλα στην κρεβατοκάμαρα με το σουτιέν στο χέρι και νόμιζε ότι αυνανιζομουν εγώ μ αυτο. Έτσι δεν προλαβα να πεταξω το σουτιέν στα σκουπίδια. Το πηρε αυτή και το έβαλε στη θέση του
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
ασε που την ξερω .....μου ειπε αρκετα πραγματα αλλα δεν μπορω να μιλησω....μου ανοιξε την καρδια της και μου τα ειπε σχεδον ολα.....πες μας τι εγινε οταν σε τσακωσε στην κρεββατοκαμαρα????
Η αληθεια απελευθερωνει......
Ρε montiliani μην του τα λες σιγά σιγά, πες του την αλήθεια ότι πέρα από την καρδιά της σου άνοιξε διάπλατα μουνόχειλα και κωλοτρυπίδα για να την ξεσκίσεις.Και μέσα στην καύλα της σου τα είπε όλα μα όλα.
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Ρε montiliani μην του τα λες σιγά σιγά, πες του την αλήθεια ότι πέρα από την καρδιά της σου άνοιξε διάπλατα μουνόχειλα και κωλοτρυπίδα για να την ξεσκίσεις.Και μέσα στην καύλα της σου τα είπε όλα μα όλα.
Ψέματα λέει δεν την ξέρει
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Τα χω ξανά πει αυτά ρε φίλε στην ιστορία. Ήταν ένα μεσημέρι τρώγαμε όλοι μαζί και ο Κωστάκης το σκατό άφαντος. Πήγα να τον φωνάξω αλλά πουθενα . Τελικά ήταν στην κρεβατοκάμαρα μας δηλαδή στον ξενώνα της θείας. Και ο σιχαμενος έπαιζε την πουτσα του πανω στο σουτιέν της γυναίκας μου. Μόλις με είδε χέστηκε και συμαζευτικε
. Έφαγε κανα δυο καρπαζιές και εφυγε μιξοκλαιγωντας. Τότε πριν προλαβω να γυρίσω στο τραπέζι με πετυχε η Στέλλα στην κρεβατοκάμαρα με το σουτιέν στο χέρι και νόμιζε ότι αυνανιζομουν εγώ μ αυτο. Έτσι δεν προλαβα να πεταξω το σουτιέν στα σκουπίδια. Το πηρε αυτή και το έβαλε στη θέση του
οχι φιλαρακο μου...δεν μου ειπε αυτη την ιστορια...αλλη ιστορια μου ειπε ......που σε εκανε τσακωτο και της ειπες "δεν ειναι αυτο που νομιζεις"....για θυμησου...!!!!
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Μανωλάκη σε έκανε τσακωτό να σε πηδάει ο ξάδερφος; Ρε πες μας την αλήθεια πια.Δεν θα σε παρεξηγήσουμε.Μήπως γιαυτό το πράγμα την εκβίαζε και την ξέσκισε στο γαμήσι.Για να μην πει σε όλους στο χωριό ότι είσαι πισωγλέντης;Τώρα εξηγούνται όλα που την εκβίαζαν.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Μη βιάζεσαι θα μας ενημερώσει ο montiliani.
Την Καλημερα μου φιλε Pad......εδωσα τον λογο μου στην Στελλα να μην ανοιξω το στομα μου ....αλλα δεν μπορει συνεχεια να κατηγορει την Στελλα...υπηρχαν πριν ριγματα στην σχεση τους και αιτια ηταν η "περιεργη"ερωτικη συμπεριφορα του Μανωλακη.....
Ελα Μανωλακη...πες τι εκανες στο Πατρινο καρναβαλι που ειχατε παει????
Πες που σε εκανε τσακωτο στη κρεββατοκαμαρα????
 

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Την Καλημερα μου φιλε Pad......εδωσα τον λογο μου στην Στελλα να μην ανοιξω το στομα μου ....αλλα δεν μπορει συνεχεια να κατηγορει την Στελλα...υπηρχαν πριν ριγματα στην σχεση τους και αιτια ηταν η "περιεργη"ερωτικη συμπεριφορα του Μανωλακη.....
Ελα Μανωλακη...πες τι εκανες στο Πατρινο καρναβαλι που ειχατε παει????
Πες που σε εκανε τσακωτο στη κρεββατοκαμαρα????
Πες τα εσύ Montiliani γιατί δεν έχει τα @@ να τα πει όλα.Μόνο να κάνει παράπονα ξέρει.Να περιγράφει τα γαμήσια του ξαδέρφου με την γυναίκα του ξέρει και μάλιστα αναλυτικότατα.Αυτά που έκανε αυτός δεν μας τα λέει.Τα έχει ξεχάσει αυτά.Επιλεκτική μνήμη έχει.
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81
- ωχ πωσ στον χώνω καυλα μου. -αχ Αχ το βάζεις τόσο Αχ βαθιά! Αχ ειναι αχ τοσο Αχ μεγάλος - ωχ είδες πουταναρα μου ωχ είδες τι λουκανικο εχει ο Κώστας. - Αχ ναι Κώστα αχ ειν απίθανο! Ο σαπιολοιλιας τότε βγήκε από μέσα της την γυρισε ανάσκελα της άνοιξε τα ποδια οσο ήταν δυνατόν και ξανα μπήκε μέσα της και της το κάρφωσε με τη μια όλο - ωχ πουτανα θελω να σε ξεπατωσω άγρια. Ωχ Αλλα φοβαμαι μη μηνεις στον τόπο. - αχ αχ μη φοβάσαι αχ εσυ κοίτα μη μηνεις αχ στον τόπο. - ωχ αυτό θα το δουμε. Και αρχισε ο σιχαμενος να ανεβάζει ρυθμό μέσα της ξανά. Το παχυδερμο ήταν τοσο στερημενος και δεν είχε ξανά δει τόσο ωραία γυναίκα γυμνή που έκανε σαν ξελυγωμενο και λυσασμενο μοσχάρι. Ενώ η γυναίκα μου υπέφερε στα χέρια του. -αχ αχ αααααχχχχ . Αναστεναζε πολυ γρηγορα και ανεξέλεγκτα. Ενώ τα μεγάλα στηθη της πηγαιναν περα δώθε όταν δεν τα χουφτωνε το παχυδερμο πραγμα σπάνιο.συνηθως της έπιανε τα βυζιά σφιχτά όσο έμπαινε μέσα της. Σε μια φάση της λέει - ωχ πουτανα μη φοβάσαι! Ωχ θα σου κάνω το παιδι που ζητουσες εγώ ! - αχ αχ ΜΜΜ αχ. - ωχ το απολυφαδι κερατάς σου δε μπορεί ωχ. Θα στο κάνω εγώ. -αχ ααχχχχ. - ωχ ωχ χυνω πουτανα χυνω! Ωχχχ παρτα παρτα ωωωχχχ.
Ρε μαλάκα μανωλιο δεν φτάνει που σε βοηθάνε να αποκτήσεις και παιδί τους βρίζεις και από πάνω.Θα πάρεις και επίδομα Α21 για το μουλικο, ξανασκέψου το
 

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
οχι φιλαρακο μου...δεν μου ειπε αυτη την ιστορια...αλλη ιστορια μου ειπε ......που σε εκανε τσακωτο και της ειπες "δεν ειναι αυτο που νομιζεις"....για θυμησου...!!!!
Δεν έγινε ποτε κάτι τέτοιο. Αν εσυ έχεις τέτοιες συνήθειες δε σημαίνει ότι είμαστε όλοι γκέι σαν εσένα
 

Rafale21

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2022
Μηνύματα
167
Like
685
Πόντοι
81

manos42222

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2015
Μηνύματα
274
Like
280
Πόντοι
21
Μανωλάκη σε έκανε τσακωτό να σε πηδάει ο ξάδερφος; Ρε πες μας την αλήθεια πια.Δεν θα σε παρεξηγήσουμε.Μήπως γιαυτό το πράγμα την εκβίαζε και την ξέσκισε στο γαμήσι.Για να μην πει σε όλους στο χωριό ότι είσαι πισωγλέντης;Τώρα εξηγούνται όλα που την εκβίαζαν.
Εσυ εισαι πισωγλεντης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom