Νέα

Ετεροφυλική Συγγενείς Εγώ και η γυναίκα μου στο χωριό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manolakhs
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Ετεροφυλικές ερωτικές ιστορίες.

padepadou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.875
Κριτικές
3
Like
4.444
Πόντοι
456
Αχαχαχαχαχα.Έχει ξεφύγει ο Μανωλάκης.Μιλάμε για ψυχασθένεια.Πρέπει να έχει διαταραχή πολλαπλής προσωπικότητας.Βάζω στοίχημα ότι ούτε η Στέλλα υπάρχει αλλά και αυτή είναι μια προσωπικότητά του.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.903
Κριτικές
20
Like
26.844
Πόντοι
8.346
james mcavoy split GIF
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.918
Κριτικές
60
Like
24.236
Πόντοι
20.486
Ήθελα να παρω την αστυνομία αλλά ετρεμα μην κάνουν κακό στη γυναίκα μου. Εκανα ότι μπορουσα για να συγκεντρώσω το ποσο . Τα χρήματα που ζητουσαν ήταν παραπολλα για εμενα ήταν σχεδόν ότι είχα στην άκρη. Αλλά δεν είχα επιλογή. Η διορία που είχα ήταν μέχρι μεθαυριο.
@Manolakhs καλά το πήγαινες τόσο καιρό .
Τώρα το γάμησες και ψόφησε.
Μανουβραρισε το λίγο .
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
@Manolakhs καλά το πήγαινες τόσο καιρό .
Τώρα το γάμησες και ψόφησε.
Μανουβραρισε το λίγο .
Έτσι όπως ήρθε το σενάριο , μια λύση για να μην βρεθεί (εκτός απο κερατάς και δαρμένος) και ταπί οικονομικά είναι να τους πει οτι τα λεφτά τα έχει κλειδωμένα στην τράπεζα και δεν μπορεί να τα βγάλει μαζεμένα ... κάτι τέτοιο τέλος πάντων , αν γίνεται κιόλας δεν ξέρω.
Η αλλιώς ας πει οτι δεν έχει όλο το ποσό και πρέπει να το μαζέψει.
Οπότε έτσι θα κερδίσει χρόνο και σε κάποια φάση θα βρεί ευκαιρία και θα το σκάσει η γυναίκα του.
Αν γίνουν τα παραπάνω , μετά λογικά θα πρέπει να πάει στην αστυνομία να πει οτι είχαν απαγάγει την γυναίκα του , η αλλιώς θα πρέπει να βρεί τρόπο να εκδικηθεί ... εκτός απο τους χωριάτες τώρα και τους Αλβανούς :confused:
 

diegito007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2022
Μηνύματα
369
Like
2.452
Πόντοι
441
Αυτό σενάριο χρειάζεται κάποιον σαν τον Μπιρσιμ, για να μεταφερθεί στην μεγάλη ή μικρή οθόνη, ζωγραφίζει ο τύπος!
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Εντάξει να μην περι αυτό λόγω. Δεν είμαι άνθρωπος που μου αρέσει το κουτσομπολιό αλλά η αλήθεια είναι ότι η τρυπες της Στέλλας είναι ορθανοιχτες
Καλαααααααααααααα.....!!!!!αυτο εννοειτε.......!!!!η εχεμυθεια ειναι το σημα κατατεθεν σου....!πες μας κατι καινουργιο....
 

Συνημμένα

  • o2ZQ1wCv1qV39KjVIi02DVbtvaD.jpg
    o2ZQ1wCv1qV39KjVIi02DVbtvaD.jpg
    103,1 KB · Εμφανίσεις: 31

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Μετά από εκείνη την εφιαλτική νυχτα αγωνίας που μου έδειξαν με βιντεοκλήση την ομαδική ασέλγεια πανω στη γυναίκα μου δεν ήξερα τι να κάνω σκεφτόμουν να παρω την αστυνομία. Ξημερωσε και ακόμα δεν εκανα τίποτα. σκέφτηκα να παρω την αστυνομία. Αλλά δεν ημουν σίγουρος. Μετά από καμια ωρα είχα παλι μια βιντεοκλήση. Το σήκωσα αμέσως. Αυτό που είδα ήταν η γυναίκα μου με τα εσώρουχα μόνο το σουτιέν και το στρινγκ δεμένη σε μια καρέκλα. Στην αρχή ήταν φιμωμενη. Μετά κάποιος τραβηξε την ταινία. Και η γυναίκα μου άρχισε να φωνάζει. Αχ μωρό μου βοήθεια. Σωσε με αυτά τα κτήνη με βασανίζουν πολυ σκληρά.δε θα σταματήσουν τα βασανιστήρια ποτε.ειναι πολυ σκληροί μαζί μου. Μετά ακουστικε μια φωνή που δεν έμοιαζε με κανέναν απ τα παχυδερμα η τους αλβανους. Και μου είπε. Αμα θες να δεις τη γυναίκα σου θα μας στείλεις το τάδε ποσο σε συγκεκριμένο μέρος μια συγκεκριμένη ώρα. Μην διανοηθεις να φωναξεις την αστυνομία γιατί δε θα ξαναδείς τη γυναίκα σου.
Ελα ρε Αρχοντα....!!!!!που χαθηκες.......!!!
 

Συνημμένα

  • finos-film.jpg
    finos-film.jpg
    22,2 KB · Εμφανίσεις: 22

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Ήθελα να παρω την αστυνομία αλλά ετρεμα μην κάνουν κακό στη γυναίκα μου. Εκανα ότι μπορουσα για να συγκεντρώσω το ποσο . Τα χρήματα που ζητουσαν ήταν παραπολλα για εμενα ήταν σχεδόν ότι είχα στην άκρη. Αλλά δεν είχα επιλογή. Η διορία που είχα ήταν μέχρι μεθαυριο.
ετσι.......!!!!!στο ρεζουμε.......και ξεκινησες τα τσιμπουκια επι πληρωμη....για να συγκεντρωσεις τα χρηματα.....πες το να τελειωνει....!!!!!θα ξεκινησεις καινουργια ιστορια......που μαλλον θα εχει τιτλο"Το μονοπατι της ηδονικης Συγγρου"........
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.093
Κριτικές
8
Like
32.190
Πόντοι
6.536
Ήθελα να παρω την αστυνομία αλλά ετρεμα μην κάνουν κακό στη γυναίκα μου. Εκανα ότι μπορουσα για να συγκεντρώσω το ποσο . Τα χρήματα που ζητουσαν ήταν παραπολλα για εμενα ήταν σχεδόν ότι είχα στην άκρη. Αλλά δεν είχα επιλογή. Η διορία που είχα ήταν μέχρι μεθαυριο.
Ρε τύπε η ιστορία είναι για τον πούτσο.
Και εσύ μπουστάκος subάς.
Τράβα γαμήσου,αρκετά ασχοληθήκαμε ξεπλενόπουστα γαμημένε.
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456
Αχ Μανωλιό μου..το είχα καταλάβει και πριν λίγες σελίδες στο έγραψα/ρώτησα για την οικονομική σου κατάσταση..προβλέπω τα λεφτά να καταλήξουν σε επιμηκυνση αλβανοπαχυδερμων πουτσων και κωλοραφη της Στελλιτσας ανα 2 μηνες
 
OP
OP
M

Manolakhs

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2021
Μηνύματα
294
Like
422
Πόντοι
21
Αχ Μανωλιό μου..το είχα καταλάβει και πριν λίγες σελίδες στο έγραψα/ρώτησα για την οικονομική σου κατάσταση..προβλέπω τα λεφτά να καταλήξουν σε επιμηκυνση αλβανοπαχυδερμων πουτσων και κωλοραφη της Στελλιτσας ανα 2 μηνες
Ναι με τη διαφορά ότι η γυναίκα μου είναι αθώα και κινδυνευει. Τα λεφτά τα θέλουν οι άλλοι
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.079
Κριτικές
9
Like
3.487
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom